• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
autor
tak holky, asi rotavir, zůstavají v nemocnici :cry:
2. srp 2010 v 00:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

Gábi,děs,co je to s váma?Už něco víš?Co malá?Bobeček,se musel trápit.Dostal určo infuze na zavodnění,chudáček.Dej vědět,až budeš vědět co a jak.A malá zatím v pohodě?
2. srp 2010 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi ježiš co to čtu,dej hned vědět,jak budeš něcovědět. Chuderka je porád nemocný vid. :cry: A co malá? Jak to zvládá?
2. srp 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi, to je mi líto, co prožíváte doma, ale určitě dají Vojtíka dokupy, dostane infuse na zavodnění, vyšetří mu hovínka a malý brzo zapomene na to, že byl v nemocnici...
Určitě držíme palce, at´to zvládnete. Zachovat klid ti radit nebudu, bo vím, že to nejde... :frowning2:

2. srp 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Gabi: moc myslíme na Vojtíška. Je něco nového? A co Zuzanka? Držíme palečky!!!!
2. srp 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Gabčo,

moc myslíme na Vojtíška, ať je to brzy za vámi. V nemocnici mu pomohou, a brzičko mu bude lépe.
Držíme pěstičky :wink:
2. srp 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jen tak nakukuju.Copak schazí Vojtíkovi???Už je to lepší?Už víš víc?Držíme palečky at je brzy Vojtík o.k.

2. srp 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky,
tak konečeně jsem se dostala na net... jinak ráno mu vzali krev a stěry, no pravděpodobně to rotaviry nejsou, vůbec neví a čekají na další výsledky, to může trvat prej až dva dny nebo co :unamused: je pod lékama, horečka šla dolů díky čípkům, má jen kolem 37 a konečně neblinká (ráno naposledy), jen srajdu má chuděrka furt hroznou, ale snaží se, docela pije (tak nebyla potřeba infuze) a něco i snědl, uvidí se zítra, kdyby se nezhoršil, tak by je i pustili domů, ale museli by k petrášům, kvůli zuzce...ale furt lepší jak v nemocnici že... všichni jsou prej na ně hodný, vojtík dostal i nějaký hračka na hraní, jen nesmí z pokoje, má karanténu, ted prej už 3hodky spinká... no a mirek je z toho chudák na palici a mě hrozně štve, že tam nemůžu být s ním, tak jim aspon co 2 hodky volám :pensive: zuzka mi dnes jak na pytel řve a kroutí se a taky kaká, ale to každý kojo mimí, ale i tak mě to děsí a měřím každou chvilku, myslím, že bude ok díky tomu kojení, tak snad to nezakřiknu tuk tuk tuk ...
2. srp 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi,tak to je fajn,že se mu ulevilo,musely to být nervy,co?Mirek je dobrý,že to zvládá,ale teď je celkem zvyklý,jak si byla v porodce,ne?Tak ať je Vojtíkovi už jen lépe a snad je brzy pustí :wink:
2. srp 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi to mám radost,že je malému aspon trošku lépe. Takže výsledky budete vědět později.Stejně je to chudera,když si člověk představí,jak se cítí,když je mu blbě a takový prcek na to m musí být hůř. Hlavně,že je to lepší.A to se Mirkovi nedivím,že je z toho na nervy,oni na to moc zvyklí nejsou a co tam vid,zavření v pokoji.
3. srp 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

teda chudák Vojtík :frowning2: aspoň že už je to lepší.... a uvidíš, že to bude všechno dobrý :wink:
3. srp 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

Gabčo, moc na vás myslíme a držíme palce, ať je Vojtíškovi co nejdříve dobře a můžou kluci aspoň k Petrášům, když už ne domů..Je mi Vojtíka líto, ale snad to bude brzy zase vše OK.

Jinak jsem všem okoukla albíčka, miminka jsou krásná a pupíky taky :wink: :slight_smile:

Kristinko - kdyby jste někdy v blízké době měly čas, tak bysme se rádi na vás s Tadíkem přijeli podívat..Jsem zvědavá na bříško naživo :grinning: :wink:

A co jinak u vás nového?

My už konečně nádherně nočníkujeme, to jsem moc šťasná, ani na spaní už nedávám plínu a jsme zatím bez nehod, takže to musím zaťukat, ale snad už se k plínám nevrátíme, jako už se nám to jednou povedlo..Akorát stahovat gatě musím já, to si pán vždycky zavolá, sám to prý neumí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No a jinak se snažíme být hodně venku, což nám ale dneska zkazilo to blbý počasí :frowning2: Doufám, že aspoň odpoledne se na chvilku umoudří a přestane lít, abysme mohli na chívli taky vytáhnout paty..
3. srp 2010 ve 12:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky, holky, moc díky! :slight_smile:
dnes je pustili, tak jsou u petrášů, odpoledne tam za ním pojedu i já a mirek si vezme zuzku do kočáru... zítra si ho možná už vezmeme domů, špatně to psychicky nese, chuděra, chce domů a za maminko, pochopitelně :pensive: jinak v noci prej vypil 2 hrnky čaje na ex a dnes i snědl oběd, ještě dnes nekakal a už nezvrací, teplota včera večer naposledy a to jen přes 37, tak jsem moc ráda...
nejhorší je, že neví, co to je, čeká se na výsledky a musí jít ještě v pátek do nmnm na ambulanci na kontrolu - krev... má prej zvýšené bílé krvinky, holky, sestřičky, to znamená jako zánět v těle, nebo jak? mirkovi na to nikdo nedokázal v nemocnici odpovědět, tak byl nasranej... a bílé krvinky, jsou leukocyty?mám strach, aby mu nepřišli na něco vážného, když furt tak marodí :frowning2: a děkuji :slight_smile:
3. srp 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi bílé krvinky znamenají zánět v tělě. Ale já je měla také při minulé kontrole zvýšené a nic mi nebylo. Dr. se mě ptala,jestli nemám něco od ženského,nebo zubu a pod. Já nic. A ted to bylo v pohodě. Nic mi nebylo. Tak nevím. Uvidíš bude to určitě v pořádku. Jen aby Vojtíškovi zjistili z čeho to teda bylo. Třeba to bylo opravdu jen z nějakého jídla. Taky mi dneska říkal táta,že zase řádí nějaké střevní chřipky. Když oni ti prcci chuderky špatně snášejí. :frowning2:
Tak si dneska Vojtíška užij a at už zítra může za vámi domů. Se mu nedivím,že to špatně nese,je mu určitě smutno.Ještě že s ním může být aspon Mirek.
3. srp 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci: díky, asi jo, nebo něco chytl na tom vagone na polnicce, vše prolezl a byl mezi dětma a třeba to byl fakt nějakej střevák, si pak olízne ruce a jede to.. a jak píšeš a jestli fakt něco řádí... ale zamávalo to s ním s chuděrkou.... jinak jsem odpo za ním byla, mirek vozil malou, tka paráda, hned mě objímal a pusinkoval a vyprávěl mi, jak se měl... jen jak jsem odjížděla, tak mě prosil, že chce jet se mnou a plakal, tak jsem to psychicky špatně nesla, jsem taková měkota..tak jsem si hrála na silnou mámu a vysvětlovala to, ale pak v autě to na mě padlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale je už dobrej, dělal jak das, pil dost a dokonce jedl suchar, takže úspěch :slight_smile: zítra voláme na další testy, ale beru si ho stopro domů, kdyby to zuzka měla chytnout, tak už by to dávno za celou neděli chytla...

holky těhulky, fotte pupíky, nějak pokulháváte :grinning: :wink:

jíto: dnes jsem vás vyděla z auta, když jsem jela do stržanovala a pak zpět, jste se taky vraceli.... a moc ti to slušelo, ta barvička svetříku nebo co si to měla ti sekla :wink: :wink: tádíka chválíme, šikulku :slight_smile: já taky sundávám slipky, občas to zvládne, ale hl. nechce se mu :grinning:
3. srp 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi, leukocyty jsou bílé krvinky, jejich zvýšená hladina je při zánětu v těle, ale ten zánět MUSÍ být bakteriálního původu, ne virového. Je možné, že měl Vojta nějakou kokovou - stafylokokovou inf. ( střevní chřipka ),je to z toxinů, které kok vyprodukuje, a nákaza je alimentární = z jídla. Ale tohle jen vařím z vody.
Zvýšená hladina leukocytů v těhotenství je fyziologická, tudíž normální.

Při virové nákaze, např. " chřipka", se leukocyty nezvedají.
3. srp 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi to je super,že je Vojtíškovi už mnohem lépe. A to že jsi měkkota,z toho si nic nedělej.Já bych tohle asi taky ořvala. Já například v nemocnici řvala denně a přitom jsem věděla,že nemám proč a mámbýt ráda,že si mě hlídaají,ale....
A kdybych viděla,jak ty toho prcka,jak prosí,at si ho vezmeš s sebou,tak bych řvala jak želva.
Jíto to je super,že nočníčkujete. :wink: šikulka.
3. srp 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
přihodila jsem pár foteček
3. srp 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka33 ahojky jojo určitě pošlu teda fotečky :slight_smile::hearts::hearts:tak jak manža přivrtá ty 2 moje poličky tak to vyblejsknu aby to bylo komplet :slight_smile: :slight_smile:
@lucifirek ahojínky, jejda..to mě mrzí žejsi neprožila prood jak jsi chtěla, ale popravdě u malý sem si ho taky představovala jinak :grinning: :grinning: jojo už se to blíží :slight_smile: už si začínám nakupovat věci do tašky do porodnice tak začnu už aji prát věcičky pro malou Nikolku :slight_smile: :slight_smile: :wink:

jinak holky byli jsme na výletě na té Bolkově farmě a bylo to nádherný fakt krásný, ty koně byli naproto dokonalý :slight_smile: nádhera atěch herců co jsme tam potkjaly :slight_smile:
jinak jsme vás přišla pozdravit a jdu si chvilku číst s malou pořád mi semka nosí knížky a chce číst :slight_smile:
4. srp 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

Luci, malinkej je krásňoučkej a už je vám měsíc, to letí, hrůza :slight_smile: Moc se mi líbí na jedné fotce takový ten svetýrek s autíčkem, ten máte odkud?

Gabčo - tak už máte Vojtíška doma? Nedívím se Ti s tím včerejškem, taky bych to obulela, navíc Ty máš ještě určitě rozhozené hormony po porodu a musí to být ještě těžší..Já jsem taky takovej bulící typ, ale snažím se hrát si na drsňačku :wink: Kór před dětma člověk nemůže dát najevo slabost a spustit slzičky. Včera jsme byli na městě kupovat dáreček, Járova mamka slaví 50, tak jsme šly s Mirčou vybírat řetízek..Mikču jsem měla takovou tyrkysovou myslím, jen asi za 200 z Loly :wink: :grinning: Ale díky, to potěší :slight_smile: :astonished:
4. srp 2010 v 10:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,Luci,malý je slaďoučky,takový bobíšek.Za chvíli máte 6 nedělí za sebou,co?

Gábi,jestli on nebude mít ty leukocyty zvýšené právě z těch všech zánětů průdušek apod.,co jste prodělali.Vždyť byl,chudáček furt nemocný.Kdyby je měl zvýšené hodně ,jako fakt myslím moc,to by vás asi domu nepustili.Si myslím.Neboj,bude to O.k.Ale věřím,že to musí být náročné.Já už teď stresuju,co se tu bude dít,až budu v porodnici.Nedej bože,že bych musela jít ležet kvůli nějakým problémům :frowning2:

Jíťo,jé,vy byste přijeli?A zase s Raduš autem?Nám je to celkem fuk,Jen nevím,kdy si bude brát Jarda dovču ještě,to bychom asi někam vypadli,ale jinak se stačí domluvit a klidně můžete přijet :wink:
4. srp 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristinko, jojo, přijeli bysme rádi, nám je jedno kdy, klidně až třeba za měsíc, záleží jak budete mít čas a náladu vy.. :wink:
Jinak klidně i s Raduš, to záleží na domluvě, ale myslela jsem vláčkem, chtěli bysme to zkusit, Tadík ještě nejel a když je chodíme okouknout, tak se mu strašně líbí..A až Ty budeš v porodnici, tak Karolínce budou skoro tři, to už bude úplně v klídku, ne? :wink: Do školky asi ještě nebude nastupovat, předpokládám, že?
4. srp 2010 v 11:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Radunko, vše nejlepší Domčovi k dnešnímu svátku, hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky a hodný rodiče :wink: :astonished:
4. srp 2010 v 11:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé,dneska je Domči.Taky přejeme všechno nej a posíláme pusinu :wink:
4. srp 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Gabi: super, že je Vojtíškovi líp a že může být aspoň s tatínkem u babičky :slight_smile:. Jinak, žádná měkota nejsi, já to jen četla a vyhrly mi slzy do očí.

Luci: fotečky suprový, Kubíček je nádherný a je neuvěřitelný jak to letí, co? :slight_smile:

Kristi: necháte si říct, co budete mít? Nebo chceš překvápko?

Jíťo: a už jste bez plín i na noc?
Luki už je přes den jen ve slipkách a na spaní po obědě plínu nechce, takže jde spát taky ve slipech, ale nehodu někdy máme, ale to se nedá nic dělat. Jinak na noc plínu ještě dávám. Jen mě štve, že na čůrání si krásně řekne, ale vykadí se mi klidně do slipů a to na mě začne hulákat až když tam má bobek :angry: . Když vidím náznak toho, že chce kadit a chci aby šel na záchod, tak mu to vždycky zarazím. Máte někdo nějakou radu, prosím???

Domčovi k dnešnímu svátku přejeme všechno nejlepší :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: !
4. srp 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky. My byli večer chvíli venku a malý je ted nějaký nevrlý,asi půjde rovnou do postýlky. Jinak je to brouček.
Děkuji za pochvalu foteček.
Jíto to je mikinka a máme k ní i pruhované tepláčky od nextu,kupovala jsem je na Laclikovi přez net za pár kaček.
Kijo malá bude určitě super ošetřovatelka pro sourezence,už to bude velká holka. :slight_smile:
Domíkovi všechno nej k svátku. :slight_smile:
Kači určitě se to s tím kakáním časem srovná,neboj. Ale bohužel poradin nemůžu,zkušenost nemám :sweat_smile:
4. srp 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky.
Luci, ten váš chlapeček je opravdu krásný, asi po tobě, že? :slight_smile:

Dominičkovi vše nej k svátku, hlavně zdravíčko :slight_smile: .

Já jsem byla dneska u kamarádky, je ve 36.t.t., dostali jsme krásné bobýnka a trička 2 a čepičku , sice z druhé ruky, ale u některých bych řekla, že jsou nové, není tam ani žmolička.. Cestou zpátky jsem se stavila v nové galanterii a koupila světle zelenou a smetanovou, at´nemáme všechno jen modré a bílé, a k tomu knoflíčky, galanterie je sice malinká, ale slečna příjemná, ochotná, celkem výběr...

Dneska je Zdeněček klidnější, ale v ne, po, út měl v děloze diskotéku, kopal jak hrom a já jsem byla tak ráda :slight_smile: . Dneska je lenivější, myška naše milovaná....
4. srp 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile:
předem všem moc veliké díky!!! :wink:
zuzi: tobě také a plus zase za vysvětlivky :slight_smile: :slight_smile: :wink:
jinak dnes jsme volali na výsledky kultivace hovínek a nenašli mu vůbec nic, takže ho máme doma, dopoledne ještě kakal, trochu i hlenově, ale už dobrý, pak zase lítal jak drak... tak dietujeme, slabý černý čaj a přísná dietka, furt řve, že chce sunar, jogurt.... no síla vysvětlit mu to :stuck_out_tongue_closed_eyes: v pátek jdeme na tu kontrolu do města a na krev, tak uvidíme, co ty leukocyty...

luci: krásné fotečky, pěkně rostete, to je hrozný jak to letí vid? za chvilku budou slavit 1. narozeniny :sweat_smile: a jak prdáci? dobrý? já dávám lacidofil, půlečku do mlíčka a do toho ten lefax a pomáhá celkem :slight_smile: jinak jak byli kluci pryč a tady byl klid, tak zuzka byla neklidná, špatně spala, chtěla chovat.... a jen co dorazili a začal hluk, tak pěkně spí :grinning:

jíto: tak to bude veliká sláva vid? a vybraly jste? jinak ta mikča fakt super, pěkně ti to ladilo i s kočárkem :slight_smile:

dominičkovi také přejeme vše nejlepší k svátečku a pusinu :dizzy_face:

kijo, jíto: jééé to bych si taky udělala výlet vlakem do města, vojta by byl nadšenej, jen teda nevím, jak bych to zvládla se dvěma :grinning: kija to bude mít super, malé už budou 3 roky, to bude určitě znát, karolínka bude rozumnější :slight_smile: a kijo: uvidíš, že u druhého to jde vše snáz než u prvního, prostě víš už co a jak a hodně věcí tolik neřešíš, nestresuješ, rychleji jednáš, tak se těš, i když je to náročný obstarat dva klacíky :grinning: :wink: já mirkovi říkala, at mi sežene od psychoše nějaký free prášky nebo pěstuje marianku, že si z toho něco upeču a hned mi bude na psychiku hej, když mě ta dvě zvířátka budou zlobit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jéé zuzi: 21tt, ty brdo, už jsi za půlkou :dizzy_face:
4. srp 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,

včera jsme byli s kamarádkou a prckama na Romantice(restauraci) a koho tam nepotkáme...Jíťu :grinning: Táďa se dokonce se mnou i bavil,vůbec se nestydí jako Karolínka.

Gábi,nevím,jestli to bude u druhého lepší,ještě máme psa a to je jako děcko navíc.Sice se o něho nemusíš tak starat,ale za to venku to stojí za to :grinning: To se můžu kolikrát uřvat,buď ječím na malou nebo na Kubu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ještě,že pak bude prcek rok v kočáru,jinak nevím,teda :grinning: A nějaký koláček z mariánky bych asi taky občas potřebovala,to by hned bylo v domečku veselo :grinning: Zítra dej vědět,jak jste dopadli ve Městě a jak to nesl Vojtík,zase doktoři,chudák,z nich bude mít trauma.

Segra,byla jsi u Jiřinky?Už to má za pár,co?

Mně se včera u škrábání brambor zdálo,že cítím miminko,ale jakmile jsem přestala škrábat asoustředila se,tak nic,takže si nejsem jistá,dneska to budu hlídat a uvidíme.Jinak mě celkem začínají trápit varixy na pipině,na nohách nic a tam jo,kurde.U malé jsem je měla taky,ale před porodem vypadaly asi jako tyhle teď.A to nejsem ani v půlce.Je to nepříjemné hlavně na záchodě,jak mám pod sebou tu díru,gravitace funguje velice dobře.Dr.minule říkala,že asi budeme muset dát tabletky,tak počítám,že mi napíše nějaký Detralex nebo něco podobného,ale otázka je,jestli se mi uleví,no nevím.Musím vydržet do porodu :grinning:
5. srp 2010 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek