• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Zuzi bohužel malý je celý tatínek. :grinning: Zatím jsem si nevšimla,co by měl po mě. To neva,že jsi dostala věcičky z druhé ruky. My tak máme skoro všechno a vůbec to neva.Ono to mimčo stejně vezme párkrát na sebe a ani se to nestihne zničit. My už dokonce pár věci vyřadili. :slight_smile: Je to krásný,cítít toho broučka v bříšku vid.To mi trošku chybí,ale já si to vynahrazuji mazlením s Budulínkem. :slight_smile:
Gabi to je dobře,že je VOjtíšek čilý,je vidět,že už mu je lépe. Šmudla jeden,už je zase jak drak.
NO my jsme se s prdíkama trápili včera večer a v noci plakal. Jinak je teda ale sv celku klídek. My dáváme jenom ty dělané kapičky. Ale ten lefaxuž mi opravdu někdo chválil.
Kijo teda to jsou trable.Mě se teda aspon tohle vyhnulo,hemeroidy jsem taky neměla. Ty se v tom vyznáš,tak aspon víš,co s tím. A jestli dr. napíše léky,tak se ti určitě uleví. A miminko už můžeš klidně cítit. To je krásný. :slight_smile:
5. srp 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 gabí prosím já bych měla na tebe dotázek, ty jsi mladé maškové říkala že tě bolí ta jizva??mě tak pobolívá a někdy to až úplně zařeže ale minule jsme jíá jako říkala že oukej ale teda nevím jestli bych jí neměla říct že to bolí??ty jsi jí to říkala??nebo ne?? a ještě když jsi měla ten plánovanej CS byla jsi jak uspaná??na půl?? nebo celá?? a jestli na půl?? to píchali injekci do těch zad???děkuji za odpověd..

jinak holky krásný ranko, prosím jedl jste někdo to lněný semínko??je to takový to malínký hnědý??? a nemáte někdo recept jak to připravit??
5. srp 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojek :grinning:

Cicek, no jo, byla jsem u Jíři, je krásně kulatá, má krásné bříško a už by chtěla rodit, už jí to dává zabrat :grinning: . Vše už má nachystané, tašku sbalenou...a je nedočkavá a moc se na holčičku těší. Jinač ty varixy...to máš blbé, mi se rozjel na noze, mám uzel i v elevaci, takže sodomagomora, křeče zatím nemám, ani to nebolí, ale operace mě stejně nemine, později. Ale začíná mě trápit sranec, břicho nafouklé a ne a ne se uspokojivě vys.at. Přitom mě znáš, ovoce každý den, tekutiny nejčastěji voda z kohoutku, takže žádné sladké lepidlo, to mi ted´nechutná vůbec, futr jím jogurty, mléko, kyšku, to mi ted´zase chutná moc...a stejně mám trable. Laxantia nechci ještě, chci na to prvně svépomocí vyzrát. Malý včera kopal málo a dnes taky nic moc, na psychice mi to nepřidává, nejradši bych byla, kdyby kopal v kuse a pořádně. To těhotenství je krásné, i s těma nevolnostma, ale nápor na moji psychiku to teda je...

Gábi, no jo, už 21. týden, druhá polovina :grinning:. Už se těším, až se narodí.

Luci, ono je asi jedno, po kom je, je ale krásný, takový uzlíček. Stejně jako Zuzanka od Gabky, prostě miminka :slight_smile:.

5. srp 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Segra,zkus švestková kompot nebo šťávu.To pomáhá,mně už to taky nejde jako dřív,tak teď jím čerstvé švestky,tak snad pomůžou.Jinak jsem dneska cítila dvě bublinky,tak už asi taky miminko :grinning:
5. srp 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hej, já vím, že švestky pomáhají :astonished: , mám stejnou školu jako ty :grinning:.
Dneska jsem teda byla, ale nic moc, ale lepší jak včera, to zase jo.
Zdeněček včera kopal málo, dneska taky, snad se probere, abych nezačala panikařit zase....

Je to super ty bublinky, že?
5. srp 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď ještě nezáleží na intenzitě,takže je důležité,že kope a je jedno jak,tak buď v klidu.
5. srp 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemyslela jsem intensitu, ale četnost...ale mezitím mě kopnul, tak jsem lidnější. Koukala jsi do alba na ty věci, co mi koupila mamka?

Radka už má vybrané jména....Radek a Kristýna...
5. srp 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

tak my už jsme po spinkání, tak jdeme uklidit nádobí, asi upečeme muffiny a pak snad půjdeme ven, dneska jsem se k obědu tak přežrala, že mám větší břicho než vy těhulky :grinning: :sunglasses: Tak dokud to trochu nepovolí ven nepolezu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Gabčo - je dobře, že Vojtíšek divočí a lítá, je aspoň znát, že mu nic nechybí, snad vyjdou testy i zítra dobře.. :wink: Mikču už mi někdo chválil, že se mi hodí ke kočáru :grinning:

Kristinku s Karolínkou jsme včera na Romantice potkali, to je pravda :grinning: Byli jsme tam se švagrovcema zamlouvat stůl na sobotu, ale kdoví jak to dopadne, když má být hnusně..Kristinko, řeknu Ti, že se dodneška nemůžu vzpamatovat z tý tlamičky, co tam Martínek hodil.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Fuj, ještě se mi o tom v noci zdálo.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pupík Ti sluší, akorát jak jsi měla to tričko, tak nebyl ani znát, je takový dobrý maskovací :wink: :slight_smile: Čuměla jsem jak Karolínka krásně jezdila na kolobrndě, to by Tadík neuměl ani náhodou..

Kačí - Tadík na noc chodí taky s plínou, občas je mokrá, občas suchá, ale většinou suchá..A bobky to je taky kámen úrazu, většinou kaká tak 1x za 4 dny a zásadně do slipů, naštěstí až večer, to býváme doma..Zatím to nějak moc neřeším, jsem šťastná za čůrání :grinning: :wink:

Luci - ty jo, teda fakt pěkná ta mikinka, Nextové věcičky miluju, nošené se dají koupit i za pár kaček..Moc Kubíčkovi sluší.. :wink:
5. srp 2010 ve 13:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Jituš, tebe už jsem nečetla ani nepamatuju :grinning: . Jak se pořád máte?

Ségra, právě jsem dostala asi 1O kopanců, takže jsem v klidu pro dnešek. Já toho našeho chlapečka někdy lituju, matka hysterka, strejda policajt, táta hospodskej, babičky na hlavu... :grinning: . Teta, ta mladší, radši emluvit, ta starší daleko :frowning2: ...

Jo a už máte teda nastopro jména?
5. srp 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zuzi,

já jsem strašnej lenoch totiž, čtu vás často, ale než se dokopu něco napsat, je to se mnou hrozný :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A sleduju fota, tak hezky přidávejte s Kristinkou pupíky..Koukám i jak jsi šikovná co se týče pletení, ale to už vím dávno, máme doma důkaz :grinning: Svetýrek ještě můžeme nosit :wink:

Podle kopanců soudím, že Zdeněček bude pěknej divočák, o Tadíkovi jsem kolikrát celej den nevěděla a to myslím i ke konci těhu, když už měl málo prostoru..

Jinak my se máme fajn, pořád tak nějak stejně, občas mě ty naše dětičky (Tadík i pes Mates) vytáčí a nervičky trochu haprujou, ale jinak dobrý :grinning: :wink: A co Bobinka, jak myslíš, že to bude zvládat, až se vám malý narodí?

Kristinko, vy už máte i jména? Tak se pochlub! Koukám, že dnes měla Karolínka dobrou hlášku :grinning:
5. srp 2010 ve 13:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych byla ráda, aby bylo miminko rošt´ák, ale tak nějak normálně a roztomile :slight_smile: . Včera byl klidný, sice párkrát kopnul silněji, ale dneska mi to, myška naše, vynahrazuje :slight_smile: . Jak jsem psala, jsem sice zdravotník, ale jsem ze všeho fakt dost vyplašená, přesto, že čekáme zdravé miminko, mám to prostě v povaze...hysterka.

No Bobinka mě právě dost vytáčí, začíná být protivná, ale to nesouvisí s těhotenstvím, byla tady teta s jorkšířicí malinkou a hodnou, a Bobina po ní vyjela, přesto, že se znají z dřívějška. Jinak si myslím, že Bobina tak nějak má absenci těch pudů psích, chová se stejně a asi bude aji po porodu. Navíc ted´hárá, neumí se ani olíznout, tak mám všude kapičky a chodím s hadrem, kdybych jí dala majtky, tak jí ublížím, protože je nesnese, mlátí sebou o zdi a tak, takže ji nechci trápit a chodím s hadrem...
Velký Zdenda je hodný, těší se na mimi, dokonce ho po 8 letech, co jsme spolu, zajímá, co upletu, no, když je to pro jeho syna, že.... :grinning: :grinning:.
Koukala jsem ti do alba a je neuvěřitelné, jak je ti Tadík podobný :slight_smile: . Hezký ženich pro Karolínku! :slight_smile:
5. srp 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě bude rošťák jen tak trošku a roztomile, tak jsem to i myslela :wink: :slight_smile: Pokud na tom jste co se týče názoru na výchovu stejně s Kristinkou, tak se není čeho bát :slight_smile: Já jsem taky hysterka, zbytečně moc, ale co s tím nadělám, když to mám též v povaze..Počkej, až se narodí, bude hůř :grinning: Přijde mi, že jak Táďa roste, tak mám ten strach čím dál větší.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Náš Mates mě taky občas vytáčí, ale pak si říkám, že je to jen pes a že jsem na něj zbytečně kolikrát přísná a je mi to až líto, dost zkouší od Tadeáška, chudák..Jinak jak psala Kristinka, já buď řvu na Matýska nebo na Tadíka, takže taky veselo.. :grinning: To je asi ve všech rodinách s psíkem..Venku naštěstí netahá - páč mě by teda chlapec neutáhl.. :grinning: Nejlepší je to právě když jsme mimo domov, to je Tadík hodnej, Matýska nechává žít a jsme spokojení všichni..My teď máme "popelnicové období", u každý popelnice se musíme zastavit, zhodnotit jakou má barvu, jestli spadla nebo stojí (jednou viděl převrácenou popelnici a to mu dodnes nedá spát :grinning:), něco do ní hodit, takže venku je o zábavu postaráno a pes má klid..Bobinka je krásná, moc se mi francouzáčci líbí.. :wink:

Matýsek je teda taky takovej agresivnější poslední dobou, vyjíždí po psech hodně, a to má být mírumilovná klidná povaha, ale přijde mi, že je to opravdu tím, jak je vynervovanej od Tádi. Když čut o hárnání, tak jsem ráda, že máme psa, aspoň jedna starost tím odpadá.

Zdenda - :grinning: To jsi mě pobavila, ale tak dobrý, aspoň, že tohle ho zajímá, Járu by to asi nebralo ani tak.. :wink: :slight_smile:
Fakt Ti přijde Tadík tak podobný zrovna na mě? Já to nedokážu objektivně posoudit, u nás je to tak půl na půl, jedni tvrdí, že je celej Jára, zbytek povídá, že celá já, tak mám na výběr :grinning: Musím dodat nové fotky, tyto už jsou staré skoro rok, vyjma druhých narozenin..A aby mohl být ženich pro Karolku, tak bude muset povyrůst, ať není menší, to se mi nelíbí :grinning:
5. srp 2010 ve 13:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, Tadík je celý ty!!! A jestli bude menší než Karol, to nevadí :slight_smile: . Ona bude stejně krotitelka, ta by zkrotila i chlapa o dvou metrech :grinning: .
Co se týká výchovy, tak ano, máme podobné, ne-li stejné názory se ségrou, jenže někdy je to tak, že at´děláš, co děláš, dítko si stejně dělá, co samo uzná za vhodné. Hlavně bych chtěla, aby byl malý Zdenda slušný člověk až vyroste...Poctivý po mně a šikovný a pracovitý po Zdeňkovi...atd., atd....moc bych nechtěla, aby dědil vlastnosti po svých prarodičích z obou stran :astonished: .

A velký Zdenda je zlatý, fakt. Minule oznámil nej kamarádovi, že čekáme chlapečka, tož tak zapíjeli chlapečka. Zdeněk přišel nabitý, na otázku, kolik vypil, řekl, že je hovado, ale že pil kofolu s rumem a pil jí hodně, aby dostal los a mohl vyhrát, tak donesl domů céčka a hru fotbal. Prý se obětoval pro syna. A pak se lehnul ke mně a šeptal mi na břicho: " Zdeněčku, miláčku, tady je tatínek...". Málem jsem se poch.ala smíchy. A každé ráno a každý večer se mě ptá, co dělá Zdeněček... :grinning:
5. srp 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsi mě potěšila, přijde mi dost i povahově po mně, takovej stydlín, to má po mně určitě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: Já vidím podobu jenom s jeho bratránečkem, kluci jsou jako bráchové :wink:

A co se týče výšky, myslím, že snad nebude menší než Karol :grinning: Taťka má skoro dva metry a já taky těch 174 mám..I když Karolínka má rodiče taky hodně vysoký.. :slight_smile:

Velký Zdenda je dobrý :grinning: :grinning: :grinning: Ale tak když je to jednou za čas, kofolu s rumem mám taky ráda :wink: :slight_smile: A to jak se ptá na malého je pěkný, to já jsem nezažila :confounded: Až co se Tadík "vyklubal".

No nic, já musím jít ještě se psíkem ven, nechce se mi teda vůbec, dneska jsme se vrátili z venku dýl než obvykle, než jsme se vykoupali a najedli a hlavně než Táďa usnul, bylo skoro půl devátý..A to ještě musím já do sprchy + dodělat pár věcí v kuchyni - bléé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Tak dobrou noc
5. srp 2010 ve 20:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,teda vy jste drbny :wink:
než na to zapomenu tak všem děkujem za přáníčko...Domča si to užil jako kdyby měl narozeniny...takovejch dárků co dostal....nejdřív to měla být skluzavka od všech dohromady...ale nakonec z toho bylo kolečko (korba),sekačka na trávu,konvička, plyšák,velký auto s přívěsem a velká lopata a penízky.... no vesničan se v něm nezapře :grinning: :grinning: :grinning:

Gabi,to jsem ráda že už je Vojtíkovi líp.A už ho máte doma?Nebo ještě u bábí...a co výsledky už se ví co to bylo?

Včara jsme byly na houbách ale nic moc.Snad to bude lepší Domču to ale moc nebavilo chvíly běhal po lese a bylo to tak namáhaví že se brzy ulítal a nechal se vozit po lese a taky jsme rozbily kočár normálně nám na konstrukci prasknul šroub a tak kočár zatáčí na pravou stranu děs tak to musí táta zítra zpravit jezdíme s golfkama ale na vesnici děs běs... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Doufám že se mu to podaří zpravit páč si nedokážu přerstavit jet v neděli na Rosičku s golfkama :unamused:

Dnes jsme byly celý den v Polničce.Babička a prabábí si zase užívaly Domči :slight_smile:

5. srp 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Já jsem vám sem před nějakým časem psala, celá nadšená, že snad poznám nějakéu maminu z okolí a pak jsem se už neozvala. Měla jsem totiž moc práce :slight_smile: 12.7. se nám narodil Vojtík. Takže už mám doma rarášky dva a musím říct, je to něco jiného, než jeden :slight_smile: Ale teď, skoro po měsíci, jsme se už docela srovnali, starší Péťa sice žárlí, ale drží se statečně :slight_smile: Vojtík je takové pohodové miminko, zatím ho ještě netrápí ani prdíky, to jsem sama překvapená a musím to zaklepat! Akorád už vás asi nikdy nedočtu, času je tak málo! Tak snad se nějak chytím :slight_smile: A hned bych se vás zeptala, jesli jste tu někdo přímo ze Žďáru, neni tam nějaké centrum pro děti a maminy? My jsme dřív chodili s Péťou do Hlinska, když jsme tam ještě bydleli a ráda bych zase nějaké navštívila (po šestinedělí, samozřejmě), aby nebyl ten můj prďola pořád jen se mnou, ale taky mezi dětma.
A ještě abych řekla něco o sobě... takže jmenuji se Zuzka, bydlím ve vojnově městci, ale jen tři roky, tak znám jen místní, okolí vůbec. Bude mi 27let a jak jsem říkala, mám dva syny, tříletého Péťu a miminko vojtíka :slight_smile:
Zatím se loučím, dobrou noc!
5. srp 2010 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
tak jsem se konečně dostala na net. Kristýnka se teď dívá na krtka, Otíček se nabaštil a teď spinká s taťkou v posteli :slight_smile: Jako miminko je moc hodňoučkej, prdíky nás trápily hodně, ale teď je to už lepší, sice se musím strašně omezovat, protože mu vadí skoro všechno i jablka a meloun :angry:
Teď tady máme na prázdninách švagrovou se synovečkem, tak je to příjemná změna :slight_smile:
Koukám,že jste toho nakecaly, to nestihnu snad dočíst, jen jsem se mrkla na fotečky dětí,jsou to nádherní drobečkové :dizzy_face: Já je sem přihodím, jen co to stáhnu z foťáku, Kiki se teď naučila při focení dělat neuvěřitelný škleby :grinning: . Brášku miluje, pořád ho pusinkuje a nechce nikam odjet na prázdniny, že bude s báškou :grinning:
Aloisik: my bydlíme za humny v Krucemburku :grinning:
6. srp 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky, jdu na skok, jsem dorazila z města a mirek vozí tady na klafaru, tak mám chvilku...

hani: na fotečky se budeme těšit :wink: a jak to zvládáš jinak? docela mazec dvě vid? :grinning: já mám pocit, že někdy naprosto ok a někdy na psychinu :grinning: :wink:

aloisik: gratuluji k vojtíkovi, krásné jméno, jen aby nebyl takové číslo jak ten náš, všechny vojtíky co znám jsou pěkná éra :grinning: :wink: :wink: :wink: jinak je tady na poliklinice centrum, ivis by ti řekla víc, ta tam chodí...možná mají i stránky :wink: jmenuje se myslím centrum srdíčko....jo a prej je u nové někde na conventě, jak je hotel morava, ale to jsem jen zaslechla...

jinak holky, dnes krev, leukocyty klesly, takže paráda, prej asi nějaká střevní virozka jen, ale zamávalo to s ním solidně, na to jakej to je chlapák .... krev si normálně nechal vzít ani nepípl, statečná šikulka, jen přivíral prej očíčka a odvracel hlavu, no nechtělo se mu .... ale fakt mě překvapil, asi už je chuděrka zvyklej, takovejch odběrů už měl.... jinak příští týden razíme se zuzkou k doktorce jako už na 6titýdenní, tak bude váha... tak jsem zvědavá, jdeme o chvilku dřív, protože zuzka je furt taková nažloutlá, hl. bělmo...

no nic, jdu jíst, pít, dokud můžu, za chvilku začne kolotoč :grinning:
6. srp 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky, tak jak při sobotě?

Gábi, to je fajn, že je Vojtík lepší :slight_smile: .

My dneska budeme mít návštěvu, přijdou tchánovci popřát mi k narozeninám, chodí k nám jednou do roka, tak je to v pohodě :slight_smile: . Tak uklidím, hlavně vytřu, bo Bobiš hárá.
Malý Zdeněček včera kopal celý den, i večer, pak dneska ve 4 ráno, když jsem se vyčůrala, pak jak jsem vstala...dělá mi radost, myška milovaná. Akorát vždycky, jak mi dá na břicho ruku Zdeněk, malý nic, jako by věděl, že je to autorita :grinning: :wink: . Tak já jdu uklízet...
7. srp 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!
hanulko, no vidíš, to jsme skoro sousedky :slight_smile: v krucemburku jsme skoro denně, máme rádi procházky po stezce a pak tam na konci okukujeme ten statek, jestli neuvidíme traktor nebo kombajn :slight_smile: péťa bude asi jednou jezedák :slight_smile:))
gábi, pochopila jse dobře, že máš taky vojtíka? a s tím, že to bude číslo, počítám :slight_smile: péťa je totiž hodně divoké dítě, ale zlatíčko, tak myslím, že to brácha okouká.
koukám, že s časem jsme na tom asi všichni stejně. já jsem právě uspala vojtíka a hned se probudil péťa. ale zase usnul a mezi tím se zase probudil vojta, tak ho mám v náruči a píšu jednou rukou, proto se omlouvám, že mám samá malá písmenka :slight_smile: ale naštěstí noci máme klidné, oba kluci spí jako špalíci :slight_smile:
tak se mějte, pa!
7. srp 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aloisik Tak to tu budeme už 3 Zuzky :slight_smile: . Já, ty a malá Zuzanka Petrášová od Gabky :slight_smile: .
8. srp 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak na stezce jsme taky pořád, my teda chodíme okukovat kravičky, slepice a traktory, jo taky v lesíku házíme šišky do potoka :grinning: :grinning:
Tak dneska jsem s Otíčkem sama, Kiki s tatínkem odjela sjíždět na raftech Svratku, pouští se Výrská přehrada. Je to tam v pohodě,nemusím se stresovat :slight_smile:
Dneska si k obídku udělám špenátovku,mňam.
Otíček teď usnul, měli jsme náročnou noc, tak se jdu taky prospat :slight_smile:
8. srp 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile:
zuzi: no a najednou tady bude přezuzíkováno :grinning: a s tím tatkou, to je klasika, to dělají snad všechny potvůrky v bříškách, ale až bude větší a budeš na konci těhu, tak to už i tatkovi dá pár kopanečků :wink:

aloisik: jojo, taky mám vojtíka (viz moje vizitka) :slight_smile: fakt jsou všichni stejní, vojtasové jedni :grinning: jinak máš taky pěknej kolotoč :stuck_out_tongue_closed_eyes: hodně používám babyvak, máš pravou ruku volnou a tou levou jemně podepírám, takže se dá udělat hodně věcí, i vojtíkovi vytřít zadeček jde, máme vyzkoušeno :grinning: :grinning: takže super věc, jestli nemáš...jo a velký písmenka neřeš, já mám obě ruce volné a stejně je taky nepíšu :wink: :wink: :wink:

hani: jakto? prdíky? my se budíme tak 3x za noc, někdy nají a spí a někdy čumákuje (má oči jak baterky) i hodinu a to je teda na palici :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vojta furt v 6 vstává, takže budíček hrůůůůza.... užij si volno :slight_smile: :wink:
8. srp 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi: jojo prďoši :angry: , teď jsme měli pár dní klid,budil se tak 3 krát za noc a dneska byl od 2 vzhůru. kiki šla spát až v 11, měli jsme oslavičku, tak řádila.
Taky přemýšlím o babyvaku nebo šátku, nějak nám ten chlapeček těžkne a chce se pořád nosit v klubíčku. Teď to studuju,ale ještě uvidíme.......Mám zkušenosti jenom s krosničkou,ale ta je pro starší děti...Jo a příští týden se chystám konečně na kolo, vezmu Kiki do vozíku a pojedeme na krátký výlet
8. srp 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,taky se hlásíme.Byli jsem opět v Tišnově,chlapi konečně dodělali pergolu,jen pár drobností na střeše ještě chybí.V sobotu jsme jeli zpátky do města,byl sraz Kubových štěňátek,tak jsme je byli omrknout.Jsou to divoši,hrozně vyrostli,ale moc hezcí jsou.
Teď jsem ještě musela naházet prádlo do pračky,malá se už koupe a u toho večeří :grinning: Dneska jsem asi 3x cítila miminko,ale včera jen jednou večer,tak snad začne kopanců přibývat,už se těším :wink:
8. srp 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojek :grinning: .

Ségra, ty máš výhodu, že jsi druhorodička a víš, co to ty kopanečky jsou, já jsem poprvé cítila1 kopanec v 16+6, jenže jsem nevěděla, co to je, pak dlouho nic a pak v 17+3 nebo tak nějak a to jsem ti už psala, jak to poznám :grinning: . Ale je fakt, že je to moc příjemné, jak kopká, vždycky, jak kopne, tak na něj promluvím. Včera večer kopal, tak jsem dala Zdeňkovu ruku na pivas, ale necítil nic, přitom si myslím, že to byly rány docela, no, asi to cítím víc hlavně já zevnitř. Tak počkáme, až malý vyroste a dá ránu i tátovi. A pořádnou :slight_smile: .

Jsme byli včera v Tescu, nakoupili jsme nějaké špekáčky, bo zpátky jsme jeli na zahradu opíkat, ale doma jsme byli v půl deváté asi. Koupila jsem zase něco malému. Riflíčky světlé 3-6 m. za 80 Kč, vzala jsem aji jedny tmavé pro švagrovou Radku, čeká chlapečka Radečka v listopadu, ty stály 75 Kč, botičky frajerské za 45 Kč,sleva na nich byla ze 150 Kč, pak bavlněnou čepičku bílou s medvídkem, botičky látkové za 37 Kč a dvoje tepláčky béžové za 100 Kč dokupy oboje, sice velikost 74, ale to neva, ve skříni se to nezkazí :slight_smile: . Mají tam dost slev ted´, ale zase většina růžového... :unamused: .

A pak jsem se na netu koukala na zimní kombinésky, ale nic jsem nenašla, jen z bazárku, ale já bych radši novou. A fusak koupím asi na kocarkyliberta.cz, ty se mi líbí a cena není špatná.
9. srp 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

téda vůbec nestačím dočítat. Super že Vojtíšek je již OK a že je to chlapák statečný, a těhulky že pohodově zvládají týden za týdnem těhotenství.

My v sobotu jeli na Slovensko do termálu, akorát Luci první den dostala teploty, a pusu plnou bolavých aftů a ještě se jí razí stoličky. Takže pro nás Zdeněk dnes v noci byl, protože náš beránek, přestal pít a jíst, celý den i noc proplakala. Od té soboty nic moc nesnědla, ale nějaká voda se nám podařila do ní dostat, i když možná jen proto že je už v domácím prostředí. Každý varuje, že se nemá s malýma dětima jezdit nikam daleko, ale Kanáry i Rhodos byl naprostá pohoda. Ale nevěřila bych jakou má silnou vůli, včera si celé odpoledne držela v ruce čokoládičku a čajček jako svátost, ale prostě se nenapila ani nenajedla. A nešlo to po dobrém ani po zlém.
Ale koupáníčko, je tam parádní i včera bylo teplíčko.

Tak teď mi brambůrka spinká, tak ji musím vymyslet něco k jídlu, i když hlavně že už něco vypila.

9. srp 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky,
ivet: teda chuděrka, ty aftíky jsou hnus, hrozně bolí něco jíst..měla jsem to taky jako děcko a živě si to pamatuju, to byla hrůza, mucí lucinka teda pěkně trpět, moc myslíme, at je dobře a posíláme (hl. vojtulka) pusinku :wink: tak dávej vědět, jak jste na tom.... a víte vůbec z čeho? asi virovka nějaká vid? nám ty děti dávají zabrat, samé nervíky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak my dnes první den samušky, tatka je konečně po měsíci v práci, docela mazec, ale zvládáme, tedazatím :grinning: ted oba spí, zuzka už od půl 10, jsme byli venku a ted dospává v korbičce v ložnici....vojtík je zlatej, sice teda pěkně umí pozlobit a řvát ( že zuzku vzbudí),ale jinak moooc pomáhá, až koukám, snaží se klučina, tak snad mu to vydrží :slight_smile:

nic, jdu uklidit ten bordel tady, zuzka každou chvilku spustí na papání...tak pa

jo a co lucka a kubík?
luci: co žloutenka? mě přijde zuzka nějaká zase žlutá :sweat_smile: jestli už nepůjdu k dr. dřív radši... bělmo má jak žlutásek....ale je pravdě, že jí ted moc “neopaluju“ vlastně vůbec :sweat_smile:
9. srp 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak Karolínka před chvilkou usnula,tak mám klídek.V troubě se mi dělají hranolky a ohřívám si maso,co jsme nafasovali v Tišnově,už mám hlad jak vlk :wink:

Ivet,chudák Lucinka,to musí hrozně bolet.Většinou se u dětí takhle projeví první napadení virem oparu,jestli se jí to nějak rozleze,tak raději běžte k Dr.

Gábi,to jste měli Mirka tak dlouho doma,jo?Teda,vy se máte.Tak to u nás nehrozí.Až budu v porodce,tak bude mít paragraf na malou a pak hned pofrčí do práce určitě,to bude záhul :wink:
9. srp 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 jejda rotavir.. :frowning2: stím jsem byla s malou taky v nemocnici :frowning2: katastrofa, nikomu to tedy nepřeju, :frowning2: at se brzy uzdraví

gabí si mi neodepsala :confounded: :frowning2: :frowning2:to nevadí asi jsi to přehlídla :sweat_smile:

jinak holky letím dneska koupit něco mému manžílkovi te´d ve středu máme výročí svatby, tak chci něco vymyslet..ale ještě nevím co právě sakra.....
hlavně mi nepište sex :grinning: :grinning: protože u nás se tomu už sex ani nedá říct spíš takový š´touchání :grinning: :grinning: :grinning: nojo pupek velkej jak hrom hihi :grinning: :grinning:
9. srp 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek