• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Ahojky,
zdravíme při pondělku :wink: Jak ste si užili jeden z posledních letních víkendů?? my docela jo (nebo teda já :grinning: ) V sobotu jsem se byla podívat na svatbu spolužáka ze ZŠ, navečer pak stihla jedno vystoupení. Anetku hlídal taťka, tak si jí aspoň pořádně užil. No a včera sme se koupali, poseděli na zahrádce u pivečka a byl večer. Teď ho chvilku nebudu moct :frowning2: Ode dneška totiž držím dietu a alkohol se musí vypustit. Tak su zvědavá kolik zhubnu... hlavně jestli vydrží pevná vůle :slight_smile:
Ivet - jak ste na tom tento nebo příští týden s časem?nechcete se stavit?anebo můžem i my :wink:
23. srp 2010 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné pondělí,

Kristínko: velká gratulace k potvrzenému pindíkovi :slight_smile: a doufám, že čípek zlobit nebude :wink:

Taky vítám nové příchozí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .

Lukáškovi už se to pomalu krátí a já musím pomalu začít chystat věci, páč 1.9. nastupuje do školky. Na jednu stranu se těším, že si trochu oddychnu, ale na druhou stranu vím, že mi bude smutno.

Andrejka je už pořádný kus ženský, pořád se jenom otáčí na pupík a leze dozadu :slight_smile: :grinning: . Už baští zeleninku a na sváču má banán nebo přesnídávku nebo jogurta. Večer jí dávám bebu, ale v noci a ráno ještě kojím.

Musím běžet, děti si mě žádájí. Pa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. srp 2010 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
eelka tak držím palečky při hubnutí.Taky bych to potřebovala jako sůl.Po těhu mi sice nic nezbylo,ale i tak mám nadváhu. Ale při kojení nepřipadají v úvahu diety,spíš bych potřebovala změnit styl stravování a šlo by to samo.,

Ähoj Kači. Ty jo,ty budeš mít Lukáška ve školce a zůstaneš s Andrejkou sama. Andrejka je šikovná,když jsem ji viděla naposledy,tak bila ještě mimuško.Ten náš kulíšek taky roste jako z vody, už má skoro 5kg a to ještě nemá dva měsíce. Bude to kus chlapa. Minulý týden celý proplakal. Ale od pátečního večera je zase hodnoučkej.
23. srp 2010 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak nám taťka po 2 měsících nastupuje zase do práce a Kiki do školky, takže budu s prťouskem doma sama...Jinak poslední týden spinká Otík krásně, začali jsme šátkovat, je to fakt super :wink: Večer kolem 9 ho nakojím a znovu až tak kolem šesté ráno,je to šikulka.Ke Kiki jsem vstávala tak 10x :unamused:
Eli,kdopak se ženil?
23. srp 2010 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

Kači,díky.Snad se Dr.nespletla,ještě si to nechám potvrdit na velkém UZ :grinning:

Já jsem teď sežrala celého velkého velikonočního zajíce,co jsme ještě měli doma a mám sladko v hubě,fuj.Musím zajít s pesanem,pak trochu uklidím svinčík po Karolínce a pověsím 2. pračku.Venku je hezky,tak toho musím využít.Taťka snad přijede z práce dříve,tak říkal,že veme malou na kolo.Tak si odpo dáchnu :wink:
23. srp 2010 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

tak u nás víkend pohoda. V sobotu jsme po obědě jeli vláčkem do Sázavy a pak pěšo do Losky, no v tom vedru docela záhul, ale zvládli jsme to, i Luci odmítala být na kočáře , tak šla po svých.

Jinak doufám, že to je pouze obdobím, ale po obědě vůbec nechce spinkat, už asi 5tý den, a večer jde třeba až v 21h, i když dnes odpadla už v 19h, to je parádička.

Dnes jsem si objednala dáreček k narozeninám - žehličku na vlasy.

Eliško s dietkou začínám každý pondělí, ale vždycky do toho něco vleze, cukroví ze svatby, z pouti, narozky kolegyně z práce. Ale po mých narozkách se do toho chystám pořádně pustit. Zatím chodím jen 1x týdně na spinning, a to je záhul, ale výsledek za ty dva měsíce je asi 2kg nahoře, takže masakr, i když to není tím cvičením, ale přejídáním.
Co říkáte na středu??? Nedojeli byste k nám? Do práce jdu na ranní, takže od 13h jsme doma.

Haničko: tobě malou vzali do školky, jo??? To koukám jak blázen. to u nás nehrozí, my začnem tou miniškolkou, a snad od ledna velká školka.
23. srp 2010 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,

Hani - ženil se brácha Magdy Špinarový, Vašek (nevím jestli znáš :sweat_smile: )

Ivet - na dietu mám denní rozpis, co mám kterej den jíst. Včera to bylo krutý, ale vydržela sem :grinning: Středu sem už slíbila sousedce (nemůžem se už 14 dní domluvit a středa vyšla nejlíp).ale můžem klidně někdy příští týden... Pavel bude každý den dlouho v práci, tak plánuju návštěvy :grinning: . Zatím máme volno kdykoli, ale ty asi ještě nevíš jak budeš mít,co? Tak si řekni den a my si pak naplánujem to ostatní....
24. srp 2010 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

tak jsem byla dnes donucena jít na gyndu,zase mě trápí kvasinky,stejně jako u Karolínky.Ale jinak je vše v pořádku,dostala jsem čípky,byla tam jiná dr.,tak mi raději udělala i UZ a potvrdila nám chlapečka,prý to nejde přehlídnout :grinning: :grinning: :grinning: Dostala jsem i fotečku,je v albu,ale pindík tam vidět není.Hlavně,že je :wink:
24. srp 2010 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Štěpánek je fešák :slight_smile: . A zrovna se mu chtělo čůrat, když mu dělala paní doktorka sono. Má plný močový měchýř :grinning: .
24. srp 2010 v 15:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Kijo krásná fotečka. :slight_smile: Holky vám ty týdny hezky naskakují,za chvíli budou další miminka.
Kijo teda ty kvasinky nezávidím,je to hrozně protivný. Po pravdě se divím,žese u mě nic v těhu neobjevilo.Protože před tím mě to docela trápilo. Naštěstí ty čípky ti snad hned pomůžou. :slight_smile:

24. srp 2010 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci, však už se taky nemůžeme dočkat, aby byla miminka s náma už :slight_smile: .
Včera to naše miminko mělo eldorádo, od 11 do noci kopkal, myška naše, dokonce kope už tak silně, že ho cítí i Zdenda, včera večer se dokonce trochu vylekal, když kopnul :slight_smile: , pak mu to přišlo směšné...no asi už má sílu, protože takovou ránu, jakou jsem dostala včera k večeru, to bylo, až se mi zatřepalo břicho :slight_smile: . Je to krásné.

Zítra mám poradnu, nesmím si zapomenout říct o fotku a taky, at´nám malého změří, jak nám roste, docela by mě zajímalo, jak už je velký - težký.

Luci, koukala jsem ti do alb :slight_smile: a, Kubí roste jako z vody :slight_smile: . Je to kus chlapáka, ty jo, a jak to letí, za chvíli Kuba i Zuzanka 2 měsíce....
25. srp 2010 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojek, tak máme po poradně. Obligátně vyšší TK, tak jsem to dr. vysvětlila, že je to tím čekáním v čekárně, moč o.k.
Malý Zdeněček má už 770g, prý trochu předbíháme, malý je dobře živený :grinning: , já mám za ten měsíc nahoře zase jen 1 kilo :wink: . Dr. nám vyfotil pindíka a sestřička říká: Teda, ten je pořádný :grinning: . Ten pindík :slight_smile: .
6.9. jdu na oGTT, nechala jsem se objednat k mojí bývalé staniční Dáše, navíc jsme ještě v rodině :slight_smile: . Šla jsem se objednat a byla jsem tam skoro hodinu :slight_smile: .
Pak jsem se vrátila na JIP a malý kopnul Hannah - kolegyni sestřičku - do ruky, joj, už kope i do ostatních, ale včera, jak měl u sebe babičku a strejdu, tak to néééé :slight_smile: . Myška naše malinká.
Další poradna 23.9. :slight_smile:
26. srp 2010 v 16:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,

Zuzko gratuluji k úspěšné kontrole :wink:

Eliško, příští týden mám celý ranní, tak písni kdy by se vám to hodilo a doražte k nám.

26. srp 2010 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivis Díky moc :slight_smile: . Jsem ráda, že je maličký v pořádku :slight_smile: .
26. srp 2010 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivis o.k. tak co třeba úterý odp.Anetka vstává okolo 13.hod., tak kolem 14.bysme byli u vás :wink: Ještě se zeptám Martiny,jestli nechce jet s Honzíkem taky...... ať se nabažíte s Lucinkou miminek :grinning:
26. srp 2010 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Eliško, tak super, určitě doražte :wink:
27. srp 2010 v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Holky,se po dlooooouhé době hlásíme....
u nás se ani nic moc neděje...jen Domčovi začalo šílené období :frowning2: když ho seřvu nebo dostane přes ruku nebo zadek tak hrozně nahlas začně ječet je to ted u nás jak u Viktorky na splavu :grinning:
Doufám že ho to brzy přejde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
od včerejška už nenáme Přemka začal pěkně vyvádět tak jsme ho zabili a budou klobásy :wink: já je teda asi jíst nebudu ale děsně se mě ulevilo ...
Kluci dnes špricuji barák zepředu od vchodu tak to zase u nás bude líp vypadat :slight_smile: sice počasí hnus ale asi jím to nevadí...Domča mě pěkně vytíčí jezdí tady s lego kostkou po zdi když ho seřvu jde mlátit do skla u dveří :angry: no děs dnes poprví bude spát u babičky v Polničce tak jsem zvědavá jak se předvede a my jdeme s Jituš a kámošema pařit do swingu :wink: se moc těšíme bohužel zábava v zámku nám nevišla tak máme jiný plán :wink:

no já to snad nedopíšu....tak člověk se dokope vám písnou a nemám na to avi 5 min.Domča se ted naučil všude otvírat dveře tak nám furt leze na záchod a vymotává toaleták a hraje si z hajzl štětkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :frowning2:
takže se loučím jdu mu dát polívku a jde spát jinak mě asi nervy spadnou do kýblu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

tak se tu mějte a maminy kulat te se :grinning: a prckové at rostou :slight_smile: dokud vám to nezlobí tak si užívejte.... :slight_smile:
28. srp 2010 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

tak sem právě vložila pár aktuálních foteček, tak se mrkněte :sunglasses:
29. srp 2010 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak v pondělí 23.8.se nám ve 13 .30 narodila holčička, jmenuje se Tea, měla 3,420g a 49 cm. Včera nás pustily domů, tak jsem dala pár fotek. Jinak jsem rodila v Novém Městě, protože do Brodu bysme dle mudr, už nestihly.:slight_smile:)
29. srp 2010 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@peta86 jé gratulace velikáááááááááááááááááá :slight_smile: :wink:

ahojky holky, co nového?? tady :slight_smile: :wink:
29. srp 2010 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@peta86 Velká gratulace, holčičce přeju hlavně zdraví :slight_smile: .
29. srp 2010 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
peta - a jaky byl porod dobry vse???
29. srp 2010 ve 22:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@peta86 Moc gratulujeme ke zdravé holčičce,doufám,že jsi byla v Novém Městě spokojená :wink:
30. srp 2010 v 08:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@peta86 I my gratulujeme k mimískovi :wink:
30. srp 2010 v 08:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Peťi, velká gratulace k holčičce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Přejeme hlavně hodně zdravíčka, štěstíčka a lásky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
Porod teda musel být fofr, co?
30. srp 2010 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, děkujeme za gratulace.
Bolesti jsem měla 14 hodin, půvopdně jsem si myslela že mě bolí břicho ze zelí, co jsme měli k obědu, ale celou noc jsem lítala na zááchod bylo mi zle, průjem a zvracení takže docela blbá kombinace, ráno jsem šla k maškové aby se na mě podívala a ta hned sanitku, a Nové Město, že Brod už nestíháme, tak jsem volala manžu v 10:30 a maláá byla ve 13:30 takže jsem byla ráda, že jsem si to protrpěla hodně doma a tam jsem byla relativně chvilku.
Jinak PA v pohodě, žákyňka byla super, té jediné jsem podepsala souhlas, a akorát mě překvapily sestry, žádná křeč, první noc si ani nechtěly malou vzít k sobě, já jsem dostala zákaz vstávání sama, takže si jí nakonec vzaly, měla jsem sama ze sebou co dělat, a co se týká kojení, tak jsem za nima musela pořád běhat aby mi šly pomoct, to potom byly ochotné, ale samy od sebe nic,to jsem z toho byla docela překvapená, ale jinak dobrý. Mudr.Koutná dětská je suprová. Naštěstí malá byla a je vzorná bez komlikací, žloutenky, fakt náís nic nepotkalo, akorát zkubla na 3,070 ale to postupně doháníme, ani jsme neluseli na příkrm, jak jí pohrozily tak sse rozpila:slight_smile:)
Tak takhle to probíhalo. jsem ráda, že jsem doma. Zítra čekáme dětskou doktorku.
Zatím se mějte fajn.
30. srp 2010 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Peto,taky moc gratulujeme k miminečku hodně zdravíčka...Tea je pěkný jméno. :slight_smile: porod jsi měla rychlej.. :wink:

Kk,jsme se vyděly u kaufu všimla sis nás v autě my odjížděly a ty jsi přijela byla jsi to ty?Zelený auto?Já bych si tě nevšimla kdyby Honza neřekl proč tak ženská tak čučí :grinning: a já hned to je Káta :wink: jsem se musela smát ...ale ty jsi se tak soustředila na řízení... :slight_smile:

akcička se sice konala v malém počtu :angry: ale užily jsme si to nakonec jsme skončily v kavárně na Kristale.A DOmík spaní u bábičky přežil taky v poho vubec nebrečel po mámě :frowning2: :wink: ale když jsme se pak dopol vyděly tak byl takovej přítulnej andílek...to by mu taky mohlo vydržet...ale né.dnes už zase řádí jako satan :stuck_out_tongue_closed_eyes:
počasí nic moc ale ted tu začíná svítit sluníčko ale je zima :unamused: už to asi lepší nebude...

Moni tobě se to taky blíží co?A jak se máš?

A kdepak máme Gábi a Kiju???
30. srp 2010 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

Raduš,jsem tady :grinning:

Malá taky od rána zlobí,furt se vzteká a řve,už toho mám plnou pr... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ještě,že hned po obědě usla,byla fakt na facku dneska :angry:

Teď mě čeká ještě vytírání a pak už nehnu ani prstem.POčasí na hovno taky,má teď být hnusně,to se doma asi zblázním .
30. srp 2010 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@peta86 gratuluji k holčičce,je krásná. A kojení už ted dobrý? Jde vám to? Je to fakt nejpohodlnější a nejrychlejší. :slight_smile:
30. srp 2010 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
tak malý má na obličeji pupínky,pod dudlíkem,má to zanícené,jak sliní a dudá. Od rána nedudal,tak se mu to hezky zatáhlo a zaschlo,ale jak začne,tak se mu to zase zhorší.Naštěstí jdeme ve středu na poradnu,tak snad něco poradí. Zatím potírám lihem,sudocremem,nebo bepanthenem.
30. srp 2010 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek