• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@lucifirek Luci a v kolik by se ti to hodilo. Já budu v 10 u oční pod kostelem, takže si myslím, že kolem 10:30 už bych mohla být na městě.
6. zář 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
já bych se s váma taky ráda sešla, ale zítra se mi to nehodí. Příští týden ale kdykoli. Tak kdyby se vám to někomu hodilo, můžem to naplánovat :wink:

@peta86 my sme genciálku ani nenafasovali a ani mi o tom nikdo neříkal
6. zář 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k ahojínky :slight_smile: jejda jakto??že tě bolí tak moc bříško? a copak na dnešní kontorle??už to čtu, no to je paráda :grinning: :grinning: takže chlapák jé tak to máte určitě radost a budete mít doma páreček :slight_smile: :wink: a ptala ses na to bříško?proč tě bolí? a ty jsi malou rodila jak? taky CS ? ale ta kontrola je skvělá fakt :slight_smile: no u konce ještě pořád 2 týdny, to teď bude věčnost, člověk právě neví kdy to má čekat :grinning: :grinning: a navíc te´d máme tady pout tak to doufám že budu ještě celá, po pouti už je mi to jedno :grinning: a ty už to taky nemáš daleko, jsi vpolovině kousek za ..takže to uteče jako voda :grinning: :grinning:

no to teda jo, stěma klukama se to tady opravdu roztrho :grinning: :grinning: mi máme teda několikrát potvrzenou holčičku hihi :grinning: :grinning: :grinning: tak uvidíme ale určitě tam je Nikolka :_Dvšak už to brzy poznáme :grinning: :grinning:
6. zář 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kk28 kači já se zqřídím,abych tam taky byla,kdyztak se ozvu,kdybych treba nestíhala
kijo na srazík jsem pro. :grinning:
6. zář 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek dobře Luci, tak se sejdem v 10:30 na náměstí, jo? kdyby něco tak písnu. A půjdem k tetě Haně? Nebo to se domluvíme až na místě, co?
KDO DALŠÍ SE PŘÍDÁ, CO?
6. zář 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kk28 Kači klidně,někde,kde kdyžtak budu moct nakojit. Jestli si chceš dát někde obídek,nebo jen kafíčko. Domluvíme se zítra. A jdeme sami,nebo se někdo přídáte. :wink:
Tak jsme dokoukali vaření a jdeme koupat. mějte se,krásný večer.
6. zář 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek tak malý z ničehonic usnul.tak ještě koupáníčko počká. :grinning:
6. zář 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,břicho už je O.K.,tak jsem se ani nezmiňovala,uvidíme,jak do další poradny.

Kdo se ještě přidá na srazík?
6. zář 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k jáááá se hlásím :grinning:
6. zář 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko.

Luci,jj,četla jsem :grinning: Myslela jsem,kdo ještě se přidá?Co takhle Gabča s Jitkou,už dlouho se neozvali :wink:
7. zář 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké dopoledne,
ano chodíme ke Košťálový :wink: děkuju za info. Malá je od 8 vzhůru a nějak se nemůže dojíst, kojím snad každou hodinu, tak nevím co má za den.chtěla jsem jet ven, tak asi až odpo, manža dneska nebude edoma tak vyrazíme.
@lucifirek: tak se někdy můžem domluvit a vyrazit spolu na prochajdu.máme to k sobě kousek viď :grinning:
7. zář 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak my jsme oba dva nemocní Domík měl prujmy a tak byl zesláblí a chytil bacila ode mě... :frowning2: ale už horečky nemá takže je to dobrý...takže sedíme doma na zadku a nudíme se... :stuck_out_tongue_closed_eyes: kdy bude srazík???

luci,jj známe hned od začátku co jsem sem začale jezdit...svět je opravdu malý....

kijo,krásná fotečka gratulece k chlapečkovi...budete mít páreček :wink:

7. zář 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky, tak jakpak se máte? Čtu, žë Raduš s Domčou jsou nemocní, no, srajda není příjemná ani pro dospělého, kor pro dítě. Na sraz bych se dostavila, kdybych nebydlela 250 km daleko :grinning: .

Včera jsem byla na oGTT, vypila jsem to v pohodě, dokonce mi to moc chutnalo, nevidím jeden důvod, proč z toho maminky zvracejí??? Mňamka to byla. Dokonce jsem i vydržela o hladu, ač jsem s tím vůbec nepočítala a myslela si, že se najím, čímž bych samozřejmě ovlivnila výsledek...
Pro výsledky jdu zítra, sice jsem si myslela, že mi jen sestřička dá nějaké razítko do průkazky, ale jdu k doktorce, no ale známe se z oddělení, sloužily jsem spolu na JIP i na standardu, tak jsem v klidu. A až tohle dopíšu, zajdu si koupit čokoládu, na tu mám ted´furt chut´....

Dneska se mi v noci zdálo, že se ségře narodil chlapeček a vypadal úúplně stejně jako Karolínka, když byla malinká, haha.

7. zář 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k To máš pravdu,Jituš tu nebyla ani nepamatuju a s Gabčoujsem taky mluvila naposled asi před čtrnáctidny.

@peta86 klidně,já chodím ven pořád. My to tak občas taky máme,že má malý hlad dost často. Je to asi normální. Říkali mi,že miminku asi nestačí mlíčko,tak si tě roztahuje,aby se ti začalo dělat víc mlíčka. :wink:
7. zář 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka33 tak ty průjmy vám nezávidím,to muselo být teda něco. Chudery. :frowning2:
@zuzimila ty jsi teda expertka.Tak hlavně,že ti to chutnalo :grinning: Já také vysledky nedostala,posílali je k mojí gyndr.
Tak jsme byli s KáŤou na kafíčku.
Holky těhulky kdybyste potřebovali některá plínky Pamper Premium 1 tak mi zbyl jeden balík. Dala bych je levnějí,kouknu,kolik stojí a písnu vám. A ještě my zbylo spousta letáčku z knížečky DM pro těhulky,tak vám napíšu,co tam mám,jestli by se vám to nehodilo,jsou tam plínky pamper,babylove,kosmetika....
7. zář 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, vy jste teda kecalky :grinning: :grinning: :grinning:

@kijonkova.k tak to je dobře že tě to už nebolí a ty jsi malou rodila jak?? taky CS nebo spontáně??

jinak já byla včera u DR takže paráda vše je v pořádku k porodu se to vůbec nechystá, malá je níž ale o už dlouho normál :slight_smile: a čípek co se mi trochu zkrátil ale uplne malinko prý :slight_smile: :wink: takže celkový výsledek že k porodu se to ještě nechystá, takže na pouť budu celá to je paráda :slight_smile: ale teda začínám si ymslet že zas půjdem na vyvolání teda jak to tak pokračuje prvně beru prášky aby tam ještě byla ..no jsme zvědavá ještě máme do 20.9 čas :slight_smile: :grinning: :grinning: 29.9 bych šla na vyvolání :grinning: :grinning: :grinning: to je má manža svátek zrovna :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Mončo,Já rodila normálně.4 dny jsem přenášela,dohodla jsem se s Dr.,že dýl nechci,tak jsem byla 28.2.hospitalizovaná,že to 29.2. vyvolají,ale v noci mě to chytlo samo,takže nakonec bez vyvolání.Jsem zvědavá,jak to bude teď,klidně bych rodila třeba o 2 týdny dřív. :wink:
8. zář 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 moc ti přeju,at ti nemusí vyvolávat a prďolka se rozhodne na svět sám :slight_smile: už to bude brzy. :slight_smile:
My včera dostali baby vak a tak ho dneska testuju,ale nejsem si jistá,že tam mám malého daného dobře. ALe teda usnul,tak snad mu je pohodlně.
Holky s dětičkama očkovali jste Synflorix a Rotarix. DOstala jsem na poradně letáček a dávají na to reklamu,tak nad tím přemýšlím. Na poradně ve 3.měsíci budeme mít očkování,tak se na to asi zeptám.
8. zář 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k mě stačil ten náš,co neměl ani tři kg,nedovedu si předtavit,kolik by měl v termínu. A jak by to probíhalo.jestli by to bylo víc v pohodě.
8. zář 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem ráda,že se nakonec malá rozhodla jít sama,že k vyvolávání nedošla.Sice mě chytly bolesti přes noc,takže jsem byla nevyspaná,ale ty nejhorší bolesti jsem měla jen asi 3 hoďky,před tím se to ještě jakž takž dalo.Aůe kdybych si mohla vybrat,tak bych brala stejný porod,jako u Karolínky.Sice to bolelo jako prase,ale zase se nic nesemlelo,všechno bylo v pořádku.

Dneska jsem byla v sekáčku vrátit kalhoty,Karolínka z nich vypadávala,jak byly velké,tak jsem místo nich vzala tričko a roláček pro malou a ještě jedny teplé sametové dupajdy pro mimčo,vel62.Jsou jako nové :grinning: :wink:
8. zář 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k ještě že ty sekáče jsou,já tam taky ráda nakupuju. Ted jsem koupila zimní bundičku a zateplené riflíky.
8. zář 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek to jo,to je pravda.Mají tam tak hezké věci,teda většinou úplně nezničené,jako nové.Kdybych měla všechno kupovat nové,tak nevím,nevím,když i za kalhoty u Vietnamců dám za malou kolem 300 Kč a jsou hnusné,to jí raději koupím v sekáčku za polovinu a jsou krásné,moderní...atd.To samé trička,ty tam koupím za 50 a jsou super,kdežto v obchodě dám 200,skoro jako na mě.Taky tam ráda chodím,ale tady ve Městě je jen jeden pořádný,sice malinký,ale paní tam má strašně moc věcí,i na dospělé něco.Někdy musíme zase se sousedkou vyrazit do ZR a projít to tam.Zima se blíží,takže nějaké kalhoty nebo bunda by se šikly. :wink:
8. zář 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k já byla v tom sekáči u školky sluníčko paní tam má takový lepší věci a mývá tam i 50%slevy. Já teda kupvoala normálně,ale i tak bundička zimní,skoro nová za 140kč a zateplené riflíky za 70,takže super. A jsou to většinou značkové věci,co by člověk normálně nekoupil.
8. zář 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,to nevím,kde je.Já jsem v ZR byla jen v sekáčku na náměstí,jak tam je ta cukrárna nebo co.A pak ještě u takového chlapa,kdysi tam prodávali kočárky a kojenecké věci nové,teď je to sekáč. :wink:
8. zář 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak jsem si nafotila pupík a nějaké věcičky a dala do alba :wink:
8. zář 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,.

tak poctivě dočítám jen nestíhám psát, vzhledem k tomu, že Luci po obědě už moc nespinká a večer jsem brzy KO, leze na mě nějaká podzimní únava :frowning2:

Na srazík bychom se rádi přidali, tak až bude nějaký termín tak písněte.

Už se začínám poohlížet po zimních věcech, ale bude to boj, jako sekáče jsou úžasné, ale tak do toho 1 roku, to opravdu jsou ty věci nezničené a je jich hodně, ale když sháníte cokoliv pro 3letou cácoru tak je výběr dost omezeny, protože v ZR majitelé obchodů nejřív nabídnou věcičky svým známým a na prodejnu se dostanou už jen zbytky :frowning2: takže poslední dobou velké zklamání.

O víkendu jsme byli s Luci v lese a ještě našli pár hub, tak jsme si udělali se Zdenkem výbornou smaženici :slight_smile:

tak jdu okouknout fotečky a brzy zaplout do postele :wink:
8. zář 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
@ivis zkus se mrknou na www.brumla.cz Je to anglickej sekáček a mají tam docela dobrý věci pro všechny věkový katergorie. Už sem tam jednou objednávala a chystám teď na podzim zase :wink:

8. zář 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky. Tak oGTT ok, nalačno 4,64, po zátěži 4,78, můžu se cpát čokoládkou :grinning: a hlavně ovocem, na kterém mám celý život závislost, hlavně jablka.

@kijonkova.k Ty vo.e, Cicek, kdy ti tohle narostlo? Viděly jsem se před 3 týdny a neměla jsi NIC!!! No sice jsi mi říkala, že ti narostl pivas, ale tohle jsem fakt nečekala :grinning: . Bříško krásné, to jo, asi Štěpánek bude taky macík, bo to jinak neny moneeee :slight_smile: :slight_smile: .

@lucifirek Luci, no jo, chutnalo :slight_smile: . Pro výsledky jsem si šla dneska k dr., sepsala se mnou malou anamnesu, zeptala se, jak se máme, co čekáme, jak se bude jmenovat ( tady se pousmála, no jo, Zdenda není moc moderní jméno, ale popravdě...pro mě mnohem schůdnější varianta než např. Matyáš nebo Patrik, jsem staromilec a konzerva :slight_smile: ).

Jinak dneska začla rodit moje kamarádka a naše společná kolegyně se ségrou Jiřinka svoje první miminko, holčičku Terezku, tak držíme palce, je dneska 4 dny po termínu, určitě se narodí zítra, teprve v 22 hod. začly trochu bolesti, bude mít krásné datum narození. Jo a mmch.: je to nevěsta pro našeho Zdeněčka, tohle jsme už domluvily před mnoha lety :slight_smile: .
8. zář 2010 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,

segra,já ti nevím,ale je to maras.Už aby mi přišel ten těhu pás,bo mi ze všeho leze pupek,navíc,jak nemám těhu kalhoty s vysokým pasem,ale jen pod pupek,tak je to o to horší.Jo,možná přijedeme už v pátek před těma závodama,tak by to bylo fajn,ne?K Božce nemusím... :grinning:
9. zář 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k kijo ten sekáč bys našla,je to kousek od kavárny.Dala by ses dolů z kopce a na křižovatce doleva. Je ta Hitec a kousek za tím ten obchod.Naproti je školka.
@zuzimila já taky klasická česká jména.Neříkám,že cizí jsou ošklivá,ale když má člověk české příjmení,tak to vpadá dost divně. Kámošce držím palečky,at ji maličká moc nepotrápí.
Teda tady je počasí pod psa. Leje jako z konve. Maličký je hodný,dokonce mě nechal nasnídat. Včera hodně spinkal a dneska bude asi taky.
9. zář 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek