• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@kijonkova.k a ty bazárky po netu nejsou špatné,jak píše eelka toho brumlu a nebo www.laclik.cz,tam jsem taky objednávala věcičky za hubičku. Dá se to tam rezervovat po dobu měsíce a můžeš si přihazovat hadříky postupně. Dvakrát týdně přidávají nové.
9. zář 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,tak to vím,kde je.Do Hi-tecu občas zajdeme a je to hned pod tím,tak to už vím.Já mám nejraději mimibazar.cz,tam jsou taky super věci za dobré ceny.
9. zář 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus bus,

to je hnusně, co? Luki je ve školce, Andy spinká a já hledám na netu kombinézu pro Lukiho. Nejraději bych tu 3v1 od Tchiba. Nebo máte tip na nějaké dobré kombinézy popř. bundy s kalhotami (frog, alive ...)?
9. zář 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Kači,to mi povídej,venku hnus. Odpoledne jdeme na návštěvu,tak snad nebude tolik pršet.
9. zář 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky já přemýšlím,že malého přeočkuju proti rotavirům a pneumokokům,nemáte zkušenost?
9. zář 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek Já nechávala Andy očkovat hexu + synflorix (pojišťovna to platí), rotavir ne. Lukáškovi jsem platila prevenar.
9. zář 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači právě,že to už platí i pojištovna.dík za radu.
9. zář 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k Na Božku se vys.r. No, pupek pořádný.
Bude super, jak přijedete v pátek :slight_smile: . Těším se. Sice počasí na hovno, ale i tak...

Tak ta moje kamarádka Jiřinka je už 17 hodin v porodnici, zatím nic, malá ji trápí, poslední informace od manžela Jiřinky: ve 3 hodiny dorazil do porodnice, asi si ho Jiřka vyžádala, protože od odtoku plodovky je to skorem 17 hodin a od začátku bolestí 13...a my nic nevíme, Standa má telefon vypnutý, což na jednu stranu chápu, ale jestli nedali vědět ani rodičům, tak ty rodiče lituju, musejí být na prášky.

@lucifirek Tak to je fajn, že tě nechal aspoň najíst :grinning: . Ten náš drobek od rána krásně kope, až mi nadskakuje břicho. Dala bych fotky pupina, ale mám rozbitý notebook navždy, takže chodím na Zdeňkův PC a tady to neumím, ale když jsem viděla to ségřino, tak mám teda menší pupek :slight_smile: . Teda jako ráno je menší. Taky jsem se dneska vážila a přibrala jsem1 kilo za 14 dní, zatím jedu krásně podle tabulek, hahaha. :slight_smile:
Luci, a chtěla jsem se dávno zeptat a zapomněla jsem na to: Jak jsi na tom vlastně zdravotně? Vím, že po porodu jsi brala nějaké léky, ne? Nebo se pletu? Jaterní testy jsou ok?
9. zář 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila už to minule bylo skoro všechno v normě,měla jsem jít před čtrnácti dny na kontrolu a nějak jsem to zasklila,tak musím příští týden na KO a jateráky. Ale myslím,že to už bude v pořádku. :grinning: A na gyndě jsem se v šestinedělí ptala,jestli se to bude opakovat v dalším těhu.,Tak mi bylo řečeno,že nemusí,je to 50/50. Tak snad to bude potom ok.Jestli teda nějaké další bude. :unamused:
9. zář 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,právě mi přišel těhu pás,je perfektní,krásně sedí.Jsem nadšená :grinning: To bude teplo na ledviny a bříško.

Teď jdu vařit špagety,nic víc se mi nechce :wink:
9. zář 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k aha takže ty jsi to měla takhle tak to jo, no mě malou teda taky víc jak 7 dní nenechali to je dobře ale :grinning: no popravdě já bych už klidně rodila, :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: ted už je to jedno te duž to prostě může přijít tak ale uvidíme no.. :grinning: :grinning:
@lucifirek děkuji, no snad to přijde přirozeně bych chtěla, pač vlastně nevím jak to začíná :grinning: :grinning: :grinning: by to bylo poprvé hihi právě :grinning: :grinning: chci aby to přišlo samo.. ale co dělat nevím, piju maliník ted začnu už 2x denně, a lněný semeno to je jen jako to.. ale stejně jsme holky jesi budeme fakt rodit normálně tak jesi to k něčemu bude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jinak máme u nás ted pout takže začíná pěknej frmol, zítra budu píct jak zteklá mamce, pač to bude u našich, v baráčku tady v 2+1 by jsme se umlátily hihi :grinning: :grinning: a kdo drží poutě tak asi ví co to je, tyjo jesi ztohodle fakt neporodím tak pak nevím :grinning: :grinning: :grinning: asi v neděli vlezu na centrifugu aporod mám jasnej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
tak píšu nejnovější info, dneska jsme byly na vážení a malá Teuška má 3,80 tak nás mudr chválila, já mám prej smetanu místo mlíka a malá má přírůstek váhy za 14 dní takovej co mají mimča za měsíc, tak to bude asi takovej Otesánek. :grinning:
Taky jsem se stavovala v hitecu, mají tam moc hezký mikiny dámský a za krásný peníze 350-400,.- akorát mají max.xl a mě to bylo všechno malý přes břicho, tak mě to mrzelo. :confounded: ale fakt moc hezký.
A taky potřebuju nějaký tip na dárek k výročí svatby, tak kdyby jste o něčem věděly, budu ráda za inspiraci. :wink:
9. zář 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 to jsme bna tom podobně :grinning:
9. zář 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a holky ještě semka teda přidávám fotečky nejčerstvější :slight_smile: kapku sme si je upravila pač to pozadí naše obývákový nebylo ončo :grinning: tak ještě teda zatím pořád trojčlená rodinka :grinning: :grinning:
9. zář 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak takhle nás ráno zastihl manžel. :grinning:
10. zář 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek pěknýýýýý :slight_smile: my měli dneska katastrofální noc :frowning2: nevím jestli rostou zuby nebo co... Kubíček je jak andílek a taky spinká s tebou v posteli, že jo? :wink:
10. zář 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,Luci,hezky si vyspáváte :grinning: Si to užívej,dokud to jde :slight_smile:

Já mám dneska radost vyměnila jsem na mmb pár věcí po malé za krásný kompletek pro mimi a za kombinézku.A pak jsem ještě koupila v sekáčku krásné zateplené laclíky,tm.modré,uvnitř flees...za 60 Kč :grinning:
10. zář 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. zář 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí

Ahoj holky,

tak mám uklizeno, napečenou buchtu a o víkendu nebudu nic dělat :wink: to bude báájo :grinning:

Lucinečku má dneska švagrová v Losce, tak přijede až navečer.

Jinak včera jsme zkoukli Ženy v pokušení a paráda, mooc hezký, a po hooodně dlouhé době, jsem se v klidu dívala na pořádný film.

Pupíčci vám rostou nádherně :wink:
A miminka stejně tak. Minulý týden jsem Vás Peta86 viděla s manžílkem kočárkovat.Lucifirek - Kubíček už je pěkný kus chlapa :wink:takovej bobíšek spokojenej :wink:

Já jsem taky hodně nakupovala přes MMB ale častokrát jsem se spálila, takže teď jsem tam jen začala prodávat, ale zatím kšefty nic moc :unamused:

Zimní kompletek mám taky vyhlídnutej, ale ne ten Tchibo, ale Inextenso sport, ale mám strach, že by byl Luci moc velký, tak už asi týden přemýšlím zda ho koupit či ne :unamused:

10. zář 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eelka ne nespinká s námi v posteli,to občas ráno si ho ještě vezmeme na chvíli do postele,ale jinak spinká ve své postýlce.
10. zář 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@peta86
jéé peto: gratuluji k mimínku, moc krásná holčička :slight_smile: at pěkně roste a je zdravá! a jaký byl porod, dobrý?

jinak po dlouhé době zdravím :slight_smile: jsou ještě nějaké novinky? u nás postejnavo, jen jsem se nemohla ukázat, za prvé moc nestíhám, ale hlavně jsme měli notebook na opravě :wink:
11. zář 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Gabi, děkuji za gratulaci, no porod byl porod, mrzí mě že jsem to nestihla do HB ale třeba příště. :grinning: ale zase na druhou stranu jsem byla ráda že jsem si to odhekala doma a tam byla jen chvilku.spíš na potom jsem potřebovala pomoct s kojením a tak a to jsem si musela pro ty sestry vždycky dojít a "otravovat", protože samy moc iniciativy neprojevovaly, ale člověk se nesmí štvát.Pak teda ochotně šly to zase jo, ale že by se třeba samy od sebe stavily jestli nepotřebuješ něco to ne, to prej v Brodě dělají.

Jinak se mi malá osypala na obličeji a vůbec nevím z čeho, mamka si myslí, že jsou to potničky. :unamused: Nemáte s tím někdo zkušenosti?
Včera jsme si dovezli druhý kočárek na balkon, tak už malá chrupká, já konečně něco pouklidím a tak.je to u nás jak po atomovce.:slight_smile:) navíc čekáme návštěvu.
A tady jsme včera měli výročí svatby, to ten rok tak utekl a takých změn bylo :grinning:
Tak se zatím mějte krásně.
13. zář 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky:slight_smile:nevadí když se k vám přidám?
:slight_smile:
13. zář 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí

@lucifirek luci tebe si pamatuji že jsme se potkali u doktorky že chodíš k Maškové?
13. zář 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak my dneska hrůza... Anetka opět přes den vůbec nespala :frowning2: tak nevím jestli pořád ty zuby nebo co....

Vítáme novou příchozí :wink: odkud si?? Já sem z Velký Losenice, ale Žďár převládá :grinning:
13. zář 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak se domluvíme s tím srazíkem??
13. zář 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 Anooo chodím,taky si pamatuju a myslela jsem si,že budete mít první miminko a koukám,že máte tři děti. :grinning:
Nevadí nám,když se přidáš. :wink:
No srazík nevím? Zatím se nic nedomluvilo.Kdo tedy ještě půjde? :slight_smile:
13. zář 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

já chci sraz :grinning: , ale radši bych dopo, třeba na tu 10 :wink: .

Vítám novou příchozí :slight_smile: .
13. zář 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,já jsem taky pro sraz,ale dopoledne to neklapne,to bychom nestíhaly. :wink:
13. zář 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě je to jedno jestli dopoledne nebo odpoledne :wink:
13. zář 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek