• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@lucifirek no to je bomba fotečka jak krásně chrupkáte :grinning: :slight_smile:
@kijonkova.k taky měníš?? taky tam hodně měním s maminkama :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

holky já s tím srazíkem se omluvám ale na tenhle nedorazím.. :frowning2: jak porodím tak určo jo ale :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak dekuji za uvítanou:slight_smile:jo jo mám už třetí,myslela jsem si že to bude holčička všichni říkaj že do třetice a ono nic:slight_smile:ale to je jedno ted jsme rádi že je to Kubík:slight_smile:koukím luci že jsi musela rodit chviličku pred náma kde jsi rodila?já jsem ted už z Olší nad Oslavou ale bydleli jsme v Laštovičkách u Zdáru ale nakonec jsme se rozhoupali a koupili si domeček v Olší abychom bydleli sami:slight_smile:
14. zář 2010 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 máme taky Kubíčka,zřejmě ted velice oblíbené jméno,hromada známých kolem mají Kubička. :grinning:
Já rodila nakonec dřív o tři týdny. A v Brně Bohnicích. Převáželi mě z Novoměstské porodnice.
14. zář 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky těhulky,nebo čerstvé maminky.
Zbyly my doma plínky
Pampers Premium care 1 78ks (nejlevnější na internetu 279,-) prodám za 200,- mám 1 bal.

Pampers Sleep and play 2 70ks (Nejlevnější na internetu 190,-) prodám za 130,- mám 2 bal.

kdybyste některá chtěla,jsou nové,nenačnuté. :wink:
14. zář 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky:slight_smile:
tak po dnešní kontrole.. na porod nevypadáme.. prvně máme držet nohy nahoře atd.. a ted budeme snad ještě přenášet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
hlavičku prý mám ehodně nízko ale zavřená jsme úplně a čípek taky pořád ho máme dost velkej :sweat_smile: :grinning: :grinning: takže se cácorka moc nechystá ..hihi asi se jí tam líbí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no a jinak už máme kdyžtak aji vyvolání na plánovaný ale dr. říkala že tam je větší procento že by se muselo řezat jako zas císař chjo.. tak snad to přijde samo jako :slight_smile: :wink:
14. zář 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 snad se ta vaše princezna umoudří :wink:
14. zář 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek no snad jo, dneska má ještě manža noční ale pak teda ..budeme vyputovat hihi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 taky držím palečky at to všechno dobře dopadne :slight_smile:
15. zář 2010 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,děvčata.

Dneska to vypadá venku jakož takož,tak snad nebude odpoledne hnusně jako včera,jen,co jsme dorazily na písek,tak začalo pršet,takže jsme šly zase domů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Začala jsem dělat rizoto,ať máme i na zítra,protože to jdu do poradny a kdo ví,kdy příjdu.Taťka nám dneska zůstane v Brně,zítra dopoledne jede do ZR k zubařce(konečně bude mít nové přední zuby :grinning: ) a pak už zůstane doma a v pátek razíme do Orlové :wink: Karolínka se už těší,tak jsem zvědavá,jak se bude chovat po příjezdu :slight_smile:
15. zář 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.dobré ráno :slight_smile: nám tady taky krásně svítí sluníčko tak třeba vydrží :slight_smile: jenže mi ted nemužem ven jsme nemocní :frowning2: kubík chytl rýmu tak hruza odsáváme :frowning2:
15. zář 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :wink: ,
tak u nás počasí taky ujde,vyprala jsem teď prádlo. tak doufám, že mi to uschne :slight_smile: . Jinak za chvilku dorazí babička pohlídat Otíka, dneska mám natěračskej den, natírám okna a dveře, zlatý plasťáky :unamused: No nic, uvařeno a uklizeno mám, tak jdu na to, dokud svítí sluníčko..V poledne musím běžet do školky pro Kiki... :slight_smile:
15. zář 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 moc děkuji:hearts::hearts::hearts:
15. zář 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 nz :slight_smile: máš novou fotku vid?pekná a co jeste jsi doma?
16. zář 2010 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 ahojínky, jojo změnila jsme si jí .-D no prosímtě jsme včera vypuzovací sexík ... a nic stále 2v1 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takže vařím hihi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kdepak jsi rodila??vsechny v brodě,???nebo v jihlave?? nebo kde? teda 3 kloučky nechtěla jsi aspon jednu holčičku??nebo ta přijde až čtvrtá na řadu?? :slight_smile: :wink:
16. zář 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 nééééééééé už néééééééééé at zas rodí nekdo jiný :slight_smile: kluci byli oba v trebíči protožr jsme bydleli v meziříčí a ted kubík byl v novém městě.. :slight_smile: holčičku to víš že bych brala všema deseti ale když pak řekli že je to klučina a hlavně že je zdravý tak už to bylo jedno a byla jsem i ráda že už jsem s klukama zvyklá a hlavně chlapy doma chteli dalsího do party :slight_smile: kde budeš rodit?
16. zář 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hanulka190
hani: jsem si vzpomněla, nechodila jsi na kurzíky ke svobodové při kristýnce? furt přemýšlím odkud mi jsi povědomá :slight_smile:

mona: takže se berušce zatím ven moc nechce jo? sexík nepomáhá, teda nám taky při vojtovi nepomohl... zkus tonika :grinning: ten mi vyvolal vojtíka :wink:

vítám pětulku :slight_smile:

luci: už neoblíknete plenky vel.2? já ted doplácávám a už začínají být taky malé, takže začnu kupovat trojky :slight_smile:

jinak u nás stejné, nějak nestíhám, zůůůůza je hysterka hadr, ale opravdu, nepláče, ale piští a mě to rve uši i srdce, nějak se nám kočka projevuje až moc :grinning:
16. zář 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi:jooooooo,chodila :grinning: Ale na tebe si teda nevzpomínám,to je asi tou mateřskou demencí :grinning:
16. zář 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak jsem dnes byla v poradně,vše O.K.,měřila mi jen čípek UZ,ten drží a má 4cm,takže super.Napsala mi magnesko na občasné tvrdnutí,ale jinak nic,KO zase za 4 týdny+ogtt :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A co jinak?Nevíte,co je s Jituškou?Už dlouho se neozvala.
16. zář 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kijo: tak paráda, že vše ok :slight_smile: normálně ti to těhu závidím :grinning: :grinning: s jítou jsem mluvila před nějakým týdnem,a si spíš nemá čas, říkala, že čte a nestihne odepisovat, ted se určo ukáže :grinning: :slight_smile:

hani: jednou jedinkárt jsem tě tam viděla, měla jsi už veliký pupík a byl s tebou manžel, seděla jsem přesně naproti tobě :slight_smile: ale normálně si taky nikoho už nepamatuju, u tebe mi dlouho vrtalo hlavou, kde jsem tě už viděla :grinning:

jinak vojtas spí, zuzka už od 10:30 spí na balkoně, no úplně čučím, to se jen tak nevidí :slight_smile: a k tomu o půl 3 vojtk frčí k babičce a dědovi na zahradu, tak si trochu dáchnu, i když ted začíná být nějakej hodnej a pomáhá, nějaký divný u něěj :grinning:
16. zář 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Gabi,to ses dobrá, že si pamatuješ. Já tou dobou měla snad před porodem,končilo to před vánoci,já rodila v půlce ledna :grinning: To uz jsem byla vorvaň :grinning:
16. zář 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hani: jakej vorvaň prosím tě,měla si jen větší pupínos než já tou dobou, já rodila až koncem března a že si seděla přímo naproti mě, tak si pamatuju :slight_smile: jinak já byla ve dvou kurzech, právě jeden končil, tak jsem chodila na konec a pak do dalšího lednového...
jejda holky, zuzka dneska spí to je paráda :slight_smile: čekám na mirka, až dorazí z práce a pojedeme na nákup do hyperky, pak do stržanova, tam bude určo nějaká večeře a vyzvedneme si vojtulku :slight_smile:
16. zář 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 no taky jsem dovypotřebovala pampersky 2 a dneska jsem koupila už trojky. Přijde mi,že už je má na zádíčkách takový krátký. Když začene kopat nožičkama,tak mu už skoro leze prdlelka. Jinak ještě musím dopotřebovat huggiesky classic 2,ty jsou takový větší,ale jinak nic moc,rychle protečkou a moc nedrží. Zjistila jsem,že nám asi nejvíc vyhovují pampersky.
Vojtíšek je šikovnej a Zuzanka nechce pořád spinkat v kočárku? Na balkoně je to bezva,aspon máš chvilku pro sebe. Na to se taky těším,ted prostě musím ven.
16. zář 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek já už jsem dala taky trojky malej tý dvojky už mel otlačený i na stehnech a ted supr taky jsme zkoušely všechny možné a pampersky vyhráli ale ne ty oranžový me se po nich malej osypal oni jsou s nejakým prídavkem :frowning2:
17. zář 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 my jsme měli asi všechny pampersky. A taky mají rozdíl mezi velikostma,největší jsou asi ty bílé. Já potřebuju dovypotřebovat ty huggies classic,ty jsou teda fakt nic moc. A mám tu Huggie premium 3 ty jsou teda o něco lepší,ale prostě s pemprdama se to nedá srovnat. Takže už rozhodně zkoušet jiné nebudu.
Ted jsem koupila v Rossmanu ty modrozelené,mám na ně slevový kuponek na 40kč a ještě na jeden balík bílých,tak ty taky asi vezmu.
nějak nám ty děti rychle rostou. Jsem si říkala,že ty 2 nám vydrží dlouho. Tak trojky snad už jo,když jsou až do 9kg. :grinning:
17. zář 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska mi odpoledne přijede kamarádka.Tak jsem trošku uklidila. Mám auto,tak si zajedu na větší nákup. Musím vybrat ještě něco manžovi.Ještě vymyslet něco na vaření.
17. zář 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek taky mi už docházi napady s vařením :slight_smile: me prijede zitra babinec z práce tak uklid me čeká taky ale vubec se mi nechce :cry:
17. zář 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 jo to jo, proč kazit partu vi´d :grinning: ono je to jedno hlavně že josu zdravý že??:hearts: já rodila malou v brodě a nebudu měnit, takže opět do Havl. Brodu :slight_smile:
@kijonkova.k gratuluji ke kontrole, :slight_smile: taky sem měla ten magnosol ale... do vody u malé jsme měla ale tabletky na tvrdnutí břicha a ted při druhém těhu jen ten magnosol a stačil :slight_smile:

jinak holky teda vypuzovací sexíky vůbec nezabírají, mám strach že to snad se samo nespustí azas budeme muset na vyvolávačku :frowning2:
17. zář 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 ahoj to snad ne:slight_smile:uvidíš když to nejmím bdeš čekat tak to prijde:slight_smile: :slight_smile:
17. zář 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 no tak snad jo hihi :grinning: no uvidíme teda, ted mám v uterý poslendí kontrolu pak už jdu do brodu apak hend na vyvolávačku.. dr už mi to vše napsala, pač te´d tam má za sebe záskok nějakýho doktora, .. tak to jdu 21.9 třeba budeme rodit přesně na termín 20.9 :grinning: :grinning: :grinning: to by bylo hzeký pač malá je taky 20. ale prosince ale ta 20 hihi :grinning: :grinning:
no tak budu čekat no, včera ale od odpoledne mě bolelo v podbříšku tvrdlo břicho až do večera já myslela že by se třeba něco chstalo.. tak sem šla s malou a manžou ještě na prochajdu pak vypuzováček a přešlo to.. skara :frowning2: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Mončo, holčičce se asi pěkně daří v bříšku tak proto nechce ven , komu by se taky chtělo, zima před námi :grinning: :frowning2:
Jinak u nás sexík tedy pomohl, v 00.20 začaly bolesti, v 2h následovala koupel, po které začaly bolesti odcházet, tak jsem teda řekla že to ne, že chci užžž rodit, tak jsme nato v 4h vlítly a, a bolesti se hezky zase rozjely tak jsme šupajdili v 6h do Brodu av 13h byla Luci venku. tak přeju aby užžž to taky začalo.

Všem krásný víkend, my ho budeme trávit sami, bo Zdeněk bude celý víkend v práci :angry: no aspoň nemusím řešit co vařit.
17. zář 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek