• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Ahojky holky, tak jsme zpět, konečně, už toho bylo pro dnešek fakt dost..Když jsme před hodinkou a půl dorazili domů, už tady byli Loseničáci - chudák Jára :grinning: - ale dnes si Tadíka moc neužili, je pěkně uřívanej, takže jim dal pěknej kouř :grinning: Teď už jsme sami a jsme rádi, já jsem úplně nějaká utahaná za ten dnešek..U doktorky to byl horor, jak tam jinak vždycky byl Tadeášek hodňoučkej, tak dnes to byl úplný opak - teda ještě v čekárně paráda, dokonce se tam pěkně rozpovídal, vše okolo sledoval, hrál si se štěrchátkem..U dr. taky zpočátku fajn, ale jak si ho vzala sestřička na vážení, tak spustil tak šílenej ryk, to jsem fakt od něj ještě nikdy neslyšela, nebylo slyšet slova, a nepřestal celou dobu co ho doktorka prohlížela, až když už jsem ho mohla obléknout a pak jsem si ho vzala do náručí..No hrůza :slight_smile: Pak už byl zase spokojenej :grinning: Takže jsme to s dr. dopovídaly pak :grinning: Asi mu začíná ten strach z cizích lidí nebo co, takhle nikdy nereagoval, u doktorky se mu vždy líbilo, na sestřičku se smál, líbí se mu tam krtečková výzdoba a dneska tohle.. :frowning2: Jinak máme 78 cm a 10,7 kg, je to prostě kusanec :grinning: Na další návštěvu jdeme 22.12., super :grinning: Dostali jsme opět mošt, takže zítra mu ho zkusím dát, ptala jsem se na to i dr., mám to schválený, tak jsem zvědavá co na něj bude říkat.. :slight_smile:

Radunka - no pokojík krásnej, tam se bude určitě Dominičkovi líbit, paráda, chválíme :wink: :grinning:
V tu st bych Tě teda asi zneužila, ještě uvidíme, to Ti ještě písnu, možná bych ho k dr. vzít mohla, jak píše Gabča, ale nechce se mi ho tam moc tahat, bude tam plno uchrchlanejch důchodců..Jinak to u Kvasničky chodí rychle, přímo bleskový tempo, ale nevím..Přijeli bysme k té poliklinice, v kočárku je hodnej a já bych tak za 15 min byla vyřízená, kdybys byla s ním u nás, tak než bych se přivalila domů, bylo by to třikrát tak dlouho a hlavně by Tě prudil pes a nevím jak by se Tadík choval.. :slight_smile: A taky nechci , abys ho tahala, abys nám tu ještě neporodila :grinning: Jsem ráda, že zub už máš OK, ten můj je taky v cajku, je dokonce ještě hezčí než předtím :grinning: , takže jsem spokojená..Honza je blázen, v takový kose na ryby - kdoví jestli si tam s sebou potají nepřibalil něco na zahřátí :grinning: A chytil aspoň něco?

Gabča - ta odsavačka na pusu je prý dobrá, pamatuju si ještě když ji mamka používala na ségru..Ale počítej s rykem, to je jasný..Tak by to asi bylo ale stejě u každé odsavačky..Jen tu na ten vysavač si nedovedu představit, ale jak říkala Zuma, prý je dobrá, taky jsem to slyšela..Dárečky - tak to budou mít brouka oba naši kluci :grinning: Tadík má ale zatím stejně nejradši ty nejobyčejnější štěrchátka a hračky.. :slight_smile: Takže už asi nic nedostane.. :slight_smile: Jako dalšího..A koho známého že máš Ty v Losenici?

Kija - téééda, blahopřejeme, Karolínka je šikulka, abyste nás nepředehnaly.. :grinning: Tadík jakoby na to zase už zapomněl, zase jsme zpátky u válení sudů..Ale dr. na to nic neříkala, jen, že je těžkej a že to tak u těchto dětí bývá..Jen, že by už mohl pomalu sedět..Jarda je teda chudák, to ho lituju, zuby jsou fakt jedna z nejhorších věcí, co může bolet nebo se jinak pokazit..A s tím hermelínem věřím, vždyť já nejedla nic a najednou kus zubu v puse.. :frowning2: Na fotečky se už těšíme..

Zuma - to jste si v noci pěkně užili, co? 6x vstávat, to u nás den poté stojí vždycky za prd, jsem nepoužitelná.. :slight_smile: Ale dnes jsme naštěstí vstávali jen 1x a spali až do 5, takže krása. V 6 jsme už vyráželi..Ale přišla jsem si fakt jako magor, jediná venku a k tomu s kočárem.. :slight_smile: Jenže zubařka bere neobjednaný jen hned ráno v 7, tak jsem musela vyjet takhle brzy.. :frowning2:
27. říj 2008 v 16:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sakra, to jsem se nějak rozepsala... :grinning:
27. říj 2008 v 16:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je dost ze jsi se ozvala uz me to tu nebavylo sedim tu uz pakne dlouho...jo to se jeste domluvime.ja se s nim nekdu projedu a ty si to vyridis.
Diky.Jsem rada ze se ti libi.
No urcite nevzal on tam jezdi autem je to az za nadrazim vl.jeste neni doma takze nevi ale urcite jako vzdi nic no nechame se prekvapit rikal ze ted v te zime by mely zacit brat pstruzi no tak uvidim.A pozor cvakly dvere rybar je tu.A nic...
No tak Tedik je cin dal vetsi obr...
27. říj 2008 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kytička33:máte to moc hezké,miminko bude určitě spokojené :slight_smile:

criterska:vy jste teda macci :grinning: Fakt koukám.My jdeme ve středu,tak jsem zvědavá,jak bude vyvádět Karolínka,ona se totiž taky bojí cizích,hlavně chlapů :slight_smile: Ale my budeme mít tak max,8,20 kg,víc určitě ne.Připadá mi,že nějak nepřibírá,ale je spokojená.Dneska už byla dokonce na všech 4,zapřela se o moje nohy a houpala se v bocích.Moc se jí to líbilo,tak snad se začne brzo hýbat více,ale jinak taky preferuje válení sudů,tak už to asi řešit nebudu,však to příjde.

Karolínka usla,tak zkusím přidat ty fotky,jestli to ještě budu umět :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2008 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem tam přihodila taky pár foteček :wink:
27. říj 2008 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kijo - paráda, už jsem koukala, moc pěkný :slight_smile:
Na té myslím první fotce Karolínka vypadá jako by už skoro lezla :slight_smile: :wink: Ty máš sestru co už má taky miminko? Vypadá docela mladě..Macci jsme, ale od minule už jsme taky tolik nepřibrali, jak říkáš, hlavně, že jsou spokojení..Papáme teda fakt dost, ale ten pohyb už je přece jen větší než dřív, takže ta váha už tolik neleze nahoru :slight_smile: Malá je fakt šikovná, to my nic, teď jsme cvičili na posteli a Tadík má ze všeho akorát bžundu, ale že by se rozplazil nebo rozlezl, to ne :grinning:
Radunka - no, vždyť jsem psala, že dnes to byla lítačka.. :slight_smile: Takže dřív jsem se ozvat nemohla..V tu st tp nějak vymyslíme, asi Tě fakt zneužiju, aspoň že u mého doktora to jde rychle, fakt budu zpátky v cuku letu.. :grinning: A pak můžeme třeba k nám - Ty autem a my kočárem :grinning: Honza je teda šikula - že mu to vzkazuju :grinning: Nebo radši ne, abych neupadla v nemilost :grinning: :grinning: :slight_smile: Jdeme se kojit a Tadík snad spát - ten posun v čase je znát, už má skoro usínací čas..
27. říj 2008 v 18:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
criterska:to není segřiné mimčo,alke od kolegyně z práce,byly jsme tam na návštěvě.Segra sice vypadá mladě,ale je jí 27,je o 4 roky starší :slight_smile: Ale to je normální,oni ji nechcou prodat ani cigarety :slight_smile:
27. říj 2008 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitus me je to jedno ja mam cely den volno tak muzem k vam jo a Hela Strnadova bude teda uz by mela mit otevrenej obchudek s pizzou v Conventu vedle hospody jak byly trafika vis?Tak by jsme se tam mohly take stavit..ale na tom vsem se domluvine ve stredu moc se tesim zase jeden den zabitej v ZR uz se doma zase moc nudim jak je takhle hnusne zitra musime vyrazit na prochazku Honza je dnes i zitra doma...tak pa
27. říj 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, tak jsme vyhajaní..Tadík si na posun v čase stále nezvykl, vstávali jsme už před hodinou a ještě jsme divočili v posteli..Jára je dnes taky doma, takže paráda.. :slight_smile:
Kijo - pardon :grinning: Tímto se sestře omlouvám, myslela jsem že je jí tak 18 :slight_smile: Jsem si pak říkala, že na jedné fotce máš napsáno Kolegyně s Matýskem a pak tam máš ségru s Matějem, ale chtěla jsem se ujistit :wink: To může být ségra ráda, ne? U mně si zase všichni vždycky mysleli, že jsem starší..Už v 16 jsem říkala, že je mi 19 nebo 20 a všichni tomu věřili.. :slight_smile:

Radu - ahoj, to je dobře, tak se domluvíme zítra na srazu u té polikliniky, třeba okolo 9 a až si to vyřídím, tak můžeme jít na město a pak k nám..Ok? A co dnešní noc, co Domča a Honza? :slight_smile:
28. říj 2008 v 05:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,teda critersko,vy jste ranní ptáčata.Karolínka se taky vzbudila kolem 5,30.Začala si povídat v postýlce,tak jsem si ji vzala k sobě a ještě jsme do 7,30 hajkaly :slight_smile: To se máš,že máte taťku doma,ten náš pracuje,navíc někde u Olomouce :frowning2: Ale ve čtvrtek přijede,uvařím svíčkovou,upeču dort a budeme slavit.3.11. máme první výročí svatby :grinning:
28. říj 2008 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile: tak vojtík chrní a tatka vozí, já naklidila a vařím... teda musím vám říct, že ty homeopat. asi fungují, vojtík spal dnes do 8:30 a usnul ve 20:30 a poprvé bez řevu!!! to jsem zvědavá na dnešek :sweat_smile: ale v noci se párkrát vzbudíme, to bohužel ještě jo....

jíto: v losenici mám dost příbuzenstva z máminý strany :wink:

kijo: at dortík a výročí pěkně dopadne, užijte si to :slight_smile: a nezapomeň na fotečku :slight_smile: :slight_smile: :wink:

jinak jsem koukala, pokojíček pro bobínka od kytičky je krásnej a kijo, taky moc moc pěkný fotečky a tvoje sestra opravdu vypadá na 16let :dizzy_face: ta má ale výhodu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. říj 2008 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jitusko tak jo na 9 prijed k poliklinice to bych mela byt uz hotova kdyztak tam chvili pockate.A pak si zajdes ty k doktorovy a pak na to mesto to je jedno to se domluvime....Dnesni noc parada psy byly sticha a Domca byl taky klidnej az trosicku radil rano.Honza v poho spal asi di 1 u televize a pak nekdy prisel ani nevim kdy... :wink: Akorat jsem chtela spat tak do 10 a Jack se rozhodl ze si bude pod oknama vít a delaly tam s Rexakem bordel...takze bylo po spani a v 9 budicek.tak pa.
28. říj 2008 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi:tak to je asi taky pořídím,není možné,aby měla Karolínka pořád v noci hlad,ona už se podle mě budí jen tak ze zvyku.Já se zeptám zítra Dr.,jdeme do poradny,co si o tom myslí,jestli má nějakou zkušenost a když tak se hned stavím v lékarně :wink: Ono se to dá 2x za noc,ale proč,když by mohla spát celou noc,že jo... :slight_smile:
28. říj 2008 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak ohřívám malé jídlo,otočím se,co dělá a ona byla na všech 4 :grinning: :grinning: :grinning: A smála se jak divá :grinning: :grinning: :grinning: Doufám,že to nebyla jen náhoda a bude se to opakovat častěji :wink: Mám radost,ale na druhou stranu nechce oběd :angry:
28. říj 2008 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsme doma z vychajdy, není tam sice zima, ale jak je ta mlha a vlhko, tak je to takový nějaký na prd.. :frowning2: Já jsem ochrápaná jako blázen..Celkově jsem dneska nějaká mimo :slight_smile: Ale Jára taky, tak mě to uklidnilo :grinning:
Kijo - nojo, jsme ranní ptáčata, ať už bych dělala cokoliv, Tadík když se vzbudí a už se mu spát nechce, tak musíme vstávat všichni, byť neobrovolně, a začít se mu věnovat a hlavně asi potřebuje okolo sebe mít ten denní shon a trošku hluk, jinak je protivka.. :slight_smile: A copak dělá Tvůj Jarda, že je pořád někde mimo domov? Ale aspoň jste si vzácnější :wink: :slight_smile: Dortík jo? To se teda máte, tak jsi sehnala někde recept? :grinning: Taky bych se měla o nějakej pokusit - jen tak, udělat nějakej cvičnej.. :slight_smile: Karolínka je šikulka, Táďa dneska jednou udělal ráčka a tím to skončilo, teď už se zase válinkuje na dece a rachtá si svýma klíčkama - je spokojenej, mlátí se do hlavy a směje se :grinning: Karolínka už to určitě bude nacvičovat pravidelně a za chvíli poleze úplně krásně, uvidíš..Děti jak na něco přijdou, tak to jen tak nezapomenou.. :grinning:

Radunka - my zítra pojedeme na tu polikliniku na 9, kdybys ještě čekala u dr., tak mi písneš a já se půjdu posadit s Tadíkem do čekárny, jinak Ti ho předám v kočárku a kousek se teda projdete, ale fakt to u něj jde rychle, vždyť ho znáš, ne? :grinning: A s tím chrápáním jsi teda pěkně drzá - takhle dlouho :grinning: :slight_smile:

Gabča - no tak to gratulujeme, třeba už bude Vojtík spinkat pěkně, takhle dlouho jsme nespali nikdy :grinning:
28. říj 2008 ve 13:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi na prochajdu teprve půjdeme,malá nechce jíst,teď si cucla trošku mlíčka a zase usla,tak nevím :angry: Až se vzbudí,tak ji zkusím nakojit a pak půjdeme k babi,podívat se,co nového a píchnout injekci. Recept jsem sehnala na netu,udělám klasický piškotový s karamelovým krémem,no,nevím sice,co z toho bude,ale za zkoušku nic nedám :slight_smile: Jinak Jára je stavbyvedoucí,takže je pořád v luftu,podle zakázek,ale většinou jsou přes zimu někde tady,tak snad i letos.
28. říj 2008 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pícháte injekce? Tak to jsi dobrá, to já bych fakt nedokázala... :frowning2:
Tadík ten baští furt, tohe se mi ještě nestalo, že by nechtěl, max. jednou za čas oběd, ale to spíš, že je tam něco novýho..Ale prý je to normální, tak se nezneklidňuj.. :slight_smile: Tak až budeš mít po pečení a jestli se osvědčí, musíš mi dát recept, taky bych ho zkusila.. :grinning: To jsem zvědavá :slight_smile: Jára- tak to jo, já si myslela, jestli nejezdí s kamionem nebo něco na ten způsob..To se opravdu navzájem moc neužijete..Tak budu držet pěsti, ať to v zimě vyjde a jste spolu víc.. :wink:
28. říj 2008 ve 14:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitusko tak jo,ja ti pisnu az budu u Lukase a jak to vypada.minule jsem tam byla taky driv o 15 minut a vzala me ted tam budu take driv pac na ozvech mela v 8 plno tak jsem uz na 7,45 a k Lukasovi na 8,30 takze mozna na vas budu cekat nekde venku ale to se uvydi..tak pa zitra se uz tesim...Jsme dnes byly po 2 dnech take venku na hodinu a ctvrt ale stacilo byla jsem uplne hotova ke konci prochazky me vzdy boli bricho a nevim proc a na zachod se me nikdy moc nechce asi si tam vzdi nako ustele jak ho houpu a me to pak boli :angry: :grinning: tak a ted jsu do vany a umyt si vlasy zas je mam mastny vubec me nevydrzi a to nic nedelam je to hruza..tak pa zitra.
28. říj 2008 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
cruterska:já jsem zdr.sestra,takže mně to problém nedělá :wink: Aspoň nevyjdu ze cviku :grinning: Zkusím jí dát maso do večerní kaše,ať má aspoň něco :grinning:
28. říj 2008 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak jsem Karolínce po koupání naměřila 38,4 st.Jsem hotová,tchýně jela do Kaufu pro nějaký sirup.Snad to nic nebude,třeba jen zuby,ale to zase nevím,jestli ta teplota vyleze až takhle.Jinak ji nic není,ani rýmu nemá,kaká normálně,jen moc dnes nebaštila,ale večer měla kaši s masičkem a trochou brokolice a to snědla a ještě zapila mlíčkem.Tak nevím...Ale sálá z ní teplo,hned usla.Že jsem ji to nezměřila dřív,bych ji ani nekoupala.Zítra půjdu do poradny dřív,hned jak vstaneme.Holky,měli kluci taky teplotu,když jim rostly zuby?
28. říj 2008 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mamka přivezla Panadol Baby a ještě čípky.Ve 20.00 jsem Karolínku vzbudila,dala ji ten sirupek a budu čekat,až se vzbudí na kojení,abych ji to přeměřila :frowning2: Snad to trochu klesne.Asi ji o chutnalo,pěkně to vypila a ještě se napila vodičky,beruška moje,má úplně červené líčka,jak je rozpálená.Mám strach,ale pořád doufám,že to budou třeba jen ty zoubky,kéž by :frowning2: Pořád ji kontroluju,máme sice monitor dechu,ale stejně mi to nedá :frowning2:
28. říj 2008 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Kijo - tak co, jaká byla noc? Já už jsem na net včera nešla, uklízela jsem a Tadík byl protivnej, tak jsem neměla čas..Je mi vás líto, holky, snad je už Karolínce lépe a je bez teplotky, nebo má aspoň o dost nižší..
Tadíkovi když se prořezávají zoubky, tak nenaměřím nic, je bez teplot, ale tvářičky červený má jako blázen - nějaké děti ale teplotky mívají, tak je to možné..Nebo mě napadla ještě šestá nemoc - ta taky začíná teplotama, trvá to 2 až 3 dny, pak se prcek osype a je po nemoci..Doktorka vám určitě pomůže, uvidíš, že to nic nebude.. :wink: Jinak jsem chtěla Karoínce poblahopřát, dnes má přesně 8 měsíců.. :slight_smile:

To samé i Vojtíškovi, akorát že ten má 7 měsíců... :slight_smile:
29. říj 2008 v 05:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,vidím,že jste zase brzo vstávali,že? :slight_smile: Tak Karolínka je bez teplot :wink: Nevím,co to teda bylo,taky mě napadla 6.nemoc,ale to by ty teploty trvaly,tak nevím.Spinkala od 19.-23.h,pak jsem ji nakojila a spinkala až do 5,30,pak se zase napila a ještě do 7,30 jsme hajkaly :wink: Ráno byla vysmátá,koukala na mě z postýlky...prostě v pohodě.Já jsem se v noci furt budila a kontrolovala ji,měla jsem strach.Snad se to nevrátí.Zoubky to asi nebyly,nic tam nemá,ani červené,nateklé,nic. :slight_smile:
29. říj 2008 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Kijo - tak to jsem moc ráda..Já mám z té šesté nemoci dost hrůzu, i když budu vědět, že je to ono, tak z toho budu špatná - znám se, jsem nervák.. :frowning2: Kdoví co to bylo, třeba ějaká jednodenní nevolnost s horečkou, občas to tak máme přece i my, dospělí..... :slight_smile:
Nojo, my jsme vstávali ve 4:15, klasika :grinning: A usnul okolo sedmé, v jedenáct jsme teda ještě dudali, ale už od tří od rána se vrtěl v postýlce a mlátil ručičkou do sprušlí, takže jsem toho moc nenaspala.. :cry: :slight_smile: Teď čekáme na návštěvu Kytičku - jde z gyndy..A na jakém oddělení jsi dělala jako sestřička? Máš můj obdiv.. :wink:
29. říj 2008 v 10:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,teď spinká,tak až se vzbudí,dostane jablíčko,přeměřím ji a půjdeme do poradny.Já jsem dělala na interně,ale u nác v Orlové,tady jsem měla nastoupit,ale otěhotněla jsem.Takže jsem pořád zaměstnanec Orlovské nemocnice,což je 250km daleko :grinning:
29. říj 2008 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta je uspinkaná, princezna..To Tadík nic, usnul na 20 minut okolo osmé a teď celou dobu řádí..My už jsme měli jablíčko s banánkem..A Radka nic, jestli nám už někde nerodí.. :slight_smile: Stejně Tě obdivuju, já bych sestřičku dělat nemohla, bych se tam někde složila.. :grinning: Tak to máš dobrý, hlavně že si Tě nechali jako zaměstnance, pak nastoupíš tady a bude to.. :grinning:
29. říj 2008 v 10:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky,máme 8,5kg a 75cm :grinning: Taky nám řekla,že už bychom měly sedět :angry: Ale já Karolínku neposazuju,tak jak se to má asi naučit,že???Až si sedne,tak si sedne...hotovo. :wink: Ale takovou váhu jsem ani nečekala,jsem ráda.Dneska dostala poprvé křupku,to byla sranda a taky bílý jogurt na svačinku,chutnal moc :slight_smile:
29. říj 2008 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš, Karolínka je taky kus ženský :wink: :grinning:
A s tím sezením je to fakt, až budou chtít, tak si sednou a je to..Já bych radši to plazení nebo lezení..Tadík taky papal křupky - snědl jich snad 20, pořád neměl dost :grinning: A Radunka nakonec dojela - zdržela se u doktora, takže Domča je zatím v bříšku.. :grinning:
29. říj 2008 v 16:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic. děvčata, pro dnešek se odpojujeme, máme resty z odpoledne.. :frowning2:
Tak všem přejeme aspoň příjemnou noc. Jo a ještě jeden poznatek - Tadík se fakt začíná bát "cizích" lidí - tedy i těch, které delší dobu neviděl, když je mamka pryč.. :slight_smile:
29. říj 2008 v 16:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,tak jsme v noci vstávaly co 2 hoďky,myslela jsem,že se klubou ty zoubky a ono zase nic. :confounded: A co vy?jak se vám spalo?
30. říj 2008 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek