• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
autor
luci, peti: máme to macíky, nám taky začínají otlačeninky a pomalu je ani přes ten pupíček nezapnu :grinning:
luci: 3 vydrží dýl, neboj, aspon teda u vojty to tak bylo a to nebyl žádnej chcípáček :grinning:

ivet: teeeda, jste si ten porod pěkně přivolali a hlavně poslední hodiny s bříškem užili :grinning: :grinning: :wink:
17. zář 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,koukám, že řešíte plínky :slight_smile: Tak my ještě 2 v pohodě, Otíček bude asi po tatínkovi štíhlej a dlouhej :grinning: Kiki 2 nosila ještě ve 4 měsících...Před chvilkou jsme došly ze školky, tak mi oba budulínci spinkaji, ale čekám, že se Otík za chvilku vzbudí, tatínek ho krmil v 9 a od té doby spinká, udělala jsem zásoby mlíčka...Dopoledne jsem byla nakupovat v sekáčku a nechala jsem tam 1200....ale máme zase na chvilku vystaráno a hlavně mám teď doma super kousky :grinning: :wink: Jdu kopat hlínu a přesývat, abych o víkendu mohla zasít travičku
17. zář 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky :grinning: .
V rychlosti, ani nestihnu dočíst, akorát mě pobavilo vyvolání porodu u Ivis...vezmu si z tebe příklad :grinning: :grinning: , až to bude aktuální.
Dneska jsme byli v sambaby Ostrava vybrat věci pro myšku. Máme zajednaný kočárek Jedo Fyn 4DS, máme Nanny, fusak, zimní kombinésku, vaničku, lehátko do vaničky / molitanové ve tvaru medvídka /, dvoje dupky, jedny polodupky, vše modré /ach jo, tatíííínek trval na modré :slight_smile: /, vanička i lehátko jsou zelené, fusak prodloužený khaki se zeleným / kočárek je tmavošedý se zeleným /, ještě máme kolotoč nad postýlku, nůžtičky na nehtíky, ségře jsem vzala rychlozavinku, pak ještě lehátko Chicco / měli jsem štěsí, v akci :slight_smile: /, zase modré :wink: , plínky tetra na koupání a 10 ks normálních....no, utratili jsme 15 000, na kočárek počkáme, je ted´prý hodně objednávek, budou volat.

Ale....těch věcí,co tam mají, to je síla, hlavně toho oblečení, hafo a hafo, dokonce i slevy velké, ale na ty jsme pak zapomněli, což mě mrzí,. jenže zase těch oblečků už fakt máme moc, ale jestli pojedeme pro kočár, asi se tam ještě porozhlídnu. Když jsme tam byli minule, nemohla jsem pak v noci spát, furt jsem měla před očima ty věšáčky s těma malinkýma věcičkama :grinning: .
17. zář 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis jé jako opravdu jo?? v takovouhle brzkou hodinu jste na to ještě vlítly :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no já dneska teda uklízím jak zteklá celý byt vytřený vypucovaný.. ted sem na skok semka šla, pak manža doveze komody na fračky tak se vyřádím pak ještě v děcáku :grinning: :grinning: :grinning: a pak zas sexík večer a snad už se něco bude dít nebo nevím 3 dny do termínu už by mohlo něco ne??skara :grinning: :grinning:
17. zář 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 gabí vi´d ivis byli šikulky jako s manžou :grinning: tak uvidím

dneska mě tak v podbříšku pěkně bolí jako při MS ale myslím že je to normální prostě včera sme to taky měla a nic :fearful: :fearful: ale si pořád tak říkám mohlo by hihi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ivis taky si beru ztebe příklad jako zuzi :grinning: :grinning: jak něco ihned manžu vzbudím a znásilním a pak snad by jsme mohli jed taky hihi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: si snad nastavím budík nebo co, před spaním pak ve 2 ráno pak před pátou a pak pojede do práce a já mu zavolám at prijede ze rodime :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: holky nevím jak vy já bych si to naplánovala kdyby to šlo sakra :grinning: :grinning: :grinning:

mám zotoh asi nějaký depky nechci přenášet.. koukám jak a co píšu že ty depky asi opravdu mám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. zář 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila teda to byl mega nákup,ale už to aspon máte pohromadě. :slight_smile:
17. zář 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 a Ivis,teda obdivuju,to my teda na konci těhu ne,nebyla chut ani na jedné straně :grinning:
17. zář 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek jo?? tak to já mám chuť nějak velkou ale nevím jeis to není především tím že se říká že se tím vyvolá porod hihi :grinning: ale u mě to jaksi nefunguje nějak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a manža?? tak ten s tímhle nemá problém :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky v podstatě jsme dali jen na doporučení té mladé slovenské lékařky co je(bývala) v Brodě - strašná sympatťačka( a při naším prvním výjezdu do Brodu, mně obsluhovala :grinning: a jen říkala, že na porod to dnes není, ale natvrdo nám řekla, ať se manžel trošku snaží a že třeba zítra přijedem rodit - ale při prvním výjezdu její rada nepomohla, i když jsme se hooodně snažili). Ani napodruhé, kdy mě tam poslal opět Lukáš, jako že jedeme rodit, to nevyšlo, tak když už se naskytla taková šance na třetí pokus tak jsme do toho šli, co to šlo :grinning: :grinning: :grinning: A vyšlo to :wink:
Stejně si myslím, že Lucinečka čekala na to krásné datum 4.4.08 a také prostě ryba tohle dítě fakt být nemohlo, to je beran jak poleno :grinning:
17. zář 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis tak tu jsem zažila jednou na záskoku u Maškové a přišla mi suprová,je taková mladinká tak max.30.
18. zář 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis to je krásný ale jako :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jste měli teda 2 planý poplachy jo??? jako výjezdy jo??? no tak třeba ta naše cácorka čeká na taky krásný datum 20.9.2010 :grinning: hihi :grinning: :grinning: první malá je totiž taky narozená 20. tak třeba chce být na tom stejně :grinning: :grinning: :grinning:

no já nevím jak moc se snažíme ale přijde mi že moc pač jinak víc už to njede hihi :grinning: :grinning: mě přijde :grinning: :grinning: :grinning:

no nic holky já se dneska cejtím zas ještě líp než včera hihi, takže opět večer vyvolávačka bude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@lucifirek já u maškové zažila záskok jendou a to byla nějaká primářka z Brna a byla teda taky super, nemůžu si stěžovat jako :slight_smile: :wink: a ted jesi neporodíme tak v úterý tam bude záskok ale nějaký pan doktro sakra.. a já tak nerada k chlapovi bože.. nikdy sem ani u chlapa nebyla jako... :frowning2: jako je mi to nejvíc nepříjemný.. roztáhnout nohy u nějakýho cizího chlapa nevím prostě... mám ztoho depky už ted snad porodíme a nebudu muset vutery na prohlidku jako :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: snad budu v porodnici hihih :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 no já na chlapy zvyklá nebyla,ale jak jsem jezdili do Caru,tak tam byli jedině chlapi u všech vyšetření a ultrazvuků byl manža a seděl předemnou,takže to byl ze začátku mazec,ale pak už to člověk bere normálně,jen v porodce byl takový hezký dr. a to jsem se teda necítila moc dobře,ale pak už mi to bylo jedno. :grinning: Byla jsem ráda,že už rodim.
18. zář 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek jo??ježiš no teda to mohl být mazec.. já ještě u chlaap nikdy nebyla, u porodu když nastala ta komlikace tak tam se seběhli snad samé doktoři ale v tu chvíli mi to bylo jedno.. :grinning: to mi nějak nevadilo hihihi :grinning: ale ted rodit nebudu jen na prohlídku hm ale stejně nic nenadělám hihi :grinning: :grinning:

tak jsme se byli podívat do city, koupila jsme si teda to poslední co nám chybělo a to byl kartáček na vlásky , vanička a lehátko na koupání :grinning: :grinning: :grinning: tak a ted už by jsme měli mít opravdu všechno snad hihi :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 Moni, to znásilňování manžela v 9. měsíci, to bych chtěla vidět :grinning: :grinning: :grinning: . Teda když to porovnám se sebou, nevylezu pomalu z postele, a to jsem teprve na začátku 7. měsíce :grinning: . A ze sedačky v obýváku se škrábu, to by u nás to znásilnění nedopadlo :grinning: , to musí být rychlá akce, a to by stačil Zdenda utéct, haha. :grinning: Každopádně ti držím palce, at¨se porod rozběhne a miminko máš u sebe.

Dneska pouklízím a letím za holkama k mamce. Karolínka včera dopoledne zlobila, ale jinak je zlatá. Řekla mi, že mám krásné oči, hladí mi břicho, dává na ně pusinky, furt se ptá, jestli miminko kope, už ví, že miminko je Zdenda, a pak mi ukázala obrázek nějakého miminka z mojí těh. průkazky a říká: " Teto, takové miminko budeš mít?"

Malý Zdeněček je společenský tvor po nás obou, jak přijela tetka Kristina, kopal v pátek, a hlavně včera jak hrom, já jsem za to hrozně ráda, miluju ho, myšku naši, ale že to byly rány, včera večer viděl i Zdenda, jak mi skáče břicho, někdy si říkám, kdy ten prcek odpočívá, aby mu ta aktivita neuškodila ještě. Sice jsem měla kávu, ale jen nescafe s mlíkem, takže jakápak káva, že.... a byla jsem v klidu, v pohodě...asi mi chtěl udělat radost, a to se mu povedlo :slight_smile: . Ve čtvrtek poradna, jsem zvědavá, jak nám zase vyrostl, koli asi váží, musím se optat doktrora.

Jinak já mám ted¨všechny doktory chlapy, zubaře, ten je úžasný, gynekologa, praktika. Jsem na chlapy zvyklá, ale jak jsem šla na gyn. poprvé ted¨v únoru k chlapovi, styděla jsem se a měla vys. tlak, ted´mi to nepřijde. Ze své práce a praxe hlavně mám s chlapama v plášti celkem dobrou zkušenost, resp. s některýma ne, ale většina MUDr. je pořád chlapů a náš vedoucí lékař je taky chlap, a abych pravdu řekla, lépe se mi s něma komunikuje. I pediatra bych chtěla chlapa, máme jednoho za rohem, budu mu volat, jestli si nás po porodu vezme.
19. zář 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila hihi no popravdě bych to taky chtěla vidět hihi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale víš co je zajímavý já taky v tom 7 a 8 měsíci jsme se cejtila úplně hrozně jako že se nemůžu sehnout a tak obout funěla jsme jak.. šílená :grinning: :grinning: :grinning: a ted jak se blíží termín porodu já se cítím čímdál líp zajímavý :grinning: :grinning:
dneska jsme hned v 8 ráno zašly s markétkou nakoupit a pro nějakou tu podzimní výzdobu, takže dopiju maliníkový čajík a utíkám na výzdobu :slight_smile: juchu se těším.. a pak uložím malou a pustím se do očištování hub :grinning: :grinning: pak přijede manže z práce tak půjdem na prochajdu a pak upeču buchtu a uklidím :grinning: :grinning: a pak třeba pojedem rodit :slight_smile: :grinning: :grinning: už se ale smiřuju stím vyvoláním no.... :sweat_smile: :sweat_smile: co člověk nadělá :sweat_smile: :sweat_smile: zítra jedu na gyndu tak sem opravdu zvědavá a jesi řekne že sem pořád zavřená a čípek pořád dlouhej tak už se ani nebudeme nějak snažit s tím vyvoláním pač už budu vědět že 29.9 to budu mít jasný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: je to taky hezký datum co?? a navíc manža má svátek takže že by byla malá nakonec na tatínkův svátek?? :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: :wink:
20. zář 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 Moni, tak to máš pravdu teda. Dělá mi velký problém se sehnout, o obouvání bot ani nemluvím, katastrofa, hned nemůžu dýchat a valí se mi krev do hlavy, naštěstí mám boty, co je můžu obout zavázané lžičkou, jinak prosím Zdeňka, at´mě obuje. Jinak je mi ale dobře, krom toho vstávání :grinning: / ťuk, ťuk, ťuk na dřevo /. A taky mě pálí ta moje zpropadená žáha, ale s tím neudělám nic, jen Rennie to jistí, naštěstí jen max. 3x denně.
Dneska jsem potkala kolegyni z nemocnice, říkala mi, že vypadám dobře, no jémine, jako já jsem nikdy nebyla žádná krasavice, to fakt ne, ale ted´jsem vyloženě hnusná :grinning: . Prý jsem krásně štíhlá, hihi, no, myslím, že těch 6 kilo ale jde vidět už, a kde je do prosince, že :grinning: . Ale sral pes, klidně budu tlustá a místo hlavy budu mít třeba jeden veliký beďar, hlavně, jak budu mít zdravé a silné miminko :slight_smile: . A koukám, že máš dneska termín. 29.9. je Michala, že? Můj tchán má ten den narozeniny :wink: .
20. zář 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

koukám holky řeší porod a poslední měsíce těhotenství :slight_smile:

Přidala sem pár foteček.... V sobotu sme juchali na svatbě a naše Anetka chytla rýmu a celý víkend prostonala :frowning2: Ale už je v pohodě a teď sme nachlazení my. Tak doufám, že to brzy odezní.
20. zář 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo, no jasně že malá čeká na tatínkův svátek- takže kliiiiid - nohy hore a ono to přijde, u nás kromě toho že 4.4. je hezké datum, tak 4. má Zdeněk narozky, takže prostě jiné datum to být nemohlo.
Jen jsem si vzpomněla, že kromě klasických rad jak přivolat porod - jako je vytírání podlahy (to byl doma fakt pořádek, každý den jsem vytírala aspoň 2x - narozdíl od teď kdy se k tomu dostanu max 1xtýdně) tak jsem ještě den před porodem 3x vyšla schody do 7.patra, tak možná i to pomohlo.

Holky co máte stejné staré děti, spí vám dětičky po obědě??? U nás už je tomu asi nadobro konec. A prostě nemám šanci ji uspat. A to kolikrát je hoooodně unavená - jako třeba když 4hodiny!!!!! chodí s babičkou po lese(a když jsme spolu, tak nedojde ani do obchodu - můůůůra jedna vyčůraná :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: ). Výhoda je že mám večer klid, čas něco udělat doma, čas pro sebe i pro Zdenka :wink:
20. zář 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eelka prý volal Míša a Verča je taky jakási nachlazená. Tak svatbička byla super ne,nějaký vzrůšo.Hned bych na nějakou vyrazila,ale v naší a Alešově rodině už asi žádná dlouho nebude. :grinning:
20. zář 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis to má Lucinka teda výdrž,že nechce spinkat.
20. zář 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila zuzí tak žáha to je děs.. taky mě pálí hihi :grinning: :grinning: ale rennie to jistí, jinak hlavu velkej bedar mám taky :grinning: :grinning: a svých 16 kileček nahoře hi :grinning: :grinning: :grinning: no mazec ale je mi to fuk havně chci taky at vše je dobré a nikolku už máme zdravo u sebe :grinning: :grinning: :grinning: pak se to zhubne :grinning: :grinning: a jebáky a žáhu jsem měla u malé taky a pak to přešlo :grinning: :grinning: :grinning: ale hezky jsi to napsala hihi jé akoukám že máš termín 19.12 naše Markétka je narozená 20.12 :grinning: :grinning: :grinning:

@ivis no už se stím smiřuju :grinning: :grinning: :grinning: ted jsme si dala koupel , nejvíc příjemný, zítra na gyndoš jsme napnutá teda jak kšandy co řekne záskok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jo aholky nerodím :grinning: :grinning: :grinning:
20. zář 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak s kilečkama jsem na tom byla stejně 17kg. Ale plet a vlasy jsem měla hezké a zlepšili se mi nehty a ted je mám pevné a hezké,ale zase ji je ted nemůžu nechat narůst,protože pak škrábu malého.
Ale pálení žáhy jsem si teda užila,to byla za celé těhu to nejhnusnější,protože jsem z toho i zvracela. A naštěstí je to všechno fuč. :grinning:
20. zář 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 Jo, jebáky, to jo, od 17 let nevím, co to je, a ted´? :grinning: Ne že bych jich měla tak moc, ale plet´je suchá a zároveň mastná, rozšířené póry...resumé je takové: zestárla jsem. Sice už je mi 29, ale hádali mi i 16!!!! Zdeněk je mladší o 3 roky než já, ale vždycky vypadal ten starší, no, tak ted´už ne. Dokonce si vždycky mysleli snad všichni, že ségra je starší / já jsem 81, ona 85 /. Prostě malý Zdeněček nechce mít hezkou maminku :slight_smile: :slight_smile: .
Kolik bude kil nahoře, to nevím, asi hodně, zprvu to vypadalo, že se to blíží plíživě, ted´to nabralo rychlost :grinning: . Uvidím ve čtvrtek, tam beru váhu jako skutečnou, podle té u sestřičky se řídím, ale tipovala bych to na 3 kila za měsíc, aleluja :wink: .
I když mi říkají, že to mám hlavně v břiše / mám ho menší než Kristinka /, já myslím, že ty kila jsou hlavně v prdeli :grinning: .

@lucifirek Luci, na to tvoje pálení žáhy si pamatuju :wink: . Já z toho sice nezvracím, ale mám v plánu si po porodu zajít na fibro, byla jsem naposledy asi před 6 nebo 7 lety, kde teda nález byl, jenže ono by to chtělo nový nález. Už odvčera spím s dvěma polštářema, abych ten hrudník aspoň trochu zvedla.
21. zář 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila jo já spala taky skoro v sedě a jenom na levém boku,jinak jsem zvracela.
21. zář 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila hihi :_D po porodu ale vše zmizne, u malé první jsme taky byla opravdu hrozná.. každej mi aji říkal prostě narovinu že mi malá bere prej krásu :sweat_smile: :sweat_smile: to nebylo moc jak byhc to řekla hihi pozitovní ale po porodu vše oukej a vše zmizlo, jak jebáky tak kila šly dolů, žáha taky nic takže paráda, vše se mi zlepšilo, a ted to mám na novo :grinning: :grinning: :grinning: ale řekla byhc že zas jinak než u malé porvní :grinning: :grinning:
@lucifirek taky jsi měla 17??? já měla 17 kg u malé první na hoře a ted se zatím držím pořád na té 16 kileček nahoře, tak bud to zůstane a nebo to kilečko nejpozději do středy ještě naberu to se uvidí to už je šumák :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jinka holky tak jako dnešní kontrola poslední kontrola zní tak že nerodíme..nebo jako nevypadá to, mašková tam měla teda záskok, ale jsem pouze na půl prstu otevřená takže to je jakoby nic :confounded: čípek pořád dost dlouhej sice prej né celej ale dlouhej dostatečně :confounded: ale je prý změklej, ale závěr že podle toho nálezu se to moc enchystá teda no... no nic, takže ted za 3 dny vlastně v pátek už jedu na ozvy do havl. brodu apka hned ve středu mám nástup na vyvolání.. takže at už je to jak chce jsme ráda že j mimí v pořádku a tak si říkám lepší třeba přenášet než nějak moc brzy že?? :grinning: :grinning: takže vlastně je mi to jedno hihi jsme ráda že je vše oukej, a když máme porodit normálně tak porodíme normálně a když to prostě nepůjde tak CS to ale bude překvapení hihi :grinning: :grinning: :grinning:
21. zář 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
dneska jsme byly poprvé v poradně, zítra je malé měsíc to nám to uteklo. Takže míry máme 4,35kg a 55 cm, takže docela velký přírůstek z 3,13 propouštěcí váha. jinak nám mudr. napslala nějakou mast na novorozenecké akné, malá to má na celým obličeji, já myslela že to jsou potničky, tak nevím jaký je mezi tím rozdíl.jinak vše o.k. a Teuška se líbila.jo a úplně koukaly jak drží hlavičku už takhle brzo.
Zatím se mějte dneska je krásně co?? :wink:
22. zář 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 taky rostete,my taky přibývali hodně a to akné jsme měli taky,dala nám na to zinkoolej a docela rychle to pomohlo,ted už má malý tvářičku krásnou. :wink: Já dneska byla celý den venku,na kafičku,pak domů na baštu a zase ven. :slight_smile: Je tam nádherně.
22. zář 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 gratuluji k takové krásné kontrole a k takovým krásným mírám .-) to je fajn jak rostete :slight_smile:

22. zář 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, moc nestíhá, malá poslední dny řve jak ďas, tak vás jdu pozdravit :slight_smile:
petulko: krásně rostete, šikulka :slight_smile: :dizzy_face:
mona: tak na tebe porád myslím a furt nic, chuděrko, tak at už to brzo přijde a nemusíš na vyvolání :wink:

jo holky, dnes jsem začala na mimibazoš dávat nějaký věcičky od hi-tecu, zítra a další dny budu pokračovat, kdyby některá z vás chtěla, není problém :wink: zatím jsem začala s dámským, budou i pánské, batohy, zimní rukavice, čepice.... :wink: je to nová kolekce, tak kdyžtak honem, dokud je skladem, mají pěkné kousky:
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=687261

tak dobrou, jdu zahučet..

22. zář 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno.
děkujeme za pochvaly :slight_smile:
Luci a kam chodíš na kafčo?já byla asi min. týden u tetey Hany na zahrádce a tam bylo tolik vos, že jsem to do sebe hodila a utíkala pryč, no hrůza.
Malá včera taky strašněj řev od 17 do 21 ale úplně hrozný, zabrala jredině u prsa, ale je mi divný že by byla tak hladová celou dobu.už jsem myslela že se zblázníme fakt.Nwevím co jí to popadne takhle večer vždycky. Za chvíli mi příjde mamka, já mám dneska zkrášlovací den tak bude hlídat, tak doufám, že malá bude o.k.
Pěkný den.
23. zář 2010 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek