• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@eelka moc děkuji :slight_smile:snad jo snad se to rozjede dřív..ale mylsím že prostě až ve středu nevím proč :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@gaba3 jo??no mě to říkala ted nevím v kolikátém tt ale já to nejak nevnimala.. a vprukajde to neni napsany.., tak koukám že mlada ma fakt odhad :slight_smile::hearts:
24. zář 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 Rodila jsem v Havl. Brodě obě děti a spokojenost :slight_smile: . A oba porody byly vyvolávané :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
24. zář 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kk28 opravdu vyvolané??? já mělamalý taky vyvolanej, a ted nám to horzí vyvolání po druhé.. a jakto?? jsi přenášela jako?? nebo kvůli čemu, :slight_smile:

já si jdu dát ted teda vanu..pač mám nějaké bolesti už od 6 od rána právě..tak asi poslíci ..tak je zkusim rozhonit vanou
24. zář 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 já jsem měla těhotenskou cukrovku, takže mě brali na termín, aby mimčo nebylo moc velké.
24. zář 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kk28 aha tak to jo, :slight_smile: no já teda uvidím jesi nepojedem vana nepomohla... a mám to cca po 10 minutách musím si na to už aji chytit břicho a sednut a nebo apson opřít..tak nevím zda poslíci??? už je to od 6 od rána.. tak uvidíme.. nevím třeba co sex???nevíte kdyby se rozjížděl opravdu porod tak by to mohlo pomoct ne???
24. zář 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
přihodila jsem pár foteček.

@monaberuska1 tak snad už se to rozjede a nebudeš muset na vyvolání. Vypadá to nadějně.Sexík zkuste,rozhodně tím nic nezkazíte. :wink: Držím palečky.
24. zář 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych teda chtěla zažít nevyvolávaný porod,jestli by to bylo lepší,než ten vyvolávaný.
24. zář 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek taky jsi měla vyvolávaný??? já právě u malé taky.. a byla bych ted ráda kdyby se fakt rozjel sám :slight_smile: no popravdě byhc klidně brala yb se to rozjíždělo :grinning: asi jo, jak manža přijede tak hend na něj vlítnu a řeknu mu můj plán :grinning: :grinning: :grinning: co na něj chstám,, vypuzováček,, :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mony já měla vyvolávaný. Kvůli těm jaterním testům mi ukončovali těhu ve 37.tt. A teda už bych to nechtěla opakovat.To bude mít manžel radost. :grinning:
24. zář 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek jojo vlastně jo, tebe potrápily ty testy viď????vyvolávanej je takovej nepřirozenej že??? jak dlouho jsi vlastně rodila??? já měla kontra hned půl hodky co do mě zavedly tebletku a hned silný jako prase...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ta PA mě na to upozorňovala.. že budou hned od začátku silnější .... tak sem stím počítala ale jako nebyla připravená na takovou vlnu.. taky jsi to měla hned silný??a teď bych teda chtěla aby se sám rozjel porod, jeis ne tak ve středu to máme jasný právě..ale vyvolávaný no... :rolling_eyes:
24. zář 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 tak přesně takhle jsem to měla. Byla jsem připravená na to,že to bude hodně bolet,ale že to bude takovýhle,to teda ne. A bolesti taky hned,chvíli se to dalo zvládat ve sprše a rozdýchavat,ale pak už ne. A to už mi byli nějaké kurzy a rady na prdlačku. A navíc mě pak pořád nutili ležet,kvůli natáčení ozev a pod. A to už byl uplnej konec. Nějaké přestávky mezi kontrakcema jsem ani nezaznamenala. To bylo možná tak půl minuty a nanovo.
Jestli si tohle ještě vůbec přečteš a nerodíš už. :grinning:
Tak mě teda začalo pěkně bolet v krku. :frowning2: Stříkla jsem Orofar,ale tam je mentol,tak ten radši ne.Máta a pod.zastavují laktaci. Osvědčený mám bioparox i v těhotenství. tak si pro něj musím zajet do lékárny.
Malý ještě spinká s tatkou. Tak jsem se nasnídala,půjdu si umýt vlasy a zkulturnit se.
25. zář 2010 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek ještě čtu tak to je úplně přesný jako u mě :grinning: :grinning: taky sem pak myslela že mám kontra pořád :grinning:

ale ted v noci jsem spala tak na půl pořád mě kontra budily, teď ráno mi odešla zátka i s krví.. cítím že se to asi blíží.. mám to ale pořád nepravidelný ale teda už nějak bolestivější :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže počkáme jak seto zpravidelní a pojedem jdu si dochystat tašku a malou sbalit.. ale už chci jedjako..pač od včerejška od 6 ráno až do te´d.. už docela unavný tak at už se to apson rozjede.. uplně....
25. zář 2010 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 je to asi dlouhé,ale zase je to přirozené.Tak aspon pak budeš moct poreferovat a srovnávat,který porod byl lepší. Já teda nerodila dlouho, asi šest hodin,ale teda zase celou dobu kontrakce jak pra.. . Ale i tak bych do toho šla znovu. Za toho mého pokládka to stálo. :slight_smile:
25. zář 2010 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 tak držím palečky,at je to co nejdříve. A budu se těšít na fotečku. :slight_smile:
25. zář 2010 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek moc děkuji :slight_smile: jojo u malé jsme taky měla ty kontra těch 6a půl hodin pak mě řízly právě... jojo pak buu srovnávat :grinning: :grinning: už se popravdě těším až to budu srovnávat..jen at ale jodu už chci rodit..takže jen at jdou kontra jedny..já se snima poperu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2010 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi děkuji za radu, zmizelo to.
Moni tak hodně štěstí a ať se moc netrápíš.
25. zář 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

koukám, že se Monča už neukázala, tak je to třeba znamení, že se porod rozjel, co?

Mamky, chtěla jsem Vás poprosit, jestli někdo nemáte slevu do DM na Nutrilon nebo Bebu. Scháním pro ty naše jedlíky, tak jestli byste měly, tak bysme se určitě nějak domluvily. Díky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
25. zář 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

Káťo mám kuponek na Bebu. Nutrilon dáváme taky :wink: Můžu ti ho buď poslat anebo třeba naplánujem ten srazík :slight_smile:
25. zář 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky mohly bychom naplánovat ten srazík co?
26. zář 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

@eelka Jé, to budeš hodná, posílat to nemusíš, snad se někdy sejdem, né?

A co teda ten srazík? Já můžu dopo kdykoli, odpo taky, jen musí manža skončit v práci tak, aby jel vyzvednout Lukáška a tím pádem můžu i odpo.
26. zář 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,je tu někdo?Jsem tu poprve tak ještě nevím pořádně co mám dělat.
26. zář 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mistrulka Ahoj,já tu jsem :grinning:

Holky,to je dneska hnusně,co?My byli na víkend v Tišnově a dneska jsme jeli po obědě domů,Jarda má formule a tam nejede TV :wink: Nevíte někdo,co je s Mončou?Jestli teda rodí?Máte někdo číslo na tel.?
26. zář 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
To teda je hnusně,malá mě spí v kočáře a já ležím jsem nachlazená a je i fakt mizerně tak toho musím využít než se vzbudí
26. zář 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
někdo se tady ptal jestli někdo nemá kupony do DM tak já mám beba 2 premium a beba H.A premium,tak kdyby jste někdo chtěl
26. zář 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
chtěla bych se zeptat,nemáte někdo zkušenosti s tím když dítě nechce pít mléko?Malou jsem do 4 měsíců kojila a od té doby dáváme nutrilon a pak bebilon,ale ted už 4 den mě odmítá mléko úplně,tak nevím co sní
26. zář 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
A odkud jsi a jak máš starou holčičku?
26. zář 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mistrulka Zkus vyměnit značku
26. zář 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme z rovečného,ale to asi znát nebudeš,takovou díru nikdo nezná :grinning: :grinning: :grinning: ,Terezka bude mít 16.10 rok
26. zář 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mlíko už jsme zkoušeli i jiné ted například sunar,pak i banánovej sunar ale jak uvydí flašku s mlíkem tak začne řvát a je vymalováno.
26. zář 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to fakt nevím,kde je.Já jsem z Nového Města.A zkoušela jsi jí dávat mlíčko do hrnku a ne flašky?
26. zář 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek