• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Zuzi je moc krásnej.Takový má tady jedna holčina,akorát teda klasický čtyřkolku. A teda suprově houpe,má ty kožené řemínky. :wink: Moc hezká korbička.
30. zář 2010 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifirek Luci, díky, ale my taky máme čtyřkolku, tenhle se dělá jako trojkolka i čtyřkolka a já chtěla 4 kolečka, mi se ty 3 moc nelíbí :wink: . Já jsem taková brzda konservativní :grinning: .
30. zář 2010 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzimila moc pěknej:slight_smile:my máme taky čtyřkolku taky se mi 3nelíbí sem si ho i zkoušela ale ani se mi s ním nejezdilo dobře:slight_smile:
30. zář 2010 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@petule33 To jsem ráda, že se ještě najde někdo, kdo nechce 3 kola :grinning: . Díky za pochvalu na kočárek, ono bylo docela těžké vybrat barvu z té nabídky, co mají v katalogu :slight_smile: . Nakonec jsme na to šli rozumně a vybrali tu, kterou měli na skladě, akorát byl už zajednaný pro jinou maminku, tak jsme si ho nechali objednat taky. Říkala paní, že je dost prodávaný. Já jsem chtěla původně hnědý, ale v reálu to nebylo vůbec hezké, a tenhle šedozelený se nám líbil. Tak jsme koupili i zelený fusak a máme i zelenou deku :grinning: z Ikea.
30. zář 2010 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzimila zelená mi ted příjde v kurzu:slight_smile:je moc hezká ani se ti nedivím že jsi nemohla vybrat já nato ted koukala a je to mazec taková krásnááááááá nabidka:slight_smile:
30. zář 2010 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@petule33 Peti, no prááávě :wink: . Taková nabídka.
30. zář 2010 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzimila aha,já jsem koukala na ten obrázek a tam byl ten se čtyřmi,ale ve předu otočnými. My máme čtyřkolku s otočnými. Ale tento je určitě super,dobře se houpe.To u těch nových není. Tenhle je opravdu moc hezký a ja ksjem říkala,už jsem ho viděla:A nedivím se,že je oblíbený. Je takový decentní.
30. zář 2010 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
A barviček mají opravdu fůru. Mě se líbí ten černý a vevnitř zelený,ale i spousta jiných. My nakonec máme celý černý,chtěla jsem zeolený,ale těch je ted opravdu všude kolem hromada.A černý se dá kombinovat se vším.
30. zář 2010 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifirek No, my máme taky otočná kolečka, ale dají se zaaretovat, je super, že je houpací, to už se fakt málokdy vidí. Výroba je polská, jako většina kočárků... :wink: . Už se na zítra těším.

Na kožním dobré, paní doktorka byla trochu překvapená, když jsem se začla svlíkat, což zase překvapilo mě, měla by být ráda, že jsem tak sama aktivní...no, kontrola za půl roku, chránit se krémama....

Dneska jsem koupila prášek a aviváž pro miminko a začla jsem prát, dneska plínky a zavinky a deky. Zbytek posléze :slight_smile: .
30. zář 2010 v 18:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

tak jsem konečně nafotila a dala na MMB chrastítka, hrazdičku ....Andy už to stejně nebere :wink: .

Jinak Luki už je v pohodě, ale antibiotika má až do středy :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Andy je ok a už si začla sama sedat :slight_smile: , ale občas hodí záda :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak se vždycky snažím za ní dát deku, aby se furt netřískala do tý hlavičky :sweat_smile: .

@zuzimila Tak kočár už je taky doma, chybí ještě něco nebo už máš všechno?
30. zář 2010 v 18:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@kk28 Kači, už skoro všechno. Kočár vyzvedneme zítra a necháme u mojí mamky.
Chybí mi jen věci pro mě do porodnice, pro malého ještě kosmetika, plínky, podložka - gumovka do postýlky. už jen drobnosti. Ještě bych chtěla nějakého medvídka pro malého do postýlky.

Koukám, že malý už je v pohodě, to je fajn, zase začíná období chřipek a viros...
30. zář 2010 v 18:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky tak Moni už je doma. Tak se tu snad brzy ukáže a napíše. :wink:
Kači tak to je Andrejka šikulka. :slight_smile: Hod mi do IP odkaz na MMB,kouknu. :slight_smile: Děkuji.
30. zář 2010 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzimila kočárek fakt super. :slight_smile:
30. zář 2010 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile:
zuzi: pěkný kočárek :slight_smile: už se to blíží :slight_smile:

luci: tak fajn, snad se ozve :slight_smile: co kubík? a jak se chystáš na stěhovačku? :wink:

jo a už vím, proč ta naše kočka tak řve, vypadá to na jedničku vpravo dole, tlačí se a úplně prosvítá, dáseń začíná být hrubá, tak za chvilku vezmu lžičku a můžu cinkat :grinning:
1. říj 2010 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
káto: ty furt přihazuješ na mmb :slight_smile: to tričenko puntíkatý je super :slight_smile:

jinak naše zuzka už si vzala takovou tu hračku špendlík a cucá si jí, hodím fotečku :wink:
1. říj 2010 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
1. říj 2010 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@gaba3 to je krásný je šikulka:slight_smile:
1. říj 2010 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@petule33
peti: koukám, že se Kubíček včera nahlas zasmál :dizzy_face:je to s něma legrace :slight_smile: a jak? je hodný?
1. říj 2010 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@gaba3 pres den supr ale vzdycky po koupání máme takový hodinový cirkus nevím proč :frowning2: chvilku pije pak delá blbosti a pak zase pije no a kolem pul desáte usíná ale ani o minutu dřív:slight_smile:
a pak spí až do 5 do rána potvurka nevím co to na nás zkouší:slight_smile: :slight_smile:
1. říj 2010 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak v uterý jdem na prevenčku tak jsem zvedavá jak rostem:slight_smile:
1. říj 2010 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@petule33
peti: to máme po koupání taky, hodně řve a usínáme taky až tak před devátou.... ale je dobrej, že ti tak dlouho vydrží spát,šikulka, to my kolem 2.hod. už kojíme... ted spí na balkoně už do 10hod., jsme byli na alergologii s vojtíkem, tak dohání, že nemohla vklidu dopo spinkat :slight_smile:

1. říj 2010 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@gaba3 no my čeekáme na brášky a pujdem na procházku:slight_smile:vypadá že bude jeste chvilku venku teplíčko:slight_smile:koukala jsem ti na fotky a malá je kouzelná:slight_smile:kde jsi rodila?a kde bydlíš máš moc peknou kuchyn:slight_smile:
1. říj 2010 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@petule33
konečně vylezlo sluníčko, ráno bylo 5st., jsem myslela, že umrznu, hroznej šok brrr :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak rodila jsem ted v havl. brodě a díky za pochvalu kuchyně, je to oreska a bydlím přímo v zr na klafaru, jestli víš.... a tak ná taky přihod nějaké fotečky, at omrkneme dětulky :wink: :wink: :wink: :wink:
1. říj 2010 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@gaba3 no pokusím se:slight_smile:vím kde to je do zdáru jezdíme pořád nakupovat máte tam supr kauflaand:slight_smile:))))
1. říj 2010 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
konečně se mi podařilo dát pár fotek:slight_smile:
1. říj 2010 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@petule33
peti: máš krásnou rodinku a úplně koukám, jak jsou kluci šikovní a o brášku se starají :dizzy_face:

jinak jsem to konečně uspala, teda vojta ještě vykecává v posteli, hajdalák, tak za chvilku půjdu taky zahučet, tak dobrou pa
1. říj 2010 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
teda vy jste toho dneska naprndaly :slight_smile:

Gabi malá je krásnoučká,to je teda šikulka,malý taky občas vezme hračku do ručky a baví ho křesílo,to tam do toho řeže. :grinning: A už budete mít zoubek,to je bezva a jste rychlíci. :wink: Kubík si ručičku cumlá už druhý týden.Ale nic v pusině nevidím ani necítím,tak mu to asi chutná. :grinning: Příští týden jdeme na poradnu a asi i na kloubky.

Gabi a Peti my máme většinou před koupáním a po koupání taky hysterické scény a při kojení. To se vzteká chvíli saje,pak se začne dusit a zakuckávat... No občas je to s nimi mazec,co.

@petule33 Kubíček je fešák :wink: a jak se bráškové starají.
1. říj 2010 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky tak taky napíšu pár řádků, už se mi vás podařilo dočíst :wink:

@petule33 moc krásný fotečky :grinning:
@gaba3 jste holky šikovný a krásný :sweat_smile:
@lucifirek Luci my jdeme na kloubky 7.10. třeba se tam potkáme :slight_smile:

Co se týká večerního řevu, tak jsme taky absolvovali a dopadlo to tak, že jsme nakonec dali půlku čípku panadolu a světe div se byl klid, hned ráno jsme měla konzultaci s mudr. a řekla mi ať jí ho dávám 3x denně, že jak má rýmu tak že jí bolí asi hlavička. Včera jsem dávala už jen na noc a dneska zatím bez, usnula kolem 19.tak jsem zvěděvá kdy se vzbudí.Pořád odsáváme, měla jsem teda z toho strašnej strach ale je to fakt super věc a hlavně je to rychlí přes ten vysavač.
Novorozenecké akné nám po zinkooleji nemizelo, a shoda náhod byla, že jí viděla teta a ta mi dala na vyzkoušení krém z konopí, značka je to canaderm, a normálně jí to mizí. Nemáte někdo taky zkušenost třeba s dalšíma výrobkama? koukala jsem na stránky www.slonecek.cz a tam toho mají docela dost a za docela dobrý ceny v porovnání se stránkymi přímo canaderm.
Jdu hodit sprchu a spát tak se mějte hezky a pěkný víkend. :sweat_smile:
1. říj 2010 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@peta86 my jdeme 6. na poradnu,tak nevím,jestli nás hned ve čtvrtek nepošle na kloubky. Takže odsavačka na vysavač se osvědčila? Já mám klasickou hadičkovou a občas něco odsaju,ale stejně mu tam pořád chrčí.
Koukám,že jste taky měli zinkoolej, nám teda pomohl a nebo to zmyzelo samo.malý to měl totiž pod dudlíkem,občas něco na obličeji. A když hodně dudal,tak jsem mu to nemazala,protože by to všechno ocucal. Ty konopné výrobky jsou určitě dobrý. :slight_smile:
1. říj 2010 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@lucifirek luci, tak u vás taky jo? :wink: s tím kojením po koupání přesně jak píšeš, smradoši :grinning: a my jdeme na poradnu v úterý, to je myslím páteho, tak is pak napíšeme míry :slight_smile: a na kloubkách jsme byly ted ve čtvrtek, chtěla jsem to mít z krku a je to ok, jadýrka jsou, tak už nemusíme :slight_smile: tak at vám to také dobře dopadne!
@peta86 peti, chudinka malá, to je zvláštní, že tak maličkatá a už jí zlobí tolik rýmečka, to musí být nepříjemné, hl. že čípečky pomáhají :wink:

holky tak hezký víkend :slight_smile:
2. říj 2010 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek