• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
holky 15,10. bude v centru Srdíčko focení s dětmi. Chtěla bych si nechat malého nafotit. Nemáte tam někdo zkušenost? Kolik to stojí a jak vypadají fotečkY? Kamarádka si tam děti nechala kdysi fotit a byli krásné. Třeba v košíku a pod. Tak nevím,jestli tam mají pořád stejného fotografa,ku. V pondělí tam zavolá. Kdyby se zadařilo,aby měl časi i manža,tak by to bylo super.
2. říj 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, jdu vás pozdravit :slight_smile: :wink:
zatím se nějak zžíváme ak moc času není ..ale to se srovná :slight_smile::hearts::hearts:to chce čas, jinak Malá je hodnoučká :slight_smile: paráda :slight_smile:
3. říj 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 ahoj tak ti moc gratuluji:slight_smile:jak bude čas tak napiš jak to probíhalo:slight_smile:
3. říj 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 jojo určitě, no už v ten pátek jak sem semka psala tak to byl začátek.. a až v neděli se malá narodila..byla to teda fakt fuška :grinning: :grinning: :grinning: ale stála za to :slight_smile:
pak určo napíši celý průběh porodu dneska večer se na to chystám :grinning: :grinning:

a jinak ted sem vložila fotky nové fotoalbum od hekání až po dnešek, :slight_smile: tak můžete juknout :slight_smile:
3. říj 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
@monaberuska1 Moc gratuluju, hlavně zdraví a ať vám dělá jen radost, je nádherná.
Luci a Gabi, dneska nám přišly noviny zr radnice a máte tam psané dětičky a až tam mi došlo, že je máte ve stejný den :grinning: jsem to před tím nějak neregistrovala.
Taky vám domů přišel papír z města na vítání občánků? už máte nějaký termín?my bysme měli být napsaný v příštím čísle. :sweat_smile:
3. říj 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 jo peti,my měli před tím skoro stejný termín porodu s Gabčou,ta nakonec rodila dřív plánovaným císařem a já měla do termínu porodu dost daleko. A nakonec to dopadlo tak,že jsme rodili ve stejný den. :slight_smile: To se určitě uvidíme na vítání občánků.Tak jsem zvědavá,kdy bude. Noviny musím kubíčkovi schovat,nebo aspon vystříhnu tabulku. :slight_smile:
3. říj 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 no nám ten papír na vítání občánků a souhlas s uveřejněním jména a data narození přišel v srpnu a hned jsem ho posílala zpět,ale termín na vítání nám nepříšel.Tak jsem sama zvědavá,kdy to bude. Chystám se přihodit pár foteček. Mám pro kubíčka košili a nové ryflíky,ty mu jso uteda ještě větší.Tak doufám,že až bude vítání,tak snad mu to ještě bude.
3. říj 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 moni krásné fotečky,těším se na průběh porodu,to sis teda užila. :wink: Nikolka je krásná. :wink:
3. říj 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naše druhý sluníčko Nikolka:hearts:
Nikolka Jarošová narozena 26.9.2010 v 7:50 váha 3340g 51cm

24.9.2010 v 6 hodin ráno mě probudila jemná bolest v podbříšku, ale měla jsem to často takže sem tomu nevěnovala nějak zvlášť pozornostnavíc jelikož jsem už přenášela tak jsme měli v tento den kontrolu v porodnici.
do porodnice na kontrolu jsme dorazily v 9 hodin, tam nás natočily a pan doktor vyšetřil a jeli jsme domů, kontrola zněla že k porodu se nic nechystá...takže sem se už pomalu připravovala na variantu vyvolání..
bolest která mě ale vzbudila nějak neustupovala..naopak byla taková vlezlá a říkala sem si tak buď přestaň a nebo ať se něco začne dít, tady s holkama koníkovkama jsme to rozebírala pač sem si byla nějak nejistá ..trvalo to už docela dlouho ale pořád nepravidelný..po celý den mi odcházela hlenová zátka v dost velkých kusech, ale pořád sem si říkala,že to prostě asi nic není když kontorla dopadla tak jak dopadla...
už je večer a bolest za celý den neustoupila vana nepomohla ale ani nic nezhoršila takže jsme šly s manžou spát..
25.9.2010 v 04:00 ráno mě bolest probudila, a už jsem spát nemohla začala jsme teda něco dělat chvilku sedět chvilku uklízet do toho jsem jedla jako nikdy..měla jsem hroznej hlad pořád.....
čekala sem až se vzbudí manža s malou abych to prodiskutovala...no samozřejmě jsme nikam nejely protože sem to měla hrozně nepravidelný...chtěla sem jít na procházku a říkala sem si tou se to buď rozjede a nebo ne...jenže manža nechtěl. nepustil mě...měl strach a říkal ať zavolám do porodky a zeptám se...tak sme říkala že tam kdyžtak zavolám dýl šla jsme aspoň koupit sýr na smažák ...obchod máme tady za panelákem takže to bylo kousek ..šla jsme šla a díky bohu tam byli popelnice o ně sem se pěkně opřela a rozdýchala kontra snad mě nikdo neviděl
Doma sem udělala smažák...manžel chtěl zůstat doma, ale poslala sem ho normálně do práce na odpolední. a říkám když něco zavolám..tak odjel a já začala doma víc kmitam ..vyírat, prach, upekla sem buchtu u té už sem kontrakce rozdýchávala opřená o plotnu ..Markétka( moje dcerka) se chodila starostlivě ptát jestli mě bolí bříško...bylo to roztomilý ale musela sem se smát přišlo mi to takový komický
řekla sem se že asi opravdu do té porodky zavolám, ještě před tím jsem volala mamince své a ptala se na její názor ..ta ihned ať zavolám šlo vidět že má strach a byla by určitě klidnější kdyby jsme jeli aspoň na prohlídku..
V porodnici mi řekly ať přijedu, jelikož přenáším a první porod jsem měla CS tak že by rádi zkontrolovaly miminko jesi se mu daří dobře..

takže sem zavolala manžovi do práce ať přijede, že pojedeme na kontrolu do porodky, malou jsme dali k babibčce, vzaly jsme pro případ kdyby jsme opravdu rodily tašku..ale moc sem tomu nevěřila pořád, protože sem to měla opravdu nepravidelný sice už docela bolest ale nepravidelná..
Do porodnice jsme dorazily v 17:00 sestřičky mě začaly natáčet a říkaly že ty křivky moc nevypadají na porod ..tak sem popravdě zesmutnila, ale ta bolest byla popravd vlezlá..ta sem říkala proč je?? natáčely mě ale na 4x protože malé v bříšku lítal vysoko tlak...to se nelíbilo jak sestřičkám tak nakonec ani doktorovi, ten mě vyšetřil a jen řekl že jsem na půl prstu a čípek pořád dlouhej..a bohužel že poslíčci dokážou opravdu pořádně zazlobit ale že mě domů nepustí, kvůli tomu tlaku jak malé v říšku lítá moc nahoru..bylo už nějak 19:30 a mě hospitalizovaly, bolesti sem měla pořád a popravdě sem je cítila čímdál víc.doktor mi jen řekl ať se zkusím trochu vyspat..asi sem vypadal blbě nebo co každopádně jsem spát nemohla ne že bych nechtěla to bych chtěla moc ale prostě mi to nešlo..bolesti mě nenechaly pořád mě chodily natáčet a doktor se na mě chodil dívat..byla jsem nejvcí klidná když sem ho viděla nedokážu si to vysvětlit, ale působil na mě strašně pozitivně a jakoby mi dodával nějakou sílu..nedokážu si to sama vysvětlit..bylo kolem 23:00 a já se nehorázně pozvracela..bylo mi zle ..chytl mě ktomu ještě šílený průjem a kontra už sem musela solidně prodýchávat..docela sranda nevěděla sem co dřív jesi blejt, nebo lítat na velkou anebo prodejchávat přišla sestřička a já jí říkala že mi to hrozně zesílilo, je mi zle motá se mi hlava..že už nevím co..že spát mě to nenechá.. řekla mi že pan doktor jí řekl at mi píchne něco si co by mě mělo ulevit..přesně nevím co.ale prý už musím usnout, že kdyby prý přišel porod abych to dala..nakonec mi to píchnout nemohly, kvůli mýmu tlaku, měla sme ho hrozně nízkej, kvůli tomu se mi motala aji hlava ..takže sestřička zavolala doktora, ten mě vyšetřil a řekl že rodíme..že sem na 4 otevřená..popravdě sem se normálně usmála..fakt sem byla šťastná že teda už rodíme je to potvrzený bylo půl 1 ráno a mě přestěhovaly na hekárnu, zavolala jsem manžovi že rodíme a ten přijel, doktor byl fakt skvělej, jen říkal ať se snažím mezi kontrakcemi odpočívat co njevíc že to ještě není finále..to já jsem moc dobře věděla. tak jsme hekaly..do sprchy jsem zkusila jít , ale příšerně to bolelo ve sprše takže sem sprchu úplně zavrhla, nejvíc mě to vyhovolalo na postely, v pololehu..udělaly mi klistýr, napíchli mi kanylu.to pro případný CS jelikož braly v potaz to že jsem poprvé rodila císařským řezem...v půl 4 ráno sem se otevřela na 6 .. kontakce už byli opravdu dost intenzivní ale manža byl fakt zlatej, snažila sem se co njevíc odpočívat mezi kontrakcemi..na doporučení doktora a docela to šlo..chvilkama mi fakt přišlo že spím..byla jsem hrozně unavená...a už jsme popravdě chtěla aby to bylo.. aby už bylo finále...jenomže v 6 hodin ráno v neděli už vlastně mě pan doktor přišel vyšetřit a byla jsme pořád otevřená pouze na 6cm takže mi píchl vodu, že to tím prý urychlýme..píchl mi vodu a ihned sem otevřela na 8 cm a teď už šlo opravdu do tuhého..te´d už sem prodejchávala jako blázen....byla to skoro bych řekla nesnesitelná bolest..nutilo mě to tlačit..úplně hrozně, PA byla skvěla, radila mi jak dýchat, bavily jsme se ..moc mi pomáhala a manžel ten semnou začal prodejchávat a tím mi opravdu pomohl nejhorší část byla tu já musela tlačit ale nemohla sem chybělo mi půl cm jenomže to nešlo...myslela jsme že umřu..stejně sem občas tlačila pač už to nešlo ani udejchat...toto byla ta nejhorší část...kdy jsme měla potřebu tlačit a nemohla sem...to sem si aji zařvala..a únava???ta byla hrozná chtěla sme nikam utýct ale nešlo to
konečně jsme na celých 10cm jdeme na kozu tlačit..sem tam pospíchala co to šlo a tlačilo se...vůbec mi to nešlo snažila sem se na každou kontrakci zatlačit co njevíckrát...když už jsem cítila hlavičku tak pak zas zpátky zalezla..pořád kontrolovali malou vbříšku..a já si říkala že jí snad nevytlačím..tlačila sem co mi fakt síly zbyly a nic... ptala sem se pořád jestli dobře tlačím, a říkaly že jo..povzbuzoval mě jak doktor tak PA tak manžel strašně mi tím pomáhaly, všichni jak sem šikovná..silná..ale mě to teda moc nepřišlo když sem jí nemohla vytlačit, nakonec přišel nástřih a konečně hlavička byla venku..bez nástřihu bych to snad nedala.. pak hned ramínka a šílená úlevá a hlavně velikááááááááánský štěstí pláč, manžel brečel já taky, byla jsem děsně unavená ale hrozně šťastná, malou mi dali na břicho a já myslela že štěstím umřu..bylo to tak nepopsatelně nádherný, že když te´d vzpoomínám na tento úsek ak brečím..samozřejmě štěstím
placenta vyšla sama ani sem nemusela tlačit..a te´d jen zašít, doktor mě šil hodinu a u tooh jsem na půl spala ale i si sním pokecala a aji jsme se zasmály jen mi bylo divný že mám pořád u sebe toho skvělýho doktora, musel dělat 24 hodin nebo fakt nevím.. pač se v 6 měnili služby ale pan doktor zůstal stejnej. byla jsme ale ráda..fakt byl skvělej.
Porod bych schrnula v jeden velkej krásnej zážitek, není vždy vše jen o bolesti ale i o ty překrásný pocity

akorát co bych řekla tak maliníkový čaj, lněný semínko a masáž hráze opradu nepomáhají alespon v mém případě, pan doktor mi řekl že u mě to mělo naprosto opačné výsledky 3 dny jsem se vlastně otvírala, miminko ne ne vyklouznout jak by to mělo u lněného semínka prý být a masáž hráze??
takže toto je můj popis porodu
3. říj 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 moni teda krásně jsi to napsala.Měla jsi to teda šíleně dlouhé,to ti teda vůbec nezávidím.Ale mělo to krásný výsledek. Uplně mám slzy na krajíčku. Když si vzpomenu,na to štěstí,když uvidíš poprvé miminko. :slight_smile: Máš skvělého manžela,že ti takhle pomáhal. :slight_smile:
4. říj 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 Moni, hezky jsi to napsala, už se těším na svůj porod :grinning: . To bude taky divočina, JAK SE ZNÁM!! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Malá je krásná, obě vaše holky jsou krásné.
4. říj 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni fakt krásný, taky mi slza ukápla, přeně tak jsem to měla já s tím průjmem a zvracením, celou noc, takže jsem seděla na wc a na klíně kýbl :grinning: úplně mě z toho píchlo v břichu :sweat_smile:
Pustili tě docela brzo domů viď?

@lucifirek já si myslím že to dělají tak dvakrát do roka nebo jestli čtvrtletně, nebo třeba čekají podle počtu dětí.známí to měli v květnu a myslím si že nám to výjde na zimu, zkusím to zjistit. Já jsem se právě dneska chystala, že to na úřad zanesu prochajdou, ale je hrozný počasí, tak přemýšlím, jestli nezůstanem doma.
My budem v novinách příští měsíc tak jsem taky říkala, že to musím dát Teušce do alba lk fotkám :grinning:
4. říj 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile:
moni: koukala jsem na fotečky a maličká je krásnoučká, moc gratuluji :dizzy_face: :wink: až bude více času, juknu i na příběh, teda ses rozepsalal :grinning: :wink:
4. říj 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 Moni, velká gratulace k Nikolce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Přejeme hodně zdravíčka :slight_smile: .
ad porod: taky sis užila, ale výsledek stojí za to......Nikolka je nádherná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
4. říj 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky :slight_smile: .
Tak na Ostravsku je počasí krásné, ted´jsem byla vyvenčit Bobinku a nemohla jsem se vynačuchat, jak to tam krásně voní podzimem. Sice bydlíme přímo centru města na hlavní třídě :slight_smile: , ale i tak to tady krásně voní, áách.
V sobotu jsme byli s manželem na procházce, chodili jsme hodinu a půl, a doma jsme pak mazala nohy francovkou :slight_smile: , ty jo, už nedám tolik, co dříve :grinning: .
Dneska jsem měla hypoglykémii jak vyšitou. Snídala jsem jen cornflakes s mlíkem, pak jsem vlítla do sprchy, pak na žehlení věcí pro Zdeněčka a šup, najednou horko, nevolnost, pocení, bušení srdce, musela jsem si sednout ,a zachránily mě sušenky Bebe :wink: . Moc příjemn to nebylo, bála jsem se, že se vyvrátím .
Tak dneska budu opatrná.
Věci pro malého už mám vyprané, vyžehlené, už jen ty nežehlící věci jako ponožečky pletené, pak kombinésku, fusak, prostěradla do postýlky...

Koukám, že řešíte focení dětí....to bych taky pak chtěla. Naštěstí máme kamaráda, který fotí, tak snad nám malého nafotí, je to šikula, má hodně dobré nápady a hodně dobrý fot´ák :slight_smile: .
4. říj 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek ad focení: tenkrát si tam nechávala i moje šéfka a taky měla fotečky nádherný. Zjistila jsi už něco? Písni mi prosím do IP cenu, datum a podrobnosti, jo? Díky
4. říj 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak se taky hlásíme,konečně.

Mončo,moc gratuluju k holčičce,je krásná.U porodu sis teda užila,ale zase na druhou stranu sis prošla obě varianty :grinning: Hlavně,že jste obě v pořádku.A co Markétka?Jak malou bere?

My byli o víkendu opět v Tišnově.Jarda makal,já natírala plot,v sobotu bylo hezky,ale neděla stála za prd,jeli jsme hned po obědě.
Dneska jsem byla na kontrole na gyndě kvůli tomu čípku,Dr.mi vzal znova stěry a odebral vzorky na cytologii.Bylo to nepříjemné,hrabal se ve mně celkem dloho,ale říkal,že čípek vypadá dobře.Že se nemám bát( nebojím se),že rakovinu nemám,ale mohla by z toho být.Takže si mě pohlídají.Za měsíc na KO a pro výsledky a řekne mi více,podle těch výsledků,co se bude dít dál.No,sama jsem zvědavá :wink:
4. říj 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k A žebys mi napsala sms, to tě ani nenapadne, že? :unamused: Tak hlavně, jak jsi pod kontrolou.
4. říj 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kk28 moc děkujem :slight_smile: jojo přesně stojí to za to :grinning: :grinning: :slight_smile: :wink:
4. říj 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k moc děkuji :slight_smile:jojo strašně sem chtěla rodit přirozeně určitě je to lepší než CS :slight_smile: asi bolestivější o kapku ale mnohem krásnější :slight_smile: :wink: jo markétka mi pomáhá, je to chůvička, zapojuju jí do všeho takže je nadšená vyloženě :grinning: :slight_smile: tak snad to vydrží, ale ono to začne jak si začnou brát hračky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@gaba3 moc děkuji, děkuji za komentíky aji :slight_smile: jojo taky sme koukala jak sem se rozepsala :grinning: :grinning: :grinning:
@peta86 moc děkuji :slight_smile: jo taky jsi to měla?? docela komický co dřív dělat vi´d?? :grinning: :grinning: :grinning:
jojo pustily nás nás po 4 dnech :slight_smile: neděli nepočítají takže dá se říct po 5 vlastně pač jsme porodily ráno už :grinning: :grinning: takže standartně nás pustily, :wink:

@zuzimila moc děkuji, no už se těším na tvůj porod teď :slight_smile: :wink: už aby to bylo :slight_smile: :slight_smile: :wink: budmee držet pěstičky ale to je jasný :slight_smile: :wink:
@lucifirek moc děkuji, jojo manžel byl fakt skvělej, ale divím se že má ruce :grinning: :grinning: pač si pamatuju jak sem mu je drtila, fakt se divím že nemá sádry :grinning: :grinning: no klidně to mohlo být kratší ale to je vlatsně fuk..jsme popravdě ráda že už to máme za sebou :slight_smile: :wink: a ten výsledek fakt stál za to :slight_smile:
4. říj 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 no já teda po pravdě při porodu taky zvracela,střídala jsem sprchu,wc a ještě pak po klystýru. No a pak jsem si držela akorát misku u pusy.PRotože při každé kontrakci se mi chtělo zvracet.
No tak jsem zvědavá,kdy to vítání bude. Je pravda,že těch dětí ted moc nebylo. Tak uvidime.
A počasí fakt dneska na prd,chtěla jsem ven a nakonec jsme nešli,malý začal šíleně plakat a nechtěl jíst,ani včera po koupání. Tak jsem ho chovala a při tom usnul,tak už jsem ho nechala spinkat doma a ted taky spinká. Půjdem ven zítra.

Přihodila jsem pár foteček.

@kk28 Kači já to nějak dneska zasklila,tak zítra to zjistím a písnu. :wink: Já už si připadám jak dementní,vždycky chci něco vyřídit na netu,nebo jinde a pak si nemůžu vzpomenout,co to bylo,asi si už budu muset zařídit debilníček,dát si ho na lednici a všechno si psát. :grinning: Tak jsem objednala fusak,tmavě modrý se světlemodrým vnitřkem. Tento týden snad přijde.
@kijonkova.k skvělý,že jsi v pořádku a že si tě ohlídají.V tomhle se fakt nevyplácí něco zanedbávat. :wink:

@monaberuska1 moni jak už jsem psala Peti,já taky zvracela. Ze sprchy na Wc a pak ještě po klystýru.No to nebylo zrovna příjemný. A u nás chudák manža,asi z porodu neměl moc hezký zážitek,jak jsem křičela a navíc jsem nechtěla,aby na mě sahal a bylo mi fakt zle,tak jsem se ani sama necítila zrovna nejlíp. Tak tam musel chudák jen sedět. Tak se ani nedivím,že pak šel na chvíli ven.
4. říj 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek Luci,taky jsem nechtěla,aby na mě manžel šahal.Nemohl se mě ani dotknout a zvracela jsem celkem 3x :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. říj 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k no člověk nevím,jaké bude mít pocity. Akorát mě mrzí,že si tam asi připadal zbytečný.Možná,dkybych ho potřebovala,tak by se cítil lépe.Ale takhle.No ale s tím nic nenaděláme.Hlavně,že jsme to zvládli :grinning:
Já se teda po porodu cítila naprosto skvěle,nabuzená energií. A ani nespala,než mi přinesou malého z inkubátoru. :grinning:
4. říj 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

koukám jaké máte zážitky.... :slight_smile: To já neznám, celý víkend sem čekala na CS a v pondělí pak nastoupila a za hodinu nebylo co řešit. Nejhorší bylo to čekání od rána do 10 hodin než sem šla na řadu. Pavel byl se mnou a potom když se malá narodila, tak mě ji ukázali v rychlosti a on byl u toho když jí umývali a čistili.. Mě ji pak donesli za hodinu na přiložení.

@monaberuska1 moc gratulujem k Nikolce, je rozkošná. Z Markétky je a bude velká ségra....

@lucifirek Kubíček je roztomilej :wink: čím dál víc v něm začínám vidět Verunku :grinning: A jak to vypadá s tím vaším stěhováním?? dlouho si o tom nemluvila.

Dneska je venku fakt hnusně. Takže to vidím, že ani dneska nepůjdem ven :frowning2: Jinak Anetka začíná lézt, sama se posadí ale nejradši válí sudy :slight_smile:
Tak přežívejte ten podzimní nečas :wink:
5. říj 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek jojo vím že si to tady psala sis prožila porod vid :frowning2: jo?vadilo ti to??mě pomáhalo když manžel seděl a já se o něj opřela a on mě masíroval ramena a pak když mi dal ruku a pomáhal semnou dýchat to mi děsně pomáhalo a právě naopak sem potřebovala aby na mě sahal abych ho prostě cítila :slight_smile: :wink:
@eelka moc děkujem:hearts: jojo zatím se stará :slight_smile:zapojujeme jí fakt do všeho co se dá aby nějak nepocítila žárlivost to néééééééé to by mě trápilo.. josu to holky naše, a zatím bych řekla že dobrý :slight_smile: tak uvidíme dál :slight_smile:
5. říj 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jak tak čtu ty vaše pocity z porodu ohledně tatínka...no nevím, nevím, jak to bude u nás :grinning: .
Zatím si o sobě myslím, že vydržím dost, každopádně si tak stejně myslím, že porod tuhle moji představu s jistotou zbortí :grinning: . Sice jsem motivovaná hodně, protože se na Zdeněčka moc těším, ale...představa velkého Zdeňka u porodu :grinning: . Sice je to chlap jak hora, cit mu taky nechybí, ale bojím se, aby sebou nesekl, nebo hůř, aby někoho neseřval :astonished: . Je to moje cholera :grinning: , ale menší než já :grinning: .

Dneska mi volal, že byl v lékárně pro insulinové stříkačky / je včelař a medicínka pro včelky je v kapkové formě a musí ji rozdělit na několik dávek, tak proto stříkačka má simulovat kapátko, ale s mnohem menšími kapkami /. Ženská v lékárně mu řekla, že feťáky nepodporujou, at´jde někam jinam :astonished: :grinning: . Přesto zůstal klidný a snažil se jí vysvětlit, nač to potřebuje. Vysmála se mu a vykazovala ze dveří. No, paní Mgr. asi není moc světa znalá, myslím, feťák na i.v. aplikaci nená 110 kg, není ve značkovém oblečení a hlavně, nestará se o to, jak sehnat sterilní stříkačky. Můj krásný mladý manžel označen za feťáka :grinning: :grinning: . Divím se, že ta lékárna ještě stojí, haha.
5. říj 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila zuzi to mě se moje představa opravdu zhroutila,myslela jsem si ,že dokážu vydržet dost bolest,ale tohle jsem nečekala :grinning: Teda se divím,že jim tam manžel něco neřekl :slight_smile: Mě by to teda naštvalo. :grinning:
5. říj 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek Luci, mi je taky jasné, že to vezme za své :grinning: , že nakonec nebudu statečná :grinning: .
Zdenda jí určitě řekl, ale to zase neřekl mně, radši :grinning: .
5. říj 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila :grinning:
Neboj zvládneš to v pohodě.Každý to nemá takový. A naštěstí to rychle zapomeneme. :slight_smile:
5. říj 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila Segra,tak to je dobré.Zdeněk a feťkák.Ty vole,to mě poser.Mně to tak někdo říct,tak ji skočím do úsměvu.I kdyby byl feťák,tak může být ráda,že si píchá sterilní jehlou,ne?Vždyť to normálně zadarmo feťákům vyměňujou v těch centrech.Tak mu zajdi na internu pro nějaké,ne?
5. říj 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek