• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@monaberuska1 jinak jsme to měli jak u vás, člověk ho nosil,naklepával a když nic,tak jsem ho položila a někdy se pěkně zablindil.
7. říj 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek teda fakt??taky?? mě to teda úplně štve ale zkusím ještě teda hodit úplně vyloženě jak pytel brambor :grinning: :grinning: a neblinkal ti malej??? no mi teda prdíky ještě jakž takž zvládáme když josu tak zatím pomůže sabík a nebo nažehlená teploučká plínka na bříško.. to pak lítá :grinning: tak já nevím co teda.. a vnoci ses nebála když ti nekrknul že se ti udáví??já mám ztoho strach hroznej..právě :unamused: :frowning2:
7. říj 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ze ZR...kde je tam nějaká oprava obuvi,prosím???
7. říj 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mamky,

tak Lukášek už je zdravej, takže v pondělí pošupajdí do školky :grinning: .

@kijonkova.k Jen si jdi hezky lehnout a odpočiň si :wink: . Pak to totiž bude vypadat tak, že když ti usne jedno dítko, budeš mít vzůru druhé a naopak :zipper_mouth: . Jako teď u nás, Luki spí a Andy je vzhůru :sweat_smile: .

@monaberuska1 s brkáním neporadím, protože mé děti brkali vzorně jen co jsem je dala na rameno :slight_smile: . Možná jen ji zkus dát brknout, když nebude chtít, tak jí polož a třeba za chvíli jí zase vem, jestli si nebrkne :wink: .
Kombinézka parádní. Já sehnala na Lukáška tchibo kombinézku, tak jsem naprosto šťastná. Sice jetou (vypadá ale jak nová) a za 750 :stuck_out_tongue_closed_eyes: !

@zuzimila tak s tím, že tvůj manža má hodně společeného s tvojí mamkou mě dostalo :grinning: . Podle statistik, se prý naši manžílkové spíše podobají našim tatínkům.......u tebe to zřejmě neplatí :grinning: :sweat_smile: .
7. říj 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k opravna bývala na veselské ulici,naprotí kávárně u Tety hany a nebo pod kinem,jestli víš,kde to je. Je to u silnice směrem k okresu.

@monaberuska1 Moni taky mi máme monitor dechu,tak jsem si říkala,kdyby něco,tak se to pustí. My teda neměli ani zvednutou matraci. Malý moc neblinkal.Občas se teda poblindí i ted.Ale ne pořád. Ze začátku neublinkával vůbec.
@kk28 ahoj Kači,tak to je super,že jsou dětičky zdravé.
7. říj 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, ještě jsem se chtěla pochlubit, že Andrejka už sama sedí a už i leze po kolínkách :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Včera už jí to šlo krásně i na plovoučce :dizzy_face: :wink: . Lukášek se v jejím věku plazil jak partyzán :grinning: .

@kijonkova.k Tak to vůbec netuším :unamused:
7. říj 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Náš malej pracant a beruška ve vaně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !!!
7. říj 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kk28 no teda fotečky krásný :slight_smile: malá už je veliká jsme jí viděla úplně maličkou na tom srazíku a pak už ne vlastně :grinning: :grinning: teda a takový pomocník.. za chvilku si bude moc dát tatínek nohy nahoru a malej to zvládne sám :grinning: :grinning:
jo děkuji.. no právě markétka byla taky vzorová ta mi neblindila nikdy a odkrkávala vzorně hned hezky a nahlas.. tak právě te´d sem ztoho taková vyplašená popravdě..
@lucifirek aha máte monitor dechu??tak to jo, to je člověk pak teda klidnější že?? a spí? to mi nemáme právě takže jako dneska opět asi budud si dávat po půl hodince budíka...
7. říj 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo, tak to bude u krtečků zase veselo, viď? :grinning:
7. říj 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,koukám že jste taky nakupovaly kombinézu nám dorazila dnes objednávala jsem ji přes MMB je nová a jen za 360Kč tak jsme vůbec neváhala a Domíkovi sedne jak na něj šitá :grinning: mám z ní velkou radost...

Moni,Markétce moc sluší kombinézka...

Kk ,téda to už je ženská :wink: koukám že ti chlapi jsou velký pracanti :grinning: Domča je to samí kolečko a sekačka nevětší hračka... :slight_smile:

Kijo,přesně tak jak píše lucifirek....
7. říj 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kk28 Kači, kdyby měl Zdenda COKOLIV společného s mým otcem, NIKDY, NIKDY, NIKDY bych s ním nebyla, NIKDY.
Za svého otce se velmi stydím a jsem ráda, že už nemusím nosit jeho jméno.
Zdendu spojuje s mojí matkou hlavně ta pracovistost, nasazení a poctivost v práci, kterou odvedou. Navíc ještě to zahradničení. Jinak nic. Taky naštěstí :slight_smile: . Neměly jsme s Kris moc štestí :unamused: .
Děti máš krásné, ty dvě fotky jsou super, Andrejka je kouzelná :slight_smile: .
7. říj 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,taky už vás začíná hlodat v hlavě červík co dětičkám k vánocům??? :grinning: drobnosti už mám koupený ale chtěla bych nákou větší hračku pro Domču hračky pro děti ve 2 letech moc jich není :frowning2: :unamused: :angry:
7. říj 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,díky.Já potřebuju nechat opravit 2 boty,jako nespěchá to,ty jedny jsou spíše na jaro,rozkousal mi je vzadu Jakub,když byl ještě štěně,ale půjdou z nich udělat nazouváky.Je mi jich líto,protože se mi moc líbí a přece jen stály 1000kč a druhé potřebují vyztužit patu,takže nic moc práce.ale asi to nechám na jaro a bude.U nás byl obuvník,ale sekl s tím,teď to dělá jen doma,jenže nevím přesně kde....

@kyticka33 Raduš,my to nebudeme vůbec přehánět,loni toho měla Karolínka strašně moc,vůbec jí to nebavilo.Takže letos budou boby na sníh(ty moc chce :wink: ) a postýlka pro miminko.Pak ještě asi nějakou knížku,pyžámko(ona si potrpí na hadry :slight_smile: )a je hotovo.Od tchýně asi dostane nový kočárek pro panenky,tak bude veselo až až :slight_smile: A malé hračky moc nechci,má plný pokoj blbostí,akorát to furt tahá po celém bytě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. říj 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k A ode mě dostane jako obvykle pleteninu :grinning: .
7. říj 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila Dneska jsem ji chtěla oblíknout ten červený svetr s kapuckou,jak má i tu vestu k tomu,ale už má krátké rukávy.Tak dostala ten zeleno béžový :wink:
7. říj 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k Aby neměla krátké rukávky, když ten svetřík dostala, jak jí byl roček :grinning: :grinning: .
Dneska jsme byli na procházce, zrovna jak jsi mi poslala tu sms o škytavce :slight_smile: a jsem k.o. Nožičky bolejí :slight_smile: , ale malému se procházka líbila, pěkně mi celou dobu plaval v břiše a kopkal :slight_smile: . Radost z toho, že si na nás táta udělal čas :grinning: . Bobina ted´je z procházky taky k.o a spí :grinning: .
7. říj 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka33 My máme pro Lukiho auto na dálkový ovládání, knížku, pak mám v plánu puzzle a tabuli, jak se na ní kreslí křídou. O to všechno se míním podělit s babi a dědou :slight_smile:
7. říj 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka33 taky už přemýšlím,ale zatím jsem nic nekoupila.U nás to bude ještě takový nic moc,malý z toho nebude mít ještě rozum.Ale dárečky dostane. A moc se těším.

@kk28 Kači to se bude Luky mít. :slight_smile: A tatínek si určitě taky vyhraje. :slight_smile:
8. říj 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kk28 máš šikovné dětičky.Fotečky jsou super. Andrejka je šikulka. :slight_smile: A jak Luky pomáhá tatínkovi.
8. říj 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka33 moc děkuji taky sme jí pořizovala na MMB :slight_smile:
a Dominičkovi fakt padne jak šitá na něj :slight_smile: moc mu sluší :slight_smile: tak koukám přípravy na zimu už josu v plném proudu :grinning: :grinning:

vánoce- holky tak toto mě taky hlodá, pro markétku máme jen vybranou kuchyňku a jinak nic :sweat_smile: :confused: nic mě nenapadá, miluje krtečka tak asi něco s krtečkem, a pak něco naučnějšího, s tatkou se učí rozeznávat čísla a písmenka, tak asi něco takovýho třeba co by jí pomohlo toto rozvíst :slight_smile: :wink: a jinak nevím a pro Nikolku to už vůbec nevím.. nejhorší je že takových těch kousátek hrkaček a různých mimi hraček mám epo markétce moc moc plnou krabici :grinning: :grinning: tak mi je líto utrácet penízky zas za další hračky co myslíte.. zas nějakou hračku tam musí mít sakra :grinning: :grinning: aby neměla jen samé oblečení atak :grinning: :grinning: co myslíte neporadíte??

@zuzimila jé ty pleteš??? taky jsme zkoušela toto pletení háčkování ale asi na to prostě nemám ruce :grinning:vrátila sem se zpět k barvám a lepidlům a tak :grinning: :grinning: ale ted taky už ne no.. není místo kde a není čas hlavně..

8. říj 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 Andrejka taky dostává hračky po Lukáškovi, co jsem vždycyky, když už si s tím nehrál schovala. Takže Andy dostane kroužky, kelímky, plyšáka (ten je nový) a vhazovací kostku (nová). Jo a ještě mám chodítko, ale to jestli si začne stoupat dřív, tak jí ho dám dřív. No a ještě tam mám hracího slona od FP a takové hasičcké auto. No, takže tohle jí nějak podělím na Vánoce a narozky. Ono jí to stejně bude ještě jedno. Jo a ještě dostane hračky do vany (taky po Lukim). Takže tak :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: !
8. říj 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kk28 jo takže jako po Lukáškovi zabalíš ty hračky jako pro Andrejku?? no ono je pravda Nikolka ztoho už tuplem nebude mít rozum :grinning: :grinning: kelímky a takhle s tím si teda ještě malá hraje aji s vhazovacíma kostkama :grinning: :grinning: jako markétka.. mám schované ty hračky jako typu ty kroužky jak dáváš na tušpejli chrastidla nějaký ty zvukový hračky telefon takový ten měkký od FP a takovýhle.. no asi to taky nějak takhle udělám..ale asi jí zas něco koupím aby měla taky něco svýho :grinning: :grinning: mám jasno špendlík nemáme ten se zničil :grinning: :grinning: no vy to taky máte takový blízko vánoc že?? mi to teda máme ještě blíž :grinning: :grinning: markétka má 20.12 narozky a pak hned josu vánoce :grinning: :grinning: to zas bude nával hraček..
taky to určitě máš vi´d?? po narozkách a po vánocích že?? nevíš kam to vše dát :grinning: :grinning: teda vy na to máte nádherný velký baráček.. to mi teda v paneláku 2+1 docela roblém :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak vám napíšu zážitek, ve středu jsem si vyrazila na kloubky v domnění že je 7.10. a čtvrtek, takže jsme si to natrénovaly a včera tam byly znova.čekaly jsme půl hoďky, bylo to rychlý, je to o.k. tak zase ve 3 měsících. Ale když už jsme tam byly v tu středu zbytečně tak jsme se stavily na kožní, protže malá má hroznej ten novorozenecké ekzem a postoupilo jí to do očíček tak jsem měla strach, tak jsme tam přišly a bylo 5 min.po konči ordi.doby tak nás ale ještě vzala, napsala nějakou mastičku se zinkem, dělali to v lékárně, a dneska tam budu volat na stěr.ale má to teda hrozný, vypadá jak indián, a navíc má teda hrozný šupiny ve vláskách a ouškách, no úplně mě to bolí za ní. Tak nwevím jestli tam s ní dneska třeba ještě nepůjdu, jinak říkala, že by nasadila kortikoidy.
Musím pádit, malá křičí.
8. říj 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 No jo, už dlouho :grinning: . Koukni do alba :wink: .
8. říj 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 :grinning: Taky si pletu dny, jsem skoro půl roku doma na PN a někdy fakt nevím, co je za den :slight_smile: .
8. říj 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 Nám malá nekrkala vůbec, ale škytala, tak mudr. říkala, ať s ní děláme mrkací panenku, houpat jí na ruce dolů a k ramenu ale moc to nazabíralo, až časem začala krkat.
8. říj 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 jo taky mi škytá právě dost často :grinning: no tuk tuk zatím celej včerejšek neblinkošila a já nevím zda krká nebo ne.. ona na rameni pořád vydává nějaký zvuky jakoby chrchot tak nevím no.. ale spíš ne asi no... ale nějak prdy se nám ozývají..

lucí jak že byl ten čajík??z toho kmínku??pomáhá?? máš to vyzkoušený??
8. říj 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

ah řešíte vánoce :wink: My máme pro Luci koupenou kuchyňku, takže ještě nějaké řinkající nádobí, potraviny, pak chceme lyžičky(ale kouíme už jen nějaké obyč jeté), potom stoleček s židličkami, postýlku pro Luci, postýlku pro panenku - ale kdo to všechno zaplatí to netuším :unamused:

Dnes jsme byli v Lole a dostali tam krásné zimní čepice od Wolfa za 60,- a ještě jsme zkoušeli bundu od Neverestu, a ještěže jsem ji neobjednávala z netu, bo normálně nosíme 98/104 a 110 jí tam byla tipťop, takže nějaký masakr v číslování :unamused:

Teď jsem byla s Luci doma, bo od pátku měla teploty a vždycky ji vyskočila vyrážka po celém těle, ale asi to nakonec bylo od zubů, takže nám i nejedla, až dnes začala trochu normálně jíst - ufff, ale holky ta její vůle, kručí jí v žaludku, musí mít hrozný hlad, ale prostě řekne že má v pusince bolístku a nic si nevezme, tak jsme byli celý týden jen na kakau.

Zoubky už jí snad nebolí, ale od včerejška začal zlobit moudrák mně. My jsme pořád tou pupeční šňůrou tak propojený, táta to asi blbě přestřihl :grinning: :grinning: :grinning:

Málem jsem zapomněla Monče pogratulovat k Nikolce - nádherná holčička :wink:

Zítra jedeme asi do Losky a v neděli jsme slíbili Lucce výlet vláčkem do Brna, tak pojedem jen na otočku, dáme si něco k snědku ve Vankovce a hlavně jí chceme svézt tramvají, už tu o tom mluví asi měsíc a hrozně se těší :slight_smile:

Krásný víkend
8. říj 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 tak to jsme se tam včera minuly,my tam byli taky.Škoda.
@monaberuska1 já piju hlavně kmínovej a moc mi chutná. Jenom si nadrtíš dvě lžičky kmínu,zalít vřelou vodou,zakrýt a nechat deset minut louhovat a vypít.U nás je to hned znát,když si ho někdy zapomenu uvařit. Tak jednou dvakrát denně.
Malý taky takle chrchlala vydával různé zvuky.
@ivis teda s těma zubama je trápení. Snad tě to brzo přejde. A Lucinku už neboli.

Holky nemáte někdo zkušenost s tím ekzemem.Třeba ty Moni? Jak měl malý tu suchou kůžičku,tak nám dala doktorka dělaný krém z lékárny a místo aby se to zlepšílo,tak to je o mnoho horší. Má červené fleky i na obličejíčku a pod krčkem. To co před tím bylo jenom suché je ted zarudlé a vypadá to hrozně. Tak teda nevím,jestli s tím nemám přestat. Asi budu muset v pondělí zavolat dr. Někdo mi říkal,že je dobrý krém Robátko z konopím.
Peto ty jsi zkoušela taky něco z tím konopím ne? Pomohlo to?

8. říj 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis moc děkuji :slight_smile: :hearts::hearts::hearts:

@lucifirek aha a nebudu mít plnou hubu kmínu :grinning: a 2x denně se pije jo?? paráda já to zkusím teda... jojo dneska mi přišlo jakoby si odkrkla, já fakt nevím... jsou to takový pazvuky že fakt nevím :unamused: s tím ekzémem mám výbornou zkušenost s tímhle ..na té první fotce tím malou mažu po každém koupání.. v lékárně bez receptu to stojí teda 125kč ale dr. nám to píše na předpis a to stojí 11kaček a to jediný nám pomohlo doporučila nám to doktorka právě a fakt bomba hned po tom prvním namazání bylo vidět fakt zlepšení takže ti to dr. klidně napíše na recept aji :slight_smile: a když to máme sakra hodně pač jsou dny hlavně v zimě kdy se to horší tak to máme toto viz druhá fotka a to mažu fakt kritická místa a paráda .-)takže nám zabírá toto jsme max spokojená :slight_smile: a to jsme toho fakt vyzkoušely mraky toho.. doktorka znás byla úplně nešťastná jak nám nic nezabíralo :frowning2: a pak kápla tady na to a super :slight_smile:
8. říj 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek