• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
autor
jéééé jíta: teda tebe zdravím obzvlášt :grinning: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: nafot tu postýlku, to se ráda juknu, jak spinká bobínek :dizzy_face:
12. říj 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Tak malá už spinká,tak je klííídek :slight_smile:

Jíťa odjela s Radkou nějak po 12,tak se malá za chvilku najedla a pak hned do hajan.

@criterska Jíťo,ještě jednou moc děkuji za věcičky a úplně jsem zapoměla na ty papíry Ti dát pro malého,tak snad někdy na srazíku nebo tak. :wink:

@gaba3 Kočárek máme po malé,určitě kupovat nebudeme,to mi příjde jako zbytečnost,když jsou tak brzo po sobě,navíc mi si ho nechávali,protože jsme neměli golfky,takže malá jezdila furt ve sporťáku. :wink:
12. říj 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 Gabčo.tak koukám,že máš doma další maminu :grinning: kočárek Kačenka bude mít od její kmotřenky(moji sestry) a papenku od nás k narozeninám..asi toho letos dostane hodně.loni toho moc nedostala,páč ještě byla malá a my jsme nevěděli,co ji koupit.

dneska máme stekavou..to je tak,když ta moje opice už měsíc nespává po obědě :unamused:
12. říj 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj, tak už jsme doma z výletu :grinning: :wink:
Tadík se dokonce stihl i vyspat, i když do růžova zrovna ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zrovna teď se vzteká a ječí jako pěkná hysterka :sweat_smile:

U Kristinky a Karolínky to bylo bezva, i když Táďa si hrál hlavně s "popelnicema" co má Karolínka v pokojíčku a víc ho nezajímalo :grinning: A Domča jakej byl hodnej, hlavně teda než dorazila Raduš z kontroly :grinning: :astonished:

Kristi - není zač, my jsme rádi, že jste nás přijaly, holky, takhle narychlo :grinning: :slight_smile: A papíry si pořídíme - my většinou kupujeme velké sešity, zkusím pořídit ty vodovky, třeba ho to bude bavit..Snad pak nebudeme mít všude vylitý kelímky s vodou :slight_smile:

Cvach - Kačenka je kočka, má pěknou čepičku. A kuchyňka je bezva, ta by se našemu Tadíkovi taky líbila :grinning: :wink: Vy máte taky někdy vztekavou? :grinning:

Eli - zrovna dneska jsme měli žampionovou polívku, ještě od včerejška, dělám ji stejně jako Lucka a nemixuju ji.

Gabčo - až najdu kabel od foťáku - pokud ho vůbec někdy najdu - tak foto určitě přihodím..Jsi mě pobavila s kojícím Vojtíkem :grinning: :wink: :grinning:
12. říj 2010 ve 14:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cvach: tak to budou vánoce :slight_smile: taky už se těšíme :slight_smile:

jíto: vy cestovatelé :slight_smile: na postýlku se budu těšit, i když se taky musíme domluvit... až se zuzka hodí do klidu, včera mě zuzka udělala v obchodě zase “ostudu“, normálně začně jačet a hodinu vtahu řve anic jí prostě neuklidní, byli jsme u mamky v práci a museli jsme odejít, to se nedalo...všechny prodavačky si jí pochovaly a zkoušely jí uklidnit a nechápaly, že nic nepomáhá, co prej to máme za mimino a jestli není nějaká nemocná :grinning: no chocholoušek hadr :grinning: já jen doufám, že to jsou fakt jen ty zuby nebo prdy... koncem měsíce jdeme na kontrolní uz ledvin, tak snad se jí to spravilo a nebudeme mít starosti! :confused:
12. říj 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Jituš.taky doufám,že se ji bude líbit.jo,to máme a někdy tak velkou,že dokonce kouše i stůl nebo ovladače..
ale spaní je u nás pořád pěkný.16hod.v kuse..
ještě zkusím vložit odkaz na kočárek..

http://www.kralikovyhracky.cz/detail.php?zbozi=1840035

@gaba3 Gabi.jo,to nám kačka dělá v obchodě taky,ale začala tak od 18ctého měsíce.jak ji prostě něco nekoupíme nebo nedáme to co chce.ale na mě to neplatí.dělám že neslyším a jak zjistí,že to nemá cenu,tak přestane..
na ten srazík bychom taky dorazili :slight_smile:

a může se zeptat,kde budete kupovat zimní botičky?my ještě nevíme a kombinézku jsme koupili od topolina na MMB z nové kolekce..
12. říj 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuju za receptík :slight_smile: Udělala sem jí tak a docela se povedla. Tak jí mám i na zítra :grinning: :grinning: Vánoce my zatím moc neřešíme, přeci je je Anetka malá. Co ji chci ale koupit je to pěnové puzzle na zem.

Jíťo prej teď jezdíte častějc do Losenice. Někdy se ozvi :wink:
12. říj 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj dala jsem nové fotečky... :wink:
12. říj 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska to byl pěkný den, dopoledne bylo krásně a pak odpo taky ižkdyž už ne takový teplo.
Byla jsem na gyndě po 6 nedělí a řešily jsme antikoncepci tak jsem se chtěla zeptat jestli někdo nemáte zkušenost s práškama cerezite nebo tělískem mireva?

@kyticka33 To už je chlapák :grinning:
12. říj 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 Já jsem ty tabletky brala,ale měla jsem problémy,pořád jsem špinila a krvácela.Tak jsem to nakonec vysadila a dávali jsme si bacha.Po druhém porodu zkusím tělísko,uvidíme,co to bude dělat :slight_smile:
12. říj 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 tak za chvíli se snad budeme potkávat víc,to nebudu trajdat po městě,ale po klafaru a staolši. :grinning: S tím Vojtíkem je to vtipný teda. :grinning:

@kijonkova.k pro tebe mám ještě ty plínky,tak se snad někdy domluvíme na nějakém srazíku. :wink:

@criterska Dneska jsem tě viděla odpoledne na městě. :slight_smile: Teda myslím.

@gaba3 teda Gabi to ti nezávidím,to musí byt na palici.Snad Zuzance nic nechybí.

@peta86 Tak my jsme se dneska taky viděli a co malá,už měla hladíka? My jsme dneska dostali na náměstí balonek od Dr.Černého. ODSáci tam měli akci. Máte taky Dorjana jsem koukala. A moc vám to slušelo,ty jsi hubenoučká. To já s tím mám ted docela problém,mám pořád chut na sladké. Někdy se můžeme domluvit na vycházku. :slight_smile:
@kyticka33 fotečky super.Malej je fakt frajer.
12. říj 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, omlouvám se, že Vám skáču do diskuse, ale můžu se zeptat, ke kterému gynekologovi chodíte. Já jsem se minulý týden rozešla vcelku ve zlém se svým dr., tak nevím, kam se mám zaregistrovat. Snažíme se o mimi, tak nevím, koho vybrat. Jsem taktéž ze ZR.
12. říj 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adrie já chodím k Maškové.K mladé i staré. Můžeš si vybrat. :slight_smile: Jsem s ní spokojená. A hodně jezdí také do Nového města k Hrdinovi,ten je teda bezvadnej.
12. říj 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucifirek: díky za info. Já jsem dosud registrovaná u dr. Lukáše, ale minulý týden fakt asi neměl den, protože mě tak sepsul kvůli blbovině, tak zvažuju změnu...
12. říj 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adrie Já chodím k dr. Petrákové a jsem spokojená :wink: . Jen to čekání je maras, ale jinak můžu doporučit :wink: .
12. říj 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adrie Já chodím k dr. Albrechtovi a jsem taky spokojená :slight_smile:

@peta86 brala sem Azalii a ta mě všechno rozhodila. Ale protože už nekojím vrátila sem se zpět k původní antikoncepci. Doufám, že až se začneme pokoušet o druhé tak to nebude dlouho trvat. :sunglasses:

@kk28 zítra jedu za Hančou do Krucemburku, prý se půjdem projít :slight_smile: Mohla bych ti vzít ty kuponky do DMka nebo ti je pošlu po Hance :slight_smile: jak chceš......

Kdo se ujme zorganizování srazíku?? :grinning: :sunglasses: :slight_smile: :wink:
12. říj 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eelka Jestli půjdete dopoledne, tak se klidně stavte na kávičku....Hanča ví kde bydlím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
Já pojedu pryč až po 12 hodině.
12. říj 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adrie já taky chodím k dr.Maškové a sem nad míru spokojená:slight_smile:mužu jen doporučit
13. říj 2010 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, holky,

to je zase zima, co? My jsme opět vzhůru od pěti, tak topíme o 106 :wink:

Luci - jo, je možný, že jsi mě viděla, byli jsme včera na městě, ještě s Mirkou (skorošvagrovou) a jejím malým..Já Tě teda neviděla :grinning: Klasika :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Peto - nebyla jsi včera na poště? Mám pocit, že jsme se potkaly, Ty jsi jela nahoru s kočárkem, máte DorJan kytičkovanej - černá a bílá? Potkaly jsme se na tom nájezdu co vede nahoru, já táhla dolů našeho uřvanýho vzteklouna, dostal na poště hysterák, tak jsem ho musela jít ven zpacifikovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ostuda jako prase, jako vždycky.. :grinning:

Eliško - jojo, párkrát jsme teď v Losce byli, tak až tam zase pojedeme, tak se ozvu, nebo vy kdybyste jely do ZR, tak se můžeme sejít nebo se můžete stavit, pokud vám nevadí pes..

Jinak na gyndu chodím taky k Lukášovi, teď jsem tam víc jak půl roku nebyla, ale občas míval náladičky, to je fakt, jednou mě taky pěkně dořval - kvůli váze :wink: Ale to už je dááááávno.
13. říj 2010 v 08:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska ty jsi teda ranní ptáče. Teda asi spíš malej vid. :slight_smile: My teda netopíme,ale kosa venku je,myslím,že manža musel škrábat auto,ještě že už nejezdím do práce,tohle mě vždycky prudilo.
No já šla za vámi,ale docela kus.Kdybych byla blízko,tak bych se hlásila :grinning:
No vidíš,já včera taky potkala Petu,my se potkáváme a nevidíme se . :grinning:
Tebe Lukáš seřval kvůli váze? Vždyt si hubená.
13. říj 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic ,já se sem skočím podívat až po obědě,nebo navečer. V deset mám sraz s jednou známou. A kolem páté mají přijet tchánovci. Tak chci ještě vysát. Půjdeme dopo chvíli ven,musím malému vyzvednout to mlíko na ekzem a na poštu pro balíčky.
13. říj 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - no, možná dobře, že jsme se včera nepotkaly, malý včera neměl svůj den, jak jsme jeli od holek z Města, tak spal asi jen 25 minut a byl tak děsně protivnej celý odpo, že se to nedalo..Ostuda skoro na každým rohu :grinning: Jste dobří, že netopíte, to já si nedovedu představit, ráno si nepřitopit..Bysme asi umrzli..A když mě Lukáš seřval, tak jsem měla 94 kg, patřilo mi to :wink: :grinning:
13. říj 2010 v 08:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.tak my jsme už taky hore a kačka se dívá na kouzelnou školku.. :slight_smile:
v půl desáté půjdeme na cyklostezku na kačenky a projít se.chce taky někdo jít?kačenka se tam pokaždé vyřádí s balonkem..:slight_smile:když nám tu kavárnu na dopoledne zavřeli,tak tady se dá jít jen do parčíku.
jo,půjdete do cirkusu? :slight_smile: děda trvá na tom,že půjde s Kačkou v sobotu,tak jsme zvědavá,jak tam dlouho vydrží :slight_smile:
přejeme pěkný sluneční den :slight_smile: jo,o víkendu už má sněžit :confounded:
13. říj 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cvachna to snad né už snííííííh:frowning2:
13. říj 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Ahoj, Jituš, po dlouhé době :grinning: . Teda mě docela zarazilo, že po tobě ječel gynekolog. Sice 94 kg není málo, ale pokud si dobře vzpomínám, jsi hodně vysoká,ne? Takže důvod ŘVÁT nebyl, jen naznačit by stačilo...To asi chlapec neviděl, co je to obesita!

Včera jsem byla na tom předporodním kursu u nás v nemocnici, je nás 8 a zrovna jsem měla štěstí, začínala první lekce. Vede to porodní bába z Karviné, kde chci rodit, takže o.k. Ale že bych se včera dozvěděla něco nového, to ne, povídala nám o těhotenství, co znám už ze školy, ale je mi jasné, že to má v osnově. U nácviku dýchání mi bylo akorát mdlo, takže jsem to nepřeháněla, navíc jsme hodninu a kousek seděly bez opěry zad, tak to mi taky dalo zabrat, marné, je mi už 29 :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Malý ma kursu kopal a plaval, myška moje medová obecná, že se zdálo, že mi vyleze ven pupíkem :grinning:.

13. říj 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

@criterska Jo byla jsem to já, taky jsem si říkala, jestli to nejsi ty:slight_smile:) Máme dorjana šedej se žlutobílýma kolama.
@lucifirek No jo malá měla hlad jak vlk. No hubeňoučká fakt nejsem, včera jsem se na gyndě vážila tak od porodu mám dole 12kg tak jestě 10 a budu na původní váze. :grinning: ale kdo ví kdy to bude.
Za chvíli vyrazíme ven trošku se nahřát. Manža ráno taky škrabe.
Tak se mějte.
13. říj 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Jíto,to se nedá nic dělat,taky občas nemáme svůj den. :grinning: Tak to tak i beru,že je to tak i u dětí. Ty jsi měla 94kg. To bych neřekla,ted jsi štíhlá,jak jsi to dokázala? Já bych taky potřebovala,ted mám 80kg a kdysi,už teda hodně dávno jsem mívala do 60kg. Mě by stačilo 15kg. Ale nějak na to nemám vůbec vůli,pořád něco vymetám a od těhotenství jsem strašně na sladké.
Jinak mi netopíme ted,co svítí,protože nám svítí do bytu celé odpoledne,tak se to vyhřeje,jinak taky.
@peta86 tak můžeme hubnout kolektivně. Já sice mám asi jenom 3kg nahoře,ale je to teda trága,potřebovala bych shodit. Tak můžeme vyrazit ven někdy společně. My se vrátili před chvíli. Já zítra vyrazím s malým k dr. Protože ten ekzem má po obličeji a na čele,tak at se na něj radši koukne. Nebo jestli mám jít rovnou na kožní?
13. říj 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zuzi,
jojo, po dlouhé době, to máš pravdu, však jsem hroznej lenoch :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

No, tenkrát mě Lukáš pěkně sjel a dořval, byla jsem naštvaná, mrzelo mě to a doma jsem to i obulela, ale zase mě to nakoplo a fakt jsem tenkrát potom zhubla na nějakých 68..Takže si myslím, že kdyby na mě tenkrát nehoukl, že bych těch 94 měla do dneška, ne-li víc..Na mě se musí takhle..Ale je jasné, že příjemné to není..A měřím asi 175, takže tak nějak normál.. :slight_smile:
Na kurzy jsem taky chodila, ale abych řekla pravdu, tak mi to taky nic nového nepřineslo, všechno už jsem věděla z "chytrých" časopisů..

Peťo - aha, tak jsem trochu popletla barvu, já v tom fofru a nasrání ani moc nevnímala a hlavně jsem neměla čas se seznamovat :grinning: Ječel ještě celou cestu po pěší zóně.. :astonished: Dneska je vyspanej do růžova, takže nálada super :grinning:

Luci - prosím Tě, to je pohoda, 80, já mám 69 a už to taky neřeším..Chodím teď na zumbu, tak třeba do léta nějaký to kilo shodím (i když spíš ne, protože ty kalorie zase poctivě doplňuju :wink: )..Se můžeš někdy přidat..Koukala jsem vlastně, že máš v přátelích na FB Džamilu, takže jsi asi k ní taky někdy chodila, že? A já zhubla klasicky, chodila jsem hodně plavat, i na cvíčo a držela jsem dietu..Zhubla jsem to cca za půl roku.A s malým bych šla asi rovnou na kožní, vezmou vás přednostně, když je takhle maličký..Já tam s Tadíkem taky cca před rokem a něco byla..
13. říj 2010 v 15:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě si, holky, představte, co včera udělal ten náš pes..Jak jsme ráno jeli ke Kristince, tak jsme předtím s Tadíkem rychle letěli do obchodu a pak už prozváněla Radka, že jsou u baráku, tak jsem tašku s nákupem dala jen do předsíně na zem s tím, že do půl hod dorazí Jára a nákup uklidí, takže to bude v pohodě..Měla jsem tam stejně hlavně jen pečivo a pár drobností..Jára říkal, že když se vrátil, taška byla převrácená, rozhrabaná, rozkousanej pytlík s pečivem a pes žral rohlíky..Mně by z něj kleplo, kdybyste mu daly normálně rohlík, tak se ještě urazí, každý ráno snídá Pribiňáka, v poledne masový konzervy a pak tady bude dělat takovýho chudáka :grinning: To samý dělá, když chodíme s Tadíkem krmit kačeny, se může strhat, jak vyvádí o kus tvrdýho rohlíku :wink:
13. říj 2010 v 15:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska jíto já k Džamile nechodím chodili jsme spolu na orientální tance. Ségra chodí pořád a brzy budou mít tu orientální show a obě tam budou vystupovat. Vím,že začala dělat tu Zumbu. Můžeš mi to trošku popsat,jak to funguje? Já bych chtěla zase chodit na ty orientální,jenže ted nám blbě vychází ty hodiny.Začínají od 17.45do 19 a to je pro mě blbý,protože zrovna koupeme. A plně kojím a to za mě nikdo neudělá.Navíc manža ted dělá pořád na bytě,abychom se co nejdřív přestěhovali.Tak snad se zadaří,až bude malý větší. Já jsem zase malá víš,takže 80 je fakt dost.
13. říj 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek