• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Přejeme Tadíkovi všechno nejlepšíííííííííííí k svááááááááááááátku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. říj 2008 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, holky, jéééé, Tadík děkuje, jste hodný, že jste si vzpomněly.. :wink: :slight_smile:
My jsme spali od půl osmé do 4, to jsme kojili, a pak až do 5:30 - to teda jenom Tadík, já se psem jsme vstávali před 5 :slight_smile: A já si myslím, že Karolínce to dělají zoubky, nám to Tadíka trápí třeba 3 týdny, nic není vidět, ani dásničky oteklý nemá, jenom načervenalý tvářičky a brečí a vzteká se, má hodně ručičku v papulce a v noci se často budi a pak kuk a je tam zub - teď to trvalo snad měsíc než se prořízl..Prý je nejvíc bolí to, dokud není vidět, jak vyleze, tak už je to dobrý.. :slight_smile:
30. říj 2008 v 08:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslíš?Mně se včera zdálo,že má dásíňka nateklé a ráno jsem hned koukala a nic,ani stopa. :frowning2: Tak ještě počkáme,no.Ale už bych chtěla,aby tam něco měla :grinning:
30. říj 2008 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,v jakém prášku perete?Já v Lovele,kvůli ekzému,co má malá,ale on nevypere ty fleky od ovoce a zeleniny,malá už má všechny bryndáky na vyhození i některé bodýčka :confounded:
30. říj 2008 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, já si myslím, že brzo se vám objeví první zoubek..Tadík ty dásničky nateklé nemá vůbec..Však se dočkáš, až Tě u kojení kousne, tak budeš ještě ráda vzpomínat na to, kdy zoubky neměla.. :grinning:
Já peru v Batoleti, taky to nechává fleky jako prase, takže když si něco zašpiníme, hned to jdu namočit a koupila jsem si na to mýdlo s Jelenem, tak to tím pomydlím a pak to dám normálně vyprat - skvrnky nemáme..Jenom na pár bryndáčcích..
30. říj 2008 v 08:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Batole jsem měla na začátku,pak jsem koupila Lovelu,ale je to na nic.Až ji vypotřebuju,tak zkusím koupit Persil sensitiv,já peru naše věci v tom klasickém a je super,tak i ten sensitiv bude snad dobrý :wink:
30. říj 2008 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, já taky peru v Persilu, ale moc nadšená z něj nejsem..I když mně přijde, že spíš máme šmejd pračku - máme ji necelý rok a vůbec s ní nejsem spokojená..Mně za chvíli Batole dojde, tak taky zkusím asi něco jiného..
30. říj 2008 v 08:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdarek zensky,tak jsem sem jen nakoukla nic se nedeje...dnes jsem si rekla ze kdyz jsem vcera musela vstavat brzy tak ze dneska to vidim tak do 10 a ono prd...Jack zacal radit a vil a nejhorsi bylo ze me z postely vytahl hlad... :angry: no neni to hruza...AHonza vcera prisel z prace v 19 takze jsem cucela jak blazen prej se jim rozbila masina a dnes se dozvedel ze je doma az do pondelka jupíííííí nebudu doma sama...ikdyz si uz zitra urcite polezeme na nervy :grinning: normalka...ale zato jedeme k babicce a mozna tam budem az do nedele kdyz to tam vydrzime...se moc tesim rada zmenim prostredi....tak cau.zatim........................pa
30. říj 2008 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nám za chvilku dojede taťka,Karolínka spí a já vařím svíčkovou :wink: Zítra budu péct ten dortík,tak ten svůj výtvor pak vyfotím a hodím sem,aby jste se taky mohly zasmát :grinning:
30. říj 2008 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už od 9 čekám, kdy Tadeášek usne, potřebuju do obchodu, a pořád nic, řádí jako čert.. :slight_smile: Já chci dělat sójové masíčko, ale potřebuju ještě pár ingrediencí, který samo nemám.. :frowning2: Svíčkovou bych si dala :wink: A na dortík jsem teda zvědavá..Smát se určitě nebudu, když já neumím žádnej.. :grinning:
30. říj 2008 ve 12:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:
tádíkovi přejeme vše nejlepší k svátku :slight_smile:
moc vás nestíhám, tak se nezlobte, pořád se nemůžu dostat do normálnu, v testech mi naštěstí nic nenašli, ale je mi stále hůř, a jestli se to nezlepší půjdu na infekční do města do nemocnice a to si nedokážu představit, vojtíka si tam prej vzít nebudu moct! :pensive: tak prosím myslete, jsem z toho neštastná.

kijo: já peru v lovele, jak jsem psala, jsem silnej ekzematik a jediná lovela mi nevadila, takže pokračuju i vojtíkovým praním, vlastně neperu v ničem jiným i tátovi trenky vypere lovela :grinning: pozor na aviváže :wink:
30. říj 2008 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kijo: na dortík se těším a smát se taky nebudu, určitě bude krásnej a tatínovi se bude líbit :dizzy_face: :wink:
30. říj 2008 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
gabi: to je hrozný co se to s tebou děje :frowning2: , no to je v pr...., moc moc na tebe myslím ať si už v pořádku a hlavně ať nemusíš do nemocnice, to si vůbec nedovedu představit, že bych měla jít od Maťuldy

Tadíkovi taky přejem všechno nejlepší :slight_smile:

kijo: už jsem docela zvědavá na ten dortík - a jsem si jistá, že se ti povede a taky ať se vám oslava vydaří :wink:

Jinak já taky peru v Lovele a jsem s ní docela spokojená, zatím to všechny fleky vypralo, takže pohoda

Jo a taky má Matýsek tu šestou nemoc :angry: - jsem myslela, že má teplotu od zubu, ale včera se osypal, tak jsem volala dr a ten říkal, že to bude nejspíš ono, ale ať radši přijedem - jenže mi nemáme jak - tak snad bude zítra taťka moc a vyrazíme
30. říj 2008 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi:tak to je mi líto,snad si to nebudeš muset odležet v nemocnici.Já bych stresovala,co je s malou,navíc kojení,to si nedokážu představit.Snad se to zlepší.A co ti teda řekli?Něco museli,ne?
Aviváž nepoužívám na prádlo od Karolínky,z toho mám strach,ale stejně raději zkusím ten Persil,uvidíme.

Teď jsme dojedli svíčkovou,byla vynikající,snad vydrží až do soboty. :wink: Ale o tom pochybuju :grinning:
30. říj 2008 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, děkujeme všem za přáníčko.. :slight_smile:
Gabi - to mě mrzí, snad tam nebudeš muset, to je hrozný, taky si to nedovedu moc představit - sice už nemáme úplně malinká miminka, ale stejně..S kojením by se to určitě dalo provést - odstříkávala by jsi malému mlíčko, ale určitě by Ti strašně moc chyběl a Ty jemu..Neboj, mysli pozitivně a určitě to dopadne dobře, budeme moc moc držet pěsti.. :wink:

Kijo - no to se Jarda má, takovou kuchařinku má doma :wink: :slight_smile: A o tom, že vám ta svíčková vyjde až do soboty taky pochybuju :grinning: Výročí vám připadá na po, co? To taky budeš vařit něco spešl? :slight_smile: Taky nepoužívám aviváž..

Zuma - ahojky, chudinka Matýsek, ale zase už to bude mít za sebou a budete mít pokoj..To nás to teprve čeká.. :frowning2: Jo, taky by jsi mohla přihodit nějaké foto, koukala jsem a máte tam jenom 3 a to je škoda.. :slight_smile:
30. říj 2008 v 17:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, moc díky za podporu, snažím se myslet pozitivně, tak snad to k něčemu bude....
kijo. pořádně mi neřekla dr. co mi je neví, podle stěru salmonelu a nějakou stř.infekci nemám, jen se mě dr. ptala na krev a hlevy ve stolici kvůli rakovině střev, to naštěstí nemám! mám léky, tak uvidíme, a když ne, tak ta nemocnice infekční na ambulanci na krev a na další stěry a podle toho i ta hospitalizace, ale holky, já bych bez vojty nešla, to by muselo být hooodně vážný! nevydržela bych to a vojtík taky ne :frowning2:

zuma: a co je ta šestá nemoc? nevím :sweat_smile:

kijo: obdivuju, svíčkovou bych nezvládla ani náhodou, jseš šikulína! :dizzy_face:

jíto: a jak jste osalvili svátek a co dárečky, líbily se? :slight_smile: :wink:

holky, vojtík leze jako drak, z kuchyně do obyváku a zpět a dnes už si tak dvakrát natloukl, máme červené fleky na čele, ale naštěstí to zmizlo a žádná boule :sweat_smile: a pořád prská :grinning: :grinning: a huláká! taky to vaši prdáci dělají, to je děs, píštala :grinning:
30. říj 2008 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Karolínka se ode dneška taky plazí,sice popoleze jen kousek,ale jsem ráda.A když je na všech 4,tak se posunuje do dozadu :grinning:

Díky za podporu,snad se dort fakt povede,koupila jsem nějaké ozdoby,tak uvidíme.

Gabi:a co máš za léky?
30. říj 2008 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kijo: no tak to bude nádhera i s ozdobama, těším se víc jak tvůj manža :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
léky mám enterol a degan - mělo by to být na funkci střev a žaludku.....
30. říj 2008 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako fotky bych přihodit měla, ale nějak se k tomu pořád nemůžu dostat - no spíš se mi moc nechce, páč je musím prvně zmenšit - prostě jsem líná, ale o víkendu se do toho dám :wink:

gabi: to je nějaké virové onemocnění, pár dní jsou teploty a žádné jiné příznaky a potom teplota zmizí a jak zmizí tak se objeví vyrážka, ale nijak se to prý neléčí

kijo: svíčková mňam tu miluju :slight_smile:

jako Matýsek se plazí taky jako ďábel, ale co se teď naučil nového je ještě si stoupá na nožičky, prostě jak může tak se něčo nebo někoho chytne a hned stojí, no a dneska se mu podařili vylézt schody
30. říj 2008 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty joooo,zuma,tak to je šikula,že už se staví :grinning:

Gabi:enterol neznám,ale podle názvu to bude na střeva a degan je proti nevolnosti,snad Ti to zabere a bude dobře :grinning:
30. říj 2008 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda zuma, matýsek je borec šikovnej, teda to musí být doma rachot vid? :grinning: :grinning: mě stačí ten plazil :wink: a díky, jsem ráda, že to vím, kdyby se to u nás taky objevilo..

kijo: díky, mám i dost velké křeče v břiše po jídle, tak by prej ten degan měl zabrat, přes den už mi je trochu líp, ale ráno trpím jako zvířátko, fakt nepříjemný a to už bude od té střev. chřipky asi měsíc :sweat_smile: :pensive:

vojta pofňukává v postýlce, snad brzo vytuhne, já si uvařila čajík a čučím na růžovku, mirek je na fotbale, tak ještě vojta chrnět a pohoda :slight_smile:
30. říj 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky koukáme na Ordinaci a taky piju čaj,ale u nás už malá spinká.Usíná teď kolem 19.asi ten posun :wink:
To je mi líto,že tak trpíš :cry: A co Ti dělali za testy?I gastrofibroskopii?(polykání hadice)?
30. říj 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ne tu hadici ještě ne, prej je to nepříjemný, ale dá se to nějakým sprejem umrtvit či co, byla na tom tchyně a dá se to vydržet, fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. říj 2008 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no a zatím klasika stěry.... a nic se právě nenašlo :sweat_smile: proto asi má obvodačka radši mě hodit do nemocky na podrobné vyšetření :pensive:
30. říj 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já se z toho vojty pose*u, pořád šmejdí po postýlce a huláká, furt na břichu, lump jeden :sweat_smile:
30. říj 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no nic, jdu vypnout pc, vojtík chrní, já se ještě najedla, tak snad to dobře strávím :stuck_out_tongue_closed_eyes: a po růžovce půjdu chrupkat, přeji klidnou noc pa
30. říj 2008 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,tak jak se u vás spalo?Karolínka byla vzhůru o půlnoci,ve 2,ve 4 a pak kolem 7 definitivně,takže jsem se teda nevyspala.Navíc jsem to asi dostala,tak mi je na nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
31. říj 2008 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Kijo, tak my jsme spinkali pěkně,
od zhruba čtvrt na osm do pěti, takže já jsem vychrápaná bezvadně, navíc je dneska krásně, tak jsem moooc spokojená, jo a ještě nám dnes došel koník a xylofonek, takže paráda.. :wink: :slight_smile:
Dostala? A určitě nebo asi? :grinning: To já jsem zvědavá, kdy to přijde u mě, zatím furt nic..Ale Ty bereš HA, ne? Jakou?
31. říj 2008 v 09:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru cerazette,ale jen tak špiním.navíc jsem si jednu zapoměla vzít,tak nevím,jestli to není z toho.Ale břicho mě bolí pořádně.

A dort mám v troubě,tak snad se hezky upeče :grinning: :grinning: :grinning:
31. říj 2008 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, kijo teda nestraš, já si užívám, že to nemám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: už ti je líp? a co dortík? jakej, dobrý? :dizzy_face: :dizzy_face:
mě je holky, po těch lékách dnes líp, jupííí,s nad mi to vydrží! mirek vozí, dnes jsem umyla okna a s vojtíkovou asistencí :grinning:
jíto: xylofonek? jakej od lamaze?
31. říj 2008 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek