• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Luci, aha, jo, to vím, že dělá i orient, je to znát i při zumbě.. :slight_smile: Jinak zumba je takový taneční aerobik, taky trocha orientu tam je, je to fakt bezva..Chodí i Radka s námi, občas..Já mám jen blbý, že když má Jára odpolední, tak nemám hlídání a to mě děsně štve :grinning:
A ségra ta se jmenuje jak? Taky jdeme na tu orient show, už se těším :wink: Tak se tam třeba potkáme. Jinak zumba bývá v neděli, v po a v pá a v pondělí má rovnou dvě hodiny, jednu od půl šesté do půl sedmé, druhou od sedmi do osmi a v pátek a neděli vždy od půl sedmé do půl osmé..
13. říj 2010 v 16:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska tak to je teda dobrý s tím vaším psiskem. :grinning: Já bych na tanečky šla taky hrozně ráda,ale bohužel je to v blbou hodinu a dokud budu kojit,tak bohužel,nikdo za mě nenakojí.To by musel manža vykoupat a já rychle běžet domů,abych ho nakojila. Ségra se jmenuje Šárka Pavelková,dříve Jánošová. To se potkáme určitě,jestli to bude všechno v pohodě,tak se am dostanu. No my máme teda ještě ten samý den vítání občánků a manža se chtěl stěhovat,a ještě jeden z pátka na sobotu na školení,takže něco každopádně musíme vypustit. :grinning:Stěhování asi teda přesuneme na další týden. Vítání občánků je jenom jednou.
Tuto sobotu jdu s malým na focení do Srdíčka. No tak ty hodiny Zumby mi taky blbě vycházejí,to jedině tu od půl šesté do půl sedmé a musela bych mít auto a valit hned domů? A ona to má v kulturáku?Nebo kde?
13. říj 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86
@gaba3 tak nám dneska přišla pozvánka na vítání občánků,přišla vám také? Tak se tam uvidíme. :grinning: Přmýšlím,kam pak vyrazíme na obídek.
13. říj 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - jo, je to tele ten náš pes Mates :grinning:
A jak dlouho jsi dělala ten orient? Mně se to hrozně líbí, ale neuměla bych se správně kroutit..A Džamila je moc šikovná, fakt ji obdivuju, tu energii, nadšení..I na Tvoji ségru se těším :wink: :slight_smile: A koukám, budete to mít nabitý..Závidím vám to stěhování, taky bych se hned stěhovala nebo rekonstruovala..Ale já jsem momentálně ráda a šťastná jen za tu blbou postel pro Tadíka, že má teď takovej svůj "koutek"..
A ta zumba- tak choď aspoň v ty pondělky, já chodím taky od půl šesté, taky je pro mě lepší ta dřívejší hodina..Jo a má to v kulturáku, ten boční vchod jak se chodí i na autoškolu..Tak druhé patro..
13. říj 2010 v 18:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíto já tam vystupovat nebudu :grinning: já to ted právě strašně flákala,ještě jsem chodila chvíli v těhu,ale od té doby jsem nebyla.Jo holky jsou moc šikovné.
13. říj 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, to já vím, že Ty ne, tak jsem to nemyslela, jestli to tak vyznělo.. :slight_smile: Jen jsem se ptala jak dlouho jsi ho dělala?Jako celkově, kolik let, měsíců nebo tak.. :wink: Jojo, to jsou, to už snad musí mít v krvi..Já jsem takový dřevo trošičku, ale co, zumba mě baví, dělám to pro radost.
13. říj 2010 v 18:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. říj 2010 v 18:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My se ségrou už chodíme myslím třetí rok. Alejá tak nějak s přestávkama. Ségra je lepší. Celkově. No mě to taky až tak nejde.Ale jde o to,že to člověku dává dobrý pocit. Tak jak to píšeš :grinning:
13. říj 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vypadá to dobře. :slight_smile:
13. říj 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jste dobrý, my měsíc a zatím mě to fakt strašně baví..Třeba jednou taky budu někde cvičit :grinning: Ne, to by se lidi potrhali :grinning: :wink:
Jojo, vypadá, ale i je, je to fakt bezva..Hlavně mně se nikdy tenhle styl hudby nelíbil a teď mě to fakt začíná brát :sweat_smile:
13. říj 2010 v 19:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska jo je to fakt super,ten orient je taky takový ženský. :slight_smile:
13. říj 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek Lucí nám nic nepřišlo, tak uvidím jestli třeba zítra a na kdy to je?nějaká sobota? no mohly bysme jít ven třeba v pátek, my chodíme většinou od 11-13hod.tak dej vědět jak jste na tom.
A jak to s tím focením dopadlo? To mě mrzí,šla byhc taky, ale malá měla ten ekzem a vypadala jak indián, tak jsem nevěděla jak to bude vypadat.Jinakjsem taky ještě zjistila holčinu co fotí na penzionu Pohádka, bydlí u nás v baráku a je to moje spolužačka. Tak jsem si říkala, že třeba časem jí spacifikuju aby nám taky něco nafotila.
Taky mám slevu na ateliér Čadková v Novém Městě nemáte někdo zkušenost?
@criterska Jo v poho :sweat_smile: , někdy ty děti fakt chytnou takovej záchvat, hrůza. Já si pamatuju segru když byla malá jak vyváděla.

Dneska jsem se objednala na gyndu na to tělísko mirena tak mám ještě čas si to kdyžtak rozmyslet, ale asi do toho půjdu, stejně mám na výběr jen 2 možnosti.

Ta zumba vypadá fakt dobře, mě to teda taky moc časově nevyhovuje, asi ještě počkám až se nám ustálý režim, zatím to je každý den jinak.
Říkají, že kdo dělá ty orientální tance tak se pak prý dobře rodí, údajně i bez nástřihu, ale jestli je to pravda nevím :sweat_smile:

Tak dobrou noc.
13. říj 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 je to 23.10. to je příští sobotu. Focení je až tuhle sobotu. Tak jsem zvědavá,protože půjdu sama,jestli mi teda Kubíka samotného nafotí. A ekzem máme teda docela fest kolem oušek a na čele.Takže jsem taky zvědavá,jak bude vypadat.A nemá ta tvoje spolužačka nějaké stránky? Já hledám něco,co by mě fakt zaujalo. No na stránky čadkové jsem koukala,ale to se mi až zase tak moc nelíbi. JEstli budu mít v pátek čas,tak písnu. Já žádnou antikoncepci neberu,mašková mi ji sice nabízela,ale v našem případě by to byl zázrak,kdybych otěhotněla. Takže je zbytečný cokoliv brát. No a já na orientální chodila a v těhu to bylo super.Musíš určité věci vynechat,ale jinak je to příjemné a i miminku se to líbí. A pak prý když s ním chodíš třeba všátku,tak ho to uklidnuje. Ale u porodu mi to teda fakt nepomohlo. Ze začátku možná,ale pak už mi nepomohlo nic.
13. říj 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo zrovna jsem na to koukala mají penzion chalupa pohádka v jimramovských pavlovicích, je tam odkaz a pak má fotky na netradicni foto myslím.
Mě to říkala pokojská u nás na hotelu, že má kámošku a ta díky tomu neměla nástřih.
13. říj 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. říj 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek proč by nenafotili?a ty nechceš s ním? kámoška mi dneska ukazoval, byli v Jihlavě u nějaké Pokorné a je to podobný styl jak má ta šindelářova a říkala, že za fotku chtěla 75Kč a musíš si jich myslím min.5 vzít. a že to byla chvilka to focení, že prý nafotí sérii a pak to nějak spol.vyberete, ona tam měla taky jen děti a s nima se nefotila.
Tak dej kdyžtak vědět.
13. říj 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 děkuji kouknu se.
Jo nechám si asi taky nějakoufotku s ním,ale je škoda,že nebudeme celá rodinka. Ale jde hlavně o něj :slight_smile: At máme nějakou hezkou památku. Určitě dám,nám je ten čas celkem jedno. My se nějak přizpůsobíme
13. říj 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych taky chtěla ale Toma bych asi nepřemluvila, nerad se fotí a když o tom tak přemýšlím, tak žádnou společnou kde bysme byli všichni 3 nemáme.
13. říj 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 no manža jít chtěl,jenže přijde jeden známý dodělávat kuchyn a je to ted důležitější. Tak se nedá nic dělat.YSnad vymyslíme nějaké společné fotečky,až budeme mít více času. My fotek také moc nemáme,já fotím malého tak nějak jak si vzpomenu. Ale s manžou dohromady moc ne.
13. říj 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic já jdu dát sprchu a taky zapluju do postele.
13. říj 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, jdu vás pozdravit jen na skok :slight_smile: pač nám začaly návštěvy a já jsem teda v jednom kole... dneska ale je krásně a manža má volno tak si uděláme výet do zoo :slight_smile: a zítra zas návštěvy.. v sobotu a v neděli taky a pak chvilka zas klid :slight_smile: jsme ráda že pokecám na jhednu stranu protože s malou ještě nikam moc nejezdíme mám strach z chřipek a tak.. právě :frowning2: ale na druhou stranu je to unavující teda :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no nic jinak malá krásně přibírá doktorka měla z nás radost tak mám radost aji já :slight_smile:jinak ty noci pořád josu parádní přes den baští teda po 2 až 3 hodinách a vnoci si to krásně protáhne těch 6 -7 hodin akže na kojení vstávám jen jednou v noci:slight_smile::hearts::hearts:tak snad nám to taky vydrží teda :slight_smile:
@lucifirek moc děkuj, kmín vypadá že zabírá, má prdíky ani ne.. jen občas se kroutí než to zní vyjde ale není to nějak že by se trápila dlouho, ktomu jí dávám teda aji sabíka :slight_smile: :wink:
a jak vy a ten ekzém je to lepší??
14. říj 2010 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 tak to máte krásné noci :slight_smile: NO s těma chřipkama máš pravdu,mohla by něco chytit,když budete chdoit ven,tak by to nemělo vadit.ALe jak se střídají návštěvy,tak je to horší.No já s ekzemem zatím ti nevím.Mlíko jsem si vyzvedávala včera. A připadá mi to přez noc trošku lepší,alespon se to tak neloupe.Tak asi počkám přez víkend a nezlepší se to,tak vyrazím k dr. To mlíčko Linola má super konzistenci. Po koupání jsem mu ty suchá místa namazala dvakrát. My dneska vyrazíme zase ven,protože to asi jeden z posledních krásných dní.
14. říj 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
malej má zatím super náladičku,od rána se řehtá a povídá. :grinning:
14. říj 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifirek
luci: taky dorazila...zvažuji, zda vůbec půjdeme, kvůli tomu řevu :frowning2: to máš pohodičku, že přemýšlíš, kam půjdete skubíkem na obídek, to je u nás naprosto nemožné, takže závidím :wink: včera mi řvala i v kočáře přes hodinu, prostě kočka nedokáže spát déle jak 15-30min, opička malá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak jsem byla dnes v poradně,ale vyšetřovala mě jen přes spodek,čípek je prý tuhý,takže drží.No,ještě aby ne,že?Taky jsem byla na OGtt,výsledky budou zítra.Tak jsem pro jistotu po obědě sežrala talíř buchet a ještě ke kávě sušenky,co kdybych už zítra nemohla :grinning: Ale nějak mě to nechává klidnou,věřím tomu,že to bude O.K.
Dneska jsem objednala pro malou kočárek na Vánoce,dostane ho od tchyně.vybrala si oranžový,tak budeme ladit :grinning:
Jo,včera jsem byla ve ZR v DMku a paní mi říkala,že budou24.11. v akci Huggies plíny,duopack za 500 a k tomu boby zdarma,takže kdyby některá z vás chtěla,zajděte se tam mrknout.Nevím teda,co to budou za boby,ale my chceme malé kupovat k Vánocům,a plíny potřebujeme,tak asi sjedeme a omrkneme :wink:
14. říj 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak zatím nám pozvánka nepřišla, tak to se asi neuvidíme.
Dneska jsme měli návštěvu, dorazila teta s klučíkama(4 a 1 rok) tak to bylo veselo.

Chtěla jsem se zeptat jestli byste někdo nechtěl boty černý adidasky, jednou vzité na nohy, vel.41 a půl, jsou super, lehoučký, psané jako běžecká obuv a mají záruku. Mě jsou bohužel malý. :unamused: kdyžtak bych poslala fotku nebo donesla na vyzkoušení.
14. říj 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak my se před chvilkou vrátili ze srazíku s maminama z předporodního kurzu. Bylo to prima :slight_smile: Z 16 se nás sešlo 10, což je myslím docela úspěch. V převaze byli holčičky :grinning: :grinning:
My máme vítání občánků už za sebou... Tak pak písněte jak vás obdarovali :sunglasses: My sme dostali 1000covku, pamětní list a kytku.
Gabi to máte teda veselo, i když to asi není nic příjemnýho, když pořád brečí,co??
14. říj 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@peta86 to přijde, chodí se okolo 4.měs. miminka :wink:

@eelka jeetak to super, bohdalov dává prej 5tis... v zr dotaneš knížku pro dítě,kytku a pak dvd z obřadu, bídáci :angry: jinak mám hlavu jak škopek, hysterka naše :grinning:

@kijonkova.k napiš, jak si dopadla :wink: huggies nám bohužel nevyhovují, sakraš :angry: chtělo by to na pampersky :slight_smile:
14. říj 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifirek ty fotky v jihlavě, jak píše peta, ještě tam je jedna, ale nevím stránky... pak v humpolci je super fotografka, katka ti poví :wink: u čadkové jsme byli, vojtíka má na stránkách a spokojenost :wink:
http://www.fotocadkova.cz/detske/album/slides/000000.php

14. říj 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 Aha tak to máme ještě čas. Já jsem si říkala, podle čeho to dělají jestli podle věku miminek nebo počtu.
V Bohdalově to dělají jednou za rok a dávají 5000,- což je příjemný :sweat_smile: teta jsou z Bohdalova a já původem taky. :grinning: a jak to vychází cenově a časově u té Čadkové?
14. říj 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek