• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
ahojky tak já si konečně sedla,barvila jsem si vlasy a myla ještě nádobí. Tak budu muset pomalu začít balit. Za čtrnáct dní se stěhujeme.
@gaba3 teda to mě mrzí,že takhel zuzanka pořád pláče. Myslíš,že jí nic nechybí?

@peta86 já teda nevím,jak je to stím vítáním,ale myslím,že tam budou různě staré děti,protože jich ted za měsíc moc není. Nevím,jak to berou no. :frowning2: Ale určitě na vás nezapomenou neboj. :slight_smile: Teda v tom BOhdalově se mají,to tady nic moc nedostneme.
ještě jsem našla toto foto studio v jihlavě http://www.multifoto.cz/image/tid/2?page=1
Já nevím,uvidíme,v sobotu jdeme tady a pak se nějak budeme muset domluvit.
14. říj 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak dneska počasí nic moc :frowning2: Anetka ulehla, tak snad bude chvilku spát.

Přidala sem pár foteček, tak jukněte :slight_smile:
15. říj 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eelka koukala jsem na fotečky. Teda Anetka už je veliká. :slight_smile: Taky Kubík zrovna spí a já dodělávám oběd.Dneska máme koprovou omáčku s vajíčkem a bramborama,tak se těším,až to bude hotové.
My máme dneska zase nový pokror,malý si třikrát po sobě vyndal dudlík a dával si ho zpátky do pusy

Kde jste kdo všichni?
Dneska to teda venku na vycházku nevypadá. Asi se staví ségra a pojedeme se podívat k babičce.
15. říj 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak jsem si volala na výsledky z ogtt a úplně v pohodě.Na lačno 4,12 a po 2 h 3,8 :grinning: Takže můžu čokoládky a koblížky papat v klidu dál :grinning:
15. říj 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k tak super,tak ted už si nemusíš dělat starosti. :slight_smile: a vychutnávat si sladké.
15. říj 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,
Kristinko - to jsem ráda, že Ti to vyšlo dobře, tak můžeš mlsat o 106 dál :wink: :slight_smile: Já si to bez sladkého neumím představit :grinning:

Eliško - Anetka už je fakt slečna, to to letí, hrůza :slight_smile: Je fakt hodně na taťku, jak už Ti psaly holky na FB.

No nic, já půjdu pomalu vařit - dneska budu dělat jen rýžový nákyp, což náš taťka nejí, ale má tam ještě trochu zapečených brambor od včerejška, tak mu ještě pak udělám polívku z pytlíku :grinning: ať se dojí..Je v práci, takže my brzy vyrazíme někam ven se cournout, protože doma je to dost nuda.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tadíkovi jsme dali dopředu (hodně dopředu :grinning: ) dárek k svátku, myslela jsem, jak si s tím sám vyhraje a ono prd, buď mu musím asistovat nebo vymýšlí kraviny..Zrovna teď tady škube papíry na malování, to je na pár facek..

Holky, nemáte nějakou inspiraci co vařit? Já už vůbec nevím, přijde mi, že vařím poslední dobou pořád dokola tak 10 jídel :stuck_out_tongue_closed_eyes: A hlavně mě to už vůůůůůbec ale vůůůůůůbec nebaví.
16. říj 2010 v 07:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
tak mi jsme vzhůru už od pěti, teď jsme se vrátili z nákupu a taky začínám pomalu vařit, dneska bude brokolicová polívka a kuře na šlehačce s bramborama :slight_smile:
Já taky jezdím do Žďáru na zumbu, ale do sokolovny, vždycky ve čtvrtek, ale teď začnu i v neděli, je to super :wink:
Jinak se máme fajn, Otíček roste jako z vody, Kiki má teď poslední dobou samé hlášky, asi to začnu někam zapisovat, jo taky má super vztekací období :angry: . No někdy se sama divím, kolik jsem toho schopná vydržet
16. říj 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, z toho vztekání snad vyrostou nebo se zblázním :grinning: Tadík se teď taky vzteká hodně často a fakt se hodně snaží, má stoprocentní nasazení :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Copak doma, ale na veřejnosti to je lahůdka.. :grinning: Tuhle jsem ho musela na poště trošinku profackovat jakej měl amok, no děs..
Zumba je bobma, že? Já jsem byla včera a zítra jdu zase..A kdo vám tam předcvičuje? Tam asi chodí hodně lidí, že? V kulturáku je to takový menší, takže nás tam není zase až tolik..
16. říj 2010 v 08:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to kuře na šlehačce zní zajímavě, jak ho děláš?
16. říj 2010 v 08:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý ránko holky.tak Kačenka dneska přkvapila a vstávala až v 8:50..taťka nám skočil na nákup a my budeme zachvíli taky vařit.Kačku si vezme na fotbal,tak na to budu mít klid :slight_smile:
knedlo vepřo zelo a čočkovou polívku.má i na oběd dojet děda.

ELIŠKO:z anetky je krásná holčička.pěkný fotečky,

HANI:my se taky umíme stekat..je to šílený,ale si ji nevšímám a zachvíli je klid..

JITUŠ:já si to taky bez sladkého neumím představit.jak každý den nemám nic dobrýho,tak je to strašný..asi závislost,bo co :grinning:

tak se mějte a krásně prožitý den :slight_smile:
16. říj 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska máš recept v IP :wink:
16. říj 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooooooo v sokolovně je nás dost, ale je to super a zítra jdu zase se natřásat :grinning:
16. říj 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, díky :astonished:
Vypadá to velice dobře, vyzkouším :wink:
16. říj 2010 v 09:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky vy jste to teda dneska rozjely. :grinning:
Tak my se byli odpoledne fotit,teda hlavně Kubíček. Jsem zvědavá,co z toho bude.Byli jsme venku a Kubíček ještě spinká v sedačce,už skoro hodinu.Tak jdu asi zadělat na loupáčky. A zítra jedeme na obídek do Losky. Tak tam něco vezmu a ještě chci upíct tchánovcům chleba.
16. říj 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak co děláte takhle v neděli?

My jsme vstávali v půl pátý, jo, fakt v půl pátý, myslela jsem, že bude po mně :stuck_out_tongue_closed_eyes: A to jsem usnula asi v půl jedný a 3x za noc vstávala..Dneska to bylo na prd, no..Táďa teď už přes hodinu spí, tak čekám, že za chvíli bude vstávat..Od včera mě k tomu bolela hlava, až teď to přešlo, tak snad to bude dobrý.

Hani - dneska jsem dělala ten recept od Tebe a měl velikej úspěch, fakt vynikající, Járovi to moc chutnalo, mně taky.. :wink: Tak díky, jen víc takových receptů.. :grinning:

Luci - a kde jste se byli nakonec fotit? Teda, Ty pečeš jak malé pekařství :grinning:
17. říj 2010 ve 12:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojek všem :slight_smile: .
My při neděli neděláme nic, teda krom oběda :slight_smile: . Stejně nemám hlad, ted´jsem stlačila 5 jablek, to je ted´moje droga, a ted´cumlám čokoládový bonbon. Pak sednu k pletení, chybí mi jen kousek na dodělání těh. vesty, at´mám v čem chodit.

Včera jsme byli u tchánů, taťka měl narozeniny, obligátně se mě nikdo nezeptal, jak se mám já nebo miminko, jen tchýně mi řekla, že už se taky kulatím / no ty vole, aby ne, když od úterka budu v 8. měsíci /, pak jsme tam seděli asi 2 hodiny, všichni mi kouřili pod nos, přesto, že jsem řekla, že mi to vadí a otevřela okno dokořán, venku zima jak prase, ale radši tohle, i když jsem nachcípaná, mám rýmu, ale jim to bylo jedno, klasika.... :frowning2: . Banda hovad sobeckých. By mě teda zajímalo, kde budou chodit kouřit, až se maličký narodí!!! Protože jestli jemu pod nos, NEBUDEME tam chodit. A můžou mi políbit řit´.
Resumé? Naše dítě je nezajímá, je to smutné, když je to dítě jejich syna...
Promiňte mi za špatnou náladu, ale muselo to ven... :frowning2:
17. říj 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak Kiki spí s tatínkem a já si užívám toho malýho ďáblíka :slight_smile: Teď právěě tluče zvířata, co má pověšený na hrazdičce a něco jim vypráví :grinning: , samozřejmě místo toho aby spal :grinning:

@criterska tak to jsem ráda, že vám chutnalo :slight_smile: . Já dneska nevařila, střídáme se s tchýní, každá jeden den o víkendu, takže super :wink:
Jo holky, musím se pochlubit, ode dneška jezdí Kristýnka na kole, je to velká šikulka :slight_smile: Strašně jí do začátků pomohlo odrážedlo, minulý týden už chtěla kolo se šlapkama a dneska už jezdí krásně sama, dopo se naučila i otáčet,bez toho aniž by slezla a kolo otočila :slight_smile: Odpoledne chceme vyrazit na stezku, u baráku se musí pořád otáčet, sotva to rozjede :wink:
Jdu si dát nějakou dobrůtku, večer vyrážím do velkoměsta na zumbu :grinning:
17. říj 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, holky,kde jste kdo?
Já se musela včera smát když jsem malého uspávala. To ho hladím chvilku a včera si ručičkama chytl mojí ruku a šmudlal ji. A ráno o půl páte po kojení jsem ho dávala do postýlky čučel jak puk a držel se mě za košili a nechtěl pustit. Lumpík. Jinak jsme dneska spinkali do půl osmé.
A hned jsme se vypravili k dr. s tím ekzemem,dostali jsme fenistil kapky a Locoid na pár dní. Kontrola při poradně za čtrnáct dní.Linolu mám používat dál.

18. říj 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, holky,kde jste kdo?
Já se musela včera smát když jsem malého uspávala. To ho hladím chvilku a včera si ručičkama chytl mojí ruku a šmudlal ji. A ráno o půl páte po kojení jsem ho dávala do postýlky čučel jak puk a držel se mě za košili a nechtěl pustit. Lumpík. Jinak jsme dneska spinkali do půl osmé.
A hned jsme se vypravili k dr. s tím ekzemem,dostali jsme fenistil kapky a Locoid na pár dní. Kontrola při poradně za čtrnáct dní.Linolu mám používat dál.

18. říj 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Luci,to je hezké,že už Tě teď nechce pustit :wink: Je to šikula.Locoid měla malá taky,zabral ji hned,ale bacha ne něj.Já teda s malou chodila na kožní,pediatrička říkala,že se do toho plést nebude,že bude lepší,když to uvidí kožař.A fenistil taky měla,ale stejně se hrozně drbala,měla rukavice i přes den :wink:

Holky,jak s tím srazem?Už by to chtělo,ne?Dokud se ještě tak tak valím :wink: Včera mi začal 7.měsíc :grinning: Luci,musím ti už konečně dát za ty plíny,abychom to do porodu stihly :grinning:
18. říj 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k já jsem pro srazík co nejdřív. Pak se budeme stěhovat a nevím,jak to se mnou bude. :grinning:
No já byla u dětké,ale ten locoid máme dávat jen pár dní,pak vysadit. A malý se teda zatím neškrábe,ale občas je neklidný. YTak mu ty kapičky radši dám. A o peníze na ty plínky nejde,jen abych ti je stihla dát,než porodíš,čas strašně letí. :grinning: Tak tak. Jinak to je věc,která se nekazí,tak nevadí,že jem mám doma. Klidně si pak můžeš ještě vzít,když budešš potřebovat,zatím jsem je nikde jinde nenabízela.
Já musím letět,mrknu na vás večer,ahojky. :slight_smile:
18. říj 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek Luci,já Locoidem mazala malou vždy první 3 dny v týdnu třeba na krku a pak nic a zase další týden první 3 dny třeba na noze.Musela jsem střídat i místa,malá měla těch ložisek více.Ale i když jsem ji mazala třaba na krku,tak zmizel ekzém i v loketních jamkách.prostě se to dostane do krve a dojde to,kam má.
Holky,tak co ten srazík spáchat ještě tento týden,stejně má být hnusně,ne?Kdo by mohl?Karolínka se už těší,jak pojede autobusem za dětma :grinning:
18. říj 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
já bych mohla leda ve čtvrtek. Příští týden pak kdykoliv :wink:

Jak tak čtu, tak ty ekzemy stojí fakt za prd :frowning2: Naštěstí my nic takovýho neměli (musím zaklepat). Anetka jen bude mít asi náběh na alergie. :angry: , protože Pavel byl v dětství silný alergik. Ale tak budeme doufat, že bude po mě....
18. říj 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny,

tak u nás super víkend, v pátek jsem odpo odevzdala Luci, vrhla se do restů - zatřídit a seřadit fotky za celý rok, připravit věci na burzu, uklidit, vyžehlit atd... Ale v sobotu nás čekal muzikál :wink:
Byla to nádhera - když mi řekli že jedem na Barona Přášila, tak prvotní nadšení nic moc, ale nakonec to bylo bombastické :wink: Prostě parádička. Bych jezdila klidně častěji :wink:

bobíšci pěkně bojují s ekzémkama :unamused:

Bambulka už mi spinká, zítra musí brzy ráno vstávat a odpoledne jdeme cvičit na halu. Ještěže aspoň něco v ZR je, jinak bychom se celou zimu zbláznili :angry:

Jůůůůů zumba je i tu oblíbená :wink: My jsme sekli s spinningem - není hlídání :angry: Ale od listopadu už snad bude Zdeněk doma tak musíme trošku špekíčky provětrat, máme v plánu vyzkoušet jumping, bo zumba se mi zdá složitá- nedokážu zkoordinovat ruce a nohy dohromady :unamused: :slight_smile:
18. říj 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k aha,tak já ho teda dneska namazala všude,kde měl ten ekzem.Akorát na obličeji jsem mu to teda nemazala. Ale jen slaboučko. A pak jsem ho namazala normálně tím mlíkem.
@ivis tak muzikál závidím,hned bych někam taky vyrazila.
18. říj 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky
dlouho sme tu nebyla, samé návštěvy už poprvadně mám toho plné zuby... te´d se jen těšíme na kámošku s malou na tu se těšíme, ale od včerejška má Nikolka rýmu a markétka taky, ale markétka ta je vpohodě ta umí smrkat ale NIkolka, ne právě.. dneska měla aji zvýšenou teplotu takže když teplotu nesrazíme zítra pojedewme k dr. chjo.. sme se tohodle tak bála a je to tady,
moc ted tady nebudu nějak nestíhám.. s těma návštěvama a ted ještě dvě marodky mám doma, ještěže manža je zdravej jako.... já vždycky tak nakouknu ale dočítat nebudu moc stíhat, mě štve teda ta rýma snad to bude dobrý...
19. říj 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
@lucifirek Luci,nebudeš mít dneska čas odpoledne přijít do herny?Zrovna tady byla sousedka,jestli nepojedeme do ZR s dětma,takže tam odpoledne budeme,asi kolem 16.h :slight_smile: Nebo kdyby měl čas někdo jiný,tak přijďte :wink:
19. říj 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k dobrá já tam dorazím a vezmu ti jeden balík těch plínek.
19. říj 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kdybyste ještě někdo potřeboval,tak tu mám ješt pampersky za lepší cenu.
Pampers Premium care 1 78ks (nejlevnější na internetu 279,-) prodám za 200,- mám 1 bal.

Pampers Sleep and play 2 70ks (Nejlevnější na internetu 190,-) prodám za 130,- mám 2 bal.

19. říj 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak jak se máte? U nás se chrchlá :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale ještě to není nejhorší.

Jdu si dát obídek a ve 12 razíme k sousedce na drby :grinning: .

Užijte si dnešní hernu. Zatím pá :slight_smile: :wink:
19. říj 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
škoda, že jsem to nevěděla dřív, my dneska jedeme na odpoledne do Losenice, sice jen ve dvě na otočku, ale už jsme to slíbili, tak vyrážíme..Půjdeme se tam podívat taky k exspolužačce, má holčičku, 3,5 letou..
Jinak dneska vstávačka ve 4, to je na posrání, fakt :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Už teď se tady ploužím jako mrtvola..
19. říj 2010 ve 12:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek