Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

Ahojky, najde se nějaká těhulka, maminka ze ZR? 🙂
kijonkova.k
19. říj 2010
Luci,super.Díky,vem ty Sleep and play,jo?Tamty jsou moc malé,pokud to bude macek jako Karolínka,tak bychom je nevyužili 😃

Já to taky nevěděla dříve,sousedka přišla dopoledne,že jestli pojedeme 😉 V訚ak se klidně můžeme domluvit na tom srazu.Tak třeba příští týden někdy?Jak by se vám to hodilo,holky???? 😃
criterska
19. říj 2010
Kristinko - jojo, mně příští týden, jakýkoliv den, taťka bude mít odpo, tak nejsme nijak vázaní..Takže jak chcete vy ostatní..Popř. můžete přijet s Karolínkou nějaký den na návštěvu.
lucifirek
19. říj 2010
@kijonkova.k ano ano vezmu.Ale co jsem vyzkoušela,tak ty premium jsou trošku větší,než ty oranžové a modré pampersky. Takže kolem čtvrté,no já tam možná budu dřív.

Tak jsem něco pobalila,šanony,doklady, nějaké věci pro malého,co zatím nepotřebujeme a mám zarovnanou chodbu a nic neubylo,to je mazec,co se vejde do tak malýho bytu.
Rovnou to trošku přebírám a to co nepotřebujem hned vyhazuju,abychom to nepřetahovali.
lucifirek
19. říj 2010
@criterska teda takhle stávat,to by mě asi už odvezli.Teda ty děti jsou lumpíci.
Kubík je pořád tak hodnej a dneska teda od rána pobrekává a říve. Tak nevím,co mu je,pořád pospává. 😞
petule33
19. říj 2010
holky nesháníte nekdo ohrádku sešli se mi dvě je to polohovatlená 1mx1m a mám k tomu i mantinely s dekou 🙂
lucifirek
19. říj 2010
Krásný večer,jste tu někdo?

@kijonkova.k tak malý dneska usnul až o půl devátý 😎 jsem mu trošku rozhodila režim.. Ä dneska baštil o sto šest,vypil obě prsa.Karolínka je krásná holčička a jaký má nádherný očiska.
criterska
20. říj 2010
Ahoj holky, tak půl pátá to dneska opět jistila..
No, je to dost na palici, fakt..Jenže co mám dělat? :-p
Tak jak bylo v kavárničce? V Losenici fajn, přijeli jsme až v půl sedmý..Chtěla jsem se vás zeptat, nevšimly jste si otvíračky? Nevím co je na tom pravdy, že bývá dopoledne teď zavřeno?
Přikládám fotku, co vyfotila Radunka, když jsme byli u holek ve Městě..Domča, Tadík, Karolínka..Strašně se mi tam dětičky líbí..
criterska
20. říj 2010
Hm, tak nic, koukám, že se to nedá pořádně zvětšit..Tak třeba ji sem přihodí Raduš a bude to vypadat líp.. 🙂
kijonkova.k
20. říj 2010
Dobré ranko 😃

@lucifirek Luci,tak malá odpadla hned,jak jsem ji přečetla pohádku,ve 20 h byla tuhoš.Byla vyřízená už ve vlaku.Taťkové nám přišli naproti,tak už se malá vezla na koníkovi 😉 Malý je taky sladký,takový bobíšek.A hlavně hrozně hodný,vůbec neplakal. 😉

@criterska Jíťo,teda to jsou budíčky,to Tě fakt lituju,mě by z toho už hráblo 😢 V kavárničce bylo fajn,na otevíračku jsem se koukala,mají teď po-pá 14-19 hod.Mají to tam vylepené hned na dveřích,že mají změnu.
A zase jsme měly štěstí na "fajn" holčičku.Kradla nám ze stolu telefony,peníze,chtěla pít naše pítí...Pak se malé vrhla na brumíka,co držela v ruce,tak ho měla Karolínka vysoko nad hlavou,jak když utíká Jakubovi doma...celkem drsná a maminka v klidu 😃 A to jsem ji dovolila,ať si sní naše křupky,no podáš prst.... 😉

Tak holky,kdo se ještě přidá ten příští týden na srazík?Lucka říkala,že by asi taky šla,Jíťa taky...tak se hlaste,ať je nás víc 😉
eelka
20. říj 2010
Ahoj,

my bysme se s Anetkou taky přidali k vám 😉 Na kdy plánujete se potkat??
lucifirek
20. říj 2010
@criterska na tom focení jsme byli v tom Srdíčku. Teda to vstávání ti nezávidím,mě by z toho asi kleplo. 😃
Prckum to na fotce sluší,všichni to jsou pěkní rošťáci a Karolínka se mezi nimi jako holčička rozhodně neztratí. 😃

@kijonkova.k To se Karolinka měla,.že ji tatínek nesl.

Tak mi vstávali dneska až ve čtvrt na devět. V noci nemohl nějak zabrat,tak jsme asi hodinu uspávali. A ted už je zase ospalý,tak ho jdu uložit a pobalit zase nějaké věci.
kijonkova.k
20. říj 2010
Já jsem zrovna dala prát nějaké věci pro mimčo ,už pomalu musím začít.Něco na vyvářku a pak chci ještě jednu pračku .Zítra budu pokračovat.Škoda,že venku není lépe,dobře by to na balkoně schlo 😞
kijonkova.k
20. říj 2010
@eelka to se ještě neví 😃
peta86
20. říj 2010
Ahoj holky,
tak my se máme stejně, dneska jdeme do poradny a teď čekám, až se malá vzbudí a půjdeme ven nakoupit a pro obídek.
Včera vozila babička odpo, tak jsme zašly se segrou do cukrárny a zavzpomínaly na těhu časy, to jsme tam byli skoro pořád.

@lucifirek Lucí a jak to focení probíhalo?
lucifirek
20. říj 2010
@peta86 Já tam byla skoro půl hod.v předstihu,ale naštěstí už měla dofoceno.Takyjsem netušila,jak to bude probíhat. Vždycky fotí jenomjednu rodinu,takže to je bezva,že tam jste sami jenom s ní.
Holky já bych na srazík šla,ale ve čtvrtek je myslím svátek a v pátek bude mít manža asi dovču,tak to taky asi nebudu moct.
eelka
20. říj 2010
Holky navrhuju úterý nebo středa. co vy na to??
ivis
20. říj 2010
Holky, taky bychom se přidali, nám by se šikla středa.
kijonkova.k
20. říj 2010
O.K.,holky,my ve středu taky můžeme.Tak kdo ještě se přidá???Co Jíťo,raduš,gábi..........
lucifirek
20. říj 2010
tak ve středu s vámi počítám. V kolik hodin?
kijonkova.k
20. říj 2010
@lucifirek Luci,my dojedeme zase nějak před 16,včera jsme tam dorazili,myslím, ve třičtvrtě 😃
ivis
20. říj 2010
my můžem po 15h 😉
eelka
20. říj 2010
OK ve středu dorazíme taky. Můžem klidně i dřív, tak kdybyste někdo taky mohl... 🙂
eelka
20. říj 2010
@ivis :-d sme se sešli
eelka
20. říj 2010
@ivis :-d sme se sešli
criterska
20. říj 2010
Ahojky holky, středa bude OK, dojdeme kolem půl čtvrté, OK? 🙂
Gabču s dětma jsme dneska potkali, říkala jsem jí, že plánujeme srazík, tak určitě taky ještě nakoukne.. 😉
d.h.86
20. říj 2010
ahoj,koukmá,že tu je plno lidiček ze Zr nebo oklí,taky pcházím ze Zr,nyní bydlím kousek za Bystřicí
lucifirek
20. říj 2010
@d.h.86 vítám tě tu 🙂 Jak se se Štěpánkem máte?
d.h.86
20. říj 2010
ahoj,jj,máme se fajn v pátek jedeme na kontrolu do Prahy
lucifirek
20. říj 2010
tak já tam taky nějak mezi třetí a čtvrtou dorazím. Snad. 🙂
lucifirek
20. říj 2010
@d.h.86 tak at to Štěpánkovi všechno dobře dopadne. 🙂
d.h.86
20. říj 2010
@lucifirek jj,děkujeme snad jo
koukám,že některé tváře tu znám,zdravím Petu86,snad si na mě pamatuje ze základky,jsem nevědla,že máš mimčo,grtuluju
jinak koukám,že děláte srazík,to je potřeba,se občas odreagovat,že?

Začni psát odpověď...

Odešli