• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Luci,super.Díky,vem ty Sleep and play,jo?Tamty jsou moc malé,pokud to bude macek jako Karolínka,tak bychom je nevyužili :grinning:

Já to taky nevěděla dříve,sousedka přišla dopoledne,že jestli pojedeme :wink: V訚ak se klidně můžeme domluvit na tom srazu.Tak třeba příští týden někdy?Jak by se vám to hodilo,holky???? :grinning:
19. říj 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristinko - jojo, mně příští týden, jakýkoliv den, taťka bude mít odpo, tak nejsme nijak vázaní..Takže jak chcete vy ostatní..Popř. můžete přijet s Karolínkou nějaký den na návštěvu.
19. říj 2010 ve 12:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k ano ano vezmu.Ale co jsem vyzkoušela,tak ty premium jsou trošku větší,než ty oranžové a modré pampersky. Takže kolem čtvrté,no já tam možná budu dřív.

Tak jsem něco pobalila,šanony,doklady, nějaké věci pro malého,co zatím nepotřebujeme a mám zarovnanou chodbu a nic neubylo,to je mazec,co se vejde do tak malýho bytu.
Rovnou to trošku přebírám a to co nepotřebujem hned vyhazuju,abychom to nepřetahovali.
19. říj 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska teda takhle stávat,to by mě asi už odvezli.Teda ty děti jsou lumpíci.
Kubík je pořád tak hodnej a dneska teda od rána pobrekává a říve. Tak nevím,co mu je,pořád pospává. :frowning2:
19. říj 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nesháníte nekdo ohrádku sešli se mi dvě je to polohovatlená 1mx1m a mám k tomu i mantinely s dekou :slight_smile:
19. říj 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný večer,jste tu někdo?

@kijonkova.k tak malý dneska usnul až o půl devátý :sunglasses: jsem mu trošku rozhodila režim.. Ä dneska baštil o sto šest,vypil obě prsa.Karolínka je krásná holčička a jaký má nádherný očiska.
19. říj 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak půl pátá to dneska opět jistila..
No, je to dost na palici, fakt..Jenže co mám dělat? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak jak bylo v kavárničce? V Losenici fajn, přijeli jsme až v půl sedmý..Chtěla jsem se vás zeptat, nevšimly jste si otvíračky? Nevím co je na tom pravdy, že bývá dopoledne teď zavřeno?
Přikládám fotku, co vyfotila Radunka, když jsme byli u holek ve Městě..Domča, Tadík, Karolínka..Strašně se mi tam dětičky líbí..
20. říj 2010 v 05:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, tak nic, koukám, že se to nedá pořádně zvětšit..Tak třeba ji sem přihodí Raduš a bude to vypadat líp.. :slight_smile:
20. říj 2010 v 05:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko :grinning:

@lucifirek Luci,tak malá odpadla hned,jak jsem ji přečetla pohádku,ve 20 h byla tuhoš.Byla vyřízená už ve vlaku.Taťkové nám přišli naproti,tak už se malá vezla na koníkovi :wink: Malý je taky sladký,takový bobíšek.A hlavně hrozně hodný,vůbec neplakal. :wink:

@criterska Jíťo,teda to jsou budíčky,to Tě fakt lituju,mě by z toho už hráblo :cry: V kavárničce bylo fajn,na otevíračku jsem se koukala,mají teď po-pá 14-19 hod.Mají to tam vylepené hned na dveřích,že mají změnu.
A zase jsme měly štěstí na "fajn" holčičku.Kradla nám ze stolu telefony,peníze,chtěla pít naše pítí...Pak se malé vrhla na brumíka,co držela v ruce,tak ho měla Karolínka vysoko nad hlavou,jak když utíká Jakubovi doma...celkem drsná a maminka v klidu :grinning: A to jsem ji dovolila,ať si sní naše křupky,no podáš prst.... :wink:

Tak holky,kdo se ještě přidá ten příští týden na srazík?Lucka říkala,že by asi taky šla,Jíťa taky...tak se hlaste,ať je nás víc :wink:
20. říj 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

my bysme se s Anetkou taky přidali k vám :wink: Na kdy plánujete se potkat??
20. říj 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska na tom focení jsme byli v tom Srdíčku. Teda to vstávání ti nezávidím,mě by z toho asi kleplo. :grinning:
Prckum to na fotce sluší,všichni to jsou pěkní rošťáci a Karolínka se mezi nimi jako holčička rozhodně neztratí. :grinning:

@kijonkova.k To se Karolinka měla,.že ji tatínek nesl.

Tak mi vstávali dneska až ve čtvrt na devět. V noci nemohl nějak zabrat,tak jsme asi hodinu uspávali. A ted už je zase ospalý,tak ho jdu uložit a pobalit zase nějaké věci.
20. říj 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem zrovna dala prát nějaké věci pro mimčo ,už pomalu musím začít.Něco na vyvářku a pak chci ještě jednu pračku .Zítra budu pokračovat.Škoda,že venku není lépe,dobře by to na balkoně schlo :frowning2:
20. říj 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eelka to se ještě neví :grinning:
20. říj 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak my se máme stejně, dneska jdeme do poradny a teď čekám, až se malá vzbudí a půjdeme ven nakoupit a pro obídek.
Včera vozila babička odpo, tak jsme zašly se segrou do cukrárny a zavzpomínaly na těhu časy, to jsme tam byli skoro pořád.

@lucifirek Lucí a jak to focení probíhalo?
20. říj 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 Já tam byla skoro půl hod.v předstihu,ale naštěstí už měla dofoceno.Takyjsem netušila,jak to bude probíhat. Vždycky fotí jenomjednu rodinu,takže to je bezva,že tam jste sami jenom s ní.
Holky já bych na srazík šla,ale ve čtvrtek je myslím svátek a v pátek bude mít manža asi dovču,tak to taky asi nebudu moct.
20. říj 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky navrhuju úterý nebo středa. co vy na to??
20. říj 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, taky bychom se přidali, nám by se šikla středa.
20. říj 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
O.K.,holky,my ve středu taky můžeme.Tak kdo ještě se přidá???Co Jíťo,raduš,gábi..........
20. říj 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ve středu s vámi počítám. V kolik hodin?
20. říj 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek Luci,my dojedeme zase nějak před 16,včera jsme tam dorazili,myslím, ve třičtvrtě :grinning:
20. říj 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
my můžem po 15h :wink:
20. říj 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
OK ve středu dorazíme taky. Můžem klidně i dřív, tak kdybyste někdo taky mohl... :slight_smile:
20. říj 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis :-d sme se sešli
20. říj 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis :-d sme se sešli
20. říj 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, středa bude OK, dojdeme kolem půl čtvrté, OK? :slight_smile:
Gabču s dětma jsme dneska potkali, říkala jsem jí, že plánujeme srazík, tak určitě taky ještě nakoukne.. :wink:
20. říj 2010 v 15:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,koukmá,že tu je plno lidiček ze Zr nebo oklí,taky pcházím ze Zr,nyní bydlím kousek za Bystřicí
20. říj 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 vítám tě tu :slight_smile: Jak se se Štěpánkem máte?
20. říj 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,jj,máme se fajn v pátek jedeme na kontrolu do Prahy
20. říj 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já tam taky nějak mezi třetí a čtvrtou dorazím. Snad. :slight_smile:
20. říj 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 tak at to Štěpánkovi všechno dobře dopadne. :slight_smile:
20. říj 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek jj,děkujeme snad jo
koukám,že některé tváře tu znám,zdravím Petu86,snad si na mě pamatuje ze základky,jsem nevědla,že máš mimčo,grtuluju
jinak koukám,že děláte srazík,to je potřeba,se občas odreagovat,že?
20. říj 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek