• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@d.h.86 jo občas se takhle sejdeme,i když ted už to hooodně dlouho nebylo :grinning: Však můžeš taky přijít.
Peta86 přijdeš také?
Tak teda malej už spí,ale byl to boj. Po koupání spustil tak šílenej řev a nic nezabíralo,prso taky nechtěl,chovat nechtěl,ležet nechtěl. Tak se nakonec uřval a usnul bez jídla.Jsem zvědavá,kdy se vzbudí. :unamused:
20. říj 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek ne,to je blbý,nikoho tu neznám,třebas někdy jindy
hele,přemýšlela jsi třeba,kdy druhé mimčo?
20. říj 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
To nevadí,já taky na prvním sraze nikoho neznala. Ale je to na tobě.
No po pravdě přemýšlela. Brala bych to klidně hned. Ale nevím,jestli se nám zadaří. Máme ještě jeden pokus. A tři miminka v mrazáčku. Antikoncepci jsem si nenechala předepisovat,domluvili jsme se tak s manželem. V našem případě bychom byli spíš rádi,kdybych otěhotněla přirozeně. Ta pravděpodobnost je bohužel minimální. :frowning2: A ty?
20. říj 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky

tak rýma se ztrácí paráda pomohl od justu tymiánový krém, ten je super, Markétce vždy taky pomohl a jsme ráda že to můžou děti od narození, pak klasicky jsme ošetřovaly sliznici libenarem a kapaly jsme nasivin kapky, a rýma je dá se říct pryč už jen fakt malínko, odsávat nemusíme vůbec tak sem ráda

jinak vše dobrý malá baští krásně v úterý jdeme do poradny tak sem zvědavá a spaní taky paráda spínká krásně :hearts::hearts:a prdíky od té doby co piju ten kmínovej a fenyklový čaj jako čistý fenikl louhuje se, tak prdíky máme pod kontrolou
20. říj 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky to je teda počasí co? :angry:
21. říj 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

@lucifirek Luci,to teda.Taková chumelenice.Ale teď už je zase hezky,třeba mi uschnou i ty plíny na balkoně :grinning:
21. říj 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k :slight_smile: snad jo,nebo zmrznou,nebo je vyfouká vítr. :grinning:
21. říj 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek já právě tohle ted řeším,dostala jsem první mrchu po porodu,tak musím příští týden na gyndu a přemýšlím,jestli antinu jo nebo ne
v mém případě je teda zbytečná,ale jistota je jistota a hlavně by se mi asi zlepšil obličej
ale manžel by byl rád,kdybych ji nebrala,on by druhé chtěl
ale jsu po císaři,tak mi dr řekl,že počkat aspon pul roku,což je někdy leden unor,to se dá vydržet,ale i tak nevím
mysleli,jsme,kdybych rodila přirozeně,že tomu encháme volný pruběh a třeby by se zadařilo hned,pro mě by to bylo jen dobře,ale řekli nám,žebez stimulace asi ne,tak fakt nevím
na IVF máme už jen jeden pokus,tak si stejnak myslím,že to asi ani nepujde
21. říj 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky. Tak jsme po poradně. Miminko má asi 2150 g, od minule přibral 950 g, já jsem za ty 4 týdny přibrala 2 kila, takže celkově mám 9 kg nahoře. Další kontrola 8.11., kdy bude první ctg a ukončení PN a nástup na mateřskou :slight_smile: .
21. říj 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

@zuzimila gratulace ke kontrole......rostete ukázkově :slight_smile: :wink: . A posouvali ti nějak termín, nebo se drží pořád toho prvního. Jsem zvědavá, jestli si nenadělíš dárek pod stromeček :slight_smile: :dizzy_face: .

ad počasí: MARAS!!! :confounded: .
21. říj 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila ty jo,gratuluji,my měli při porodu 2050gramu,tak to bude určitě krásé miminko
21. říj 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, jinak já jsem v podělí taky dostala prví kramy od porodu, takže lahoda :angry: :unamused: . Hned jak mi to výjde letím k dr pro prášky.......třetí mimčo radši riskovat nebudu :zipper_mouth: .

Lukáška mám doma, protože chrchlá, jak starý chlap a včera měl horečku. Byla jsem s ním u dr, ale na poslech je čistý, tak snad se toho brzy zbaví. :wink:

Andy musí nahoře prorazit ještě jeden zub a bude mít nahoře 4 klofáky a dole 2. Jo a bude mít mezeru mezi zuby......to bude prča :slight_smile: :wink: .

Jo, ptala jsem se včera manžy jestli mi koupí k narozkám 30 růží :dizzy_face: a on mi odpověděl, že mi objednal 3 kubíky dřeva :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Zabít málo :grinning: .
21. říj 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kk28 tak dostat krámy po 9měsících po porodu je ok,já jsu ani ne tři měsíce,a fuj,ale snad brzo skončí
já nedostala nic ani za porod,tak jsu zvědavá,ted budemem mít 28.tři roky výročí co jsje spolu celkově, červnu jsme měli dva roky od svatby a nějak si nepamatuju co jsem dostala
21. říj 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kk28 Díky, Kači :slight_smile: . No, jestli porosteme tímhle tempem, tak budu tlačit 4 kilového macíčka :grinning: . Termín mám furt stejný, podle usg v 7+0 je to 19.12., to mám v průkazce, podle NT ve 12+1 20.12. Kdyby existovala jetě taková vymoženost, že by si maminky mohly samy vybrat, kdy porodí, vybrala bych tak 14 dní předem, třeba na Mikuláše. Hodně svátků jsem trávila v nemocnici, tyhle by byly krásné, kdyby byly doma, s miminkem, třebas u mojí mamky :slight_smile: . Mamka výborně vaří a peče a asi by mě hezky obskakovala :slight_smile: .
Manžel romantik, že? Tobě bude 30?

@d.h.86 Díky :grinning:. Ty jo,vy jste měli dva kila? A rodila jsi dříve? Ve kterém tt?

Tak jsem dneska koupila kosmetiku pro malého, ale sklerosa, zapomněla jsem kartáček na vlásky a Bepanthen. Koupila jsem Rybilku, vatové štětičky, gel na bříško na prdíky ( doufám, že nebudu muset používat ), koupel Bubchen a Aviril olejíček jsem měla doma ( používám ho taky, nádherně voní :grinning: , jako Chanel No.5, ten miluju ). Taky ještě 60% líh na pupík. Už máme i nějaké plínečky, ještě ale málo, to bude až to poslední.
21. říj 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila něco mám v bazárku,nevybrala by sis něco?
jinak jsem rodila 39+0 a měl 43cm
21. říj 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 Takže donošené miminko? Ty jo, takový maličký bobík :slight_smile: . Co se týká věcí, tak díky, ale my už všechno máme, a jak u nás byla ségra / kijonkova.k /, tak říkala: Už nic nekupuj, máš toho moc :grinning: . Hodně jsem si napletla, něco koupila, něco mám půjčené, ale hlavně jsme nakoupili. Ještě mám v plánu plést deku pro malého, v hlavě mám plán, realizace bude co nevidět :wink: .
21. říj 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 já právě taky dostala mrchu tento týden. Tak mě to docela překvapilo,že je to brzo,když plně kojím.No ale nenaděláme nic. NO mi to řešili ještě před porodem a domluvili jsme se,že antikoncepci brát už nebudu. Je to zbytečný. A kdyby se přecee jenom zadařilo,tak jenom dobře. Tak to jste na tom stejně jako my. Máme poslední pokus a mám obavu,že se to nepovede. A na to,abychom byli samoplátci peníze fakt nemáme. Tak musíme věřit,že se nám oběma nějak zadaří. Já teda rodila přirozeně,takže otěhotnět můžu. Ty to máš po tom císaři horší. A ještě máš asi se Štěpánkem více starostí. Hlavně,aby měl už všechno v pořádku. Zatím tomu asi taky necháme volný průběh a říkala jsem si,že pokud se nezadaří,tak cca až budem malému kolem roku,tak bych to zkusila znova. Opravdu závidím těm,kdo si těhotenství může naplánovat a hned se jim zadaří.
21. říj 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek a copaqk máte vy za problém?
21. říj 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak jsme venku hezky vymrzli.Chtěli jsme jít pouštět draka,ale nějak nám to nešlo,moc nefoukalo a když jo,tak jen chvilku.Karolínka dneska vůbec nespala po obědě,tak doufám,že to bylo jen dneska,protože byla protivná až hrůza.Já jsem odpoledne vyžehlila 2 pračky věciček a plínek pro mimi a zítra budu pokračovat+ musím dát vyprat zavinku,deky,bryndáky ,prostěradla a ještě jsem neprala ponožky a rukavičky :grinning:

Holky,nemáte některá mantinel do postýlky froté od Scarlett? Já mám na něj zálusk,jen nevím,jestli se nebude shrnovat avydrží nějaké to praní.Od malé mantinel byl na nic,tak chci nový :slight_smile:
21. říj 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 my máme problém u manžela.Takže je to na prd. Kdyby byl problém u mě,tak se někdy stává,že se to ženám po porodu všechno upraví.Ale takhle asi těžko.navíc manža kouří. Přestal před druhým pokusem a pak se zadařilo. ALe už zase bání. :frowning2: A vy? já myslím,že to máš napsané v profilu,ale nějak jsem nestihla všechno číst. A kam jste jezdili?
21. říj 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 když si představím zase ty nervy,jestli to vyjde nebo ne. Ale snad to bude lepší,když už jeden pokládek doma máme. :slight_smile:
@kijonkova.k ty jsi se teda do toho pustila po hlavě. :slight_smile: Dneska fakt venku šílená kosa. A tady teda docela i fučelo. Ale musíme si zvykat,líp už asi nebude. S mantinelem bohužel neporadím.Nějaký mám,ale ne ten,co potřebuješ.
21. říj 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kk28 teda vy jste nemocní :frowning2: To bude Andy kočka :slight_smile: ,dneska se s tím dá cokoli udělat. Ale bude roztomilá. :slight_smile: Teda ten manža ti dává. To jsou chlapi. :slight_smile: :grinning: Dorazíš taky na srazík?
21. říj 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

@zuzimila Jo, jo bude mi 30 :zipper_mouth: :fearful: .

@lucifirek Na srazík nevím, nevím.....spíš asi ne. Oslava totiž bude ve čtvrtek, tak musím nachystat nějaký dobroty. A navíc mám doma Lukáška.

@kijonkova.k ad mantinel - vůbec netuším. Pro Lukiho jsme měla ze sady (nebesa, kapsář, mantinel, povlečení). Teďka pro Andy mám z Ikey.
22. říj 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 Ahoj Deni, to víš že si pamatuju, taky jsem nevěděla že máš mimi, tak taky gratuluju a kde že teď bydlíš?
22. říj 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kk28 tak to je škoda,tak se domluvíme někdy sami. Ted budeme blízko na Orlovně :grinning:
Venku je teda dneska krásně, až malý usne,musím zase něco nabalit. Včera a dneska jsem nic neudělala
22. říj 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky děvčata, tak jak se máte???

jdu na skok za váma nakouknout :slight_smile: za chvilku mi přijde kámoška s malou tak se na ně moc těšíme :slight_smile:..
vánoce holky co vánoce už nakupujete?? já pořád přemýšlím kdy se na to vrhnout ale dost asi budu koukat přes internet :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 tak co bylo dobrého k obídku. Jo chtěla jsem ti taky říct,že kdybys chtěla zkusit ten olejíček,tak ti odleju na vyzkoušení.

@monaberuska1 Moni já vůbec nevím,co budu kupovat a měla bych už začít,protože pak to bude mazec. Naštěstí jsme zrušili dárky s babičkama,sestrama a švagrama,takže mi hodně starostí odpadne. Koupím něco jenom neteřinkám a Alešovým rodičům a tatkovi.A samo teda něco manžovi,to ještě teda nevím co.
22. říj 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ad Vánoce: už začínám řešit :wink: , nevím co mám koupit 10-ti leté neteři a 11-ti letému synovcovi :confounded: , jinak asi tak nějak všem vím. Každopádně se můžete podělit s tím co budete kupovat vy........aspoň pro inspiraci :slight_smile:
22. říj 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek jojo mi jsme teda taky zrušily se sestrama a švagrovou a jejich dětma, trakže 9ti lidičkám koupit dárky a + manža markétka a nikolka :slight_smile: :wink: a právě taky nevím co.. takže taky začínáš?? :slight_smile: :wink:
@kk28 přesně tak sem to myslela já :grinning: že bych se inspirovala co budete kupovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: já ještě vůbec netuším,tak dětem je to jasný,nějakou hračku,nebo něco hezkého na sebe.
Tak Kubajz už spinká,ale to zase byla scéna,půlhodinový hysterický řev. Tak jsem zvědavá,ja k to bude zítra,když chci jít na tu show.
22. říj 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek