• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@lucifirek Brala jsem křenovou omáčku, ale já měla rizoto, tak si dal Tom a ještě tam má na zítra tak nemusíme vařit.:slight_smile:) u nás večer bez řevu takže dobrý, táta šel na pivo tak jsme samy a malá už od půl 8 spinká,já vyřizuju resty.
22. říj 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 tak to sis pošmákla,já si uvařila vývar a večer krupicovou kaši. Zítra si dám jen polívku,protože po vítání chceme vzít rodiče na jídlo do restaurace,tak se moc těším. U nás je manža doma,takčučíme na telku. Já jsem pobalila dvě krabice skla a keramiky a nemám už do čeho balit.
22. říj 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek A kam máte v plánu jít? Já právě přemýšlím, kam se dá jít s kočárkem??ať se vám to líbí a hezky vás přivítají.
22. říj 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 No já přemýšlela taky,kam jít. Nakonec půjdeme k Hajčmanům do nekuřácké části,je tam hodně prostoru a čisto.
22. říj 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to je fakt a tam dobře vaří, taky valstně v labuti je nekuřácká, ale jsou tam schody asi 3.
22. říj 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.tak my jsme na víkend u dědy a babičky v novým městě.Kačenka krásně u dědy usnula,a já jsem byla u babičky.
pokud řešíte Vánoce,tak já už tak taky zhruba vím.manžovi jsem koupila super diář v kroužkovém provedení a kožený,kde je adresář,kalendář na rok 2011 a 2012,plánovač,mapa,adresář,tužka.je dost tlustý a vychytaný.a pak takovou tu tašku na spisy a dokumenty.jako kriminalistovi se to bude hodit,páč má tašku od notebooku..
Kačenka dostane tu kuchyňku,župánek a vzduchovou fontánu s balonkama od playskool..
našim,tchýni a sestře nechám udělat velké obrazy s Kačenčinou fotečkou..a dědovi peřinu,polštář a povlečení..a synovcům skákací balon :wink:

@lucifirek Luci.určitě se už těšíš na stěhování,co?taky bych se stěhovala :slight_smile: my uvidíme v červenci s tou radešínskou svratkou..měli bychom tam dostat pěkný byt a měli bychom jistotu a moc bychom neplatili..tak uvidíme.jinak byt budeme taky asi kupovat..ale to je ještě daleko..jinak malý je moc pěkný :slight_smile: roste vám do krásy a už je z něj velkej chlap :slight_smile:
22. říj 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, máte někdo monitor dechu??
22. říj 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,my máme a spokojenost, bez toho bych asi neměla lehký spaní :slight_smile:
22. říj 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulka190 a jaký prosím máte???
22. říj 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 máme monitor dechu nanny, máme ho už po Kiki a super :slight_smile:
22. říj 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek ahoj luci kam se budete stehovat do domečku nebo do bytu? :slight_smile:
23. říj 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 do bytu na Klafaru,do té nové 25b.
@cvachna teda tak vy byste se zase stěhovali? To byste měli dobrý,hezký byteček,akorát je to teda z ruky co? Stěhování je super,ale to balení nic moc., :slight_smile: Jo,jo Kubíček roste jak z vody a dneska je teda šíleně protivnejl
23. říj 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 moni my máme monitor dechu s chůvičkama v jednom od Angel care. A je to super,byli tam dvě podložky. Měří to i teplotu v místnosti a spoustu jimých věcí. Docela dobré jsou také ty monitory dechu,co se připnou na plínku.
http://www.angelcare.cz/sid=53fa2381be2bda45642f821ebf995fcc/produkty/
my máme AC401+ , ale mají tam i samotné monitory.
http://www.rajmaminek.cz/akce/monitor-dechu-respisense-2010/
23. říj 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek tak to budeš mít supr:slight_smile:to stěhování je drina vid my se stehovali do domečku a hruza neverila jsem kolik veci človek muze mit :slight_smile:
23. říj 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji holky :slight_smile:

no mi právě chůvičky máme od philips jsou super.. ale monitor dechu jsme neřešily až ted pač malé zaskakuje, a to blinkošení občasný.. malá spí nádherně ale já prostě stejně nemůžu spát a nastavuji si budík abych jí kontrolovala, takže jsme teda mnitor dechu objednaly, te´d :grinning: nakonec teda od nanny, připlatila sme si poštu abych to měla doma do 24 hodin tak snad to v pondělí přijde.. a já se třeba už líp vyspím, prostě jak mi malá neblila a tak.. tak sem spala, ale ted nějak nemůžu.. a to se říká že u druhého je strach menší a u mě to teda je naopak :sweat_smile: :sweat_smile: :confused:
23. říj 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my monitor dechu máme Babysense,jsou tam dvě ty podložky a ještě jsme koupili chuvičky sencor,byli v akci za 1000kč a jsou i s kamerou,takže paráda
jinak Peti,bydlím ve Štěpánově nad Svratkou,jsem se vdávala před dvouma a pul rokama
23. říj 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
mmoc děkuji holky, tak já nakonec objednala nanny. tak uvidíme, taky by se mi šikly dvě podložky, ale tak bude stačit ta jedna do postýlky na spaní v noci jako do ložnice, a v obýváku do cestovky tak bud jí tam přendám a nebo tam jsme pořád nikdo tam nikdy není sama :slight_smile:

jinak holk posílám pár foteček semka :slight_smile: jak taky rosteme :slight_smile:
23. říj 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

@monaberuska1 Moni,my máme taky monitor dechu nanny,máme ho ještě po Karolínce,je to super věc.Nám dokonce jednou pípal,ale jakmile jsem byla u postýlky,malá byla vzbuzená.Nebyla ale mimo dosah,takže si myslím,že měla delší apnoickou pauzu (nedýchala) a tím,jak se zapnul alarm,tak ji to probralo a nadechla se.Myslím,že je to tam i snad napsané,že to takhle funguje.Je to dobrá investice a určitě to nejsou vyhozené peníze.Já,když jsem se v noci vzbudila,tak jsem jen zkontrolovala světtýlko,jestli bliká zeleně a zase jsem v klidu usnula.Ale už jsem slyšela i názor,že je to zbytečné,že přece když už by dítě mělo mít náhlé umrtí kojence,tak ho to nezachrání.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: To sice ne,ale přece Tě to upozorní,že se něco děje a na rodičích už je resuscitace a zavolání rychlé.Takže život to ve finále zachrání.A toto řekla paní,která by nedala mladšímu dítěti boty po sourozenci,protože se to "nemá"(jako kvůli tomu,že každý má jinou nohu atd.,což je sice pravda,ale řekněte mi,jak může dítě,které váží 14 kg a boty používá třeba jen 5 měsíců je vyšlapat?)Tak nevím,co je asi důležitější?Nové boty nebo monitor dechu????? :wink: No,hlavně,že moje dítě monitor mít bude :grinning:

23. říj 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jinak holky jsou krásné,Mončo :grinning:
23. říj 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný večer,

tak děti už chrupčí...............teď snad bude chvíle klidu :grinning: :slight_smile: .

ad monitor: já ho neměla ani při Lukáškovi a ani teď a ani jsem nějak neměla potřebu ho pořizovat.......... a to jsem musela mít všechno (dle seznamu na netu) :grinning:
A co jsem třeba slyšela názory maminek co ho mají, tak tvrdí, že je težké se s ním pak rozloučit......že si člověk na to hrozně zvykne............nemůžu soudit, jen píšu co jsem slyšela :slight_smile: :wink:

Hezký sobotní večer všem :slight_smile:
23. říj 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k moc děkuji, taky jsme objednala ten nanny, no tak to jsi mě teda zarazila :grinning: :grinning: popravdě :grinning: :grinning: no ale tak je pravda že hold na to má každý svůj názor a to je vpořádku myslím si že to nejosu vyhozené peníze. aspon ne pro nás teda :slight_smile: a já budu moct v klidu spát :slight_smile:

mám dneska aji nějakou depku..připadám si jak neschopná matka :frowning2: :frowning2: :frowning2: prostě nějakej blbej den nebo to nehcápu ůbec... :frowning2: :frowning2:
23. říj 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 Aha tam odtud znám jednu paní, ale už asi 4 rok jsou přestěhovaní ve Žďáru. a manža je tam odtud nebo jak vás napadl Štěpánov?
23. říj 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak monitor nemáme, chtěla jsem si ho půjčit v nemocnici, ale pouštěli nás v sobotu a musela bych tam jet v týdnu znova a ani jsem nevěděla jestli mají nějaký volný, tak jsme se na to nakonec vykašlali. Doktor k tomu řekl, když nás propouštěli, že je to na nás, ale ať se připravíme na to, že mají falešný alarmy a když jsme byly malé my tak nic takovýho nebylo a taky jsme tady.

Měli jsme hezké odpolko, byly jsme na prochajdě a zítra jdeme na obídek k tchánovcům, tak je to fajn.
Mějte se fajn a hezkou neděli.
23. říj 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky.chtěla jsme se vás zeptat..koupili by jstena vašem místě dvouleté holčičce tento počítač?
http://www.pocitac-sikulka.cz/cz/muj-chytry-pejsek
já nad ním přemýšlím..

MONI:máš moc pěkné holčičky a na fotkách jim to moc sluší :slight_smile:

KIJO:to s těma botičkama je blbost..já když budeme mít třeba druhou holčičku,tak skoro ve stejným období,jako Kačka,tak určitě botičky bude mít taky po Kačence.protože kačka je nemůže za 3 měsíce rozšlapat :slight_smile: tak si vše schovávám :slight_smile: jinak jsme vás dneska viděla u hrušky :slight_smile: šli jsme s dědou a s taťkou ven.. :slight_smile:

jinak ten monitor dechu je prý nejlepší osvědčená nanna.. :slight_smile: ale nemůžu posoudit..my jsme neměli žádný..
pěkný večer..
23. říj 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cvachna moc děkuji :slight_smile:
23. říj 2010 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 moni s tím monitorem je to těžký, je to taková jistota,ale je pravda,že dřív to nebylo.Kámoška s dvojčátkama měla na obě děti a jednou se jim spustil,ale neví,jestli falešně. Ale když přišli k prckovi,tak ho vzbudili a v pohodě. Jinak ten co máme mi měla kamarádka,jejich holčička hodně ublinkávala a spustil se jim několikrát.Takže říkali,že byli rádi,že ho mají. V tvém případě,pokud teda malá blinká a třeba se zakuckává,tak bych ho pořídila. Nebo si ho můžeš půjčit tady v zr na poliklinice v lékárně na pár měsíců. Nechci tě nijak teda strašit,ale bylo by to pro tvůj klidný spánek lepší. :slight_smile:
23. říj 2010 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak já po jedenácté dorazila z té show a byla teda naprosto luxusní. Holky byli krásné. A malý bude asi za chvíli vstávat,tak se mi nechce jít ani usínat. Jinak chlapi to doma zvládli v pohodičce. Přišla jsem domů a oba v ložnici chrupkali. :slight_smile: ODstříkané mlíčko ani nepotřebovali. :grinning:
23. říj 2010 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek no vidíš máš doma šikovné chlapi :slight_smile: to je pěkný když přijdeš domů a tam klid dítě spí manža spí parádička že??
jojo určitě, no už ani tak neblinká ale nekrká pořád jen občas , že se krkne ale ne nějak pravidelně takže pořád mám strach že jí zaskočí... ted máme tu rýmajznu ještě trochu je protivná... ale už málo :slight_smile:
24. říj 2010 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 manžel je odtud
24. říj 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky:slight_smile:

přeji krásnou neděli.
jinak holky sesmolila jsme dopis pro tu podvodnici co mě napálila na MMB :frowning2: teda okradla..teda nechápu jak nikdo může být tak falešný.. doufám že to vyjde.. no uvidíme..

jinak jsem teda ted na MMb ještě objednala manžovi vánoce taky :grinning: teda jen část vánoc, ještě pro něco ,musím do ždáru jak se prodávají ty dětský botičky .-) tam se mu moc líbil batoh tak ten, a ještě něco ještě ale nevím co, to ale až zas s další mateřský :grinning:
24. říj 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek