• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@monaberuska1 copak tě okradla?to je děs,taky tam nakupuji,něco tam prodáváš?copak kupujete na vánoce?vubec nemám tucha
24. říj 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 ani se neptej :frowning2:
Markétce k vánocům, žehlící prkno s žehličkou, magnetický divadlo s krtečkem a jeho kamarádama a o úklidový set :frowning2: :frowning2:
je to hrozný jak nikdo může takhle okrádat lidi, snad mi to ale pošle uvidíme co dopis...třeba to zabere ještě budeme telefonicky vyřizovat.. a bohužel se musím začínat smiřovat s variantou aji tou že prostě to už neuvidím... toto je riziko při nakupvání na MMB ale jsem na MMB od roku 2008a nikdy se mi toto nestalo :frowning2: jen jednou ale to nakonec dopadlo dobře že mi to paní poslala....takže to nepočítám.. a ted :frowning2:

no pro manžu sme tam objednala Mikinu a tričko a ještě ten batoh koupím v tom ždáru a pak s dašlí mateřský uvidím.. to ještě nevím ale něco mě napadne :grinning:
24. říj 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 ahoj copak se ti staloty jsi poslal penize a ona ti to nechce poslat? :frowning2:
24. říj 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
takk jsem přihodila pár foteček
24. říj 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten víkend teda zase utekl.
jsem zvědavá,jak bude malý dneska spát. V šest usnul a pořád spí. Normálně koupeme před sedmou.
24. říj 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 teda s tím mmb je to mazec. Já teda moc neobjednávám,ale zatím všechno v pohodě. Ale je to o důvěře no. A nejsou tam nějací administrátoři,kam bys poslala stížnost? Třeba na aukru to tak myslím je.
24. říj 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek Krásný fotečky a jaký bylo vítání? jak to probíhalo?
24. říj 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 no bylo to docela dobrý. Byli jsme druhá várka. :slight_smile: Zpívaly taam malé holčičky. Pak měl ten pan Dvořák slavnostní řeč,z té si teda nic nepamatuju,protože jsem se věnovala malému a soustředila se na něj. Pak nás vyzvali se podepsat,i s manželem. Dostala jsem kytku,manža knížku říkadla,pohádky.... Před tím jsi ještě dala prcka sestřičce,aby ses mohla v klidu podepsat a já ho tam potom málem nechala :grinning: šla jsem si sednout bez něj. :grinning:
24. říj 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 malá už spinká? No mě Kuba spí na sedačce v baby vaku,to se mi ještě nestalo,tak jsem zvědavá,kdy se probere a budeme koupat a kojit.
24. říj 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak dlouho to trvalo? jo malá už spinká, už ale 3.den chodí, takhke kolem půl 8 aa dneska se vzbudila ve 4 a pak v 7 a pak v 9 takže jsme si pospali.my jsme dneksa koupali taky trochu dýl, vlastně sprchovali, rpotže byla tak pokakaná, že musela do sprchy tak jsme to zvládly najednou, to si to vybrala, protože 3 dny nekakala.takže dneska snad už 3krát :grinning:
U mudr. jsme dostali takový balíček a tam byli nosítka beco tak jsem na to koukala a vypadali celkem pěkně ale ta cena 3500,-.ty máš něco podobnýho na Kubíka?
24. říj 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 tak půl hodiny. NO malý se my teda docela často taky pokadí až na záda a to by člověk spotřeboval půl balíku ubrousků,tak lepší je vzít pod vodovod. :slight_smile: Aha,tak to my žádný bylíček od dr. nedostali.Já mám půjčené od ségry nosítko baby neo,ale zatím jsem ho nepoužila,až bude víc pevnější. Ted mám doma baby vak,od manželových kolegů a ten je super. přez den ho v něm uspávám.
24. říj 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek jojo teda mazec.. jojo jde to tam sem psala, ale spíš mi pomůže ta paní právě než admini, pač ty jen že jí zablokovaly už 8 falešných bazarů..a nic s ní nezmůžou právě... takže tam nic.. no uvidíme..

ted se, poslala peníze za to co jsme objednala manžovi tak snad toto proběhne oukej .
@petule33 jojo prostě lidi josu zloději.. nejhorší je že tato paní je skoro babička oto víc je to smutné jako...že tak stara a taková zlodějka
24. říj 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to je takovej ten popruh co si ho jako na sebe uvážeš? tamto je jako batoh.
Ona říkaal, že je to pro malý mimčo ale že jim to došlo teď, byla tam plínka newborn ta 1 takže ta už nám je taky malá, pak nějaká přesnídávka, a letáčky, no krabice jak nevím co ale vevnitř celkem nic.jo a vzorek persilu a aviváže silan senzitive.
Tak to jsem si myslela že to bude delší.tak to je dobrý, tak to by malá mohla vydržet.
24. říj 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 to nosítko je jako batoh a baby vak je přez rameno se sponou,je to jednodušší než šátek.
24. říj 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,nám ten víkend taky nějak utekl.Včera byl taťka v Olomouci závodit,tak nebyl celý den doma a dneska jsem dopoledne uklízela a vařila a odpoledne jsme jeli do ZR,podívat se Karolínce na zimní botky.Koupili jsme nádherné trekáče Alpin pro ve Sportisimu.Jsem z nich nadšená,sama bych je chtěla :wink:

@monaberuska1 Moni,tak to je maras.Já už jsem teda objednávala na MMb několikrát,naposledy teď kočárek k vánocům pro malou,jako za tchyni,ale vždy čtu hodnocení a jakmile je jen jedno špatné,tak jdu pryč od toho.Tak snad Ti to ještě pošle :wink:

holky,co ten sraz,kdo teda všechno půjde?
24. říj 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,malý je nádhernýýýý :grinning:
24. říj 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k jojo taky vždy čtu hodnocení. měla 4 pozitivní ale říkám asi začíná tak dobrý.. no ale ona začíná pořád pár obchodů uděla na 1* apak začne okrádat.... děkuji snad jo..
já právě taky ne.. MMB je můj oblíbený internetový obchůdek :grinning: :grinning: :grinning: dám si větší pozor příště...:_)
24. říj 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k moc děkuji. :slight_smile: Tak to jsem na botičky zvědavá. Já na srazík snad dojdu. :slight_smile:
Tak malý nakonec včera spal do desíti a pak jsem ho jenom nakojila a spinkal dál. A vydržel do sedmi. A ted už zase spiká. Tak jdu zas něco pobalit. Akorát já jsem teda víc unavená a zmlácená,než jsem špa spát.

@monaberuska1 to stěhování je mazec vid. Jak jsi to zvládala ty s tím pupíkem a s malou,já toho teda s malým moc nestíhám. Tak balím vždycky večer,když zrovna spinká. A nebo přez den,když spí. ale to je vždycky tak půl hodiny,takže nic moc.
25. říj 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek vy se stěhujete?? to mi nějak uniko asi.. no byl to mazec ale dobrý :slight_smile: šlo to jen mnohe pomaleji než bych chtěla, pač sem byla v pohybu dost omezená hihi : :grinning: :grinning: :grinning:

holky ta zlodějka mi po tom mým emailu napsala, a prý dneska vše posílá aji s dárkem za nepříjemnosti prej
25. říj 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 tak at balíček dorazí v pořádku :slight_smile: Jo,jo stěhujeme. Manža postupně odváží co pobalím a v sobotu už velké stěhování a první noc v novém bytě.)
25. říj 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůůůůůů tak to už se těším vid???? no já jen zírala kolik máme najednou věcí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. říj 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 jo,jo já taky nestačím zírat :grinning:
25. říj 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jinak holky, včera sme čekala až do půl 1 ráno na kojení a malá se nakonec nevzbudila tak sem šla spát a alá se zas vzbudila až v půl 6 ráno :grinning: už po druhé spínkala celou noc :slight_smile::hearts::hearts::hearts:ale přes den si fakt dává do nosu hihi, co dvě hodiny tak kojím ale nevadí mi to jsme ráda spíš .-) :slight_smile: :wink:
25. říj 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,nemáte některá zájem o dm kupony?mám v bazárku
25. říj 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 jelikož máme v Polné jen tetu tak nakupuji tam... :slight_smile: ale děkuji za nabídku :slight_smile:
25. říj 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 jasný,jen se ptám,mám jich plno a asi všechny nevyužijeme
a v labíčku mám i jiné věci
nemáte některá zájem o koženo bundu?kabát?nenošené
25. říj 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 mrknu jsme zvědavá :slight_smile:
25. říj 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 jsu ochotná snížit cenu,je bunda nenošená,měla jsem ji jen ejdnou,nevím,co jsem blba při koupi
25. říj 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkný věcičky :slight_smile:

taky mám bazárek :slight_smile: to máš asi hodně kuponu že :grinning:tak snad nějaký udáš
25. říj 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek