• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@d.h.86 nene já kožený věci nenosím :grinning: já mám spíš styl sportovní elegance, kožené věci se mi nelíbí :frowning2:
25. říj 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ten kabát kdyby měl někdo jiný zájem holky
s cenou jsu vážně ochotná jít dolu
25. říj 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 myslela jsme to tak jakože mrknu do albíčka tvého na inzerátky že jsme zvědavá :grinning:
25. říj 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 jasný,v pohodě
koukala jsem k tobě,snad jen ten krém od Hipp na opruzeniny,ale asi ne
já mám kluka,ty holčičky,že?
25. říj 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 Ahoj taky tě tu vítám....ale my se přece taky zníme sice už jsme se dloooooooooooouho neviděly ale známe se :wink:
25. říj 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 Ahojky,taky už mám vánoce pro Domču vyřešený ale ještě né vše koupený :wink: a tátovi to vůbec netuším ... :unamused: :grinning:
25. říj 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka33 jéé,ahoj,jak se máš?
koukám,že vánoce máte všechny zmáklý,já vážně netuším co
25. říj 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 tak to teda taky nechápu...zatím jsme s MMB taky spokojená...ty lidi jsou hrozní :angry:

Jináč holky se omlouvám vůbec jsem sem ted nechodila a tad nevím kdy to dočíst na srazík rádi dorazíme...Domča se právě vzbudil takže to asi opět nedočtu je to pěknej vsteklej dábel.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

25. říj 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 ahoj no ale dalo mě to přemejšlení :stuck_out_tongue_closed_eyes: bohužel máme najdřív narozky a za měsíc vánoce :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale co se dá dělat...letos to budou dva velké dárky a náká drobnost.Narozky skluzavka a vánoce kolo 3v1... :slight_smile: tak snad s toho bude mít radost... :wink:
25. říj 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka33 tak to určitě bude radost
přemýšlení?chodili jsme spolu do první a druhé třídy,ještě s Lenkou Benešovou,Pavlem Suchým atd
25. říj 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 jo jo to už je taky pár let .... :grinning: :wink:
25. říj 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k my se hlásíme též na srazík... :wink: :grinning:
25. říj 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak Domča je celkem hodný a nechal mě vás dočíst.Táta se nám za chvíly vrátí z práce a já jedu s dědou do Polný prý tam otevřely náký obchudek s dětským oblečením tak se tam jedu mrknou a děda bude kupovat kytku na hrob...takže malí výlet bez Domči :wink:

Jináč u nás nic nového ,Domča stále zlobí...a kamarádka už má miminko takže se ted můžu mazlit a nerozčilovat se jak s tím naším satanem :unamused: :angry: hned bych ho brala zase :wink: ale táta řekl ne! :frowning2: :angry: tak nevím nejdřív jsme nechtěla já a ted nechce on...a já bych do to šla znova :slight_smile: tak musím počkat až táta bude chtít :sunglasses: asi taky se necejtí kuli penězům... sakra proč ten svět je tak nazpravedlivej... :unamused:
25. říj 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka33 A nevíš jak Jitka?Psala,že jo,ale už tady dlouho nebyla.Když tak ji pisnu sms.Tak mám tam zítra zavolat a objednat ten stůl,jak je tam ta sedačka?
25. říj 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, jen nakukuju, za chvilku jedeme na nákup na město..
Kristinko - určitě jdeme, počítám s tím na sto procent a už se moc těšíme.. :slight_smile:
25. říj 2010 v 15:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Super,taky se moc těšíme :grinning:
25. říj 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mamky,

chtěla jsem se jenom zeptat, jestli některá dáváte čajík od Hippu, že já vždycky objednávám od jedné paní z internetu, takže kdyby jste chtěly, tak Vám vezmu taky. Já to beru tady se sousedkou.
Je to klasický čajík od Hippu jen toho je 400 g, takže jednou tolik než co se prodává tady u nás. Čajíky jsou vždycky čerstvé, a má Červenou karkulku, Šípkovou růženku a Fenyklový. Všechny jsou od ukončeného 8. měsíce a stojí 90 Kč. Kdyby něco, tak mi písněte do IP, jo?
Pa a hezký večer :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. říj 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

my na srazík dorazíme taky :wink: Jen sem se chtěla zeptat, jeslti je to nějak blokované nebo ne (kdybysme tam náhodou byli první :slight_smile: )
Kači my Hippáckej nedáváme. Kupuju klasický sáčkový od Apotheke nebo Lerosu.
Luci dneska sem na tebe mávala z auta, ale asi si mě neviděla... Šli ste s Kubíčkem po chodníku a já jela směr Nové Město.
Taky vám musím napsat další Anetčin pokrok :grinning: Sama se postaví u čehokoliv a udělá pár krůčků než zjistí že jde a pak spadne :sunglasses:
Takže se mějte krásně a ve středu se budeme těšit :wink:
25. říj 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka33 jo?? teda tak to je super a copak dostane Domča?? :slight_smile:
jojo taky ne, až ted ale už mi poslala aji podací lístek takže asi opravdu odeslala :slight_smile: tak sme zvědavá takže do středy bych to tady měla mít :slight_smile:

jinak holky dneska sem byla s manžou a holkama ve ždáře mrknout na boty a na bundy a přijela sem domů s dvouma rolákama :grinning: prostě bunda se mi žádná nelíbí a boty už vůbec ne.. takže ve středu mrknem v jihlavě a markétce asi zas pořídíme ty botky OLANG
25. říj 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky. Tak Kubíček už spinká,tak jsem si uvařila kmínový čaj a povečeřela. A ještě mě čeká nádobí a něco pobalit. Nakonec budeme stěhovat už čtvrtek pátek a v sobotu to ,co se nestihne. Tak si musím máknout.
Jinak ekzem máme zase hnusnej. Od pondělí do pádku jsem mazala Locoid a hzky se to zatáhlo,ale dva dny jse mnemazala a je to zase jako před tím. :frowning2:

@eelka Jooo,tak já tě neviděla,to se teda omlouvám.
Snad teda v tu středu dorazím. Tak koukám,že nás bude hodně,tak to je super. :wink:
Dlouho tu nebyla Gabča,nemám jí písnout sms,nebo neříkala JíŤa,že s ní mluvila?
25. říj 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek Luci,zkus jí napsat.Já tam zítra zavolám,jestli najdu někde číslo :wink: a objednám to asi pro 7 lidí,tak snad to bude stačit.

A Katky,vy nepříjdete???
25. říj 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k napíšu jí teda zítra sms
25. říj 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..nám ten sraz bohužel nevyjde.máme celý týden nabitý a v pátek jedeme k našim..

@monaberuska1 ty botičky OLANG jsou moc pěkné.mě se líbí.my máme zase něco jako goretexy,ty jsou vysoké a pak pohorky zimní z deichmannu.

jinak nám včera dorazila bundička s oteplováčkami od topolina,tak zima už může začít..máme vše :slight_smile:

@lucifirek Luci.pěkné fotečky :slight_smile: my jsme ani vítání občánků u kačenky nestihli :frowning2:
26. říj 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. říj 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cvachna jůůůů no to je krásná souprava taky se mi líbili ty soupravy od topolino :slight_smile: , a celkově topolino má ted celou kolekci povedenou :slight_smile:Kačence to moc slušínká :slight_smile:
jojo mi měli loni takový vysoký od olang a max spokojenost právě takže letos to pořešíme taky těma asi :slight_smile: :slight_smile:
26. říj 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 Moni.mě se taky topolino líbí.a máme i od něj kombinézku :wink: botičky je dost složité vybrat.od deichmannu jsme nechtěla a nakonec je koupila,protože ji krásně seděly.a ty goretex jsou taky super..vysoký a do sněhu super :slight_smile: ale ty olang jsou fakt moc pěkný :slight_smile:
26. říj 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,mám doma kupon se slevou 100Kč na boty od Superfit?nemáte některá zájem?
26. říj 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,holky,tak v kavárně je reservačka na zítra od 15.h.Na jméno to není,neptala se,ale bude to ten stůl,jak je tam ta sedačka :wink: My s Karolínkou dorazíme asi po 15,30h :wink:
26. říj 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo aholky já málem zapoměla :grinning:
dneska jsme byli v poradně a dr. mi řekla že bych mohla zásobovat Jihlavskou mlékárnu :grinning: :grinning: pač Nikolka nám za 2 týdny přibrala 710g takže celkem má 4710g a dneska nám je úplně přesně měsíc :slight_smile: takže byla moc spokojená jak přibíráme :slight_smile:a já taky :grinning:

holky já se omlouvám na srazík tenhle se nedostavíme,
26. říj 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

my nakonec taky nedorazím :frowning2: Anetka má ode dneška pro změnu kašel a tak to v ní divně chrčí... Zítra jdeme směr Mudr, aby jí aspoň poslechl. Jen se dostaneme z rýmy zase chytnem tohle :frowning2: Teď chudinka usnula,tak snad jí bude potom líp... :wink:
Tak sem se těšila jak vás co neznám poznám. Doufám, že příště už to vyjde!
26. říj 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek