• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Ahojky,

tak my nakonec asi dorazíme. Lukáška povezu k babičce na hlídání, takže bych se otočila jen s Andy :slight_smile: :wink: .
26. říj 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 Nikolka je teda šikulka, že tak hezky papá :slight_smile: :wink: ........gratuluju ke kontrole :wink:

@eelka ať kontrola dopadne dobře :wink:
26. říj 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kk28 Kači,tak super,přijeďte,ať zkoukneme princeznu :grinning:
26. říj 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 teda ta vám roste :slight_smile: to my jsme měli takovou váhu snad ve 3 měsících :slight_smile: ěikulka ta Nikolka :slight_smile:

a srazík si moc užijte :slight_smile:
26. říj 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 teda ta vám roste :slight_smile: to my jsme měli takovou váhu snad ve 3 měsících :slight_smile: šikulka ta Nikolka :slight_smile:

a srazík si moc užijte :slight_smile:
26. říj 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k super,já napsala i Gabči,ale říkala,že má problémy se zubem,tak ještě uvidí. Každopádně to ví. :slight_smile:
26. říj 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kk28 super.
26. říj 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak máme za sebou náročný den, já jsem byla ráno na gyndě, nechala jsem si dát tu mirenu, tak jsem zvědavá, bylo to nepříjemný, ale dalo se to vydržet a teď mi je tak divně jako při MS.
pak jsme byly na nastřelení náušniček, tak mě teda slza ukápla, když Teuška začala brečet, ale zvládly jsme to.
Na srazík nedorazíme, zítra toho máme moc se připojíme na další.
Na dvouměsíční kontrole jsme měli 5,24kg takže taky pěkně rostem. :slight_smile: a příště nás čeká nějaké očkování, tak snad to nebude mít nějaké následky.
26. říj 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukám na ty vaše váhy,teda váhy miminek-my máme v pátek 3měsíce a malej měl včera 3460gramů
26. říj 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek nevíš jestli dojede Michala?? Minulý týden cosi říkala vaše babička, tak jestli nevíš něco bližšího :wink:
26. říj 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eelka dodrazí už ve čtvteknebo v pátek. Dušan nám bude pomáhat se stěhováním a já budu v sobotu v Losenici,než budeme moct na byt s malým. Tak můžeme klidně zajít ven. Já bych docela ráda viděla i Míšu Kubíčkovou z hospody.Viděla jsem je naposledy v šestém týdnu na kloubkách
26. říj 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek Já Míšu potkala taky na kloubkách tak jí pozdravujte jestli se s ní uvidíte, měli jsme tam svatbu. :grinning:
26. říj 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 Faaakt tak to je ten svět fakt malý vid. Jak se prosím tě jmenuješ přijmením? Pozdrav vyřídím. :slight_smile: Mají to tam předělané moc hezké že?
26. říj 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 nám se teda ekzem zase šíleně rozjel,tak se musím s dr. domluvit. A dneska jsem šla s malou k tatkovi sama a byla moc hodná .Ségra taky dorazila od Maškové za chviličku,že tam nikdo nebyl. :slight_smile:
Tak já jdu koupat,mrku ještě večer na rychlo,ale musím ještě balit.
26. říj 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek tak se můžem na sobotu domluvit :wink: To už snad bude Anetce líp abysme mohli jít ven.... jestli chceš tak můžu říct Míše Kubíčkoví aby šla taky :slight_smile:

@peta86 vy ste tady měli svatbu?? my totiž bydlíme hned naproti Kubíčkum resp.hospodě :grinning:
26. říj 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkuji :slight_smile: jjo rste jako z vody, papá krásně teda :slight_smile::hearts::hearts:nemůžu si stěžovat, aholky už máme monitor doma a už monitoruje tak sme zvědavá jestli fakt bduu v noci klidně spát :grinning:

d.h 86- je vy jste drobečci :slight_smile: takovou váhu jsme nějak měli když jsme šli z porodnice :grinning: a Markétka měla dokonce ještě víc ta měla 3666g když se narodila :grinning: to jste teda opravdu drobečci a vy jste rodily nějak dřív??že jste tak malínký??
26. říj 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eelka jo to bys jí říct mohla,protože já na ní nemám číslo.
@monaberuska1 A koupili jste,nebo půjčili?Že to byla rychlovka. :slight_smile: Snad už se v klidu vyspíš. :wink:
@d.h.86 tak to je mezi těmi našimi miminky hodně velké rozdíli,na to že jsou jen o trošku od sebe. My měli ve 3měsích 6180g a 64cm .ALe u vás je to jasné.Tím,co jste si prošli,nebylo to vůbec jednoduché a pro Štěpánka to bylo náročné. Hlavně,že už ted je na tom lépe. :wink: A kdy že jsi říkala,že jedete na tu kontrolu? NEbo jste už byli? A jestli jo,tak jak jste dopadli.
26. říj 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek nene koupily úplně nový z netu akorát sem si připlatila poštovné abych to měla doma do 24 hod víš?? :slight_smile:
jojo tak jako v noci sem fakt spala prostě pohoda, byla sem klidná že by kdyby náhodou..tak alarm.. takže dobrý :_) :slight_smile: :wink:
27. říj 2010 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 tak to jsem ráda,že ti to pomohlo. :wink: Je to dobrá věc a pak to můžeš zase prodat. :slight_smile:
27. říj 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,rodila jsem 39+0,ale měl jen 2050gramu a 43cm
jinak na kontrole v praze jsme byli a dopadli jsme dobře,zas až v březnu
27. říj 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno holky :slight_smile: nejak vás nestíhám dočítat neverili by ste že ti větší kluci dají víc zabrat než kubik :slight_smile: dneska máte srazík tqak si ho pořádně užijte a pak dejte fotečky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. říj 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak bohužel my na srazík nedorazíme :confounded: :frowning2: . Andy v noci kuckala jak o život, tak jsme zajely k dr a vyfásly jsme Spiromet. Chrčí to v ní škaredě, tak bych nerada někoho nakazila. Hezky si to užijte :slight_smile: :wink: .
27. říj 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek Te´d jsem Pavlasová a měli jsme tam svatbu loni září.a říkali, že jsme první svatba co dělali. :grinning: mají to tam moc hezký.
My se zatím teda držíme akorát bych potřebovala nějakej krém malý na obličejík, je nějaká suchá a ten hipp nějak nezabírá, tak nevím co mam zkusit.tak pak napiš co ti řekli.
27. říj 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 Peti,my používáme obyčejný od Babylove,stojí cca 40Kč,je na obličej a mám i druhý a ten je na obličej do mraz a chladu
Jinak nemáte teda někdo zájem o dm kuponky?mám jich plno a nestihnu využít
27. říj 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 tak zkus nějaký krémík co mají na zimu,jsou hutnější. Já ted koupím klasickou modrou indulonu,tak ji můžeš taky zkusit. Četla jsem,že je dobrá i na promazání toho ekzemu. A ještě mi ted něco radila dneska Kija.Jak je ten excipial mast. Jeslti si to nepletu. Já ted zkusím koupit tu indulonu,protože budeme mít za chvíli to mlíko linola spotřebované.

Jinak to dneska bylo holky bezva. :slight_smile:
Malej je hodnoučkej. Usnul až před barákem. A ted se po chvíi vzbudil. Dneska koupat nebudeme,protože jsem ho už jednou sprchovala,jak se dopoledne pokadil.
27. říj 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 tak to je moc dobře že jste dopadli báječně :slight_smile: sice nevím s čím ale hlavní je že jste v pořádku :slight_smile::hearts::hearts:

@lucifirek jojo to jo fakt jsem v klídku :slight_smile:

jinak jsem si dneska koupila teda konečně bundu ale byl to těžký boj :grinning: manža ale prej mě chápe :grinning: on je totiž v nakupování ještě horší :grinning:
27. říj 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jenom holky ta zlodějka!!!!!!z MMB tak mi dneska přišel balík s těma hračkama, a poslal toho ještě víc a moc hezký věci takže jsme ráda že to dobře dopadlo a Markétka bude mít dárečky pod stromečkem:hearts::hearts::hearts::hearts:

27. říj 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 tak to je dobře, že to nakonec poslala. :slight_smile:

@eelka jak to,že jsi nakonec nedorazila? Teda ale tam dneska teda byl šrumec.
27. říj 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
koukám, že ste se odpoledne dobře bavili... :wink: Doufám, že příště už dorazíme kkonečně taky :slight_smile:

@lucifirek psala sem včera, že nedorazíme. Anetka je nachlazená, dneska sem tu měla doktora aby si jí poslechl jeslti to nemá na průduškách - naštěstí ne. Prý to odezní samo, ale ještě zítra se máme zdržovat doma. Doufám, že se z toho už dostane. Jinak sem dneska mluvila s Míšou Kubíčkovou, tak se sobotou počítá. Jen jí pak máme dát vědět kdy. Nám to je odp.fuk, Anetka chodí spát přes poledne.
27. říj 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek jojo a fakt to žehlící prkno s tou žehličou je opravdu luxusní :_) to malá bude mít velikáááánkou radost :slight_smile: a to divadlo s krtečkem to bude taky zírat :grinning: a ty ostatní věci josu taky super, no bomba, dneska mi přišel aji balíček s věcma pro manžílka a to sme slintala :slight_smile: :grinning:
27. říj 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek