• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
taky doufám že příště se svámi zas uvidím :slight_smile::hearts::hearts:
27. říj 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 malej má po opraci srdíčka,má vrozenou vadu,ale je to náš malej velkej bojovníček
linolu mažem na hlavičku,máme takový ty šupinky
vubec nevím,co koupit na vánoce,tchánovce mám vyřešený,naše s bráchou nějak taky,ale co manžovi nevím no a malýmu taky ne,.zatim z toho nemá nijak rozum
27. říj 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za tipy, zkusíme.
Zítra se chystám na nákupy do takka přišla mi slevová kartička tak jsem zvědavá jestli tam něco pořídím.taky bych potřebovala něco na vánoce ale vůbec nevím co, snad mě třeba přepadne můza. :grinning:
Malá nějak nemůže zabrat, tak se mějte.
27. říj 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eelka tak nám je to taky celkem fuk. Asi se domluvíme na nějakou hodinu,ale musíme ted,já už tady pak asi nebudu,nebo mi písni číslo tel. A pošleme si sms. 604876582
27. říj 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 tak to je super,že máte takové výborné dárečky. Já vůbec netuším,co budu kupovat,ani malému ani manžovi.

@d.h.86 taky netuším,co kupovat,malému určitě něco vyberu,ale stejně to ještě nebude chápat,možná wse mu budou líbit světýlka a pod. Ale dárečky ještě chápat nebude. Já mám linolu olej i mléko a je to suepr.Stroupky v hlavičce máme taky,ale není to tak zlé. Mě dr. říkala namazat to olejem a pak oškrábat nehtama a pak umýt při koupání,tak to budu muset zase zopakovat

@peta86 taky jsem dostlaa slevy,alenevím,jestli stihnu zajít. Ale ráda bych.Mě dneska přišla maminka a mají vyjmečné číslo a je to časák 2cm tlustej a jsou tam různé kuponky
27. říj 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek taky jsem koukala na tu Maminku,má to ale 400stran a co je tam např za kupony?já mám zaplacené předplatné Betynky,zatim přišel jen dárek,ale časopis nikde :frowning2: a to vyšla Betynka 22.10, :rolling_eyes: tak to nějak nechápu
27. říj 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky sem dostala maminku a už mám pár sleviček co asi využiju. To zas bude peněz :slight_smile:
27. říj 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 po pravdě mi taky chodí maminka dýl,než ji mají na krámu. A do prodávaných dávají víc dárečků,než do předplacených. Je tam těch kuponu strašně moc,hračky,kosmetika,domácí dolnky,elektro,všechno,na co si vzpomeneš. Jen nevím,jak to funguje,když to objednáváš přez net. Ještě jsem to nějak nestudovala.

@eelka a copak využiješ? Já ještě nevím,možná koupím něco pro malého.Ještě uvidím.Chtěla bych do těch nových hraček Bambule a tam je taky slevička. JInak nevím.
27. říj 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha,safra tu jsem si měla asi koupit,ale říkala jsem si,že nebudu utrácet když mi přijde Betynka
jj,k předplatnému tam většinou byla nějaká hračka nebo něco pro mimino a ted-dvd cyklomapy nebo jakýsi plánovač tras,tak nevím,ěs
ale n časák se už těším,jenže jsemm si myslela,že předplatný chodí dřív,ale asi se jedná jen o cenu,je to o 10Kč mín
27. říj 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek určitě objednám nějakou tu hračku (koukala sem jen na internetový obchody, tady v okolí je jen Rossmann a v Jihlavě Albi), celkem mě zaujalo i takový plyšový křesílko, příští rok budem zařizovat Anetce pokojíček tak by se tam i hodilo :slight_smile: a koukala sem i na slevy knihkupectví.... Musím to projít potom ještě jednou :wink:
27. říj 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eelka taky jsem si ted vzala časák a prohlížím odkazy. Já to dělám pokaždé. :grinning: Je tam myslím i kuponek do Bambule a ta je ted ve Žďáře místo TEga,jak tam býval sport a svíčky a dekorace,jestli víš kde. Já už tam chtěla zajít dávno,ale nemají tam výtah,tak budu muset někdy sama. Já už mám pro malého taky naplánovaný pokojíček pro malého,zatím bych mu tam někdy z jara chtěla vymalovat a pořídit koberec na hraní a postupně by se doplnoval nábytek.Ted zatím není potřeba.
27. říj 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 tak to držím pěstičky , to asi bude mít určitě nějaké omezení že??manžel má vrozenou vadu a v těhu jsme jezdily dost často do brna kvůli tomu ..
@lucifirek no ale Nikolce nevím vůbec :frowning2: mám pro ní jendo bodýnko s hello kitty :slight_smile: ale nevím co no...
27. říj 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eelka tak Míša asi nedojedou,mají robité auto.Tak Ani nevím,jak to bude s tím stěhování a jestli v sobotu dorazíme do Losenice. Kdyžtak se ozvu.
28. říj 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky, koukám, že už delší dobu řešíte Vánoce. Je to každý rok stejné trápení i u vás, že? U mě taky, kde brát ty nápady?
My se Zdeňkem si nadělíme miminko, krom toho jsme si koupili novou sedačku a foťák, takže už utrácet nebudeme. Pro Karolínku už mám od léta, se ségrou si kupujeme jen na narozky a rodičům....mým je to ještě sranda, moje máti i její přítel jsou vděční celkem, a hlavně, to, co jim dáme, opravdu nosí a využijou. Tchánovci všechno odloží ad acta. Nejhorší je tchýně, " Zuzanko, já nic nepotřebuju ". No, mezi náma, ona potřebuje všechno, ale sebemrskače nezměníš.
( Tak mě napadlo, stalo se vám některé, že by vás těhotenství rozdělillo s tchýní, namísto sblížení a očekávání miminka a vnoučka? )
A babičku s dědou mám jen jednu, ale to bude nějaká kravina.
28. říj 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 tak zatím je malý,nejhorší je,že má špatnou plicnic,má ji danou od dárce,takže jak pororste,bude potřebovat občas vyměnit,ale to se nedá nic dělat,je to prostě naše zlatíčko
a co má manžel,jestli se mohu zeptat?
28. říj 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek jéé to je škoda, že nedojedou. Tak snad to brzy opraví :wink: No a taky ty mi dej v sobotu vědět, jestli tady ste nebo jak to s vámi vypadá,ju?

Jinak Anetka je dneska zase o chloupek lepší, tak to snad bude v pohodě. I když teda v noci zase měla předváděčku :frowning2: navíc mě chytli záda, tak se belhám, co to de ....
28. říj 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
tak my jsme taky nemocní, Kiki má horečky už od neděle, ale atb už začaly zabírat, tak je to o něco lepší :slight_smile: Jinak dneska vařím špagety a čočkovou polívku
Vánoce už řešíme taky, dědečkům a babičkám jako každý rok dělám kalendář s dětičkama, oni už na to čekají a moc se těší, mají to na čestným místě :grinning:
Jinak Kiki dostane letos pokojíček, carvingový lyže a botky na ně, to už máme a ještě kolobrndu, tu si moooooooc přeje, no a nějaký maličkosti Otíčkovi
28. říj 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 teda vy jste si musely projít svém že??? smekám jak to aji zvládáš opravdu jsi statečná je fajn že Štěpánek je takový bojovníček a vše zvládl .-)
manžel má nedomykavost chlopně u aorty, jednou za rok jezdí na kontrolu, ale v pubertě to bylo prý nejhorší... ale člověk je omezen to už se le nedá nic dělat..
28. říj 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulka190 ahoj,jsem si říkala podle dětí,že to jsi ty
je nemocná,chudák

@monaberuska1 nj,to se nedá nic dělat
28. říj 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, maminku jsem si taky koupila a jen jsem to prolítla v rychlosti tak jsem právě zvědavá na ty kupony, ale většinou to bylo na objednání přes net, takže poštovný asi pokryje slevu.no uvidím až bude víc času tak s tím kouknu na net a hlavně je to omezený datumem, jen nějaký víkend v listopadu.
Co se týká takka, tak katastrofa, byl tam snad celý Žďár, líbili se mi 2 trička ale fronta byla přes celý tako až ke kabinkám takže jsem je zase vrátila a šla pryč, protože bych tam stála min.půl hodiny. Zítra se jedu podívat do Hlinska tak jsem zvědavá, hlavně doufám, že tam nebude moc lidí.

@zuzimila Mě se to stalo asi opačně, já jsem jí po svatbě mohla, v těhu taky ale jak máme malou, tak jí nějak nemůžu a nemusím. Nevím jeslti jsem si toho před tím nevšímala, ale teď mi připadá, že ona ví všechno nejlíp a já dělám všechno blbě a pořád by mi do něčeho mluvila a radila, a to mě teda dost vadí.takže asi tak.Nějak se to ve mě zlomilo a nevím proč.
28. říj 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 v takku to bylo strašný co?a myslím,že jsem tě tam viděla :slight_smile: ale my jsme pořídili ..manža si koupil mikunu,já zimní bundu,(takovou spíš sportovní) a Kačence krásný vyflaušovaný svetýrek..jsme asi ušetřili díky slevám skoro 1000 :slight_smile:

jinak jaký byl holky srazík?my teď skoro každý den jezdíme do Nového města a jednou v týdnu do nemocky do Jihlavy kvůli manžovi..si na fotbale natrhnul zdravý koleno.postehenní vazy...a to byl na jaře na operaci s prvním kolenem..
dneska jedeme k našim na Moravu,tak už se těšíme a Kačka nejvíc na mimi a kočku nandu :slight_smile:

@hanulka190 Hani.ty kalendáře jsou osvědčené a člověk nic takovým dárkem nepokazí -) my jsme je loni dělali babičce a babi a dědý a letos zase kmotřence a babičce..tak to kikinka bude mít radost z takových dárečků :slight_smile:

tak se mějte pěkně.pa pa
29. říj 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak já do Takka vlítla ve středu večer, vybrala jsem si rifle a halenku a zamluvila jsem si to na pokladně. Švagrovka tam pak šla ve čtvrtek, tak mi to vyzvedla, abych měla tu slevu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Sice nadávala jak špaček, že tam byl snad celý žďár, ale já mám věci doma, takže jsem spokojená :dizzy_face: :wink: .

Byla jsem s Andy u dr a je to mnohem lepší, takže jsem ráda :slight_smile: . Luki je taky v pohodě, takže půjdu v pondělí do školky :wink: .

Jo, prosím, nevíte o nějaké těhulce co čeká holčičku a chtěla by se mrknout na nějaké hadérky? Kdyby jo, prosím dejte mi vědět. Já toho mám tolik, že to Andy ani nestihá unosit.

Děti spí, tak já jdu přidávat inzeráty :wink: :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Zatím pá.
29. říj 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ad kalendáře: mrkněte se na www.24print.cz . Mají teďka akci 3+1 a můžete mít jak jejich podklad nebo svůj návrh. Nechávala jsem si od nich loni tisknout (já mám svůj návrh) a jsem spokojená. Kvalitní tvrdý papír, pěkný tisk, fakt super a hlavně cena je perfektní :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. říj 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eelka tak stěhovat se budeme až příští týden.
29. říj 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 No, tak nějak. Ona je nejchytřejší, má pocit, že s maturitou na gymplu datovanou někdy před 30 lety / ted´pracuje v Albertu jako prodavačka :angry: / je nejchytřejší. Nejvíce je " orientovaná" v medicíně. Já, jako sestra z resuscitačních lůžek s téměř 11 letou praxí, z jejích teoriíí rostu do nebes. Jsem ten typ, co nesnáší výrazy jako " silná nebo slabá cukrovka, slabší infarkt, slabší mrtvice....., nic takového neexistuje, ráda se bavím na úrovni, ráda používám PŘESNÉ medicínské výrazy, a proto mě tak točí, jak mi " někdo" - moje tchyňa - vysvětluje a radí právě v tomhle, když o tom hovno ví. Poradit si nenechá, b :angry: o ona má tu maturiru na gymplu. Moje skorošvagrová je MVDr., taky s ní mluví zpatra...komu není rady, tomu není pomoci. Ráda se jí vyhýbám v poslední době... :grinning:
29. říj 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já dneska taky byla v Takku a docela mazec a to jse mtam byla kolem poledne. :frowning2: koupila jsem si jenom černý rolák,abych mohla nosit trička s krátkým rukávem,mám jich spoustu a nikdy nemám co navrch.Tak ted si vezmu rolák a na to třičko s kr.rukámev.
@kk28 tak to sis to dobře zařídila :grinning: Tak Andy už je lépe,to je dobře,že léky zabraly.
29. říj 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek kde ten tak je luci ve zdare?
29. říj 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 myslíš Takko? Je na Brněnské ulici v tom novém obchoďáku. Je tam ještě Kikk- tam jsem dneska koupila super,ozdobný vánoční pruh na stůl
29. říj 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek tak to jo já jenom že jste tam všechny byli :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. říj 2010 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
musim se tam taky zajet podivat :slight_smile: :slight_smile:
29. říj 2010 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek