• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@petule33 no ono totiž,když jsi zaregistrovaná,tak ti chodí slevy. A od 28.do 30. přišel kuponek s nálepkama slev 50,30,20,10% a můžeš si vybrat jakoukoliv věc a nalepit si na to slevu. Nedávno byla 30% sleva na celý nákup...Tak je to docela dobrý
30. říj 2010 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak srazík byl super, akorát v noci Luci dostala rýmu, takže jsme skoro celou noc nespali.

Nákupy v Drážďanech bezva, benzín se mi vrátil při koupi jediného setu pro Luci - já ho koupila za 500,- a na netu ho mají za 800,-(topolino) no a to jsem tam koupila mnohem více - kabátek, zimní bundičku, kočárek, panenku, masku víly, košík s imitacemi potravin, puzzle.... a vše ve srovnání s ČR min o 30% levnější. Akorát pro sebe už nebyl čas, takže jsem si vzala jen nádherný zimní set - čepice a rukavice, a ještě svetřík v topolinu.

Slevy do Takka mi přišly také, tak tam asi dnes mrknem.
30. říj 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis tak to byly super nákupy :slight_smile: Vánoce pro Lucinku máš nakoupené.
30. říj 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás je teda dneska bojový den. Malý od rána knourá a brečí. A ten hysterický pláč po obědě,no mazec. Jestli zuby,nevím.
30. říj 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila tak moje tchýně má taky maturitu na gymplu a prodává v trafice(kterou má teda v nájmu) :grinning: si jsou holky nějak podobný. Mě v těhu nic mo c neradila, spíš jak to měla ona a tak , ale jak máme malou tak mi radí jak koupat a že v ložnice přece koupat nemůžu že musím v kuchyni, ze začátku jsme malou koupali v lavoru, protže mi přišla vanička zbytečná a navíc doktorka říkala, ať jí moc nemáčíme, že jen takovou rychlovku, tak to bylo zase špatně, protže se přece nemůže pořádně vyráchat a tak...no takže já se jí taky vyhýbám.
Dneska jsme šli na prochajdu a že se stavíme na hřitově, no nebyla tam?!!!a hned že má ranní a že by se stavila, nebo šla vozit malou...tak se z toho snažím vykroutit jak to jde.
30. říj 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No k takku už se nebudu vyjadřovat, to byl děs běs. byla jsem v Hlinsku a taky lidí no hrůza, jak jsou prázdniny tak je to hrozný, tam je potřeba taky jet v týdnu a dopo. Koupila jsem tam manžovi trička na vánoce protože tak mají i 2xl, takže velký velikosti, a jinak taky nic.Hračky tam neměli jen hadry a těch máme dost, a na mě se mi nic nelíbilo.
Koukala jsem že v albertu nahoře je nějaký nový sport?nebyly jste tam někdo?
Potřebovala bych si něco vybrat k narozkám a na vánoce.

Nemáte nějaký tip na vtipný dárek k 60tinám?? díky a dobrou. :grinning:
30. říj 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 Myslím, že nejnevděčnější životní role je role tchýně :grinning: . Taky jednou budeme, a já vím, že budu hrozná tchýně, navíc, když budeme mít chlapečka, protože jak se znám, žádná baba se mi líbit nebude :grinning: . Ale třeba si přivede chlapa.
Moje tchýně krmila mého muže ve 3 měsících krupicí z mlíka, aby neplakal hlady, v 6 měsících jedl kyselé zelí. Já jako chápu, že před téměř 30 lety to tak bylo běžné, o to mi nejde, jde mi o to, uznat, že svět se ku.evsky změnil, stejně tak medicína, že jsou nové poznatky, trochu si o tom přečíst, nastudovat, prostě: nedělat se z huby řit´, být trochu pokroková, nemlít furt dokola to svoje, jak to ONA dělala a jako ONA má 3děti / všechny 3 trpěly obezitou v dětství, proč asi? Doted´mají všechny velmi špatné stravovací návyky /.
Dříve se léčily infarkty srdce tím, že se 6 týdnů leželo, kdy pacienti byli krmení, chodili se vyprazdňovat na mísu, aby měli co nejméně námahy, pak po dlouhé době vstali a umřeli na embolii. Dříve jezdili policajti na koních / a vypadá to, že zase budou :grinning: , chudáci /, dříve se zapalovala hromnice při bouřce, věřilo se na strašidla, na polednici, klekánici....
Ted´se půl roku jen kojí, rok se nesolí, rok se nepije kravské mléko.....atd., atd. Zaplat´ pánbu za naše zdravotnictví, které je podle mě dost vyspělé / že nejsou prachy je jiná věc /, za možnosti, které máme, za ty poznatky a více méně blahobyt a možnost si vybrat. Uff. :grinning:
31. říj 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky, tak koukám, že jste si srazík užily :slight_smile: u nás tak nějak normálka, moc nestíhám, v úterý jdeme do poradny, tak jsem zvědavá a asi nás čeká i první očkování :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak zuzík je smíšek obrovskej a dělá veliké pokroky :slight_smile:
už mě volá, musím letět...papa
31. říj 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 teprav první očkování?my máe očkování proti tbc za sebou,i když ho malý neměl vubec mít
31. říj 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 my jdeme ve středu a měli bychom dostat druhou hexu a synflorix. A vy teprve první očkování jo?
31. říj 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě to taky přijde divný na první očkování
my teda neměli mít nic a nakonec ho naočkovali,ale ted musíme čekat tři měsíce
31. říj 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,

@lucifirek Míša Kubičková ti vzkazuje že bude počítat s procházkou příští sobotu :slight_smile: (jestli teda bude počasí)

Jo a co se týká očkování.... tak naší Anetku poprvé očkovali až ve 4 měsícech - měla špatné ramínko po očkování z porodnice
31. říj 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my máme teda jen to okčováním z porodnice a na další si počkáme delší dobu
jinak jsem neodolala Mamince,kvuli těm kuponum
už jste se někdo na něco díval?
musím někdy v klidu,až bude malý spát
31. říj 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eelka a ty nepůjdeš?
1. lis 2010 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
EELKA Příští týden to už snad dopadne a měla by přijet i Michala. My byli v Losce včera,ale jenom na oběd a pak honem domů.Šli jsme na hřbitov.
1. lis 2010 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak malý vstával o půl sedmé a už zase spinká. Od tří byl se mnou v posteli.Bolelo ho bříško. Teda ty děti jsou v posteli strašní usurpátoři :grinning: pořád se posunují a rozvalují a člověk by pomalu spal na zemi. :grinning:
Po obědě půjdeme ven. Není tam tak zle.
1. lis 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 @zuzimila ještě že mám tchýni v pohodě. :slight_smile: U nás toto dělá moje babička. TO je pořád že dneska se s tím mateřstvím dělají caviky.Že nemůžeme jíst v těhotenství a při kojení tohle a tamto. Jenže v době,kdy měli oni děti,rozhodně takové věci,jako jsou ted neměli a nejedli. Že se dělají problémy s tím,co bude mimi jíst ,proč mu nedám čaj,že dřív se jim dával hned....... ....... Jenže dřív taky moc že nekojilo...... Rozhodně bych nechtěla mít dítě v době,kdy jsme se narodili my. Kojení se neprosazovalo,v porodnici jsi mimčo viděla akorát na kojení,jednou za tři hodiny..........
No prostě doba je prostě jiná.... :slight_smile:
1. lis 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek jo jo tak tak. já si taky myslela, že mám tchýni v pohodě, ale pak se to nějak zlomilo, mě to hrozně mrzí ale nevím co s tím mám dělat, ale mám k ní normálně averzi.
1. lis 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,
@lucifirek - jj půjdu s váma :wink: však se ještě domluvíme....

Moje tchýně je učitelka.... někdy má docela rozumné názory, ale někdy mě fakt už leze na nervi. Anetka je teprv druhá vnučka, navíc po 13 letech od vnuka kterej sem jezdil jen na víkendy . takže na ANetce si to chce všechno vynahradit. Spíš než řeči mě vadí rozmazlování a neustálé nakupování všelijakej blbostí....
1. lis 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 tak u nás je tchýně fakt v poho.Asi bychom společně bydlet nemohli,protože máme uplně jiný životní styl.Ale jinak jsou v pohodě oba. Můj tatka zatím k malému nic moc. S neteřinkou od ségry si hraje a vymýšlí pro ní,kupuje dárečky. U nás nic,tak nevím,jestli to je tím,že už je větší. A moc se s ním nevídám. Tak mi teda fakt chybí mamka.
U nás jedna moje babička je taková drsná a pořád,že se děti nemají rozmazlovat. A že neteřinka je strašně upnutá na ségru a pod.Ale to přece není čemu se divit,když je pořád s ní a taky nikoho moc nemá.Jen z manželovi strany. A ona je maličká společenská a má ráda lidi,jen na ni člověk nesmí být tak hrrr,jako je babička. U druhé naší babičky je v pohodě.
@eelka ok,tak super. My dojedeme asi už ráno,tak po obědě bychom mohli jít.
1. lis 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to my bydlíme s tchánovcema v baráku a oba jsou v pohodě,nemužu sis těžovat,jako klasika,prostě je to tchyně a už asi z principu by se něco našlo,že?ale c tu čtu,tak to vubec,když potřebujem jed nakoupit malého pohlídá nebo sama něco koupí
nemám jediný problém
to samý manžel v druhé diskuzi holky řešili,že jim chlap nepomáhá
to u nás jo,koupou se spolu,přebaluje,krmí,hrajou si a když potřebuju třeba do dmka nebo někam,pohlídá a já si jedu sama
1. lis 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 jj u nás se taky taťka stará. Koupe vlastně jenom on, já si zatím nachystám večeři a oni si to spolu užijou :wink: My taky bydlíme s tchánovcema a co se týká hlídání tak s tím taky nemáme problém. Jen občas ta aktivita ze strany tchyně je na škodu. Ale to je asi všude....
1. lis 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eelka jak píšu už jen z princiou něco nebo prostě tchyně jsou všechny takový,co si budem povídat
1. lis 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se teda přiznám, že s tchánovcema ani se svojí mamkou bych jako vdaná bydlet nechtěla, nebýt toho, že měl manža byt, tak jsme se ani nebrali, bydlet pohromadě bych nemohla.Takhle máme daleko víc soukromí a hlavně nám nikdo do ničeho nekecá.Vidím to na tetě co bydlí s babičkou, musí toho hodně tolerovat obě strany a občas to je na nervy.

Dneska jsem byla po krámech, kouknout na nějáký věci na vánoce, nic moc mě nezaujalo, tak nevím a taky sháníme něco manžový tetě k 60a je to teda boj. :angry:
1. lis 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 taky bych nechtěla bydlet společně. Akorát by to nedělalo dobrotu. Takže jsi nakonec nic nepořídila? To je teda bída v tom Žďáre co?
1. lis 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem teď přihodila pár foteček, tak se můžete juknout :slight_smile:
1. lis 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky
krapek nestíhám :grinning: :grinning: :grinning:

holky jak s emáte?? mi si užívaly hezkého počasí, koupilaa sme si zimní bundu a ted sluníčko bude píct :grinning: :grinning: :grinning: zajímavý akdyž sem jí neměla tak sme zmrzala ve vestě :grinning: :grinning:

vánoce jinak holky já jsme teda Nikolce nakonec objednala od lamaze to leporelo pak tu světlušku fredi a tu panenku emilly a tu žirafu žlutou tak toto by měla k těm vánocům a co mi má ještě pro Nikolku přijít tak bodýnko s hello kitty jsme jí ještě teda vzala a zatím je to všechno, nic víc mě nenapadá, teda ty hračky od lamaze ty sou krásný všecky ale stačí tyhle co sem jí vzala pač pak by toho bylo moc :grinning: :grinning: :grinning: ale tyto josu super :slight_smile: :wink: markétka má jinak už dárečku docela dost hlavní dárek jí budu ted ale objednávat a to je kuchyň :slight_smile: :wink: a pak nějaký ty hadry pač z hadrů je vždycky nadšená úplně nejvíc :grinning: :grinning: kolikrát víc jak z hraček :grinning: a hraček už má dost .. nějak sme se rozjela a mám plnou skříň dárku ještě nezabalených samozřejmě :grinning: :grinning: :grinning:

no jinak holky jak jste volali na šestinedělko??? příští úterý vlstně přesně za týden a jeden den mi končí šestinedělí a nevík kdy volat maškové?? jak jste jí volali vy??? hlavně kdy???a jak dlouho jste tam čekaly, vzali vás hned.. ?? pač já skrz kojení malá pije přes den po dvpo hodkách právě..
1. lis 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 moni já si zavolal jenom den předem,jestli můžu přijít a vzali mě skoro hned. Měla jsem s sebou ségru a malého.
2. lis 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 teda,to je dárečku a tlik pro malou?taky se musím po něčem mrknout,ještě nemám ani jeden
ale tak něja namyšelný o máme,al musíme začít něco dělat,at to není na poslední chvíli,že?
2. lis 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 @d.h.86 to je teda pravda,dárků hromada. Já fakt nevím,co budu kupovat,mám vymyšleno pro tchýni a mého tatku,pro tchána ještě nevím. A neteřinkám chci koupit něco na hraní,ale nějakou didaktickou hračku. A malému fakt nevím,asi toho zatím moc kupovat nebudu. Nějakou hračku,něco hezkého .A přemýšlíme,že koupíme větší sedačku do auta,malý už se tam brzo nevejde.
2. lis 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek