• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Ahojky!!!

gaba3:koukám,že máte Vojtíška přesně o měsíc mladšího :slight_smile: Naše Karolínka je 29.2. :grinning:
Podle vidění bych neřekla,že mě znáš,jsem z Města a do Žďáru zase tak často nejezdíme :wink: Ale kdo ví,třeba jsme se někde potkaly a nenápadně si okoukávaly pupíky. :wink: Jak vám to s malým jde?Je hodný??? :slight_smile:
27. zář 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, všechny tady zdravím..... :slight_smile:

Gaba3: dlouho jsem tu nebyla a koukám, že zrovna dnes jsi se tu objevila :wink: . Martinek byl na nosních mandlích a zvládl to perfektně, já jsem to zvládala hůř :frowning2: . Byl statečný :slight_smile: :slight_smile: . Teď momentálně marodím, tak že nic moc. Za 14 dní mě čeká vyšetření a mám z toho strach. Ale snad to bude dobré.
Máš krásného klučíka a moooooc vám to spolu sluší. Vím, jak dá mimi zabrat :sweat_smile: .
Martinek zrovna dneska říkal: ..Maminko pořídíme si to miminko??" :wink: No není sladký? :sweat_smile: Jenomže jak vysvětlit 4 letýmu klukovi vysvětlit, že to není tak jednoduché :confounded:
Užívej si miminka, protože ani se nenaděješ a bude chodit do školky :slight_smile: Nechci tě strašit,ale vím to z vlastní zkušenosti :grinning: :grinning: :wink:
27. zář 2008 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile: jsem šla už včera spát, kdybych vědět, že se tak brzo objevíte určitě bych pc nevypínala :wink:
kijonkova: koukala jsem, že jsme přesně o měsíc mladší :slight_smile: jaká je Karolínka, hodnoučká? s tím, že mi přijdeš povědomá nevím, ale přišla jsi mi podle fotek známá, chodila jsem do nmnm do školy, ale to se mi třeba taky jen zdá :wink:
renkam: tak to jste šikulky, vůbec se ti nedivím, já bych to taky nesla hůř :sweat_smile: ve středu jedeme do Brna, máme na papulce hemangiom a bojím bojím, aby nám to neřezali (to by bobík musel pod narkozu) :slight_smile:
jinak jestli jsme hodný??? ani náhodou, od narození největší řívák v porodnici, no má to po tatínkovi - to bylo taky šílený uřvaný miminko, pak prdíky a ted zuby + šílenej nespavec, omlouvám se za to ztěžování, ale je to moje zlatíčko, nevyměnila bych ho, ale doufám, že mu to nevydrží do osmnácti :grinning: :grinning: :grinning:
renkam: brzoučko se uzdrav a přejeme Martinkovi co nejdřív toho sourozence!!! jak to vypadá? myslíme :wink:
28. zář 2008 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,my jsme hodní jak kdy :slight_smile: Dokáže být pořádně protivná,když si vynucuje pozornost :slight_smile: Ale jinak je zlatá,hlavně,když se chechtá nahlas :grinning: Je to naše beruška,však to znáš :wink: A vy už máte zuby?My ještě pořád nic :frowning2: Ale zase když kojím,tak mi to ani nevadí :slight_smile:

Jinak ve Městě bydlím teprve rok :slight_smile: Jinak jsem Orlové,což je kousek od Ostravy.Šla jsem za manžílkem :wink:
28. zář 2008 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Gábi, nevadí, že si trochu postěžuješ. Někdy je to potřeba :wink: . S mimi nevím, jak to vypadá, ale vzhledem k tomu, že jsem si našla práci od Nového roku takovou, jakou jsem vždycky chtěla, tak si myslím, že mimi vyjde :slight_smile: Už se mi to totiž stalo, že jsem si našla práci o kterou jsem strašně stála, tak jsem pak zjistila, že jsem těhu a nenastoupila jsem :slight_smile:
28. zář 2008 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
renkam: no vidíš, ono hodně záleží na psychice, budeme myslet :wink:
kijo: smích vše spraví že? vojtík je taky tlemidlo, ale jak má jít spát, tak je zle :angry: zoubek máme jeden a začíná nám průsvítat druhej, ale bud ráda, vojta pěkně kouše a hoooooooodně to bolí - myslím při kojení, to je fakt hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: mám kamarádku, těm je 8měsíců a zub taky ani jeden, někomu prej rostou i po roce, takže času dost :wink:
holky, peču dortík, at si ten půl rok užijem, sice jen prtavej,ale radost nám udělá.. odpoledne jedeme do města na cyklistiku, manža tam včera jel, tak jsme se na něj byli podívat a dnes si tam uděláme výlet.
kijo: nebudeš tam náhodou taky? :wink:

holky, nezlobte se, že píšu s opožděním, mám fofry, vařila jsem a ted peču + malýho jsem uspala, at můžeme odpo vyrazit. manža tady měl na víkend kolegu z práce, tak jsem lítala jak fredka...
28. zář 2008 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo kijo: s tou podobou se mi to teda vážně jen zdálo co? :grinning: ale jseš mi stejně nějaká povědomá :wink:
28. zář 2008 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, berete ještě nové členy?
29. zář 2008 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,určitě jo :slight_smile: Ty jsi přímo ze Žďáru?

gabo:přeju Vojtíškovi vše nej k půl narozkám! :grinning: :grinning: :grinning: A co dort?povedl se?
29. zář 2008 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je super :grinning: .
No před rokem jsme se ze ZR odstěhovali do Újezda, ale naštěstí to není od Žďáru není daleko.
29. zář 2008 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo,my jsme z Nového Města,ale holky jsou taky ze ZR.Mimochodem,taky jsem chtěla Matýska,ale nějak máme Karolínku
29. zář 2008 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt, no my jsme hodně dlouho přemýšelali a potom rozhodla babička, páč se jí Matěj líbil nejvíce.

Dívala jsem se na foto - Karolínka je pěkná a vypadá, že bude čiperná, má takový kukuč :wink:
29. zář 2008 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám, že máte přesně 7 - tak to všechno nej :grinning:

gabi: Vojtíškovi také všechno nej k půl roku :grinning: :grinning:
29. zář 2008 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,čiperná to ona je.Takový čertík :wink: My jsme nevěděli co čekáme,ve 20tt nám řekli,že to je na 60% kluk,tak jsem s tím tak nějak počítala,pak už se malá nechtěla ukázat.Ale já jsem si to fakt myslela,že to bude kluk,byla jsem o tom přesvědčená :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Po narození jsem sestřičce nevěřila,že máme holčičku,až když mi to řekl manžel.Ale neměnila bych a když bude někdy druhé,tak chci Amálku :grinning: :grinning:
29. zář 2008 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Matýsek je taky fešák :wink: A jak vám jde papání?Už přikrmujete?
29. zář 2008 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
To se někdy stane, že se Dr. netrefí, kamarádce, taky tvrdili, že čeká holku a mám tříletého kluka :wink: . My jsme byli na tom 3D ultrazvuku a tam nám řekla, že je to na 100% kluk, ale jinak jsme na tom ultrazvuku nic neviděli, než to že to bude kluk, no ale taťka měl z toho hroznou radost a nechal si to vytisknout a všem to hrdě ukazoval.

No už 14 dní přikrmujeme a docela mu to jede, za to mě ani trochu :confounded: . Akorát teď přemýšlím, že začnu dávat na noc kaši, páč se začal nějak často budit, ale nevím jestli něco dělat doma nebo kupovat.
A co vy? No vy už musíte baštit jako o závod?
29. zář 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,už to bude měsíc,co přikrmujeme a teď teprve to vypadá,že se rozjedla,sní na obídek kolem 150-170g,jinak to bylo kolem 100g a víc ani ťuk,ani dokojit nechtěla.
My taky dáváme kaši,protože se začala v těch 6 M častěji budit(jinak nám spinkala celou noc).Ale ono to moc velký účinek nemá,teda u nás ne.Ale prý je to normální,mají spurt a chtějí si dělat zásoby :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Já ji dělám instantní z MM,začala jsem rýžovou a teď už dáváme i kukuřičnou a ještě mám koupenou jáhlovou,tu dám asi zítra poprvé.Mlíka mám dost,takže vždycky těch 100-150ml odstříkám a je to.Malé to chutná více než zelenina s maskem. :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2008 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to už papkáte pěkně :slight_smile: . Mates sní tak kolem těch 100g a potom se ještě přisaje a dopapá se. Tak to nevím jestli mimískovi bude ta kaše chutnat, páč jestli je po taťkovi, tak to nedá ani náhodou.

No nic jdu chrupkat. Přeju dobrou a klidnou noc :wink:
29. zář 2008 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, vímám zumu :slight_smile: a děkujeme za přání k půlročí :grinning: dort byl takovej rychlej, s prckem se to moc nedá, až ztáhnu fotky, dám do albíčka.
s tím přikrmováním, my už taky, v poledne sníme málo, ale zato kaše si večer dávám pořádně a stejně se budí,t akž u nás to taky nefunguje. K obídku jsem začala s mrkvičkou, pak k tomu brambůrky, ted půjdeme na masíčko...kašičku ze začátku sinlac (šetrná k alergiím), ted nemléčnou rýžovou a ta mu chutná moc, sní tak 100 a někdy mu do toho rozmačkám 1/2banánka a po kašičce se jen zapráší :slight_smile: odpo občas dáme přesnídávku, ale to jen fakt občas, jinak kojím... holky, tak pak dokojujete po příkrmu? vojtík si to žádá, třeba pije jen 2min. slyšela jsem, že mat. mlíčko je od 6měsíce výživově jen na pití, nevíte, je to pravda? vojtík by papal všechno, kdyby mohl, stačí jít do hypernovy kolem sladkosti a mlaská, přitom neví, jak to chutná :grinning:
kijo: malá je šikulka, že tak pěkně papá :dizzy_face:
a s tím uzv, teda kdybych čekala kluka a pak to byla holčička, to muselo být překvápko co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nám ve 20tt řekli, že to bude kluk, ukázali pindíka a kluk to byl :slight_smile:
amálka a matěj - moc hezká jména :dizzy_face: :dizzy_face:
30. zář 2008 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, gabi to seš teda dobrá :wink: , že jsi pekla dort, bych se do takové akce asi nepouštěla. A co Vojtíšek, jak se na dort tvářil, měla alespoň radost? :slight_smile:
My teď k obídku taky dáváme mrkvičku s brambůrkem a brokolkou a už začnu taky dávat masíko. No my postupujeme pomalu s novej druhama, páč mám alergii, tak mám strach a by se mi Mates taky neměl. :frowning2:
Matýsek se taky vždycky po příkrmu dokojí, ale taky jenom tak trošinku a většinou u toho usne.
Tak to pěkně papáte :grinning:. A je Vojtík hodně nebo nějak moc řádí.
Mates řádí docela dost a přes den spí tak 2 hodinky :unamused: a když se jou zadaří tak i 2,5.
30. zář 2008 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jste jedlíci.Malá už dokojovat nechce,chtěla jen asi týden po zavedení zeleninky,pak už ne a to třeba snědla jen do 100,ale jak jsem to na ni vytáhla z podprdy,tak začala hystericky řvát,takže tak.

No,manžela se každý ptal,jestli nejsem zklamaná,že je to holčička,ale nebyla jsem.Stejně jsem první den říkala "ON" :slight_smile: Ze zvyku.

A ohledně toho kojení-nemyslím si,že by to bylo jen na pití,to by nám pak asi umřeli hlady.Určitě je tam toho více,jen už jim to nestačí jako dřív,proto se začíná přikrmovat :wink:
30. zář 2008 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
S tím kojením si myslím, že to je jak píše kijo.

No Mates je po O, takže asi vyrazíme na procházku. Akorát ho před tím musím pořádně umýt, páč se rozhodl jíst sám, tak celej od jídla a já taky.
30. zář 2008 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jojo vojtík měl z dortíku radost, měl tam marcip. banánek s opičkou, tak se trochu viděl :grinning: nestíhám s fotečkama, ale slibuji, že budou brzo :wink: jdu mu chystat papů at můžeme ven, musím na akupunkturu a do enpeky pro pečivo, snad nezačne pršet! jinak vojtík je zlobidlo, spí hodně špatně přes dne, furt se budí a vnoci je to ted taky děs, jak začaly zoubky :frowning2: a hlavně, je to rozmazlínkovanej maminák :grinning:
díky za rady s tím kojením, my máme taky alergie, jak já tak manža a vojtík měl ekzémek, ale zmizel mu, snažím se taky opatrně, tak snad to bude ok, zatím se mi po ničem neosypal, jen nesmím já mléčné výrobky, to se mi hrozně kroutí a bojím bojím, že bude mít alergii na kravskou bílkovinu :frowning2:
přeji krásný den a hladíme s vojtíkem miminka, zatím papa
30. zář 2008 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,já se musím taky pokusit o nějaký dort.Za měsíc budeme mít s manžou 1.výročí,tak se o něco pokusím.Musím to natrénovat,ať můžu Karolínce něco upéct v únoru na narozeniny.

Jinak mi usla před obědem,ale snad bude mít o to větší hlad,až se vzbudí. :slight_smile:

My jsme měli taky ekzém,asi od 2.měsíce,ale naštěstí je pryč a jen občas se jí něco vyhodí na hrudníčku.Vadí jí,když sním něco kořeněného a taky kakao.Aspoň ji nikdo nebude cpát čokoládou!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2008 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kijo: tak nám ho pak musíš taky vyblejsknout :wink: ještěže vám ten ekzémek zmizel, je to děs, já sama na to dost na podzim trpím a je to nepříjemný, chudinky miminka :frowning2: nám to zmizlo, když jsme byli v rakousku v lázních na dovče, je tam slaná teplá voda a od té doby je po ekzému...
jdeme se oblíkat, tak už vážně pa :slight_smile:
30. zář 2008 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my už jsme z procházky zpátky. Teda já jsem doma, Maťulda spinká venku a pesan mi ho tam hlídá :wink:
To jsou chudinky ty miminka, že mají ekzém :frowning2: - tak ať už se jim hlavně nevrací.
No jdu chvilku pracovat, když spinká, ale vůbec se mi nechce.

zatím pa
30. zář 2008 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuma, to se máš, mě vojtík v kočáře vůbec nechce spát a když je unavenej, tka řve :angry: nevíte některá, co na něj? jinak ted jsem se koukala, že máme nějakej bílej jazyk a na něm růžové skvrny-kolečka, není to moučnivka? a máme zespod na rtu takový bílý fleky, jako afty, ale rozkousaný, jsem z toho mimo... pojedu do lékárny, má toho plnou pusinu, chudáček :frowning2: jestli to nemá rozkousaný od zubu :frowning2: myslíte, že tu fialovou vodičku?
jo a ted jsem našla špičku druhého zubu, proto tolik řevu :slight_smile:
zuma: a co si doma napracovala? uklízela beztak ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2008 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malá mi teď taky usla a to jsem myslela,ža půjdeme ven,tak později,no.Ten jazyk nevypadá na moučnivku,ta je jen bílá,takové slité tečky.Ale afty může mít.Nemá u vás někdo opar?Zkus tu genciánu(fialovou).

zuma1:co máte za hafana?A vy bydlíte v baráčku?My máme labradora hnědého,takového puberťáka.Malá je z něho hotová,jen ty chlupy,kdyby nebyly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2008 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kijo: opar nikdo nemá, to asi budou aftíky, zkusím tu genciánku, až se probudí, vyrazíme do lékárny. moc díky :wink:
30. zář 2008 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,právě že u dětí se může setkání s oparem ukázat jako afty,tak proto mě to napadlo :slight_smile:
30. zář 2008 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek