• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
No,já jsem si taky užívala,ale už to přišlo,tak co nadělám.Jen doufám,že to budu mít pravidelně,musím zapisovat :slight_smile:

dortík je nafocený,půjdu se najíst a pak sem přihodím fotku.Ale jíst se bude až zítra.Jen je prý nazdobený jak pro mimino,však taky jo,trénuju na Karolínku,ne?

To je dobře,Gabi,že je Ti líp,aspoň,že to zabralo a třeba fakt nikam nebudeš muset.A co nějaké probiotika z lékárny?Třeba by taky pomohlo. :slight_smile:
31. říj 2008 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dort je ve fotkách,jen mi trošku po straně stekl,tak jsem to musela nechat stéct po celém obvodu.Ach jo,snad se ten pro Karolínku povede lépe.Budu trénovat :grinning:
31. říj 2008 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak dnes jsme spali až do 6:10, nádhera..Akorát taťka byl vzhůru už od 3:39, to jsme vstávali na první kojení - a v půl páté zase usnuli, on šel v 6:30 do práce a nenechal si vymluvit, že na hodinku, hodinku a čtvrt si ještě v pohodě zdřímně..Ten bude dnes mrtvej.. :slight_smile:
Já jsem byla nějaká přejetá včera, dopo jsem teda vařila a uklízela, odpo jsme byli na městě - pro plínky a chtěla jsem malýmu koupit španělskou deku na zimu - měli nádhernou modrou s mráčkama a měsíčkama - za 500, hrůza, ale máme ji doma :grinning: :wink: Jakou velikost plínek už nosí vaše dětičky? Já jsem včera poprvé kupovala Pampersky 5, 4+ už jsou mu takový hodně těsný.. :confused: No a navečer jsme tu měli pro Tadíka gratulanty - můj táta s manželkou - nemám ji vůbec ráda, takže nicmoc..Donesla mu takový mizerný štěrchátko za 50 Kč, jenže už ho máme - asi tak půl roku, tak ho zase odnesla.. :grinning: To je dobře, nic od ní nechci..No a večer byl Tadík strašně protivnej, asi to vypadá na další zoubek, tak už jsem se na net nedostala..

Kijo - dorík je náhodou pěknej, chválíme Tě, na to, že jsi ho dělala poprvé.. :wink: Hlavně aby byl tak dobrej, jak vypadá.. :grinning: Já si na to netroufnu, začnu trénovat až v létě, to budeme mít novou troubu, v týhle bych asi ani nic pořádně neupekla, má rozbitej regulátor teploty, vytápí se naráz na maximum, takže když něco peču, tak ji vždycky zapnu, pak ji na chvíli vypnu, pak zase zapnu a pořád dokola, aby se mi to nespálilo, minule jsem zapékala brambory a dělala jsem je asi 1.5 hod, no hrůza.. :grinning: Takže dortík k 1. narozeninám nechám udělat..A bude i hezčí než ten ode mě, tím jsem si jistá.. :grinning:

Gabča - ahojky, tak to jsem ráda, že je to s Tebou už lepší, snad to bude jen a jen lepší až budeš úplně OK.. :wink: Ale myješ okna, jsi blázen, měla bys odpočívat a ne se hned honit, jak je Ti o trošku líp..Jinak ještě opožděně děkujeme za přání k svátku - Tadík dostal toho žabáka od Lamaze - ale to už asi týden dopředu, nevydržela jsem.. :grinning: A pak dostal přesně na svátek box na hračky - asi 60ti litrovej - s Autama - to je ta animovaná pohádka..A ještě jsem říkala, že i tu deku co jsem včera kupovala má opožděně k svátku - za ty prachy.. :grinning: No a od babičky D. dostal ještě ovoce a nějaký přesnídávky, od prabábí nějaký hadříky - od mýho táty - dědy dostal 500 Kč :slight_smile: a od tety Mirky a strejdy Honzy - Járový sestry s manželem dostal telefonek - mobil, co zvoní, když se zmáčkne, je roztomilej, plyšovej.. :slight_smile: A od mojí ségry dostal plyšovou mořskou perlu se zvukem - zní to jako bublinky, je prý i do vany, ale to se mi moc nezdá.. :slight_smile:
Jinak ten xylofonek je od Lamaze, ale až teď jsem si všimla, že je to od 1 roku, takže to možná nechám na narozky, uvidíme..Ale je hezkej, za 300 Kč, neber to..

Jo a ještě jsem chtěla říct, že to je hrozný, všechny dětičky už vám lezou, Zumy Matýsek dokonce i po schodech, to je masakr, fakt :slight_smile: a Tadík nic, už ani ráčka nedělá, jsem z toho špatná, i když vím, že je to individuální, ale stejně..A všichni jste mladší...
1. lis 2008 v 07:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak tady po koníkovi koukám a najednou Žďár nad Sázavou!? Jé, já jsem překvapená, protože tam odsud pocházím, teď už pár let žiju v Praze, ale pořád tak jednou za 3 týdny jedem s malým za babi a dědou :slight_smile:
1. lis 2008 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky barusho, já taky koukám, další členka nám přibyla, to je fajn :wink: :grinning:
A z jaké části ZR pocházíš? Třeba se budeme znát aspoň od vidění..Máte malého Junise, koukám, je moc krásnej a kolik má vlásků.. :slight_smile: Hezké jméno.. :wink:
1. lis 2008 v 09:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky
no kijo: krásný, jsi šikula! :wink:
jíto: no teda to se malej měl!!! Ten box s autama máme taky a taky tu 60litrovku :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
barusha ahoj :slight_smile:

na ten xylofonek na net mrknu... a co mobil, líbí se mu jo? vojtík nám jde po našich telefonech jak vzteklej :grinning:
1. lis 2008 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi - a vy ho máte odkud? Ten box? Kolik vás stál, pamatuješ si to ještě? Xylofonek je hezkej, tak uvidíme, jestli ho dostane už na Vánoce nebo až na narozky, ale jak se tak znám, tak to nevydržím.. :grinning: Jo, mobil se mu líbí moc, ale naše ještě víc, taky po nich hrozně jde.. :grinning:
A co Ty, jak se cítíš, dobrý?
1. lis 2008 v 09:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ten box nám kupovala moje mamina, dělá v okáčku, tak to měla přímo od dodavatele, takže levněji, jak v obchodě, ale jsou i tak hodně drahý vid? na kolik vyšel vás? to je fajn, že je tádík spokojenej a dárečky se mu líbily :dizzy_face:
já už líp, ale včera v noci mě ještě chytl žaludek, dnes zase ok :slight_smile: tak uvidíme, furt beru léky a po jídle to není sice nejlepší, ale pokrok velikej... vojta se mi zase vzbudil po půl hodině, děsný, to je snad nějaká porucha spánku, má snad v mozečku budík :grinning: :grinning:

a co chystáš vařit? mirek jel pro maso, tak snad dnes uvaří on :slight_smile:
1. lis 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
criterska: Já jsem z Palachovy - blízko je zdravka, poštovně je to Žďár 6.Taky si říkám, že bych mohla od vidění některou z vás znát, ale já už teď nepotkávám žádné známé tváře :cry: Jméno máme mezinárodní :sweat_smile: ,manžel je cizinec... Já malýmu říkám Jonášku :slight_smile:
1. lis 2008 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gaba - já dneska dělám houby - smaženici i řízky - ty pro Járu, má je strašně rád.. :slight_smile: To se máš, že uvaří Mirek, to je fajn, Jára je do 12 v práci a jak přijde, musí mít jídlo na stole.. :grinning:
Jinak ten box nás stál 530 Kč, ale je fakt hrozně moc pěknej, mám z něj radost.. :grinning: Vojtík se budil jako v noci po půl hodině nebo teď přes den? To Tadík taky spinká jen té půl hod, jednou za měsíc tu hodinku - to mám jako vzácnost. :slight_smile:

Barusha - jojo, vím, kde je Palachovka, já bydlím v ZR 2 - Purkyňova, to je skoro přes celý Žďár..
Taky záleží jak jsme od sebe věkově a jak dlouho už jsi pryč, ale co jsem koukala na pas, tak Tě asi neznám. Ale sluší vám to tam :wink: :grinning: A co maličkej, je hodnej?
1. lis 2008 v 11:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsme byli dneska v tom hračkářství vedle trendu,ten brouk od FP je tam ůlevný,ale za to ta mluvící želvička je dost drahá.Asi ji objednám z netu.Karolínka byla dneska vzhůru 3x,jsem zvědavá,kdy ji to přejde :angry: Teď spinká,tak jsem aspoň mohla povysávat a vytřít a ještě chci utřít prach a vydrhnout koupelnu.Taťka dělá venku něco s autem...Dneska jdeme zase na noc k babičce,ať si mamka odpočine.Snad bude beruška hezky spinkat :slight_smile:

Ty boxy na hračky jsou super,ale my máme jen 2+kk,takže takové věci nemáme kam dávat.Ale kdyby jsme šli do většího,nebo kdyby byl časem ten domeček,tak bych to do pokoje taky určitě pro Karolínku chtěla,je to moc praktické.

Gabi,jak je?Je to lepší s těmi léky?

criterska:Ono to třeba fakt bude tím,že je tadík větší.Já jsem si taky myslela,že se nedočkám a z ničeho nic se začla plazit.Nejdříve se odstrkávala je jednou ručkou,teď už přišla na to,že je to lepší oběma.

Jinak díky za pochvalu dortu,ale takový zázrak to zase není.Ale chuťově prý ujde,já jsem ještě neměla,tak nevím.
1. lis 2008 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a používáme plínky č.4.Nám zatím stačí. :slight_smile:
1. lis 2008 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsme zpět, byli jsme dnes na vychajdě, když bylo tak krásně - prvně jsme šli dát na hřbitov věnec a zapálit svíčku, když jsou zítra ty dušičky - myslela jsem, že tam nebude tolik lidí, ale to jsem se fakt dost spletla.. :confounded: Byl to doslova boj, všude plno lidí, aut..No a pak jsme to vycházkou vzali do Lidlu, Jára si vzpomněl, že by si dal krupičnou kaši, udělal mi na ni chutě, jenže jsem měla doma málo mléka, tak jsme vyrazili nakoupit pár drobností..Mrtvej je, tak jak jsem předpokládala.. :grinning:

Kijo - tak jste koupili brouka, nebo ne? Ještě je dost hraček od FP v Conventu v těch dětských potřebách spojených s hračkářstvím..A to jak se Karolínka budí jsou určitě ty zoubky, aspoň u nás je to vždycky poznat stoprocentně..Já jsem uklízela včera, ale stálo to za to, dnes jsem jen vařila, ale stejně jsem utahaná..A vysávám každý den, to už beru jako rutinu.. :slight_smile:
My máme 3+1, jenže jeden pokoj má pro sebe ségra, takže je to v podstatě taky pro nás takový 2+1, ale v létě až budeme rekonstruovat, tak si z jejího pokoje uděláme ložnici - stejně je přes týden na intru a o víkendech u přítele nebo někde v čudu, takže ten pokoj zabírá zbytečně, bude pak mít svůj spací kout v obýváku a je to..A Tadík bude mít svůj pokojík, takže mu tam všechny věci přesunu - už s tím počítám a strašně se těším..Taky jsme chtěli baráček ale při těch cenách bysme to nezvládli.. :frowning2: A s tím lezením a plazením - dr. to taky říkala, že je to hodně daný tím jak je velkej, ale stejně, mohl by se začít snažit, prdík jeden.. :slight_smile: A dortík je pěknej, vidíš, hlavně, že chutná.. :wink:
1. lis 2008 v 16:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kijo: lepší, díky :slight_smile: ale nevím, jak to bude vypadat, až přestanu brát ty prášky... nevíš, mám to vyjíst vše? dr. neříkala a mě to nenapadlo se zeptat, nečekala jsem, že jich bude tolik :sweat_smile: a plenky máme zatím taky 4 :wink:

jíto: tak jste se vydali na hřbitov a cpanice jo :angry: a zítra to bude teprve mazec co....a jaká krupička? chutnala? :slight_smile: ta cena boxu je příšerná, to se babička práskla přes kapsu :grinning: :slight_smile: a s tím vysáváním, to je děs, my sice nemáme psa, ale na plovoučce jsou za dva dny kocouři a vojta jak všude lozí, to je děs.... dnes mi vlezl do kuchyně, v rohu dole mám dané přesnídávky.... takovou otevřenou část v lince dole a vojtík mi po nich hladově šel a mlaskal, zvířátko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

jíto: s tím lezením bud na jednu stranu ráda, mám kolikrát strach, že na něj šlápnu :grinning: :sweat_smile: a uvidíš, z ničeho nic se ti rozleze, jen se otočíš a bude to :wink: :slight_smile:
1. lis 2008 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi - už aby to bylo, moc se na to těším..Pořád jen válí sudy, ale jinak nic..Taky ho musím hlídat, je dost pohyblivej, dneska se mi dokoulel z pokoje až do kuchyně, psovi vylil misku, pak strkal ruce za ledničku - samo, že je tam zásuvka :angry: Včera jsem ho měla na dece v obýváku, chvilinku jsem ho nechala samotnýho, najednou šílenej řev, a Tadík měl zasekou hlavičku pod konferenčákem, tak jsem ho odtama tahala, hrůza :grinning: Má na hlavičce pěknej šlinec..Dneska na sebe zase shodil koš na plínky, pak z něj orvával igelitovej sáček co přečuhuje, potom mi raboval v plínkách, mám je dole v postýlce v šuplíku.. :slight_smile: Tohle ho baví a na to ho užije, ale to lezení ne, je pěkně pohodlnej.. S Vojtou je sranda, ví, kde má dobrůtky a teď Ti tam bude úřadovat pořád.. :grinning:
No a na hřbitově fakt hrůza, příště tam půjdeme snad 2-3 dny dopředu, nemám to ráda, všchni čumí, k jakému jdeš hrobu, vadí mi to.Krupička se mi povedla, to jsme si dali.. :grinning: :slight_smile: A co jste měli na oběd vy? Čím se Mirek vytáhl? :slight_smile:
1. lis 2008 v 17:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda divočák :dizzy_face: :slight_smile: to bude za chvilku taky lézt, ale jak píšeš, asi nato moc nepospíchá,když se všude dostane takto :grinning: :wink: a tukance des vid? my dnes asi třikrát do hlavičky, ale to neuhlídáš, bohužel :sweat_smile:
mirek dělal vepřové steaky, je šikovnej!a tak jsem si říkala, že zase musíme vyrazit a pokecat hm? :slight_smile:
1. lis 2008 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky tak jak je koukam debatujete o sto sest...my jsme se pred chvily vratily z Polnicky byly jsme tam od vcerejska dnes jsme orezavaly ovocne stromy bylo moc moc pekne...taky jsem se dost dobre vyspala pac jsme mely Jacka sebou s spal v baraku tak celou noc byl klid akorat jsem s nim musela asi okolo 4 ven mezi dvere prece jen neni zviklej a sam si rakl ja stejne litam na zachod tak je to jedno... :grinning:

Jitusko vcera jsme videly Jaru s kocarkem u Liosu nebo jak se to jmenuje jo pramen tak jsi asi byla nakupovat projizdely jsme kolem...Tak koukam ze ta Kadlova manzelka je furt stejna co? :wink:
No jo co se da delat...Tak hlavne ze si Tada svatak uzil ale myslim je mu to jeste FUCK... :grinning:
Jo ja si objednala od jedne zenske Zirafu Aminu uplne novou od Lamaze myslis ze z 399Kc na 319Kc a nemusim plati postovny tak je to dobry ne?Ale chce poslat prachy a pak to posle ona tak to rysknu a kdyz se na me vys...tak uz si pres internet nikdy nic neobjednam...tak snad to vyjde... :frowning2:
Jo a taky jsem koupyla ty pemprsky oranzovy 2, 70ks za 199Kc tak to je dobry a jak jsi s nema byla spokojena???
1. lis 2008 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, to byla dnes zase noc, no hrůza, byli jsme vzhůru asi 4x a moc jsme toho nenaspali, vypadá to na 3. zoubek :sweat_smile: Dneska čekáme další návštěvu - mého strýce s tetou, včera mi volali a chtěli přijít v sedm večer, blázni, asi už zapomněli co je to mít doma mimi - Tadík byl po koupání a uspávali jsme, tak jsem to usmlouvala na dnešek, taky chce jít Jára k rodičům, tak se tam asi zajdeme na chvíli mrknout, dát si kafčo.. :slight_smile: A zítra chci jít na trhy..

Gabča - je to divoch, ale jak říkám, pohodlnej :slight_smile: Ťukance má pořád, teď má nějakej novej, na čelíčku, ani nevím, kde k němu přišel.. :slight_smile: Jak říkáš, uhlídat se to nedá, to by člověk pořád jen musel stát nad nim a hlídat ho, jako dráb.. :grinning: Teď je v postýlce, protože na zemi dělal bordýlek a dívá se na mě pěkně vyčítavě.. :slight_smile: Vepřové steaky, mňam, taky bych si dala, to je teda fakt šikovnej..Jasně, vyrazit můžeme kdykoliv, rádi vás uvidíme :wink: Tento týden má Jára odpolední, vrací se to do normálu, zase bude dělat dvě směny, takže můžeme vyrazit třeba na vychajdu, aspoň na chvíli a pak jít pro změnu k nám :slight_smile:

Radunka - ahojky, tak to jste zpátky brzy, já myslela, že budete u babičky celý víkend..Tak jak se má, je jí dobře? A co holky v Pol., dobrý? Jojo, včera bylo fakt moc krásně, dnes to podle teploměru vypadá taky, už před hodinkou jsme měli 12 stupňů, ale zase je tak zamračeno, tak nevím, snad nebude pršet.. :confounded: Mates je taky zvyklej o půl páté chodit ven, takže s ním taky vybíháme - většinou teda Jára :slight_smile: - to stejně už skoro vždycky vstáváme kvůli Tadíkovi..
V pá jsem byla v Liosu, cestou z města z nákupu, měl přijet ten táta s Jarkou, tak jsem chtěla koupit něco na stůl, tady v obchodě jsem nebyla a měli jsme doma vymeteno a Jára tam taky chtěl klobásu - Jánošika - má ji moc rád.. :slight_smile: Jo a Jarka je furt stejná, ne-li horší, to máš pravdu :grinning:
Žirafa Amina je pěkná, v obchodě by jsi ji určitě pod ty 400 nesehnala, takže to je pěkný, navíc když nemusíš platit poštovný..Určitě jsi udělala dobře, Domča z ní pak bude mít radost..Neboj, určitě Ti to pošle, já si takhle objednávám docela dost a platím taky předem a zatím mě nikdo nezklamal.. :wink: Pampersky taky dobrý, já jsem je dřív kupovala docela dost, jsou fakt fajn, spokojená jsem s nima byla, Ty budeš určitě taky..Za ty peníze to myslím jde, já už si přesně nepamatuju kolik stojí, to víš, my už teď kupujeme 5 a zelený, tam jsou ty ceny jiný. Čím větší plínky, tím dražší..Koukala jsem v Tetě na zelený Pampersky- myslím 2 bylo jich tam asi 108 za 380 Kč- zhruba, nevím to na korunu - a byl u nich krásnej mazlíček - usínáček pro miminko - v DM toho samýho prodávají za 100Kč. Škoda, že už nám nejsou, hned bych je koupila :grinning:
2. lis 2008 v 07:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ja dnes take opet nespala potrebuju se zbavit Jacka je to hnesny ale je to musela jsem ho vzit v pul 12 do chodby abych se naivne vyspala jenze Honza pritahl az v pul treti takze jsem naspala hovno uz me to vazne unavuje to jeho zase chlastani...at uz tahne do prace bude klid...no a Jeck neprestava je ted na retezu a lezi na gauci a vije rekla bych ze i Rex je z nej na prasky...takze skusim napsat inzerat fekt se to neda uz je to tyden co to dela...hruza.Tak si navstevu uzj zatim pa varim obed.
2. lis 2008 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsme zpátky doma.Moc jsme se u babičky nevyspali,karolínka byla vzhůru asi 3x :wink: Teď se tady plazí a nenechá nic na pokoji.Zoubek zatím nemáme,ale vypadá to,že se vyklube,nevím,musímčekat a vyhlížet,ať mám na šaty :grinning: Brouka jsme nekupovali,objednám toho mluvícího šnečka,ten se mi líbí více a ještě něco seženeme.nebudu to letos přehánět,raději koupíme něco na narozeniny :grinning: Od babičky taky něco dostane,tak ať toho zase není moc. :slight_smile:

gabi:tbl.ber raději pořád,jestli půjdeš někdy na kontrolu,tak se zeptej.nebo si tam zavolej :wink:
2. lis 2008 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Radu, tak to zkus ještě vydržet, je mi ho líto, nedávej ho pryč..Já taky na Matese kolikrát nadávám, vždyť to víš, říkám, že ho dáme pryč, ale nedokázala bych to - bylo by mi to moc líto a stýskalo by se mi po něm..Honza je teda fakt hroznej, to Tě lituju, Jára když jde už do hospody, tak se vrací nejdýl o půlnoci, ani už moc nepije, mně ale zase štve s tím bowlingem, nejradši by tam byl 20x do měsíce a stojí to strašných peněz..Návštěva nám jaksi nedorazila, tak na ně peču, teď si přišla Járova mamka pro Tádíka, prý se jim stýská a nechce se jim čekat až do odpoledne, takže šli na vychajdu a pak k nim..Takže mám chvíli čas - vařím bram. guláš a peru..

Kijo - to jste na tom jako my, taky nicmoc noc..To ty zoubky, určitě. Karolínka je taky divoška, fakt aby je člověk hlídal na každým kroku :grinning:
2. lis 2008 v 11:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsme na tom stejne.Obed se povedl a take peru uz 3 pracku :grinning: ale me to bavi u toho se clovek nenadre.
Ja vim je to hrozny ale celou noc jsem nespala nejdyl od 4-7 a pak uz skoro vubec jsme si v noci cetla a udelala jsem si kakao prej to pomaha na spani ale na me by mozna tak pusobily akorat prasky chudak malej dnes odpol jsem uplne vyrizena chtala jsem u televyze usnout ale nejde to ta pica cerna nazavre hubu ja uz ho normalne slysim i kdyz nic nedela tad je nahore v chodbe v kosi a tvari se jak milius ale kdyby jsi o nekom vedela kdo by chtel psa jako VELKEHO spolecnika do bytu nebo do baraku tak ho klidne dam pac tohle se urcite neodnauci ja uz jsem z nej vynervovana tak zrala na prasky....uz je to vazne k nasneseni zlaty jeho stekani to trvalo tak 2-5 min a bylo ticho ale tohle?To dela celej den a celou noc jen aby si vynutil pozornost.Proste nedokaze bejt sam a Rex mu nestaci.Jsem se divala na elektricke obojky ze by vzdicky dostal ranu a bylo by ticho kamoska to ma na novofunglandaka a je s tim moc spokojena jenze ono to skoji okolo 3000-6000Kc a to radsi dam nekde do utulku a nebo ho zastrelim pac ho fakt nesnasim to neni jak Asticka...to bylo zlaticko.
No jo kazdeho hodneho psa je skoda...jen svine prezivaji..... :angry:
Na trhach si to uzij snad uz budou lepsi...
taky jsem si myslela ze tam budeme cely vikend ale ne Honza chtel jet domu...takze pristi tyden tam ale jedeme znova David slavi narozky...pa
2. lis 2008 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduno, nemluv tak!! Jednou jste si ho vzali z útulku jako psa, kterýho budete mít v baráku, tak to s ním zkus, vždyť jste ho neplánovali nechávat na zahradě..Určitě bude spokojenej, když ho necháš vevnitř..A zklidní se, vždyť je ještě mlaďoch, Matýskovi je taky teprve přes rok a někdy se chová na zabití, ale dá se to..Ty elektrické obojky jsou hnus, to bych zakázala, možná na nějaký extrémně zlý psy, ale ne takhle, chudák novofundlanďák.. :frowning2: Jo ty trhy - no uvidíme, jen tam chci jít namrknout, Jára bude v práci, tak vezmu malýho na vychajdu a zastavíme se tam..
2. lis 2008 v 16:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak ja ti ho pujcim at vis co to je viti psa...Me uz vazne dnes mrda porad ho slysim a Honza me na to rekne vem si neco sladkeho a bes si lehnout copak to jde kdyz ho porad slysim?...Jestly se malej narodi a bude z nej magor tak to bude kuli tomu cernymu debilovy jo a uz v zivote neudelam dobrej skutek psa z utulku NEBRAT! Honza ma pravdu vlcaka jedine!Zadnou krizenou bestii... :angry: vazne nevis co prozivam kdybych nebyla tehule uz sedim u Karla a liju do sebe vino a mela bych klid!
Jo kdyby nepoustel chlupy a nebyl takovy prase tak by zustal v baraku ale takhle je to pes kerej patri ven hotovo ted jsem ho vyhodila at se celi den nevali a mozna vecer ho vezmu nahoru pokud bude delat bordel tak urcite chci se vyspat!!!! :angry: :frowning2: Na neposlusneho psa elektrika patri nas videt jak posloucha a je to milacek maji 2 deti a muzou si s nim delat co chcou ja jsem pro obojky pac to jinak se psem nejde...kor tak velkej.
No jo ale na toho tvyho by to vazne nezabiralo je to tele s obojkem i bez... :wink: a je rozmazlenej gaucak.To bych doma taky nesnesla...vzdit vis... :slight_smile:
2. lis 2008 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Náhodou Matýsek je starej výleťák, moc rád chodí ven a na vycházky, na mopsa si myslím, že je dobrej a má dost výdrž, to by Bobby nevydržel..Taky by mohl být pořád venku..Akorát v létě je to horší kvůli tomu hicu a jeho krátkýmu čumáku, však víš..Náhodou Jack mi byl sympatickej, sice jsem ho viděla jen jednou, ale stejně.. :slight_smile: Chlupy pouští všichni psi, až na pár vyjímek, s tím musíš počítat..A Matýse je taky pěknej vepř, ale to víš, je náš tak mu to musíme odpustit :grinning: Jára je taky prasisko, tak jsem zvyklá :grinning: :wink: :slight_smile:
No, jestli ho fakt chceš dát pryč, jestli jsi pevně rozhodnutá, tak to udělej, lepší než aby ses nervovala Ty a ještě tím nervuješ i psa- když na něj křičíš nebo tak..A psa si musíš vychovat a ne na něj dávat elektrický obojky, to bych fakt zakázala..Nakonec i Arnošt poslouchal, je to hodně tím, že jsou fakt ti naši psíci mladí..Matýska jsem nevychovala, to uznávám, ale k malýmu se chová pěkně a díky tomu, že není velkej, tak se to s ním dá.
2. lis 2008 v 18:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic, já pro dnešek končím, jdeme se převlékat do pyžamka a po nakojení snad i spinkat, já nevím odkud ty děti berou tolik energie, já jsem pěkně zdrchaná, hlavně mě strašně bolí záda..Tak dobrou noc všem maminkám, miminkům i psíkům.. :slight_smile: :astonished:
2. lis 2008 v 18:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud se nezacne chovat jako normalni pes tak to jinak nepujde!Je to fakt mazec...
Tohle jsem jeste nezazila...no uvidime.
jo tak to Tedikovy zavidim ze jde spat aspon nekdo se vyspi...i kdyz on zadny spac neni.. :grinning:
tak pa a dobrou mozna...
2. lis 2008 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
criterska: Tak to je fakt skoro přes celej Žďár :sweat_smile: A tam tu stranu moc neznám. Já vždycky tak na náměstí, vrcholem je Libušín... Je mi 26 a ze Žďáru jsem 8let.
Jinak malej je zlatíčko, teď teda asi zjistil, jak funguje vztekání a řve, jako by ho na nože brali. Tak snad to brzy přejde a zabaví se hezky sám.
2. lis 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, to zase byla noc - tentokrát jsme nevstávali kvůli malýmu - to jen 2x, ale kvůli psovi - má nějakej průjem, takže jsme se s Járou střídali ve venčení, fakt paráda.. :unamused: Pěkně tam fučelo, doufám, že to nebude trvat celej den, odpo jdu s Járovou mamkou na město na ty trhy, ale jsem s ní teda domluvená, že kdyby bylo extrémně hnusně, tak u nich nechám na hodinku Tadíka a oběhnu si to sama..

Radu - tak to s ním zkus, já myslím, že se zlepší, uvidíš, pak budeš ráda, že ho máte, Matýsek má Tadeáška taky rád a je to pěkný, když jsou spolu - a Mates po něm zrovna nedupe..

Barusha - to jo..Taky na Palachovku ani nádraží nechodíme, spíš na stezku a do přírody..Jednou za čas na to město, když je to nevyhnutelný a potřebuju si nakoupit..No, mně je teprve 22, za chvíli teda 23 :slight_smile: To už jsi pryč dlouho, takže asi není šance že bychom se znaly třeba od vidění, to mi bylo 14 když jsi šla ze ZR :sweat_smile:
Malej je moc hezoučkej, fakt koukám kolik má vlásků, tolik jich má Tadeášek asi teď a to obrůstá až poslední dobou :grinning: Určitě se brzy zabaví aspoň na čas sám, záleží jak ho máš "vychovanýho", Tadeášek si okolo těch 4 měsíců dost vyhrál s hrazdičkou co je na postýlku, tu úplně miloval, teď už ho tak nebere..Taky jsem ho začala dávat pomalu na zem - zpočátku jsem se bála kvůli psovi - na hrací dečku, ale ta ho začala bavit až dýl..Teď je nejspokojenější celej den na zemi - už se dostane všude možně, to se mu líbí :slight_smile: A starý dobrý nošení a chování, pořád chce blikat se světlama, naučil se vyndávat klíč od špajzky a z jedný starý skříně, šahá na kliky, olizuje dveře, no sranda.. :grinning:
3. lis 2008 v 06:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak my jsme dneska stávali jen 2x.Teď se snažím malou uspat :wink:

criterska:tak to jste měli fajn noc,on ten váš Matýsek má nějak často průjem,ne? :slight_smile: Ale aspoň se nenudíte :slight_smile: Ale je dobře,že si řekne,že namáte hovínka všude.To znám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. lis 2008 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek