• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Ahojky,

můj malej lyžař :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek tak my trochu vylepšíme tchýni kuchyn,bude to mít k vánocum a k 50tinám,mají oba dva příští rok
koupíme obklady za liku,novou pracovní desku a asi nový dřez a švagrová jim koupí novou mikrovlnku
tak to bude dobrej dárek
tchánovi jsme vymysleli novej telefon se vagrovou napul a my mu koupíme asi ještě svetr a nějakou ksmetiku dostane každý
našemu tatkovi Ginko bilobu a kosmetiku a mamka chce udělat fotku s malým a něco k tomu
brácha chce nějakou vonavku a čistící vodu na plet a švagrový nekupujem nic,nedáváme si dárky,jen synovcovi koupíme balonky s pumpičkou
manželovi peněženku a hodinky a něco malýmu
2. lis 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@d.h.86 tbc dávají v porodnici všem (krom nedonošencům)... myslím 1. hexu, protože jsme neměli tbc zahojené, vojta měl první hexu v 6. měsících...to je normální, očkoje se 1. hexou OD 3. měsíce :wink:

@lucifirek jsme jen o měsíc pozadu :wink: a ještě nám stejně nevyhnisalo, tak je možné, že ještě ani nebude očkovat...však víš, nejsem nadšenec očkováním, takže prevenar nenechám dát...tak pak písni, kolik vážíte atd... jo? :slight_smile: nás čekají ještě ty naušničky ted někdy :slight_smile:

koukám, že tady řešíte dárečky :slight_smile: já to nějak nestíhám :confused:
2. lis 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 ale náš malj neměl mít očkování žádné,protože šel na tu operaci,víš?ted stejnak musí čekat delší dobu na další očkování,takže nechápu,proč mu to píchli
2. lis 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 určitě písnu,kolik budeme mít. Ahatak to jo. To nám to vyhnisalo přesně nějak kolem toho šestého týden,dvou měsíců. Jo,jo vím,že očkování nemusíš. Já zvažuji,jestli mám malému synflorix dávat,protože se mu asi zase šíleně rozjede ekzem. Zkonzultuji to s dr. a rozhodnu se. Dostaneme i tak další hexu.
2. lis 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kk28 teda tak Andy teda je koča. :slight_smile: Fakt super.
2. lis 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@d.h.86 aha, tak to jo... to je divný teda :confused:
@lucifirek luci, ta pak písni, my máme 6,5kg, 61cm a první hexu za sebou + píchlé naušničky, zuzík je koča :slight_smile:
@kk28 andrejka je krásná, moc jí to sluší :slight_smile:
2. lis 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 tak to je super,že jste to zvládli. A Zuzance jste naušničky kupovali,nebo jsi nechávala nastřelit? Tak to my asi budeme mít víc.My už minule měli 64cm. Tomu našemu bucíkovi začíná být všechno krátký. Dárky teda taky fakt netuším.Co budeš kupovat Zuzance? Já to asi přehánět nebudu,protože z toho malý stejně nebude mít rozum.
2. lis 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kk28 koukala jsem na tu kombinézku,teda kalhoty a bundu v tchibu,ta holčičí je krásná,ale klučičí nic moc. No pro nás je to tuhle zimu ještě zbytečný. Jo a koupila jsi už tu novou sedačku? Jestli jo,tak jakou? Já ještě netuším,do jaké půjdeme. Ted koukám na Kiddy
2. lis 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek jo den předem?? tak já tam zavolám v pátek třeba :slight_smile:teda :slight_smile: to bude tak akorát nějak :grinning:
@d.h.86
@lucifirek
jojo já už musela začít, pač když já něco necám na poslední chvíli strašně jsem nervozní a pak nakoupím kraviny :grinning: :grinning: takže letos to snad vychytám :grinning: :grinning: :grinning:

jinak holky jdeme se pochlubit co jsme dokázaly :slight_smile:pasení koníčku a zachycený jeden z prvních úsměvů :slight_smile::hearts::hearts:já mám ztoho takovou radost :grinning: :grinning:
2. lis 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kk28 jůů no ta má úplně bombovou kombinézu
2. lis 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 krásný fotečky,to je maličká šikulka. To malému se moc pasení nelíbilo. Ted už vydrží,ale pořád se u toho klátí na jednu stranu a jednu ručičku napíná dozadu.
2. lis 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek děkuji:hearts: no já taky koukala že pase, markétka takhle brzo nepásla ..mám ztoho šílenou radost :slight_smile::hearts::hearts:
2. lis 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 my jsme teda v měsící pásli,lae jeho to moc nebaví,vydrží pár minut a jačí,teda jačel,ted už je to lepší. A já ani nevěděla,jestli ho mám dávat na bříško. Já ho ze začátku na bříško nedávala vůbec,měla jsem strach a na spinkání vůbec. Až na poradně v 1.měsíci mi říkali,at ho dávám.
2. lis 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek jojo dávát se má na bříško od toho měsíců jen na pasení na spínkání ne ! ale oni si takhle za prvé zmáčnou bříšenko takže aji na prdíčky to pomůže a za druhé si tak procvičují svaly a páteř :slight_smile:
2. lis 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 taktak. I když teda ani ted moc na bříšku nebývá. Tak pět minut denně.
:angry:
2. lis 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ani nevím,kolik by měl být na bříšku.
2. lis 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek já si myslím chvilínku takhle malý prdíci, :slight_smile: prostě až se vypasou, já jí dávám každý den před koupáním :slight_smile: na chvilku :slight_smile: :hearts::hearts:
2. lis 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,holky.

Tak my měli dnes budíček brzo,malá vstávala po 5 h a už neusnula,naštěstí si ji vzal taťka do parády,takže já jsem se ještě válela,ale už jsem nezabrala.To zase bude určitě celé dopoledne protivná :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Včera jsem pekla Jardovi medovník,dnes máme 3.výročí svatby,chtěl ho sežrat :grinning: už včera,ale ubránila jsem ho :wink: Ještě mám pro něj pár drobností a šampus,tak si večer dáme :slight_smile:

O víkendu budeme doma,musíme postavit ještě jednu skříň do ložnice,abych měla dávat kam věci pro děti a trošku to tam přestavět.Snad to zvládne sám,já mu tak můžu maximálně něco přidržet :wink:

V pondělí jsme byly zase v MC,bylo tam hrozně moc dětí,prý rekord.Měla tam akci dealerka z Nestlé,tak tam byla pro děti ochutnávka(ale většinou dojídaly maminy),pak jsem dostaly kaši pro děti a časopis Betynku.Zítra chci jít s malou cvičit do tělocvičny,tak jsem zvědavá,jak se jí to bude líbit.Mělo by se platit ročně 300kč,což je pakatel,ale nejdříve si to chci vyzkoušet.taky nevím,jak by to bylo,až bych porodila,protože Jarda by určitě nechodil,tak by buď musel hlídat nebo nevím.Ale zase bych ráda,alby malá něco dělala a byla mezi dětma :wink:

@kk28 Kači,kombinézka super,malá je frajerka :wink:

@monaberuska1 Mončo,hezky pasete,to Karolínka nechtěla a řvala,moc jsem jí proto na bříško nedávala.Ale myslím,že by se mělo na chvilku denně dávat od narození,ať děti cvičí.
3. lis 2010 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.tak u nás taky snad poprvé vstávačka už v šest..všechno pouklízené,vařit nemusím,protože jedeme za dědou do nového města :slight_smile:
o víkendu u našich bylo super,ale trochu jsme tam nachladli.. :unamused:
manža už začal chodit do práce,ale operace se mu stejně nevyhne :unamused:

@kk28 Kači.Kombinézka je fakt super :wink:

my jsme včera měli krizi..Kačka se nám ráda oblíká a včera ráno jsme šli ven a to bylo řevu,že si nemohla vzít vysoké sněhulky a oteplováčky a šálu..jsme nevěděla už jak ji to mám vysvětlit,tak jsem povolila aspoň tu bundu od oteplováčků a šálu..ale to bylo řevu a naříkání.. :confounded:
naše malá modelka :grinning:

@kijonkova.k Kijo.děláš ten medovník kulatý?já jsem ho na praxi dělala skoro pořád,ale teď se mi s malou nedaří.máme troubu jen na jeden plech,dlouho to trvá a navíc si u toho ještě musím hrát s Kačkou..ale příští týden už budeme dělat perníčky :slight_smile:
snad Karolínka bude do obídku OK a uvidíš,že pak usne :slight_smile: nám už malá nespává měsíc po obědě..někdy je to strašný..
3. lis 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k :grinning: Dobré ranko, tak my máme zítra 4.výročí svatby, medovník se mi už peče :grinning: :grinning: Co jsi mu koupila? Já teda ješte nic,jedu to ošéfovat dneska, děti teď byli nemocný, tak jsem se nikam nedostala
@monaberuska1 malá je šikulka, Otík začal pást o dost později, ale teď se mu to líbí a nejvíc se mu líbí otáčejí, to se u toho řehtá :grinning:
@cvachna tak to máme stejný, dneska chtěla jít Kiki do školky v šatech a balerínkách, no nakonec se nechala přesvědčit a vybrala si sukýnku,co si obleče ve školce :slight_smile:
@gaba3 my jdeme na 2.hexu +2.synflorix v pondělí, já jsem Kiki tenkrát platila ten Prevenar-6000kč, ještě že je to teď zdarma....Já teda budu ráda,jestli bude mít 5,5kg
3. lis 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k to je super,že manža obstaral Karolinku a nechali tě ležet. Teda třetí výročí,my ho měli v létě a ani jsme ho neoslavili :frowning2: Ti chlapi jso na tohle horší. Karolínce se cvíčo určitě líbí,aspon se vydovádí. A jaký pečeš ten medovník? Já taky občas peču,kulatý a asi ze šesti placek,tak je to dost pracný.
Koukám,že dneska všechny děti brzký budíček. :slight_smile: My vstávali v šest. Ale takový stylem,že malý se kroutil,pak jsem slyšela jak prdí a kadí,tak jsem hned vstala,abych ho přebalila. Ale už to stejně teklo všema směrama.Tak hned po ránu koupačka. :slight_smile: Ted jsme dorazili z konventa,tchán chtěl koupit v Elektro Spáčil autolékarničku v akci. Tak jsem stála ve frontě sdůchodcema :grinning: V elektru všichni nakupují autolékarničky,no mazec. :grinning:

@cvachna u nás se řve kvůli oblíkání pořád. :grinning: To by se chudera včera v tom oblečení uvařila. Venku je krásně.

@hanulka190 teda taky výročí jo? :wink:
3. lis 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulka190 Hani,to je teda dobrý :grinning: Já jsem kupovala jen drobnosti,ve zdravěnce jeho oblíbený čaj a nechala jsem mu udělat kornout z různých oříšků apod.,pak pěnu do koupele,rád a často se koupe a ten šampus.Vždycky jsem mu kupovala nějaké lepší víno,to on rád,ale těch má teď plný stojan,tak jsem to vyřešila takhle.Stejně má největší radost z medovníku a taky je to nejpracnější dárek :grinning:
3. lis 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a on mi objednal parfém,ale jelikož jsem mu řekla,že mi smrdí,tak se naštval a zrušil to,takže asi nedostanu nic :grinning: Ale co,sním mu půlku medovníku :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k Jaký?

Jinak ahoj, holky, já jsem se konečně dostala k netu, nešel nám asi 3 dny, ted´odešel kamarád, co nám to tu pokutil :slight_smile:.
Zajdu na Zdendův PC a přidám fotky břicha. Konečně :grinning: .
3. lis 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
chtěla jsem se zeptat na to očkování jestli prevenar nebo sinflorix jaký máte zkušenosti? Mě dr. říkala, že v prevenaru je toho víc a doplácí se 200kč na vakcínu a snad jsou 4 myslím. nás to čeká tento měsíc první očkování.
3. lis 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 peti my budeme dneska dávat taky ten synflorix. A vím o tom jen to co ty.
3. lis 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila segra CK Secret Obsesion :wink:
3. lis 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k Vždyt´ti voněl, jak jsem ti kdysi posílala vzorek, teda po vyprchání hlavy. No, je to orient, švestičky :slight_smile: . Ale na ted´je super :slight_smile: .
3. lis 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na mě je to moc,pokud mi nevoní na začátku,tak to nechci :grinning:
3. lis 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek