• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Přidala jsem pár fotek,ty s Kubou jsou z dneška,naše malá paní Dr.opět ordinovala :grinning:
3. lis 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my máme po poradně. 66cm a 6770g. Dostali jsme hexu i synflorix. Dneska to teda byl mazec,jen jak jsme tam vlezli tak malý začal tak řvát,že jsem vůbec neslyšela,co mi dr. říkala. Tak jsem ho musela nejdřív uklidnit. Bouličky za ouškama prý souvisí s tím ekzemem.Ekzem se jí moc nelíbil,tak jsme dostali ještě jednu mastičku a máme střídat. Pak jsem se ještě ptala na tu hlenovou stoličku. Mám zkusit vysadit obyč. mléko a nahradit zakysanými výrobky. A sledovat. Po injekcích teda řval jak tur. A jak je ted víc nevrlý,tak to může být od zubu,ale i od toho ekzemu,že ho to svědí.
3. lis 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k fotečky jsou suprové.Teda ten Kuba je klidas,si nechá všechno líbit. :grinning: Vypadá to vtipně. :grinning:
3. lis 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k Po kom má vkus? No já pamatuju, jak jsme nedávno byly v Proiru a zkoušela sis boty......... :grinning: :grinning: . je k zulíbání ta moje neteř.

Dala jsem konečně fotky ve 33. týdnu...
3. lis 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek Lucí, tak jaký bylo očkování?

Přidala jsem pár foteček tak mrkněte.
3. lis 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila krásné břišánko. :wink: A máš pravdu,máš rozkošnou neteřinku. Já byla uplně dojatá,jak na srazíku hubičkovala našeho Kubíka. :slight_smile:
Jé vy jste zdravotní sestřičky,tak mě třeba trošku uklidníte. Dnesk jsem na té poradně řešila ten hlen ve stolici a dr se mě ptala,jestli má krev. Já řekla,že ne,protože neměl.Ale navečer už měl v plínce kusy hlenu a pár červených nitek. Tak jsem z toho trochu špatná. A zítra budu muset zavolat znova k dr.

@peta86 No Peti,tentokrát dost uplakaný,jak jsem psala,začal řvát už na začátku,že se nenechal vyšetřit na pohyb.Pořád se vzpíral. Musela jsem ho pochovat,aby se uklidnil a vůbec něco slyšela. A pak ho dvakrát bžodli a byl řev ještě větší. No Dr. jsem se ještě ptala,jestli teda ten synflorix dávat nebo ne. Prý v zahraničí je to už běžné povinné očkování. Tady je dobrovolná a prý je to na mě. Ale pak říkala,že je ráda,že jsme ho dali. A byli tam zase obě dr. a dr.Ušáková říkala,že nemám mít strach z nějaké velké reakce,že se to dobře snáší. Tak jsem to dala,přece jenom když mi pak řekla,co všechno může mít pneumokok za následky,tak mi to očkování příjde v pohodě.
3. lis 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 a teda rozdíl mezi prevenarem a synflorixem je jenom v tom,že prevenar je proti 13 kmenům(nebo jak se tomu říká) a synflorix jenom 10.
3. lis 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 jinak malý byl večer vysmátej a docela v pohodě.Teplotu trošičku zvýšenou měl,ale zatím je dobrej.
Jen mám teda strach,co bude znamenat ten hlen a krev ve stoličce.
3. lis 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak z medovníku zbyla už jen slabá 1/4 :grinning: Ale 4 malé kousky bere Jarda zítra do práce chlapům,aby to nevypadalo,že jsme taková prasátka už jsme to sežrali...i když... :grinning: Nakonec jsem dostala nádhernou kytici z gerber a vůni od Elisabeth Arden-Sunflowers.Ta mi moc voní :wink:

@lucifirek ono to fakt vypadá na alergii na MB,i ten ekzém tomu odpovídá,ale to jen teoreticky,museli byste na alergologii.Bobek malý.Zkus nakouknout tady do diskuze,někde to tady je.Já být tebou,taky vysadím mléčné úplně,aspoň 14 dní a uvidíš,jestli dojde ke zlepšení.Držím palce,ať to není ono.A dr.určitě zavolej.

@zuzimila Segra a jak mi to slušelo,co? :grinning:
3. lis 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k teda ten medovník musí být. Já ho teda miluju. No a? I kdybyste ho snědli,tako cooo? :grinning: No dostala jsi krásný dárečky. To já ještě nic nedostala. Já mám ráda od E. A. Green Tee.
To je teda chudera,kéž by to teda nebyla ta Alergie.No nebylo to moc.Ale bylo to tam. :frowning2: Budu si o tom muset něco přečíst. PRotože to by asi znamenalo doživotní nemléčnou dietu. Z čeho ten človíček pak bere vápník a pod. Jo říkala jsem si,že ted zkusím vysadit uplně všechny mléčné výrobky. Každopádně zítra volám k dr. Ale bude to těžké nejíst mléčné výrobky,já mám ráda sýry,jogurty,tvaroh,nesmí se ani máslo. Ale kvůli prcíkovi to vydržím.
Koukala jsem do albíčka jak Karolinka byla maličká,je fakt rozkošná. A kukadla má po tobě. :slight_smile:
3. lis 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek Díky za pochvalu :slight_smile: . Jinak co se týká té stoličky Kubíčka, tak to ti asi neporadím, nejsem dětská sestra, ale kdyby to bylo u dospělého, uvažovala bych nad zánětem střeva, možná nějaké slizniční krvácení, morbus Crohn, proctocolitis, možná ta alergie...nevím, nebudu dělat chytrou. Každopádně pediatr bude vědět :wink: .

@kijonkova.k Si piš, že ti to slušelo. Ta zimní bunda a ty lodičky, málem jsem měla mokro v majtkách :grinning: .
3. lis 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek Luci,zkus něco přečíst,já jsem taky dost tady četla,když měla malá ten ekzém.Protože jsem nevěděla,z čeho by to mohlo být.Naštěstí z toho vyrostla,i když teď už musím pořádně mazat,protože už se jí dělají šupinky v obočí...no,zima je tady,tak to začne :slight_smile: A Green tea mám taky ráda,ale moc dlouho nevydrží :wink:
3. lis 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek Jinak, co se týká Karolínky..je to opička. Je neuvěřitelně něžná k miminkům, pořád pusinkuje, hladí, chce chovat. I mě hladila po břiše, pusinkovala, ptala se, jestli miminko kope, hladila mě, mazala mi břicho.. :slight_smile: . Zlatá.
A pak jsem ji viděla taky, jak se válí po zemi, snopel z nosa, uřvaná, vyválená v bordelu a " Kája nemůže, Kája nechce "...Celá teta Zuzka :grinning: .
3. lis 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Green tea od EA nevydrží, bo je to kolínská :slight_smile: .
3. lis 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek Luci a děkuju,rozkošná byla a je,ale na facku občas taky :grinning: na některých fotkách (jako miminko),jde vidět,jak moc měla ten ekzém.
3. lis 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k jo koukala jsem.JE dobře,že už má pokoj. A zima je na to na prd. Ségra říkala,že malé se to ted taky zhoršilo a přez léto měla celkem pokoj.
3. lis 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k děkujem :slight_smile: jjo mělo by se prý dávat každý den po chviličkách na to cvičení jak píšeš :slight_smile: :wink:

holky tak po těžkém lítání jak ve žďáře tak v Jihlavě jsme nakonec botky koupily Markétce :grinning: :grinning: ale byl to boj nakonec olang ne ale od FARE jsme vzaly, mají tuto zimu moc krásný otky :slight_smile::hearts: a ted ještě zbývám já tak to bude taky boj :grinning: :grinning:

Jinak dneska jedu za známou na kafíčko tak se těším :slight_smile: :slight_smile: :wink:
4. lis 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 ¨tak si kafíčko užij :wink:

Já volala k dr. a mám vysadit všechno mléčné a za týden se ozvat,jestli se něco změnilo.
4. lis 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek teda te\´d jsme koukala jak blázen ty jsi psala at si užiju kafíčko ajá ho zrovna piju víš??tak si říkám ježiš jak to může vědět :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a hned sem si pak uvědomovala že to myslíš at si užiju kafíčko u té známé :slight_smile: :wink: :grinning: :grinning: :grinning:

jo? takže nic mléčného?? jejda doufám že to nebude mlíčkem že?? to by asi malej nemohl pak taky mlíčko, jen nějaké to sójové atak :confounded:
4. lis 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 jsem jasnovidec :grinning: :grinning: :grinning: jo,jo myslela jsem sa kamarádkou.
No já ještě nevím,jak to je,moc jsem si toho ještě nepřečetla.Pokud by to byla alergie na kravské mléko,tak může jakékoli jiné,kozí...., Fakt zatím nevím. A asi záleží,jestli je to alergie na mléčnou bílkovinu,nebo laktozu.
4. lis 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak jsem konečeně dočetla :slight_smile: . Moc děkuju za pochvalu té mojí dcérenky :sweat_smile: . Kombinéza je fakt nádherná, doufám, že Andy bude chodit, aby na ní vynikla :wink: .

@lucifirek snad se to co nejdřív zlepší :slight_smile: a aspoň ty zakysané výrobky můžeš nebo radši nic :confused: . Možná bys mohla prošmejdit nějaké diskuze, myslím, že by ses tam mohla něco dozvědět :wink: .

ad pasení koníků: Lukášek byl hodně na bříšku už od miminka, proto pásl fakt vzorově už když mu byl 1.měsíc. Andy jsem se snažila taky co nejvíc dávat. Stačí při každém přebalení, je tam na chvíli šoupnout. Dá jim to hrozně moc, posílí záda, krk.......určitě doporučuji :slight_smile: .

Já jsem si myslela, že budu dneska mýt okna :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale prdím na to :wink: . Je tam škaredě a větrno a navíc jdu po obědě k sousedce na kafíčko :grinning: .

Jo, taky jsem dneska ve skříňi u Andy objevila úplně nový bodýčka :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ta holka má fakt tolik věcí, že to absolutně nestíhá unosit :unamused: ...........už se musím při tom nakupování krotit :frowning2: .
4. lis 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kk28 ty jsi teda nakupací typ co? :grinning: :grinning: Já měla kupu věcí,co jsme ani neunosili na malinké miminko,ted už tolik věcí nemám.Ale taky se musím kroti,abych zbytečně nekupovala,co nepotřeujeme.Ale na ty kluky toho fakt tolik není.
No mě dneska dr. řekla,at nejím vůbec nic mléčného,ani máslo,prostě nic s mlékem.Už na tom začínám pracovat. našla jsem tu diskuzi o této alergii. Tak uvidíme. Předpokládám,že by nás pak měla poslat n tu alergologii.
Na okna se vykašli,je fakt hnusně.
4. lis 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kk28 na ona se vyprdni radím taky.. já mám dneska líej den.. vůbec nic se mi nechce na chvilku jsme ted byli venku na prochajdě, tatka nám spí po noční tak měl klídeček :slight_smile: :slight_smile: :wink:

4. lis 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

tak počasí dneska opět na.... Anetka je poslední dobou hrozně protivná, takže si ž přeju aby dojel z práce taťka a mohl se jí chvilku věnovat :wink:
Musím vám napsat náš zážitek se zimní kombinézou :grinning: Celou dobu to neřeším, žila sem v domění, že kombinéza kterou Anetka dostala od mýho strejdy je dost velká a Anetce pro letošní zimu bude dobře. Jenže ouha. Včera sem na ni jen tak letmo mrkla a zhrozila sem se jak je vlastně malá, Anetku sem do ní vůbec nenasoukala :cry: :cry: Bohužel si strejda neschoval účtenku na výměnu. Tak nevím jestli mu ji vymění nebo ne. Kupoval ji ve Včelce, kdyby aspoň u radnice tam se s tou paní známe dobře. Čekám, co zjistil a jinak hurá shánět jinou... To je prostě pech, taková krásnááá. Snad ještě nebude zima, ať máme trošku času :wink:
4. lis 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

mamky holčiček, mrkněte ke mě do albíčka, jaké čepičky plete od kamarádky maminka, jestli byste taky nechtěly udělat. Jsou fakt suprové :slight_smile: .
4. lis 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuk :sweat_smile: :dizzy_face:
4. lis 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kk28 Krásné čepičky :slight_smile: . Modelka úúúžasnááááááá :slight_smile: .
4. lis 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak jsme dneska byly poprvé cvičit u nás v tělocvičně.Malé se to líbilo,ale pak už byla protivná a domů jsme šly samozřejmě se řevem.Příště už zaplatíme školné a budeme chodit každý čtvrtek,aspoň bude Karolínka mezi dětma a vyblbne se :grinning:

Jo,taky mi dneska přišel mail,že jsem vyhrála bonbonieru z belgických pralinek :wink: Tak mi to udělalo radost.Snad to nebudou 4 bonbony v krabičce :grinning:
4. lis 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k A jak to cvičení probíhá? Běháte dokola, dřepy s výskokem, upažit, předpažit? :grinning: :grinning: :grinning: Ty ne, samozřejmě, ale malá, tu bych chtěla vidět, kocura malého.
4. lis 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kk28 teda andy je kóča.
4. lis 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek