• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@lucifirek to strojkové je také z lineckého těsta ale :slight_smile: :wink:
šuhajky?? je to taková správná sladká pecka vánoční manžel by bez tohodle cukroví prý nepřežil takže ty josu nutnost :grinning: :grinning: a dělá se to do košíčků papírových, je to taková šílená slaďárna :grinning:
6. lis 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já te´d ještě řádila na MMB a objednávala jsme holkám ježíška spíše dokupovala nějak..
Markétce sem pořídila ještě pokladničku krteček, kufřík krteček, rukávky do vody s krtečkem opět pak kruh do vody s krtečkem , Markétka totiž krtečkem žije :grinning:a Nikolkce sem tam brala čepičku hello kitty, kruh do vody od intexu ten stěma na nožičky aby nepropadla, myslím totiž holky na léto no a ještě hračky do vody sem jí brala a dnešní řádění na MMb jsem zakončila bomba tečkou a už sem objednala tu kuchyňku pro markétku...konečně pořád sem váhala... taková sladká tečka ale tu sem nechala at zaplatí manža
tak a holky naše milovaný mám asi z krku pač až mi toto vše přijde tak se mi to snad už do skříně nevejde pač už toho mám mrakec, ale ještě přemýšlím o soupravě na MMB s hello kitty pro Nikolku ještě a punčošky taky s kittynkou..tak o té ještě popřemýšlím a vzala bych to kdyžtak z mateřský prosincový :slight_smile:ještě manžovi sem objednávala z avonu kosmetiku blue tu zbožnuje tak na to čekám akorát budu mít problém s tchýní a tchánem a ještě manžovi bych chtěla něco ale nevím co..asi už jen takový dodatky jako jsou trenky.. vodu poholení mu vezmu asi.. a chce deštník tak asi ještě ten a pak už jen zbydou dědečkové a babičky ale těm vezmeme jen maličkost malínkatou. a pak zbydou naše rodiče takže tchán s tchýní to bude mazec a našim vím co koupím :slight_smile:
6. lis 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 to budou mít teda holky bohatého ježíška :slight_smile:
my jsme Kačence jen koupili kuchyňku,župánek,vzduchovou fontánu s balonky od playskool,ona balonky přímo miluje a tuto hračku si moc přeje.u kubíčka si s ní hraje pořád...a k narozeninám dostane panenku,tu v pravo nahoře blondýnku..už ji máme doma..od kmotřenky kočárek,nakonec jiný,než jsme měli mít..
jinak Manžel ode mě,jak jsem psala..
našim jsme koupili kazeťák..babičce a kmotřence chci udělat letos kalendáře,ale nevím,u koho,jedna paní ještě neví ceny..moni,že by ty?? :slight_smile: za kolik by jsi mi udělala na celý rok s fotkama velikost A3? a moji neteřínce jsme koupili jídelní stoleček se židličkou..

taky snad letos budu na Vánoce péct..
6. lis 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cvachna jéééé tak to malá bude mít teda opravdu velikááánskou radost že?? :slight_smile: ta kuchyňka je hezká taky jsme na ní koukala nakonec jsme vzaly tuto :slight_smile:a kočárek je krásnej, mám epodobnej ten ale Markétka dostala od babičky už v 1 roce :grinning:no zrušily jsme kupování dárku se sestrou jak mojí tak i se švagrovkou takže nám odpadlo vlastně 8 lidí tak ať olky si pořádně ježíška užijí :slight_smile: :wink: jojo taky sme každý vánoce všem dělala kalendáře ale letos jak máme málo fotek s Nikolkou tak sme všem řekla že kalendáře udou ít příští rok a že tam budou mít už obě dvě naše kočky :slight_smile: :wink:
no já letos nedělám ... :frowning2: už bych to ani nestíhala právě a vždy sem dělala ještě dvou paním a nekonec sem jim taky říkala že až příští rok, jelikož chodím brzy spát jak kojím abych se vyspala,,takže to sem tě asi zklamala, ale kdyby jsi chtěla na příští rok pak nebude to problém :slight_smile::hearts::hearts::hearts:
6. lis 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 Moni,tak to nevadí :slight_smile:
a má kočárek s korbičkou a od knorr?já bych totiž chtěla vědět,jestli tam ta korbička sedí pevně a jestli se jen nepoloží na podvozek..
kuchyňka je taky moc pěkná :slight_smile:a taky se mi líví ta varná konvička.si do ní může aj nalít pití :slight_smile: jaké má rozměry?ta naše na výšku 95cm,na šířku 65cm,hloubka je 33cm a výška k pracovní desce je 51cm..takže úplně ideální a snad malá bude mít radost :slight_smile: ještě ji pak chceme do kočárku koupit peřinku a polštářek :slight_smile:
my taky nebudeme kupovat všem..bráchové a ségry jsou už všichni krom dvou dospělí,a synovcům zas nějakou společenskou hru..
7. lis 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už jsem zase tady. :slight_smile: Ale čeká mě ještě spousta vybalování
7. lis 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek tak jaká byla první noc v novém bytě :wink: ? a vkročili ste pravou :slight_smile: ?
7. lis 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cvachna kuchňka má rozměry na výšku 96 cm a k pracovní ploše 55cm a hloubku mylsím taky 33 cm takže josu výškově stejný :slight_smile: taky sem hledala takovýhle podobný rozměry :slight_smile: :wink:
nene kočárek má markétka jakoby trojkombinaci má vtom tašku na miminko atak , a dá se přestavit na sporťák ale používá ho jako pro miminko hluboký protože má zvlášť sporťák .-) má jako dva druhy a jsou objeednaný z quelle :slight_smile: to vím :grinning:jojo ty vánoce a ty penízky letí co?? jo?? peřinku no to malá bude mít velikánskou radost :slight_smile: :wink:
@lucifirek jé tak už bydlíš a jaká byla noc? :slight_smile: a co malý jak s emu to líbí:hearts::hearts:
7. lis 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 my srojkové děláme z jiného,solamylového,ale chutná to hodně podobně.
7. lis 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eelka @monaberuska1 no docela mazec. Nemohli jsme nic najít,našli jsme jen jednu část chůviček a nenašli jsme šrouby k posteli,tak jsme spali na matracích a malý v postýlce. Manža a malý spinkali dobře. Já nemohla usnout a nakonec jsem zabrala až po jedné hodině v noci. Dneska jsme byli na obědě v Losenici. A odpoledne něco vybylili,ale je toho ještě hromada.Tak to beru tak nějak postupně od nejnutnějšího.
Zítra vyrážím s malým k dr. tak jsem zvědavá,co mi řekne.
7. lis 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek aha fakt??? a nepísla by jsi mi recept, ?? jedenou sem slyšela o solamylových a všichni moc chváli apak už sme to nějak nenašla a nevzpoměla kdo mi to říkal, tak písla by jsi mi ho?? byla by jsi děsně hodná :slight_smile::hearts:
no to věřím to je děsný to že nemůžeš nic najít že?? na nerv :grinning:
jé jdete k DR.? mi jdeme v úterý tak sme taky zvědvá :slight_smile: :slight_smile: :wink:
7. lis 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 moni určitě ti recept napíšu.Je moc dobrý. Ale asi až zítra,ted už se mi nechce hledat sešit s receptama.
my jdeme kvůli tomu hlenu ve stoličce,pořád se to nezlepšilo.
Jud do hajan,dobrou
7. lis 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek jojo klidně zítra paráda moc děkuji jsi moc hodná :slight_smile::hearts::hearts:jé aha tak pak písni jak jste dopadly :slight_smile: držíme ti pěstičky teda hlavně Jakoubkovi :hearts::hearts: utíkej se vyspat, si myslím že teť toho budeš mít až po kr že??
7. lis 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,holky.Jak je?

My se za chvilku půjdeme s Karolínkou nachystat a vyrazíme směr nemocnice,jdu do té poradny pro onkologicky nemocné.Malou beru sebou,snad mě nebude už vyšetřovat a jen mi řekne výsledky a co a jak.Sama jsem zvědavá,co mi tam zase našli :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@lucifirek Luci,tak máte první noc za sebou?Já si ještě živě pamatuju,jak jsme se stěhovali my.Není to ještě ani rok a půl,ale ten bordel všude si vybavuju velice dobře.Teď v sobotu Jarda přistavoval jednu skříň do ložnice,ať mám kde dát věci pro Štěpánka atd.Takže taky všude bordel :wink:
8. lis 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k držíme moc pěstičky ať vše je dobré :slight_smile: a nic ti nenajdou :slight_smile:
8. lis 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky :wink: .
@lucifirek A když jsme se stěhovali my ze sesteráku před 5 lety tady do toho bytu / já byla po 3 N12 vůbec jsme po té poslední nespala /, tak to bylo taky papu. Nikdy bych nevěřila, že na ubytovně jsme za 2 roky nasyslili tolika věcí. Bylo to " velké" 22m2, erární nábytek, málo nábytku, a stejně...vzpomínáme na to rádi. Stěhovali jsme se tam, jak jsme spoli byli rok, tj. v 2003, a bydleli tam 2 roky, než jsme šli sem. Ted bydlíme v bytě v centru města na hlavní třídě na jednom z nejlepších míst v Orlové - co se sídlišt´týče. Takže jsem si zažila stěhování 2x, no aleluja!!!!!! A s miminkem si to neumím přesdtavit. Držím palce, at´se hezky zabydlíte.

V pátek jsme měli akce z JIP, ale musela jsem brzo domů, vycházky mám do 18 hod., a jelikož mi přišla kontrola v říjnu, tak jsem to dodržovala / od toho října ale až :grinning: /. Dneska by mi to mělo skončit, jsem 34+0, tudíž nástup na mateřskou dovolenou. Jsem objednaná na 12.00. A měly by být i ozvy, poprvé, tak to dr. minule chtěl, tak uvidíme :slight_smile: . Pak rychle do špitálu odevzdat tu MD.... :grinning:
8. lis 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak po 6 nedělí musím pod nůž :grinning: Výsledky mám špatné,takže konizace čípku mě nemine.Mám přijít hned po 6 nedělí a dr.říkal,že to uděláme co nejdříve.Měl strach,abych prý ještě vůbec přišla a někam se neztratila,tak jsem ho ujistila,že se rozhodně neztratím,že jsem zdravotník a tohle,že bych neudělala,jelikož vím,jaké to může mít následky,tak hned obrátil,že je to teda vyřízené :wink: Asi mají špatné zkušenosti,ale v tomhle jsem teda zodpovědná.Takže holky,rada na závěr:Choďte na preventivky pěkně po půl roce a hlídejte si to. :wink:
8. lis 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,mužem poprosti o hlasy?
http://soutez.doma.nova.cz/dh86
8. lis 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jenom v rychlosti. malý je od včera takový uknouraný a chce se pořád nosit,tak nějak nestíhám.
U dr. nám udělali stěry,ale říkala,že tam asi nic nebude.Podle toho,co jí říkám to vypada na kojeneckou kolitidu. Zatím nemusím přestávat kojit,protože malý prospívá a je celkem spokojený. Ale musím držet přísnou dietu. A podlení nemůžu v podstatě nic. Musím si o tom něco načíst. A nějak zatím nestíhám,snad večer.
Holky dočtu vás až později,ted musím letět.Malého jsem uspala v kočáře,tak at něco málo stihnu zas vybalit.
8. lis 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme po poradně a po prvních ozvách. Ty jsou naprosto fyziologické, miminko má asi 2500 g, já mám nahoře celkově 10 kg / za 18 dní od minula kilo nahoře /, další kontrola za týden, ted´už furt jen za týden :slight_smile: . Krevní obraz v pořádku, tak ta únava bude prostě z toho těhotenství :grinning: .
Do porodnice mě přeřadí cca ve 39.t.g., řekla jsem mu, že mám strach přenášet, řekl mi, že to chápe a že sám není příznivcem, že to není dobré.

Jinak odedneška mateřská :grinning: :grinning: .
8. lis 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila gratuluji ke krásným výsledkům. :slight_smile:
8. lis 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek Díky, Luci, kéž by šlo všechno tak hladce jako doposud, moc si to přeju :grinning: . Vlastně tohle jediné si přeju :slight_smile: .
8. lis 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky budete pro nás hlasovat?

http://soutez.doma.nova.cz/radka1986 Díky.... :wink:
8. lis 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 taky soutěžíte jo? tak držím palce u nás to je slabí nechápu jak tam muže mít ta holčička přes 1660 hlasu... :angry:

koukám že tu už začínáte péct cukroví :slight_smile: já letos jen asi medovní a van.rohlíčky zbytek mě dá mamka od každého rošku :slight_smile: s domočou se tee nic moc dělat nedá je to ďábel.... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

fotečky krásný...
8. lis 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k teda jen slyším poradna pro onkologicky nemocné,tak mám husí kůži. Teda to mě moc mrzí,že musíš na operaci.To bude asi dost náročné s malým miminkem. Ale Štěpánek bude potřebovat zdrvou maminku. :wink:Snažím se taky chodit každý půlrok,mám z toho všeho pěkný vítr. No to věřím,že jak se doma něco dělá,tak je bordel.Máme jedinou výhodu,že máme zatím ten jeden pokoj prázdný,tak se to tam všechno nahrnulo a ted se to postupně vybaluje. Tak aspon v obýváku a kuchyni je pořádek. Jinak spokojenost. Já první noc skoro nespala. Ale jinak super. Jen si na to člověk musí zvyknout.
@zuzimila no naštěstí mám šikovného manžu a přestěhovali to. Já jenom balila a zase vybaluju.Jen to ted jde s malým nějak pomalu.pořád by se choval a musí se mu věnovat.
8. lis 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,ono to není zase kdo ví co.Zákrok trvá asi 10 min,takže jsem celkem v klidu.Vyšilovat budu,až půjdu na příjem :grinning:
8. lis 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k takže tě hned pustí domů?
Já hledám informace o té alergii a moc toho teda na netu není.
8. lis 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

holky žďáračky nevíte náhodou kdy jsou tento měsíc na náměstí Farmářský trhy?? prý tam mají proutěný kočárek....

děkuju
8. lis 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k a co vlastně máš za problém??? to je mi líto že teda musíš na řez??

jinak holky já jsme nervózní :frowning2: od včerejška mě bolelo břicho a dneska při třeba nohu přes nohu to úplně v břiše cuklo až to bolelo.. měla jsme v plánu na šestinedělko jít v pátek ale jedu hned zítra ráno pač mám strach .-( co se děje :frowning2: měla jsme nosit max 5kg ale malá má 15 kg a na záchod atakhle už jí normálně vysazuji :frowning2: a bojím se jestli jsme si to tím nějak neto.. jsem měla at si vyleze rvně na stoličku jak jsme to dělali v těhu :frowning2: jsem horzně nervozní amám strach snad sem si jen nějak to namohla nebo tak něco.. manža přijede z noční ahned pofrčíme pojede prý semnou a pak po gyndě ho vysadím doma aji Markétku a musím jed s Nikolkou do poradny a po poradně na kyčle... tak snad gynda dopadne dobře jako :frowning2:
8. lis 2010 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eelka ty jo viděla jsem ceduli a nepamatuju si kdy.Ale někdy kolem dvacátýho myslí.Zkus mrknout na stránky Žďáru.
9. lis 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek