• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@monaberuska1 držím pěsti,at je všechno v pořádku.To máš teda lítačku.Takových doktorů najednou.My jdeme na kloubky příští čtvrtek.
9. lis 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak my jsme nemocní :frowning2: Teda Tadík..Včera jsme byli navečer nakupovat v Lidlu, autobusem tam i zpět, v autobuse už si začal stěžovat, že je mu zle, že chce spinkat a doma už šel rovnou do postele, pít nechtěl, jíst nechtěl, v noci 5x zvracel, víc jsme byli vzhůru než jsme toho naspali..Teplotkuje, tváře má rudý.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kašlík ani rýmu nemá, ale byli jsme u dr. a prý teď řádí všemožné virózy, prý by se z toho snad měl do pátka vyhrabat, ale je to na prd :unamused:

Já jsem byla vyplesklá hlavně z toho jak chtěl být v posteli, dobrovolně tam nebývá ani minutu navíc než musí a najednou takový změny..I když býval nemocnej, nikdy jsem ho tam neudržela..

Dostali jsme paralen tablety, čípky proti zvracení a ještě Nurofen jsem koupila..Myslela jsem, že tbl do něj dostanu, že to polkne, ale kdepak, holky, myslíte, že bude vadit, když mu ten prášek zabalím do kousku taveňáku třeba?Pak to určitě sní..Čípky do něj rvát moc nechci - jako paralenový - stačí ty proti zvracení, i tak dělá jak satan, jsem zvědavá jak to bude s Nurofenem, v noci ho vždy vyzvracel.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ještě má prý mít dietu a nemám mu nic dávat dnes k jídlu - to asi taky teda nevydržím, řičí mi tu hlady, takže mu kousek něčeho dietního dám, dr. je hroznej ras :astonished:

Jinak Zuzi,. bříško máš krásný, fakt vypadáš "hubeně" , pokud se to tak dá v jiném stavu nazvat :grinning: Já byla dvakrát taková, fakt :grinning: :wink:

Luci - je mi Tě líto s tou dietou, to musí být náročný.
9. lis 2010 v 11:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska teda Jíto,to nezávidím. :frowning2: Musí to být mazec.Chudera malej. Já myslím,že když mu dáš piškoty,nebo suchý rohlík,tak se nic stát nemůže. Zase aby byl celý den hlady mi přijde divné. A jestli má chut jíst,tak mu něco takového lehkého dej. A prášek do něčeho asi snad taky nevadí. Vím,že ségra nechtěla jako malá moc polykat prášky,tak jí to naši mačkali třeba s cukrem.
Jo tak já mám k obědu suchou rýži. :grinning:
9. lis 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
My vyrážíme se ségrou ven,po obědě. Je tam dneska nádhrně. Malý je dneska docela v pohodě a ted spinká.Něco jsem stihla uklidit.
9. lis 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, díky, taky myslím.. :wink: :slight_smile: Já vždycky když jsem měla nějakýho z psů nemocného a měl brát nějaké prášky, tak jsem mu je balila do taveňáku a jak krášně baštil :grinning: Myslím, že s Tadíkem to půjde stejně..
Tu rýži Ti teda fakt nezávidím, jsi fakt dobrá, já bych to asi nedala..To kila poletí dolů..Taky bych se sebou měla ohledně těch kil něco dělat, jen se pořád láduju sladkostma, hrůza..A venku jsme byli jen cestou k dr., ale zase tak krásně nebylo - teď jsem byla ještě v obchodě pro chleba, přijde mi, že začíná trošku foukat..Z okna to vypadá rozhodně líp :grinning:
9. lis 2010 ve 12:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: ,
tak my jsme byli včera v poradně a na očkování. Otíček váží 5800g a měří 63 cm, tak nám krásně roste, teda už ho musím večer dokrmovat, nějak mu to přestává stačit, ale dokrmuju jenom jednou večer, takže dobrý :wink:
Jinak jsem dneska dopo byla na bruslích, je krásně :slight_smile: Otíček se u toho hezky vyspinkal, tak pohoda.
Před chvilkou jsme dorazili ze školky, řekly pohádku o Smolíčkovi a už hezky spinká :slight_smile:
@criterska já bych ho taky netrápila hlady, jak říká Lucka piškoty a rohlík
@lucifirek ty už trápíš tělo dietkou,jo?
9. lis 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, děkuji, tak to jsem ráda, že jste mi to potvrdily aspoň dvě..
Otíček je už taky kus chlapa, že? :wink: Jinak Lucka nedrží tu dietu kvůli sobě, ale kvůli malému :wink:
9. lis 2010 ve 13:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska ještě zumbuješ? Já teď začala chodit 2x týdně a super :grinning: Tančím jak o život
9. lis 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, jojo, jasně, moc mě to baví :wink: Akorát, když má náš taťka odpolední, tak se nedostanu, když má ranní, tak chodím 3x týdně, když odpo, tak jen jednou - v neděli..A chodíš do Sokolovny, jo? Kolik se vás tam tak sejde? Tam je docela velikej prostor, ne jak u nás.. :grinning:
9. lis 2010 ve 14:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Jíťo,to mě mrzí,že je malému blbě,chudáček,asi fakt nějaká viroza.Na hladovku zapomeň,suchý rohlík a čaj určitě může.Jen ne nic mastného,možná mléčné výrobky bych taky nedávala.Nevím,proč Ti napsala tablety,vždyť je přece i sirup Paralen(Panadol-to samé),ale spíš,že do něčeho zabalit bych mu to rozdrtila a zamíchala do čaje.Přece jen,je to hořké a když to v něčem rozkouše,aby to pak neplival.Hlavně,ať se Táďovi brzo uleví a návštěvu necháme na jindy :wink:

Luci,měla bych nastoupit jeden den a druhý hned domů,není to nic složitého,rychlý zákrok,jen,aby to fungovalo.

Mončo,měla jsem špatnou cytologii už na začátku těhu,z posledních stěrů vyšlo,že mám v sobě HPV(lidský papilovirus),ten způsobuje rakovinu děl.čípku a mám vysoké riziko(je i nízké) té rakoviny.takže mi trochu krouhnou čípek,aby byl zase čistý. :wink:
9. lis 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska joooooo,chodím nás tam určo víc než 50 na hodinu, prostě plná sokolovna, ale super, alespoň má člověk nějakej relax :grinning:
No nic, jdu něco dělat, děťátka mě ještě spí, táta v práci, jdu umýt alespoň okna u Kiki a na chotbě a upíct štrůdl :wink:
9. lis 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jedeme zítra opět na ouška,tak mám strachdoufámže bude vše ok a budu moct začít v klídku kupovat dárkya užívat si předvánoční náladu
9. lis 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulka190 hani jo jo,ale nedobrovolně. Musím kvůli malému držet přísnou dietu. Máme hlen a krev ve stolici.
9. lis 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky
Poradna NIKOLKA- tak ta dopadla úplně super, přibraly jsme 850g takže celkem máme 5530g no šikulka veliká:hearts:tak jsme moc ráda jinak budeme kapat jen očičko pač nám od porodu trochu pořád teče..
a další poradnu máme za dva týdny zas 24.11
Kyčle NIKOLKA- ty máme v pořádku v naprostém takže jdeme na kontrolu ve 3 měsících
a JÁ šestinedělko-- to už ta veleselý není... děloha se mi nestahuje a mám jí pořád dost nalitou krví takže mi předepsala nějakýsi léky pro který si musím jed do žďaru na polikliniku jinde totiž je neyvrobí v lékárnách u nás ani v olný ani ve ždáře jen tam na té polik.. takže tam musím co nejdřív jed pro ně.
šití mám dobře zašité ale moc takže máme předepsaný sex to mě rozesmálo a pokud by to bolelo nebo to bylo nepříjemné a tak tak by mě usela trochu nastřihnout a zašít o něco míň tak já doufám že mě to bolet nebude.. ale stačila mě prohlídka bolelo to jako sviňa takže se obávám toho že se bude zas šmikat...
a co se týká antikoncepce tak mi doporučila mirena je to tělísko na 5 let..stojí to 5000kč takže asi když mi moc pilulky nedoporučuje a spíš toto tak jdu do toho bojm se aby to nebolelo teda.. to zavádění :frowning2:
9. lis 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k jejda teda tak to opravdu držím pěstičky :slight_smile: teda snad to nebude bolet
9. lis 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.nechcete zítra kolem druhé hodiny jít s dětmi do kavárničky?my se tam chystáme,ale nechceme jít samy dvě s Kačenkou..

@kijonkova.k Kíjo..snad to dopadne dobře,hlavně aby děti měly zdravou maminku :slight_smile:

@criterska jejda..snad se Tádík brzo uzdraví..a taky si myslím,že piškoty s rohlíkem a čajíkem taky neuškodí.ale jak je těch vyroz teď hodně,tak se ani není čemu divit...není normální nechat děti celý den o hladu..a ke které dr.chodíte?

@lucifirek vydržet vydržet vydržet :slight_smile: a jak se vám v novým bytečku líbí?my se zas možná budeme v červenci stěhovat na vesnici,tak se docela těším..ale není to ještě moc jisté..
a jak se malý aklimatizoval v novém prostředí?tak to se budeme třeba vídat při procházkách.. :slight_smile:

my jsme dneska byli s Manželem v Jihlavě v nemocnici..má natržené postehenní vazy na pravém koleni,tak začátkem prosince ho zas čeká operace..před půl rokem byl na stejné operaci akorát s levým kolenem.. :confounded: tak kdoví,jaké u nás budou Vánoce..budeme mít taťku asi měsíc doma..taky dobře..
jinak Kačenka zdravá,já celkem taky,až na rýmu..mějte se..
9. lis 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cvachna to je mi líto s manžou :frowning2: mi s enepřipojíme teda zítra jelikož jdeme do lesa na větvičky chci si udělat na balkoně podzimní výzdobu :slight_smile:pak to jen předělám na vánoční :slight_smile::hearts: a na chodbě taky hodit nějakou tu podzimní výzdobičku :grinning::hearts::hearts:
9. lis 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 Ahoj, já jsem si tu mirenu nechala taky po šestinedělí zavést, stálo mě to u Maškové 5200,-, zavádění bylo nepříjemné, ale dalo se to vydržet, akorát pak mi bylo celý odpo blbě, jako na zvracení, a bolelo mě v podbřišku.krvácela jsem asi 3 dny pak dobrý, a teď zase krvácím už 8 den, aorát nevím jestli to už je menses a nebo si to ještě sedá, ale už je to úmorný, protože musím nosit vložku normální, na slipovku to není.
Ale známé co to mají tak říkají, že třeba špinili 3 měsíce a pak už dobrý.Tak doufám, že mě se to brzo ustálý. Tak uvidíš, jak se rozmyslíš.
9. lis 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 asi pujdu taky do ní právě, jojo taky mi říkala že to může trvat klidně 3 měsíce bojím se toho zavádění právě ???a neobsahuje to kov nevíš??
9. lis 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 peťo.já jsem tu mirénu taky měla a nedoporučuji.jsem krvácela v kuse 3 týdny,pak 3 dny pohoda a pak zase 3 týdny..hrůza..naštěstí mi pak vypadla,dala jsem si nechat 3x injekci po 3 měsících,pak jsme nachvíli brala antikoncepci mercilon a teď už neberu nic...

@monaberuska1 Moni.tak to nevadí..ať se ti výzdoba povede :slight_smile:
10. lis 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Díky za pochvalu :slight_smile: . Je mi líto, že je malý nemocný, bobek malý. Taky nesouhlasím s hladovkou, čaj s cukrem nebo medem, suchý rohlík, nejlépe ne čerstvý, piškotky, sucharky...

@lucifirek Luci, tak suchou rýži, jo? No páni, ale hlavně aby se Kubíkovi ulevilo a ta stolička byla normální zase. Snad ho nic nebolí. Jinak na tebe jsem myslela minulou noc. Nespala jsem, jak mě pálela žáha, byla to nejhorší noc za celou dobu těhotenství. Byla jsem vzhůru co hodinu, nic nepomáhalo. Dneska jsem spala se 3! polštáři a v pohodě, akorát jsem se taky dost často budila, jak mě bolely kyčle, tak jsem se furt točila, ale žaludek v klidu, dost jsem se další takové noci bála. Vzpomněla jsem si, jak ti na konci těhotenství taky bylo zle, jak jsi zvracela a žáha tě taky pálela... :unamused:
10. lis 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila zuzi právě že stolička pořád není v pohodě. Je to pořád při starém.Musím začít vymýšlet,co budu jíst,protože fakt toho moc nemůžu. Včera jsem si koupila calcium a dneska ho musím zkusit vrátit,protože pomocná látka je monohydrát laktozy,což je mléčný cukr,takže nesmím. A manža mi koupil Ramu a tam je zase sušené podmáslí,takže to taky nemůžu. Ta žáha je fakt hrozná. Jsem ráda,že už od toho mám pokoj. mě pomáhalo taky hodně podložit a spát skoro v sedě a spala jsem jenom na levém boku,na pravém mi bylo zle.

Ted jsem volala k dr. a ve stěru nic není. Mám zkusit koupit nemléčnou rýžovou kaši a před každým kojením mu dát dvě lžičky. Tak faaakt nevím. Dneska jsem teda totál rozhozená a na nerva. Doma nic hotovýho. Nic nestíhám. :angry:

@cvachna v bytečku super. malý je v pohodě,ani mi nepřijde,že by to nějak zaznamenal. Budete se možná stěhovat? tak to máte také dobré. Ale já jsem ráda,že jsem ve Žďáře. :wink: Teda ten tvůj manžel si užije :frowning2:
@monaberuska1 moni teda to jsou věci. Jen aby ti léky brzy zabrali. A to je teda dobrý,že máte předepsaný sexík,to musí být manža rád ne. :grinning: No já jsem zašitá asi v poho,ale cítím to teda,není to tak jak před tím.Takže musím opatrně.Protože ze začátku to není moc příjemný.
10. lis 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska jo dieta mi neuškodí.Musím začít vymýšlet,co budu vařit. Kila půjdou asi dolů. Ale teda takhle,to jsem teda zrovna nechtěla. Ale ted jde o malého,aby mu bylo líp. A kvůli němu cokoliv.Jen fakt člověk musí začít studovat složení potravin.To se diví,co tam je. Dneska si vařim maso na přír. a k tomu asi brambory,enbo rýži,to můžu.
10. lis 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 Myslím že ne, vypadá to jako že je to z plastu.na koncijsou takový 2 vlákna za co se to pak dá vytáhnout, jinak já si ji teda nanahmatám, asi mi ji zavedla hodně hluboko, takže ani nevím že jí mám.
Zavádění je nepříjemné, ale Mašková vše popisuje co dělá, takže jsem jí plně důvěřovala a v poho, říkám, akorát mi bylo na zvracení a ten den už jsem nic moc nedělala a polehávala.

@cvachna A tobě jí dávala taky hned po šestinedělí? ja doufýám, že se to zklidím a bde to v poho, a vrátili ti peníze když ti to vypadlo? ona mi nabídla tohle nebo cerezite ale ty stojí 600,-na 3 měsíce a prej taky nejsou moc dobrý no a nic to bych nemohla, protože mít hned druhý by mě asi švihlo. :grinning:
10. lis 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek To je smůla. Člověk chce kojit dál, ale je to těžké, že? Bud´budeš o hladu ty, nebo bude malý bez kojení a bude na umělé stravě?
10. lis 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 epťo.já jsem to pak když mi to vypadlo,neřešila..a byla jsme moc ráda,že ji už nemám..teď se snažíme o miminko,tak antikoncepci až někdy pozdě :slight_smile:

@lucifirek Luci.taky mi ho je líto..bude s náma celý prosinec doma a do práce půjde asi až v lednu..na Mikuláše bude asi v nemocnici,tak i Kačenky narozeniny se odkládají na další týden..snad to s malým bude v pohodě..asi je alergik na mlíko :frowning2:
10. lis 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 no to jsme zvědavá teda... a použila takovej ten roztahovací přístroj,? víš co mylsím?? snad to ne mě bolí ta hráz jak svinka ..jo asi tato za těch 5200 je z plastu jsme trochu četla :grinning: děkuji, jo?? ajak nepříjemné??jako bolest nebo spíš tlak? nebo pálení nebo spíš jako píchání??
10. lis 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek no to si piš že je rád :grinning: :grinning: ale já ne..moc se na to necítím pač mě to bolí a lavně se bojím výsledku nechci aby mi to znovu šmikala :angry: :confounded: co bych ale nadělala :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: a ty léky doufám že mi zaberou jinak nevím co by se dělo.. asi kiretáž?? nevím?? otom dr.nemluvila kdxyby se nestáhla.. nevím.. :unamused:
10. lis 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
teda ted jsem vás dočatla,tady se ale řeší věci ,problémy a starosti...
Teda holky všem držíme palce aby vám to dopadlo dobře.Mimískům hodně zdravíčka a maminám pevné nervy....

Domča ještě spí tak si užívám klídek,je ted děsně uječenej asi jak na něj furt řvu tak se naučil ječet ale je k neutišení a ted občas ječí i venku :stuck_out_tongue_closed_eyes: děs :angry: :slight_smile:
Vánoce máte už vyřešený co? my už jo...všechno vymyšlený a i skoro nakoupený takže pohoda klídek :grinning: jen ten táta nám dělá starosti sám neví co chce a mě nic nenapadá :unamused:

Mona,teda ty jsi šikula dělat si výzdobu sama taky bych si jí dělala ale není fantazie a ruce taky šikovný moc nemám... :slight_smile: zrovna dnes jsme byla u místní květinářky moc šikovná ženská tak mě udělá advet.věnec trochu netradičně ale moderně :wink:

10. lis 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já píšu a píšu a najednou se mi to vymaže!!!!!!!! :rolling_eyes: :zipper_mouth:

@kyticka33 rady to se ho neptej a normálně mu něco a kup a můžeš jen doufat,že se mu to bude líbit.. :wink: já to tak dělám s manželem..protože když se ho zeptám,co k Vánocím chce,tak mi řekne že nic.. :rolling_eyes: tak se pokaždé kouknu co mu chybí a co by se mu hodilo a koupím mu to..jsem mu říkala,že příští rok bude s Kačenkou kreslit ježíškovi,co by si přáli :grinning:

@lucifirek Luci..ten byt není ještě jistý,ale byli bychom moc rádi,kdybychom se tam stěhovali.Kačenku by mi tam vzali už od září na pár hodin do školky..
chuďátko Kubíček a ty..ale jste silní a vydržíte to :wink:
já jsem byla u doktorky a ta mi potvrdila,že druhý zas nebudu kojit..mi narostly prsa a začínají mi zas praskat a to nejsem těhotná!! :rolling_eyes: :zipper_mouth:
takže kačka byla taky na nutrilonu a když budeme mít miminko,tak taky bude..naše děti odkojené na nutrilonech :zipper_mouth:
ale hlavně že je Kačenka zdravá,si říkám..
jo,manžel je chudák..ale když mu říkám,ať ten fotbal už nehraje,tak to ne,on musí rovnou do divize!!! tak škoda mluvit..a pak mě tady sténá bolestí.. :unamused:

jo,taky se vám tak děti stekají??u nás je to poslední dobou na palici..asi dětská puberta,bo co..teď vedle mě sedí jak mílius a díváme se opět na pata a mata :stuck_out_tongue_closed_eyes:
chce se mazlit,tak končím..
10. lis 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek