• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@cvachna a proč nemůžeš kojit?
10. lis 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 Moni použíla ty železný zrcadla, to teda bolelo, tamto plastový je zlatý,pak jako když ti bere stěr, pak tlak a pak jako když ti kousek z čípku ustříhne tak to štípne a to je všechno.
no s tím sexem se ti nedivím, mě to teda taky bolelo, po šestinedělí a vůbec jsem si to neužila, chce to čas až se to zahojí.
10. lis 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek Luci.mě ty prsa praskají a pak hnisají..kačka třeba pila mléko s krví,pak to pít nechtěla..mě se to nelepšilo a ona mi jen hubla,jak to nechtěla pít..navíc jsme moc mlíka neměla..doktorka se mi koukla na prsa a hnedka nám doporučila nutrilon..jsem to obrečela,ale přednější pro mě bylo její zdraví a prospívání..a můžu říct,že nám ani jednou nemarodila..jenom teď je nějaký velký provokatér :angry:
s těmi prsama mám problémy už od 14let..na konci osmičky jsem neměla nic a na začátku 9 třídy už trojky :stuck_out_tongue_closed_eyes: si v té době mysleli,že jsme si je nechala zvětšit :grinning: a teď už ani nemluvím..hrůza..
10. lis 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile:
@peta86 peti koukám, že sis nechala dát mirenu, taky o ní uvažuju, ale bojím bojím, mám obě děti císařem a mašková mě připravovala, že jsem k tomu ještě nějak hodně uzavřená - jako čípek (nějaká vrozená vada), že to bude asi víc bolestivé, tak teda ted nevím, když to bolí i normálně :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem asi posera :grinning:

@cvachna :grinning: jééé tak takový problémy s růstem jsem já nikdy neměla :grinning: nebo spíš :frowning2:

jinak dnes zkouším dávat na noc sunar, zuzce asi nestačím, kojím co hodinu, nemám žádná prsa a zuzka celý den hučí a nekaká, prostě je nespokojená ( uv ojty jsem absolutně nezažila), tak snad vezme sunárek a hl. láhev, když nechce dudláč, tak holky myslete :wink:
10. lis 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cvachna teda tak takový problémy fakt nezávidím.Musí to být bolestivé a nepříjemné. Naštěstí dneska je UM spousta druhů a na urovni,takže mimčům nic nechybí. Ale chápu,že jsi to obrečela,já ted za to kojení taky bojuju a pokud bych musela přestat,tak bych to asi ořvala.
10. lis 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 Gabi, já na noc taky dávám sunar,vypije tak 60-90 ml a je klid tak do 1 hodiny,pak už v noci kojím, no co dávám sunar,tak se nám nějak kulatí :grinning:
Jinak o Mireně taky uvažuju, teď beru Azalii a děs :angry: Pilulky už nechci ani vidět....No mám ještě jedno platíčko a pak jdu na gyndu, tak si něco vyberu, hlavně abych na to každý ráno nemusela myslet :grinning:
10. lis 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tady to je samá nemoc a neduhy :unamused:

Criterska: my jsme minulý týden tak blinkali, ale jen jednou a byla Luci hned v poho, ale kámošky malá taky zvrací, takže asi fakt viroza, a kdybys viděla co dávali Lucce v nemoci, jak jsme byli s tou virozou, takže v klidu můžeš pomalu zatěžovat žaludek, ale samozřejmě žádné mlíčné a mastné jak psala Kijo

Gaba: budeme myslet a držet pěstičky, hlavně ať je Zuzanka v pohodě, takže klidně sunar, jen ne trápit hlady
:wink:

O tělísku jsem taky uvažovala, ale jak to tu čtu, tak do toho asi fakt nejdu:frowning2:

Jinak vymyslela, jsem zlepšovák, abych mohla být na PC tak Luci hodím do jednoho okna youtube a puštím ji tam cvičení s míšou a ve druhém okně jsem já:slight_smile:

Dnes jsme se byli podívat ve školce a Lucce se tam líbilo, dokonce nechtěla jít domu,takže od ledna nám to začne natvrdo:slight_smile: akorát jediná školka, kde je volno, je na Stalingradě - Kravín, ale docela je to tam v poho, takže 1/2 roku tam vydržíme a pak se necháme přeřadit na Průmyslovku.

Lucifirek:ta dieta musí být mazec, ale co bys pro maléhho neudělala, akorát bych měla strach že přijdu o mlíčku:frowning2:
Bydleníčko musí být parádní:slight_smile: To já doufám, že nás žádné v co nejbližší době nečeká, ale vše záleží zda se tu bude stavět ten obchvat, pokud ano, tak odtud zdrháme:slight_smile:

Jinak holky, jsem asi blázen, ale už jsem nám rezervovala dovolenou na příští rok, takže za 8 měsíců letíme směr Ibiza:slight_smile: A to už náš vybraný hotel byl na celé léto obsazen, tak jsem musela vybrat jiný:frowning2:

TeĎ jsem byla na spinningu a mazec, ty 2 měsíce pauzy bylo znát, jsem myslela že umřu. Ale taky začnu chodit na zumbu, brácha si dělá v lednu kurz a od února by měl mít nějaké hodiny zumby na activku, tak budu chodit k němu:slight_smile:

10. lis 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ještě holky prosím, kdybyste některá měla tip na někoho kdo peče výborné vánoční cukroví, tak dejte vědět, dííííky moc předem
10. lis 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Otíček už spinká, Kiki je s taťkou a já ještě hodím nádobí do myčky,posbírám hračky a pro dnešek mám padla :slight_smile:
10. lis 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis kde si dělá brácha kurz? Jedna holčina od nás se mě ptala, jestli o něčem nevím, tak to je dobrej :slight_smile:
10. lis 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanulka190: ten kurz je tuším v Praze, ale je dost mastnej, za dva dny chtějí 7000,- :frowning2:((
10. lis 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 Ahoj,
no jako bolí,je to nepříjemný, porod bolel víc :grinning: já si myslím, že takhle po tom šestinedělí je to dobrý, že vlastně ještě nejseš zahojená tak je to lepší na závadění, ale jinak by ti to mohla třeba lokálně umrtvit. Já jsem se taky bála a každá máme jinej práh bolesti. Kámošce nabízeli ještě nějakou gold lily, ale tu mě Mašková teda ne.
10. lis 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 ježiš ty zrcadla josu bléééé.. ted měla jen ty plastový a i přesto to bolelo. chjó.. no dneska jsme koupii lubr.gel :grinning: :grinning: zajímavý ale prostě já sem to nešla koupit manža musel.. poradila nám prvně s tím lubr.. právě.. tak uvidíme ..no snad mě nebude muset trochu šmikat..mám teda ztojo hrůzu jako.....
je to prča ale vůbec se mi do toho sexu teda nechce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ani chut nic.. spíš strach... :confounded: :confounded:
10. lis 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 Gabčo.to buď ráda..pro mě je dost nepříjemný třeba chodit do aqva parku nebo na koukák..jak každý na mě civí a manžel furt,proč pořád všichni chlapi na mě civí..proto nenosím ani výstřihy a ségry si ze mě pokaždé dělali strandu..nejhorší bylo,že mi moje mamka už v prváků nabízela její podprsenky!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak co gabčo?jak bylo se sunárkem?zvládla to malá dobře?od sestry,která už taky toho mlíka moc nemá,tak její Marušce dala Hami,protikolikovou flašku a tos měla vidět jak ji to jelo..a brácha(její manžel) byl šťastný že může taky krmit :slight_smile:

@lucifirek Luci.já bych to nikomu nepřála..jj.ty mlíka jsou teď jak mateřský a má to ještě víc vitamínů než já bych jedla..ale hlavně že kačenka prospívala,nebrečela hlady..

dneska zas jedeme za dědou do nového města..chci kačence koupit na Vánoce župánek a děda chce společnost,tak mu ji uděláme..kačenka se už těší,že pojede vláčkem.. :wink:
11. lis 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,holky,zdravím vás,jen tak nakukuju,občas něco přečtu
jinak pomalu už nakupuju dárky,téměř budu mít vše koupené,ještě v dm nechat udělat polštářky a je to
jinak nevím,jestli jste všechny ze Žďáru,ale kdyby jste některá chtěla,koukněte na www.oriflame,cz-dělám oriflame lady,ale to asi máte možná přisun od někoho jiného
a ještě na www.dedra.cz.je to kosmetika přírodní,čistící ekologické prostředky,bytové dpolnky a dekorace,něco z mody atd.
kdyby jste některá chtěla něco,písněte mi do IP a domluvíme se
n¨doma mám i katalog,ale na netu je vše krásně vidět
dnes mi přijde první objednávka pro mě a kámošku,tak se těším
11. lis 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 Ahoj já dělám avon a dedru taky. už jí děláš dlouho nebo začínáš?
11. lis 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 začínám,s pri od předvčerejška :grinning: a dedru tak týden?ale dnes m přijde první objednávka pro mě a kámošku
takže tady asi taky nikoho neulovím :frowning2: :grinning: škoda
11. lis 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak jsem byla dneska v poradně.Štěpánek je opravdu kluk,všechny rozměry odpovídají 31 tt(říkala dr.,že to se vidí málokdy :wink: ),váha asi 1700g.Dostala jsem recept na železo a ještě tbl na křečové žíly :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak čípek drží,takže pohoda.Další kontrola za 3 týdny,pak už budu chodit po 14 dnech.Aspoň to bude utíkat :grinning:

11. lis 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,teda dejte pokoj s tělískem stačí si to číst a mám husí kůži a to nejsem žádnej cíta! :grinning:
brrrrrrrrrrr... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Cvach,to se ti řekne ale co????jediný co mě napadá je nákej přístroj do dílny ale jelikož nevím co by chtěl tak nic kupovat nebudu at si vybere sám páč bych dostala akorát sprda že jsme to koupila blbě :wink: oblečení mu už taky nekupuju většinou si ho kupuje sám ale chodím s ním aby si nevybíral nemoderní věci má děsnej vkus ! :angry: :wink:
no uvidíme :wink: třeba si ještě něco vymyslí...

Kijo,teda vy už jste velcí... :wink: gratulujem.

Gabi,teda Zuzka je lumpík jo?neboj se toho Domča byl na UV už od 1/2 roku ale přikrmovaly jsme už někde ve 3 měs...prostě každá nemáme tolik mlíka a tak kvalitní... :slight_smile:

Ivis,fakt tak brzy? :grinning: to my když jedeme na dovču tak se rozhodujem měsíc předem :wink: ale je fakt že my cestujem jen po ČR... :sunglasses:

Zumba je super! :grinning:
Zařídila jsem si jí tady u nás v Nížkově paní ze ZR mě sem jednou za 14 dní bude dojíždět takže ted v so.to vypukne zájemců mám dost... :slight_smile:
11. lis 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, co je dedra????? díky :slight_smile:

jinak my sunar prskáme o absolutně odmítá :angry: dnes zkusí znovu a taky ryž. neml. kaši, ta je aspon oproti sunaru dobrá, tak jsem zvědavá....

holky, vám to těhu letí, týýýýýý jo :slight_smile: :wink:
11. lis 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ivis ty jseš borec, bych padla :grinning: jinak ibiza super, to si užjete, od koho objednáváš?my dáme jen autem chorvatsko, zuza je přecejen malá, tak nám musí stačit :slight_smile:
11. lis 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k A Zdeněček měl ve 32.t.t. 2150g.............. :astonished: :grinning: . Podle měření jsme byli: hlavička 31+2 a bříško 32+5 :grinning: . Měřit jsme byli ve 31+3.
11. lis 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzimila zuzi: teeeda pěknej chlapák :slight_smile:
11. lis 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 jsou to čistící prostředky,aviváže,osvěžovače vzduchu,ted nabízejí i šátky, šály v různých barvách, hodinky,a i příbory,a nějaký obrazy,je to docela zajímavý, něco je teda o ničem, ale dá se vybrat.
11. lis 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak dedra je vlastně sestra Eurony jestli znáte, to jsou taky čističe an všechno možný, koncentráty a tak.
11. lis 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 tak mám objednávku doma a jsu velmi spokojená a překvapená
11. lis 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 Peti a jak jsi ty spokojená?používáš něco?
11. lis 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 Gábi, no jo:slight_smile:. Uvidíme, kolik bude mít, až se narodí, asi to bude macek :grinning: .
11. lis 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holčiny,

tak my už dnes spíme, to je pohodička:slight_smile:)

Zuzimila a Kijonkova.K vám ty týdny tak krásně ubíhají :wink: Zuzimila to bude pořádný kus chlapa :wink:

Kyticka33: tak to je paráda, že bude zumba u vás, se vůbec nedivím, že máš hodně zájemců :slight_smile:

Gaba3: moc myslíme, snad ta kašička dopadla :wink: Ty ženský jsou potvůrky tvrdohlavý :wink: Dovču jsem kupovala od Fischera, jako za dítě platit 0,- jsem fakt nezažila, a my se zatím na cestu autem necítíme, Luci ani my bychom to asi nezvládli, takže raději letadýlko.

Cvachna: téda takový problémy bych taky chtěla mít :grinning: :wink: :wink: :wink: s těma mýma nulkama :angry: ale je fakt že jsme kojily 13měsíců :wink:
11. lis 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@peta86 aha, euronu objednávám :slight_smile: :wink:
@zuzimila zuzi: vypadá, že to bude klacíček pořádnej :dizzy_face: ale může se pak zastavit a bude nakonec prdelka mrňavá... vojta měl ve 31tt 1600 g a porodní měl 3,91kg a zuzka měla ve 31tt 1814 g a porodní měla 3,37kg (ale byla o 14dní dříve), takže každé mimí jinak... u vojty jsem nabírala hroznejch kil na konci těhu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a u zuzky ne....

@ivis tak to super, to bych jela taky, jsem to ted říkala mirkovi, tak jsem měla být spíš potichu , už do mě hučí...to je super, že za dítě 0 !ani letištní poplatky ne? já si právě říkám, že autem, abychom mohli kdyžtak je domů, nezávisle na někom a když se pojede v noci, tak děti to prochrní... ale uvidíme, co bude vůbec...

jinak kaši snědla 40cítku, zezačátku byla jak mlejnek :grinning: pak to trochu šlo,ale asi moc velký jedlík nebude, do vojty to vždycky všechno i na poprvé padalo, tohle bude vybíravka :sweat_smile:

nic, zvířátka spí, jdu jíst hurááá , tak dobrou
11. lis 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek