• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
ahojky holky, euronu znám, spokojenost, avon též mám tam pro manžu objednáno k vánocům .-) a oriflame taky, tam sem malé objednávala zástěrku na pečení a vaření jako, jak budeme píct cukroví at má zástěrku :grinning: :grinning: :grinning:

jinak jsme rozhodnutá to těísko si nechám dát ale teda v lednu :slight_smile: byla jsme včera ve ždáře pro ty prášky na tu dělohu mám to na 6 dnů ated nevím zda mám pak za dr nebo ne :sweat_smile: :sweat_smile: to mi nějak unikolo ale asi ne, no budu tam volat skrz to tělísko že si ho dám ale až v lendu taks e jí rovnou zeptám :-d a šli jsme se rovnou podívat ještě do toho dráčiku a malé jsme tam ještě koupili ježíška :grinning: a pak konečně sem si v deichmanu koupila botky :slight_smile::hearts::hearts:takžte už 100% vybaveni na zimu... tak at už sněží sakra :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2010 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k gratulka ke kontrole, no to je super, malej teda je tabulkovej jo?? no paráda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2010 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 @ivis Holky, neblázněte :grinning: s velkým miminkem :grinning: , kdo to bude rodit? Roste hezky, naštěstí, snad nebude mít více jak 4 kg. Ve 24.t. jsme měli 770g, ve 28.t. 1200g, ve 32.t. 2150, ve 34+0t. 2500. Největší skok byl mezi 28. a 32. týdnem, za ty 4 týdny přibral 950 g, samozřejmě je to jen odhad dle sono, ale i tak :grinning: . Ted´, od 21.10. do 8.11., to je nějakých 18 dní, nabral asi 350 g. Kamarádka mi tvrdí, že budu mít normální miminko, tak 3500g. Ono je mi to celkem fuk, ale více jak 4 kila? Auauauauaua :grinning: .
12. lis 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak mám za sebou úklid, ještě mě tu čeká žehlení:frowning2: a večer jedu za Luci a Zdenkem do Losky a budeme tam na víkend.

Dneska jsem se pěkně naštvala, protože jsem šla po dlouhé době do bäzénu a zrovna byl mimo provoz:frowning2:

GAba3 : gabčo, právě že mají cenu 0,- a už nic víc neplatí(žádné palivové, bezpečností a já nevím jaké ještě poplatky), a ještě k tomu zálohu chtějí jen 3000,- a zbytek doplatek až 30 dní před odletem a ještě můžeš týden před odletem změnit destinaci, termín anebo hotel a to bez doplatku, takže to jsem opravdu neodolala :grinning:
12. lis 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 no popravdě nic moc, eurona je lepší co se týká čistících prostředků a vůní, v dedře mi to příjde hodně mydlinkové.Ale objednala jsem si ten sedací box v barvě lila a k tomu povlaky na pollštáře a to je dobrý.a taky univerzální nůžky, stříhají i kytky prostě všechno a zatím taky v pohodě. Co se týká těch nožů, tak na ty pozor,prej nic moc.ale hodně objednávám pro zákaznice věci do myček, tak asi to je v pohodě, já teda myčku nemám tak nemůžu posoudit.Já s etěd chystám opbjednat ty šály jestli ještě teda budou.nebrala jsi nějakou? jo a taky pozor na kermické věci, stalo se že už to dodali rozbité a pak se to špatně reklamuje, chce to opravdu přebírat to zboží a kdyžtak hned vrátit, jak ti to dovezou.
12. lis 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 tak z toho mám univerzální čistící prostředek a pak green osvěžovač a škoda že ho nedělají v parfému, to je úplně božská vůně. :grinning:
12. lis 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila neměj strach :slight_smile: ono ale moc nezáleží jak je mimís velkej, jelikož švagrovka je droboučká malínatá a hubená a měla chlapečka přes 4 kila a nebyla roztrhaná nic ani nástřih nebyl potřeba a já jsme vyswoká žádná drobotina a malá měla 3340g takže poměrně na mě malá a nastřižená až k zadku + poštěvák a okolní poranění takže záleží jak jsi pružná atak .-) a to mi jsme ještě masírovali hráz :grinning: a švagrovka vůbec takže ona je pravda že na velikosti moc nezáleží ale jak jsi pružná :slight_smile:
12. lis 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 já jsem objednávala kámošce taky dvě sady do myčky,tak uvidime,já myčku taky nemám
jinak chtěla pareo a šálu taky,k té je zdarma prací gel na jemné a pletené věci
já si koupila něco na nádobé a ok :wink:
12. lis 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 Ježíšikriste, až k poštěváčku? Uáááááááááááááááá.
12. lis 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dala jsem fotky z dneška, 34+6. :slight_smile:
14. lis 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila no krásný pupíček máš :slight_smile: fotečky bomba, jsi hubená teda :slight_smile: se máš já se snažím hubnout ale kojím takže fakt opatrně spíš sme upravila jen jídelníček a za chvilku se pak nachystám na ten můj rotopedek :grinning:

jinak koukám že také nikdo o víkendu moc nestíhal :grinning: mi též měli jsme návštěvy a jak bylo hezky tak člověk toho využíval :slight_smile:
14. lis 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 Díky, Moni :grinning: . Hubená nejsem, ale každopádně mě dneska pobavil Zdeněk. Říká mi: " Zuzi, ty jsi hubenější, než když jsi těhotná nebyla." :grinning: :grinning: A já: " A co těch 10 kg, co mám navíc?" On: " No,to nevím..." :grinning:
14. lis 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila teda tak to ale potěší, tím chtěl říct že prostě jako těhulka se mu moc líbíš :slight_smile: :hearts: to je krásný :slight_smile:
15. lis 2010 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 Moni, co si budu nalhávat? :grinning: Líbí se mu hlavně prsa :grinning: :grinning: .
A ty nehubni! Kojíš, potřebuješ živiny. Navíc, pokud nemáš 100 kg, kašli na to. Věř vyléčené anorektičce. Já jsem dost hálkivá na slovo " dieta" ve smyslu úplně zbytečném.........
Tak, a já jdu dneska do poradny, za 2 hodiny, a zapomněla jsem se vyčůrat do zkumavky, aleluja. :slight_smile:
15. lis 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila jsi měla stím problém :frowning2: to je mi líto, to věřím že jsi na to háklivá:frowning2: já nějak nehubnu jen se mírním jíst jelikož bych žrala od rána do večerfa a to nemůžu a jezdím na kole rotoped jako už jsme dneska začala :grinning: :grinning:
jéééééé a co poradna teda??jak jste dopadli? určo dobrý že? :slight_smile:
15. lis 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 Poradna dobrá, nakonec jsem aji vyčůrala :slight_smile: . Dělal mi stěry na kultivaci, čípek má 2 cm, minulý týden měl 3 cm. Ozvy o.k., ale občas jsem byla vyděšená, bo při pohybech měl malý 180´. Průměrně ale asi 140 - 150´.
Ale doktor mě polekal, vykládal mi, jak dneska odváželi RLP jeho pac. na akutní sekci, protože přišla do poradny a náhodou zjistili akci dítěte 70´. Kdyby přišla později, miminko by umřelo. Myslím na to od dopoledne a jsem smutná z toho, chytla mě deprese, začla jsem se bát o toho drobka našeho, odpoledne jsem si pobrečela :frowning2: . A nijak to nejde poznat. Bud´ jsou pohyby menší nebo větší než obvykle.... :frowning2: . I zdravotníci nemusejí slyšet všechno :frowning2: :frowning2: .
15. lis 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak my už jsme díkybohu zdraví, jenom mě zase teď pro změnu trošku pobolívá v krku, ale cucám NeoSeptolette nebo jak se to jmenuje :grinning: , tak snad to bude dobrý a nijak se to nevyvine..

Ivet - dovolenou teda máte vybranou fakt brzy, ale pokud je to tak výhodný, tak bych do toho šla taky, což u nás stejně nehrozí :grinning:

Zuzi - tééda, moc Ti to sluší, opravdu jsi štíhlá a máš jen ten pupík, kterýho se za pár týdnů "zbavíš" :slight_smile: Jenom jsem zvědavá na Zdeněčkovy míry, myslím si, že to bude čtyřkiláček jako vyšitej..Tadík měl 3,91 a dalo se to v pohodě :grinning: , tak neboj :wink: Doktor Ti zrovna tohle teď teda opravdu vykládat nemusel, to by asi vyděsilo každou nastávající maminku, to je jasný..Ale nenervuj se, takový smutný případy prostě jsou, je to hrozný..A hlavně, že tady to dopadlo dobře, ne? :wink:

Téma Vánoce - já ještě nic nemám a nehodlám to letos nijak hrotit :grinning: :wink:
16. lis 2010 v 05:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila no super že je vše oukej,a ke komu ty chodíš???ty nechodíš k Maškové?
jejda co ti to vůbec vypráví :astonished: :astonished: prosímtě hlavně klídek, pohyby máš super určo :slight_smile:a neboj tobě se nic takovéhleho nestane.. ale je jansý že na to musíš myslet, hlavně neměj depku ..nemysli na to.. nemá ti toto vůbec říkat, :slight_smile: :wink:
16. lis 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska téma Vánoce já mám vše nakoupeno :grinning: ještě jen dořeším manžílka :slight_smile::hearts::hearts::hearts::hearts:už se těším na dělání věnců a tak :slight_smile: úplně se na to třepu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. lis 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 Moni, k Maškové fakt nechodím, vždyt´nejsem od vás, ale z Orlové :grinning: :grinning: :grinning: .
16. lis 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila jo vlastně jo :grinning: já zapoměla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. lis 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,kde se všichni flákáte?

Karolínka spinká,Štěpánek se asi snaží vylézt přes břicho ven,jinak nevím,co to tam trénuje a já piju kafe a teď jsem dojedla půlku mak.závinu a to jsem po obědě myslela,že prasknu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Odpoledne jdeme zase cvičit,budu muset asi taky,abych to trochu vyběhala :grinning:
18. lis 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak já mám noťas v opravně :angry: :unamused: , takže musím nahoru na počítač a to není moc velká šance se sem dostat, páč mám doma Lukáška. A když se sem večer dostanu, tak objednávám dárky.
Abych se přiznala, tak ani nemám dočteno, jen koukám, jak to těhulkám utíka a že už za chvíli tu budeme mít miminka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .

My jdeme v neděli na vítání občánků, tak už se moc těším :slight_smile: . Jen doufám, že se děti budou chovat slušně :wink: .

Tak já jdu zase na ty dárky................mějte se krásně a snad brzo nakouknu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :hearts::hearts::hearts:!!!
18. lis 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k Zdeněček taky chce chodit ven přes pupík, to je síla, co někdy vyvádí :slight_smile: . A hlavně jakou už má sílu, myška malá.
18. lis 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Kači co budeš kupovat Andrejce na Vánoce?a pak vlastně i k narozeninám? sice něco mám ale inspirace žádná :frowning2: Jinak už mám snad všechny dárky vymyšlený jen je ještě zrealizovat, myslím, že jedno nakupování to spraví :grinning: Kombinézu už máme :wink: sice krapet větší, ale aspoň vydrží i příští rok.

Luci chystáte se na víkend do Losenice? nebo přijedou Míša?
18. lis 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eelka Pro Andy mám: usínáček Chicco, CD přehrávač od FP, plyšáky - 6 ks, kelímky z Ikey, kačenky do vody, hrajícího slona od FP, kroužky od FP...........takže tohle jí nějak rozdělím mezi Vánoce a narozky :slight_smile:
19. lis 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky nestíhám dočítat,tak jsem přidala aspon fotečky.
19. lis 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno zase po delší době:slight_smile:nějak vás holky nestíhám :slight_smile:
@lucifirek krásný fotky kolik váží Kubík:slight_smile:
20. lis 2010 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám že řešíte vánoce :slight_smile: u mě hrozný protože pro kubíka by se nakupovalo to je v pohodě ale tem starším už vubeec neevím coooooooooo nenapadá vás něco? :frowning2: :frowning2: :frowning2: sem bezradná :slight_smile: :slight_smile:
20. lis 2010 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek Luci, moc krásný Kubík :slight_smile: .
20. lis 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek