• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@petule33 Kubík měl minulý týden 6870g a 67cm
20. lis 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 jsem na tom s dárkama stejně.Nemám ještě nic a hlavně nevím,co kupovat.
20. lis 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky,
taky se narychlovku hlásím po delší době, nějak nestíhačka.....

@lucifirek kubík, má krásné míry :slight_smile: a jak je dlouhý!!! to ta naše prdola na vás nemá ani náhodou :grinning:

@petule33 a kolik vážíte vy?

jinak u nás tak nějak postejnavě, jíme pořád po hodině, nějak už toho začínám mít dost, včer a jsem do ní narvala 80tku sunaru po lžičkách - asi 30min.... dnes ale nechtěla, opička...a konečně jsme koupily naušničky, nakonec ty kroužky, tak snad budou zuzínce slušet, mě se na ní hrozně líbí ti pecky nastřelený :grinning: tak po poradně vyměníme a po víkendu se pokusím přihodit taky nějaký fotečky...

jo zuzi: krásnej pupíček :slight_smile: za chvilku je prdelka taky :dizzy_face:

ale kija, vůbec pupík nefotí, cooooo? :wink:
20. lis 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 Gábi, díky :slight_smile: . Už aby to bylo, už prcka přemlouvám, aby vylezl dřív, třeba hned 1. prosince :slight_smile: . Jsem nedočkavá a už chci, at´jsme spolu tváří v tvář.
20. lis 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzimila :grinning: jen at si v bříšku ještě počká, tak se má nejlíp, počkej, pak ti pupík bude chybět :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: mohl by 3. prosince na moje narozky :grinning: zuzi: ale uteklo to jako blázen, si pamatuju, jak jste se snažili a za chvilku už si ho budeš mazlíčkovat :dizzy_face: a pak už to jen bude utíkat a utíkat a utíkat...jsem se koukala na fotečky vojtíka, když byl mimís, neskutečně to uteklo, ted je to takovej darebka a rozumbrada v jednom :grinning:
20. lis 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 gabčo fakt to šíleně letí vid. Mě teda bříško chvíli chybělo. A holkám to fakt uteklo. I nám :grinning: DFoufám,že to ještě jednou zažiju.
20. lis 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 Gábi, a 2. prosince se narodil švagr, Zdendův brácha. 10. nebo 12. by taky nebylo špatné datum :grinning: , uvidíme, kdy se rozhodne Zdeněček na svět. Ono je to celkem fuk, hlavně, at´je zdravý. A at´já to zvládnu, vytlačit ho, abych mu pomohla, taky ten porod pro něj nebude jednoduchý...uteklo to celkem rychle, ale ted´se mi to asi potáhne nejdýl. Ještě nejsme ve finále, to bude, až ho budu držet v náruči...myška moje milovaná. Člověk by nevěřil, jakou lásku může cítit k někomu, kdo ještě ani není na světě...no, nebudu se dojímat, jsem ted´nějaká citlivá a furt brečím :wink: .
20. lis 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 my jsme meli ve 4 měsících 6,5kg a65 cm ted nevím :slight_smile: začala jsem dávat na noc kašičky tak je spokojenej:slight_smile:
20. lis 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifirek urči luci ještě zažiješ :slight_smile: aby ses nedivila a nebylo to za chvilku :grinning: :wink: :wink: :wink: já tak na ot vzpomínám, když vím, že to bylo naposledy :dizzy_face: bohužel nebo spíš díkybohu, další dítě už v žádném případě!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@zuzimila zuzi: tak to jsem zvědavá, kdy vykoukne, stejně i tak to bude ten nejkrásnější vánoční dáreček vid? s citlivostí tě chápu, já jsem taky byla přecitlivělá a nějak se mě to furt drží, ted jsem prej víc hysterka :grinning: :grinning:

@petule33 jééé my měli taky 6,5kg, kašičky závidím, a jaké dáváš? my jsme zkusily sunarku rýžovou z vody a ta jí jede, ale ještě víc mi po ní v noci pije :stuck_out_tongue_closed_eyes: včera večer jsem do ní nenarvala ani ten sunar po lžičkách, to asi bude s náma přikrmování :angry: jsem zvyklá u vojtíka, jakej byl jedlík, takže o to horší ...

jinak víkend bez vojtíka je za mnou, bylo mi docela smutno, takovej divnej klid (však to holky znáte), mirek už se dnes taky vrátí z těch beskyd, tak nám víkendová dámská jízda končí :slight_smile:
21. lis 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 Gábi, hysterka jsem dávno :grinning: . Ale ted´furt brečím, jsem smutná, pozoruju se..trvá to asi 14 dní. Důvodem je jedině to, že se hrozně bojím o to naše malé... :frowning2: .
21. lis 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzimila neboj, porod bude bez problémů a maličkej je určitě zdravoučkej :wink: :wink: :wink: nesmíš na takové věci vůbec pomyslet! ale chápu tě, jako každá matka :wink: mně stačí, že je vojta marod a jsem z toho špatná a ten strach, když je u babiček, nebo ti mě ve čtvrtek udělal takový salto vzduchem, když letěl z postele, darebák, mně bylo úplně špatně, ještěže jsou děti takové gumové :grinning: tak užívej pupíčkování....

holky, jsem včera byla na obědě u mamky a dala na maso směs koření, jeslti grilovací a byl tam glutaman sodný, tak jsem do sebe ráno lupla aerius na alergii, otekly mi oči a uškrábala bych se- ekzém, alergie jak vyšitá, fakt, až budu muset jít do práce, tak si budu muset vařit a nosit si to v dozách nebo já nevím, ach jo...
21. lis 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 gabi mě se zdálo,že malý po té rýžové kaši taky víc jedl.A to mi dr říkala,že si ode mě vzal mín mlíka,když jsem mu ji dávala. Ale to bych teda neřekla.Naokpak mi přišel víc hladovej.
21. lis 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak jsme dneska byli na Vítání občánků a zvládli jsme to tam v pohodě :slight_smile: :wink: . Lukášek byl úplně hodnej a Andy tam potom na chvíli vyprávěla tak hlasitě, že nebylo slyšet starostu :grinning: . Za chvíli hodím fotečky :slight_smile:.

@gaba3 Tak to jste vybrali náušničky suprově :wink: , jsou fakt nádherné :slight_smile: . Andy má žluté zlato a bílé kamínky po celé náušničce.

@zuzimila Neboj, ten strach je úplně přirozený...........všechno je a bude v pořádku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
Jo a když jde o strach o děti, tak ten pak budeš mít už vždycky, ale je to krásné, protože víš, že máš pro koho žít :dizzy_face: .
A ty co ti řekli na kontrole, už se to u tebe chystá? Že by to teda bylo dřív?
21. lis 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady jsou fotečky :dizzy_face:
21. lis 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kk28 Kači, kdepak. Byla jsem jen 2x zatím, dneska jdu potřetí, sice se mi zkrátil čípek o 1 cm, ale vyšetřoval mě jen manuálně, sono mi nedělal, myslím vaginální sondou, jen tohle je opravdové měření jsem četla, tak nevím, každopádně se prý chystám k porodu tak, jak mám. Dneska jdu zase ve 13.30 na ctg + vyš. + výsledky z kultivace, tak se zeptám, ale 8.11., to jsem byla 34+0, mi tvrdil, že to nevypadá, že bych rodila dříve :unamused: . Třeba si to miminko rozmyslí a přijde dříve, kééééž by :sunglasses: . Třeba na Mikuláše. Ale jestli je to lenivec a strašpytel po mně, vyleze přesně na termín, protože taková jsem já. Pravidla dodržuju, chodím včas, nepodvádím..... :grinning: .
22. lis 2010 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kk28 Máš krásnou rodinu :slight_smile: .
22. lis 2010 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 ahoj já dávala Hami na dobrou noc nebo hami moje první kaše a moc mu chutná:slight_smile:
22. lis 2010 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kk28 Teda Kači moc vám to všem slušelo. :grinning:
22. lis 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači nádherná rodinka, jak ze žurnálu :wink: :wink: :wink:
22. lis 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky, takže dnešní kontrola dopadla dobře. Ozvy o.k., já jsem přibrala 0,4 kg za týden, celkově teda 11,2 kg, miminko má cca 3200g!!!!!!!!! :grinning: Teda, aby to někdo špatně nepochopil: já jsem šťastná, že je mu u mě dobře, že placenta funguje, jak má, ale, ty vole, jak bude velký, až budu rodit????? :astonished: :astonished: taky vím, že je to jen odhad, ale mám ještě 4 týdny do porodu, to bude mít 4,5 kg? Bojím, bojím.
Dostala jsem Macmiror globule kvůli kultivaci z pochvy, budu zavádět 12 dní.
22. lis 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila zuzi teda vy jste s malým ukázkoví. :wink: Neboj,bude to pořádný kus chlapa. :wink: Já měla odhad v 37.tt taky u jednoho dr. 3,2 a u druhého 3,3kg a nakonec měl 2,9kg. Záleží,jak má dr. odhad. Ale já jsem teda v tom 37.tt rodila :grinning:
22. lis 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný ráno holky
mi nestíháme a myslím že fotky mluví za vše proč :grinning: dělali jsme to ze 3 dávek, :grinning: perníčky josu u nás oblíbené :grinning: a ještě nemáme vše nazdobeno takže dneska po návštěvě pokračujeme :grinning: tak moc nestíhám sme kukat

jinak zítra jdeme do poradny tak určo písnu kolik máme :slight_smile:

posílám sem pár fotek :slight_smile: jak nám to pečení šlo:hearts::hearts::hearts:
ještě že sme měla u toho takovou pomocnci :grinning: byla sranda u toho pečeníčka .-) a konečně jsme nepekla sama :grinning:
23. lis 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 to je krásný já ti závidím holčičku :grinning: :grinning: :grinning: takovou pomocnici :wink: máte krásný perníčky :slight_smile:
23. lis 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky poradte mi nejakou dobrou kadeřnici ve zdáře :frowning2: :wink:
23. lis 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 moni teda nádherné perníčky máte :grinning: Jste holky šikovné.Obdivuju,že to stíháš.Ten náš drak mě nenchá nic dělat.
23. lis 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 teda fakt nevím.Taky bych nějakoupotřebovala.
23. lis 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 mě teda stříhá kamarádka,která žije a stříhá v salonu v Praze. Ale já vždycky než se dokopu jí zavolat a naplánovat si návštěvu. Ale už bych to potřebovala.

Venku je teda pěkně hnusně,padá sníh. Vyrazíme chvíli ven.Musím konečně na tu sociálku,minulý týden tam nebyli.
23. lis 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek no já právě taky a je to už hrozný na socialce jsem byla včera :slight_smile: takže aspon neco :slight_smile:
23. lis 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

díky za pochvalu :sweat_smile: :dizzy_face: .

@zuzimila váhu má Zdeněček pěknou :slight_smile: a neboj, třeba už teď tolik nenabere :slight_smile:. No, jsem zvědavá, kdy to na tebe přijde :slight_smile: . Musíte se potom s taťkou začít snažit a Zdeněčka vyhnat :sweat_smile: :zipper_mouth: .

ad kadeřnice: moje švagrovka dělá na nádru, ale já nerada doporučuji známé, protože každý má jiný názor a aby pak nebylo zklamání, ale pokud by někdo chtěl, tak určitě telefon dám. Podle mě dělá dobře, ale někdy prostě člověk změnu potřebuje :slight_smile: .

@lucifirek Luci, ve čtvrtek jedu do ZR, co takhle obídek? Druhá Lucka, že by se prý konečně přidala :zipper_mouth: .
23. lis 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 moc děkuji, jo pomocnice to ona je :slight_smile: tak třeba čtvrtá bude holčička :slight_smile: kluci pečou určitě taky :slight_smile::hearts::hearts:

@lucifirek moc děkuji :slight_smile::hearts::hearts:někdy jsem spocená až tam :grinning: :grinning: :grinning: ale dobrý :grinning: :grinning: :grinning: moc děkujem, ted už jen aby dobře změkly :slight_smile:
23. lis 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek