• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@monaberuska1 Moni, teda perníčky naprosto bombastické, nádherné, dokonalé :wink: :wink: :wink: .
23. lis 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kk28 No, snažit se ho vyhnat :slight_smile: bych brala, ale jelikož mám blbý nález z kultivace, budu ještě 11 dní zavádět globule, takže to asi ne. Navíc náš tatínek má zábrany kvůli bříšku, má strach, aby nám neublížil a nechce malému " lézt do soukromí" :grinning: , takže....asi se sexu nedočkáme :grinning: .

@lucifirek Luci, já už bych taky nejradši rodila, klidně příští týden nebo ten další :grinning: . Bych rodila, až bych brečela :grinning: . Když mi řekl, že u mě je v termínu i 3. ledna, málem mě jeblo, promiňte to slovo, ale jak mě viděl, začal se smát a říká, že mě nechce strašit. Kategoricky odmítám čekat do 3.1.,jenže to už onneovlivní, protože už budu v péči porodnice Karviná, a kdo ví, na koho tam narazím, že... :frowning2:
23. lis 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kk28 tedáá moc děkujem .-D :grinning: :slight_smile: :wink: :hearts:dokonalé?? hihi :grinning: :grinning: nepřeháněj :grinning: :grinning: moc děkuji .-):hearts::hearts:bez markétky bych to ani neupekla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 perníčky jsou fakt krásný. Taky bych si dala a chtěla jsem trochu upíct,ale nevím,jestli to má cenu.Stejně si nemůžu dát a mě by to akorát lákalo. :frowning2:
23. lis 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky já začnu ted o vikendu tak jsem zvedavá koupila jsem si formu na ten velký stromeček tak ho zkusim s chaloupkou uvidíme:slight_smile:
@monaberuska1 jo jo kluci pomáhají ale peče se mnou jenom ten starší chodí i do kroužku mladý cukrář a kuchař a už nám doma i vaří a ted pekl i buchtu sám:slight_smile:tak je to krásný :slight_smile: přístí týden má narozky tak chce kuchařku:slight_smile:
24. lis 2010 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila tobš už se to krátí vid?tak držím palečky at vsechno dobře dopadne a vubec nespechej s tím aby už byl venku :slight_smile: :slight_smile: užívej dokud jsi ještš 2v1 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já bych to nekdy brala zpátky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2010 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 Teda, ty máš šikovného syna! Kuchař, cukrář :grinning: .
No, krátí, ale pomalu :slight_smile: .Já jsem zdeformovaný zdravotník, bojím se přenášet, radši bych byla, aby to bylo dříve nebo na termín, kdyby mě nenechali k indukci, budu mít zkažené svátky, už ted´kontroluju v noci, jestli se hýbe, jsem vyplašená jak hrom, tak bych si oddechla, protože dokud´je malý uvnitř, neovlivním nic. A co teprve, kdybych měla přenášet, no nevím, jak bych to psychicky ustála já a pak i můj muž se mnou :unamused: .

Dneska v noci odvezli moji švagrovou do porodnice, tak budu podruhé teta :slight_smile: .
24. lis 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak koukám, že začínáte nepíkat, no my letos máme objednané od známé takže nic dělat nebudu. Za chvíli valíme na očkování tak se děsím, snad to zvládnem bez újmy :wink: pak písnu kolik vážíme.
24. lis 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem podruhé teta. Filípek se narodil dneska ve 11.45, spontánně, klasickou cestou s váhou 3,7 kg :slight_smile: .
A protože má problémy s krví, odvezli ho do Fakultní nem. Ostrava Poruba, krvácel do kůže. Švagrová Radka je v Karviné a brečí tam, já jsem doma v Orlové a brečím tady. Ta porucha je dědičná, má ji moje tchýně i můj muž. Můžu jen doufat, že ji nepodědí a bude o.k. po mně.
24. lis 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila jéé,Filípek,taky jsem chtěla,ale nějak neprošel
jinak teda chudáček,ale určitě bude dobrý,hodně štěstíčka přejeme,chudina švagrová,po porodu tohle
24. lis 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak malá má 6200g a 60 cm,dalii nám hexa vakcínu a příští měsíc začnou s prevenarem.nakonec jsme to zvládly celkem dobře večer se smála a teplotu nemá, tak snad jí to nechytne v noci.
24. lis 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila teda tak ta nemoc je na prd. A nedivím se,že brečí maminka i ty.Já bych taky řvala jak želva. Navíc když nemůže být s malým. Jen aby byl brzy v pohodě.

@peta86 tak to už jste velcí. :wink: A očkování je v poho.
24. lis 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem uložila malého a trošku poklidila a jdu zase něco vybalit,nějak to neubývá
24. lis 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 @lucifirek No furt na to myslím, volala tam tchýně, malý má těch trombocytů jen 27, jenže jak zjistili, že je to jen babička a ne matka, už více jí neřekli a má si volat švagrová. Ale další švagrová, veterinářka, tam má kamarádku MUDr., takže se snad něco dozvíme od ní, protože sama vím, jaké to je vysvětlovat něco laikům, navíc maminka Filípka je trochu jednoduchá a je jí 19......takže stejně nic nepochopí. Malý dostal něco kapat, podle mě náplavu trombocytů, tak snad se to chytí a nebude už ztrácet, snad nemá vytvořené protilátky proti trombo, malý bude mít hodně vyšetření, kojit ho bude jiná maminka........... :frowning2: . Katastrofa. Jsem strachy bez sebe, že to bude mít i náš Zdeněček, jelikož jeho táta to má. Mě by doslova jeblo....fakt na hovno. Radost z hladkého narození miminka ted´kalí tohle, celá rodina ve stressu, nejvíc určitě já a Radka. Navíc s ním nemůže být..........Je to svobodná matka a nemá ani tu oporu, jedeme za ní v pátek, at´tam není tak sama.
24. lis 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 teda to je teda šikula, to bych si nechal líbit :grinning:

ahojky holky dneska jsme byli vporadně
tskok zítra totiž bude velký den :grinning: budeme s Markétkou zdobit perníkovou chaloupku kterou jsme taky upekly ale ještě nenazdobily :-dak Nikolka má 8 týdnů 63 cm a 6620g :grinning: a vše oukej :slight_smile: ale to je buřtík teda :grinning: zítra sem hodím fotky z koupání jen na skok, jelikož budeme zítra zdobit perníkovou chaloupku kterou jsme upekly ale ještě nenazdobily, tak nám držte pěstičky aby se povedla :grinning:
24. lis 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 tak držím palečky a pak hod fotku taky se nato chystám :slight_smile:
25. lis 2010 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčiny

Moni - perníčky perfektní, já je také zkoušela dle tvého recepta, ale dala jsem tam moc medu, tak to byl mazec, ale nějak jsem to splácala, a nakonec vypadají suprově, akorát je ještě nemáme nazdobené. Luci to vůbec nebavilo, a už mám půlku krabice snězenou, jsou fakt vynikající :wink: :slight_smile: :slight_smile:

My už opět marodíme. Minulý týden Luci zvracela, a od úterý ji opět nebylo dobře, byla strašně unavená, tak včera dostala teplotu, a pak si stěžovala že ji bolí bříško, když čurá, tak jsem neváhala, vzala moč do zkumavky a pelášila k DR.(sama vím, že zánět močáku je pěkná potvora a čím dřív se začne léčit tím líp) No nic testli moč, a nezjistili zánět močáku, i přesto nám Dr. napsala antibiotika na močák!!!! No a včera začala průjmovat, posrala se i v noci-ještěže dáváme na noc plínku, a ráno opět 3xprůjmovala, vše co snědla, šlo hned ven, takže teď mi už nechce jíst ale hlavně pít!!! Ale jsem fakt total nasraná, že když přijdu k Dr. s mým podezřením na zánět močáku, který se nepotvrdí, tak mi Dr. napíše antb. a nezkoumá, co jiného by to mohlo být. Fakt katastrofa!!!!!!
25. lis 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak teěsto na perníčky hotovo a linecký ted jdu dělat:slight_smile:Péta chudák delá chuvu a na pul peče tak je naštvanej že chce péct sám :grinning: :grinning: :grinning: takže se musime vystřídat já budu hlidat kubika a on to prý dodělá:slight_smile:
25. lis 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
já právě taky zaděla na perníčky :wink: a zítra se pustím do perníkovýho věnečku a uvidím co zbyde, kdyžtak ještě zadělám další várku :slight_smile:

Kači - přeju všechno nejlepší k svátku a rodinka ať nezlobí :slight_smile:

Ivet - chudinka Lucinka, ty nemoci jí teda letos dávájí zabrat, snad bude příští rok líp :wink: K jaký dr chodíte? ten přístup je fakt hrůza !! Každopádně přejem Lucískovi brzké uzdravení a tobě pevné nervi....... Doufám, že se ještě stavíte než začne Lucinka chodit do školky :slight_smile:
25. lis 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis jo? tak to mě těší, počkej až změknou to je dobrota :slight_smile: fakt paráda :slight_smile: hodně to dělá to koření že ta nedáváš perníkové ale vlastně svoje :slight_smile::hearts::hearts:a dej je teda do papírové krabice s ubrouskama aby pěkně změkly .-)

holky chaloupka hotová :-d
25. lis 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 malá je šikulka,už má víc než náš Otíček, teda holky prozraďte, čím ty děti krmíte :grinning:
@ivis tak jsou na tom holky úplně stejně, včera mi ze školky volaly, ať si pro Kiki přijdu, že zvrací a má průjem :frowning2: No ale my zrovna byli na pohřbu,tak jsem měla telefon vypnutý, ale bylo to v 11 a ségra šla pro Kiki ve 12, takže dobrý. My jsme domů dorazili v 6 večer, to už Kiki měla 38,6 :unamused: .Tak dneska si to spolu užijeme doma, teď ráno měla 38 :frowning2: ....Včera taky nic nejedla ani nepila,ale v noci jsem ji několikrát budila na pití, to se teda napila, teď ráno už zobe piškoty, pořád má průjem :frowning2:
@monaberuska1 ty seš cukrářka,ne?????Nádherný výtvory, jak se na to tak koukám, tak asi taky začnu :grinning:
26. lis 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

@monaberuska1 mi trošku spadla čelist, když jsem viděla tvoji chaloupku :sweat_smile: :dizzy_face: ........................já chci taky :frowning2: :confounded: .
Máš to fakt krásný, jsi šikulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@zuzimila Téda chudák švagrovka :frowning2: , snad se to co nejdřív spraví a bude mít broučka u sebe :wink:

Musím běžet, zatím pá.
26. lis 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis ivčo teda chudera Lucinka. Snad jí bude brzy lépe. A ke komu chodíte?

@monaberuska1 moni teda to je nádherné. To budu muset asi taky zkusit.
:slight_smile:
26. lis 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,chci se zeptat,na potvrzení na rodičovský příspěvek se chodí kam?mám tři formuláře,to je jeden na sociálku?a v Zr je kde?nějak mi to vypadlo
26. lis 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

@Monaberuska1 : téda Moni, tak chaloupka je bombaaa :wink: Hele nepečeš na kšeft, že bych si u tebe objednala :wink:

Luci ještě trošku průjmikuje, ale teplotku již dnes neměla, je už jen oslabená, a sem tam řekne, že ji bolí bříško. No a já včera večer měla též intimní rozhovory s toaletou, jsem blinkala a blinkala, takže virozka jak vyšitá :frowning2: :unamused: :angry:

Jinak chodíme ke Košťálové, byla tam zrovna i Ušáková, ta ji ta antb. nechtěla dávat, ale uposlechla staršího, místo toho aby měla svůj názor :unamused: Doufám, že Košt. brzy skončí a převezme to Ušáková, bo už poněkolikáté se Košt ukázala, že už fakt přesluhuje, a její dlouholeté zkušenosti, jsou na hov..

@d.h.86 sociálka je nad okresním úřadem

26. lis 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem včera byla n koncertě Petra Spáleného a bylo to hezký, jen mě mrzelo, že Miluška nedorazila, rptože prý má chřipku, ale i tak to byl hezký kulturní zážitek.

@ivis Chudáci, tak přeji brzké uzdravení.
@monaberuska1 Všechna čest, jsi fakt šikulka.
@hanulka190 Děkujeme no snažíme se :grinning:
26. lis 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 jeden papír máš na sociálku,pod poštou,kde sis zařizovala mateřskou,tak ti potvrdí. A pak se všema třema půjdeš na pracovní úřad-odbor sociální dávky a to je nad městským uřadem,v té horní budově jestli víš. Musíš to obejít od stalingradu,z té spodní budovy se to nedá projít.
26. lis 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 tak to je super,že se ti to líbilo.
26. lis 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek ježiš,já si tam asi ani nevyřizovala mateřskou
jj,jinak dík,zajedem tam
jinak s těma papírmama asi zajdu pak v Bystřici
26. lis 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 aha,já myslela,že to vyřizuješ taky v ZR.
27. lis 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek