• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@kk28 teda moc děkuji :slight_smile::hearts::hearts:to mě moc těší že se chaloupka líbí :slight_smile::hearts:

@lucifirek moc děkuji, určitě vyzkoušej :slight_smile::hearts::hearts::hearts:

@ivis děkuji :grinning::hearts::hearts:hihi no já si myslím že stačí jedna za rok :grinning: ale moc mě to potěšilo děkuji, teda fakt sem moc ráda že se líbí :slight_smile: :slight_smile:

@peta86 děkuji:hearts::hearts::hearts:
@hanulka190 nene cukrářka nejsem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: děkuji :slight_smile::hearts:
27. lis 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak krásné ranko holky, malá je nějak nachcípaná jako markétka..takže ani nepujdem za celý víkend ven :frowning2: a to je dneska zrovna rozsvícení stromečku...no co se dá dělat :frowning2:
27. lis 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky, tak dneska máme v Orlové první trvalý sněhový poprašek.... :unamused: a radost mi to nedělá, bo se bojím, že sebou někde prásknu.
No, včera jsme byli za švagrovou v Karviné na gyndě. Holka vypadá dobře, ale jde vidět, jak je smutná, že nemá maličkého u sebe ( vůůůůbec se nedivím a cítím s ní ), dneska by měla být propuštěná a chce jet hned do Ostravy do FNsP za Filípkem. Ani nekojí....to ji taky štve. Nečekala bych, že bude nakonec takhle uvědomělá máma.
Filípek se prý zlepšuje, hladina trombocytů se zvedla, kéž by to měl prcek rychle v normálu a mohl domů k mamince. Už i vím přesné míry: 3660g a 52 cm :grinning: . Chopisko :slight_smile: .

Jinak já jsem včera dostala odpověd´na jednom fóru o téhle nemoci, prý by to vůbec u nás nemuselo znamenat, že náš Zdenda to bude mít, když to má Zdeněk, navíc v takovém stavu, v jakém to má mnažel, se to vůbec nedává do souvislosti. Uvidíme, co mi řekne doktor v pondělí, protože to bych radši šla rodit do Poruby taky, aby nás potom nerozdělili, otázka je, jestli mě tam vezmou, říkala ségra, že jestli se tam neregistruje....moje nervy. Ale můj gyn. tam slouží a operuje, třeba by to šlo. Každopádně jsem stejně vylekaná a budu ráda, jak se nám tohle vyhne!!!!!!!!! Jako mi žádné riziko nehrozí, jde o miminko. Já jsem o.k.
27. lis 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 krásná chaloupka :slight_smile: :slight_smile: šikovný holky
27. lis 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 to mě mrzí,že jste nemocní. Venku bylo dneska hezky,ale kosa,u nás je ted -9. Já byla odpoledne na nákupu a u babičky v Hamrech a domů už mi byla fakt zima-
Ted peču tvarohovou štolu s mandlemi,rozinkami,ořechy. A zítra přijede na oběd tchán.Tak budu vařit segedín s knedlíkem. A sobě asi rýži. Malý je zase osypaný. :frowning2:
@zuzimila tak to máte dobrý,my tu máme už trošku více sněhu. :grinning: Včera jsem koukala na Prostřeno a vařilo se u vás v Orlové. Teda té švagrové nezávidím a nedivím se,já bych se asi zbláznila. A ty jsi říkala,že malého kojí jiná maminka ne? Tak nemůže zkusit odstříkávat,aby se pak mohli rozkojit? NEbo mu dávají nakonec z flašky?
A držím pěstičky,aby se to u vás neprojevilo a Zdeneček byl v pořádku.
27. lis 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,tak Filípkovi hodně štěstíčka a hlavně zdravíčka
jinak u nás dnes bylo krásně,dokonce nad nulou
jinak nic nového
sháním obj na oiflame,ale nějak nikdo nemá zájem,chjo :frowning2:
za to dedra celkem jde,tak uvidímë,třeba i orif se chytne
tak se zase mějte a zase někdy kouknu
27. lis 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 a co malý? Jak se mu daří?
27. lis 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 přidej nějakou fotečku,jak malý roste. :wink:
27. lis 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 děkuji :slight_smile:

@lucifirek no já jela s nikolkou za známou nakonec na kafčo, a manža byl s Markétkou doma :slight_smile: měla horečku takže na prd, snad chřipka co nejrychleji zmizí... a zrovna dneska na rozsvícení to je zákon schválnosti
27. lis 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek Luci, díky! Radce jsem říkala včera při návštěvách,aby se optala sestřiček, jak stimulovat laktaci, přesto, že nemá děťátko u sebe, já sama nevím, jak se to dělá, takže jsem jí nemohla poradit. Dneska mi psala ta skorošvagrová veterinářka, že malý Filípek má herpes simplex 1 / tento virus tvoří opary na rtu /, takže dostává Herpesin a hladina destiček se zvedla na 40 :slight_smile: , jupí. Tak snad to nemá nic společného s tou jejich nemocí,ale je to postinfekční.
Já jsem taky prodělala herpes v 1. trimestru, ale trpím na ně od útlého dětství ( stejně jako ségra ), myslím tím opary na rtu, takže by měl mít Zdeněček moje protilátky, které mu zůstanou cca do 4 - 6 měsíců po narození. To jsem našla na porodnice.cz. Někdy si říkám: díky za ten internet! Ale v pondělí to gynekologovi řeknu tak jako tak. A pak znova v porodnici.

Každopádně když nám budete držet palce, až budeme rodit, budeme rádi :dizzy_face: ...
27. lis 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mimochodem......kdo ví, na co všechno já mám protilátky....po těch 11 letech v nemocnici......... :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
27. lis 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky všem vám přejeme příjemnou první adventní neděli:hearts::hearts::hearts::hearts:
28. lis 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

to je venku mazec, co :confused: :rolling_eyes: ? Jako atmosféra Vánoc dobrý, ale už by toho sněhu stačilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:.

Já mám Lukiho doma, páč vstával až v 7:45, takže by jsme to do školky nestíhali a má nějakou vyrážku, takže pojedeme k dr.

Děti teďka spí, tak jsem se byla rozcvičit a odházet sníh před garáží :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jsem zpocená až na prdelce :rolling_eyes: .

A jak se jinak všichni máte a co v tomhle počasí děláte?

29. lis 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky, tak odedneška jsem přeřazená do rizikové poradny ve FN Ostrava, musím se objednat, dneska tam už nikdo nebyl, mám volat zítra v 7 hodin. Jsem tam ne kvůli sobě, ale miminku. Není vyloučený císařský řez. Jinak ozvy dobré, malý má asi 3400g, cvalda náš. No, užívám si konec těhotenství v nervech, strachu a pláči :frowning2: .
29. lis 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila co se stalo?
29. lis 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kk28 Zatím nic, teda pokud nepočítám malého synovce, kt. leží v Porubě na JIP. Tohle se totiž díky genet. zátěži může stát i našemu Zdendovi. Dneska jsem v poradně to konsultovala s dr., takže ad rizikovka v Porubě a tam i porod. Ohrožená nejsem já, ale dítě. Kdyby to radši bylo naopak... :frowning2: . Je tam neonatologická JIP, proto Poruba, vyšší pracoviště.
Strašně se bojím, aby to nepotkalo i naše malé, jsem ve 38. týdnu, nic už s stejně nedá dělat, a teprve porod a hodiny - dny po něm ukážou. Malý je v nebezpečí krvácení, kdy nejhorší je krvácení do mozku, následky si jistě dokážeš představit.... :frowning2: .
29. lis 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, nezlobte se že se neukazuji, ale Nikolka to chytla od Markétky :frowning2: a ode dneška má teploty :frowning2:
30. lis 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme byli dneska na prochajdě, bylo hezky svítilo sluníčko, ale někde jsem si s kočárem pěkně mákla, když je víc sněhu a není uhrabáno, ale docela to šlo.
@zuzimila Ty jo, snad ne, nemysli na to je to těžký, ale třeba vás to nepotká, když ty jsi v pořádku ne? Moc na tebe vás myslíme.
@d.h.86 tak jak dedra?já měla teď objednané šály a vůbec mi nepřišly a prý už ani nebudou. :angry: tak jsem se těšila.
30. lis 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 Díky moc. Ted´nezbývá než čekat na resumé odborníků + co bude následovat po porodu :frowning2: .
30. lis 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,zase po dlouhé době :grinning:...
se omlouváme :wink:
jo jo zumba se u nás moc dobře uchytila holky tančí o 106 :grinning: je to bezva všem jen mohu doporučit...

Zuzi,moc moc držíme palečky at všechno dopadne dobře a at jste oba dva zdraví...moc na vás myslíme.Hlavně se nestresuj.Vím že je to těžky.

Moni,teda ty jsi šikula ta je nádherná...a ten věnec předpokládám jsi dělala sama vid :grinning: já si ho musela koupit ale taky je moc pěknej jen jsem pod něj šoupla živé větvičky... :wink: :grinning:

Kk,nádherné fotečky ,krásná rodinka :slight_smile:

My máme Domčovu oslavu ze sebou povedla se z dárků byl nadšenej...
Přidám fotečky...
Dnes jsme byly s dědou v Polný koupil mu zimní boty páč ty co má doma po děckách od segry tak mu jsou celkem velký a promáčí se :frowning2: ještě jsme kupovaly šustákové rukavice a tátovi kulicha :grinning:

30. lis 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzimila jejda zuzi, vůbec na tohle nemysli nebo to ještě přivoláš, vám se to určitě nestane!! mysli pozitivně a bud hlavně v klidu, budeme moc myslet !

@monaberuska1 mona: nevíhoda dvou dětí, sourozenců vid? tak at jsou prdelky brzo zdravé..je to záhul co? :frowning2:

@kyticka33 no taky, že se ukážeš :grinning: teda tu zumbu vám všem závidím, já tak můžu jít ledo do pr**** :stuck_out_tongue_closed_eyes: na fotečky juknu :dizzy_face:

jinak my jsme po 5. měsíční poradně, zuzka má 7kg a 63cm prdolka a druhou hexu nám píchla + jsme vyměnily naušničky za zlaté, tak zkusím nafotit a přihodím, jen nevím, jestli se mi to povede, vždy když jí fotím, tak opička točí hlavu za fotákem :angry:

a počásko super že? vojta si to hrozně užívá, zítra valíme sánkovat, nevím, jak zvládnu kočár a vojtu na sánkách, fakt legrace :grinning: to zase přijdeme a padnu doma na hubu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. lis 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak konečně mám taky čas usednout :grinning:
Dneska jsem Kiki nechala doma, ráno mě přemluvila, že se jí nechce do školky a mě se popravdě taky nechtělo tlačit kočár tím sněhem,anžto jsme slepá ulice o třech barácích, to znamená,že se vyhrnuje až kolem desáté dopo,když je kalamita, tak kolem poledne...
Otíček už spinká a Kiki si ještě skládá skládačku :slight_smile: Já ještě peču vánočku, těsto výborný,ale vizuálně děs a hrůza,nějak se mi rozjela, ale co, stejně se zbaští a na štědrý den peče tchýně a ta jí má luxusní :slight_smile:

@gaba3 teda Zuzanka je už velká slečna :grinning: My jdeme na 5ti měsíční v pondělí+očkování, tak jsem na nás zvědavá...
@kyticka33 nádherný fotečky, je to kocour :wink:
tak já jdu objednávat koloběžku pro Kiki....Papa :slight_smile:
30. lis 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,Peti,tak já měla objednávku ted za cca 3800kč,ale byl taky zájem o ejdnu šálu a zimní set,a bohužel,tak uvidíme
jinak jsu s dedrou spokojená
jinak já mám v lednici 3těsta a udělaný dva druhy cukroví
30. lis 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 Díky, ale sama asi víš, jak je těžké na "něco nemyslet " :frowning2: . Zdenda mi včera říkal to samé. Dokonce mě i rozesmál, protože ječel, že zajde za mým doktorem, a řekne mu, at´vrátí diplom, když nepozná, že potřebuju psychiatra :grinning: .
Naštěstí jedeme už pozítří, uvidíme.
30. lis 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzimila zuzi, vše dobře dopadne, chápu, že je to těžké, ale opravdu, pozor, at si to ještě nepřivoláš, musíš tomu věřit, za chvilku je venku a budeš si ho mazílkovat :slight_smile: :wink:

@hanulka190 hani: tak pak písni, jaké máte míry :slight_smile: naše kočka je tady prostě nejmenší, jsem koukala do průkajdy vojtovi a ten měl tyto míry ve 3. měsících :sweat_smile: macek napapanej to byl :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

holky, vy pečete jak draci, já se ted chystám na perníčky, zkusíme recept mony, tak se s vojtíkem moc těšíme...a tím asi u nás veškeré cukroví letos končí, v pátek chci ještě péct dort a doma borčus, nějak to ted nestíhám, matka hamba :sweat_smile:
30. lis 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 my měli v 4 měsících 5,8 ,tak bych teď řekla tak 6,5kg, no uvidime třeba překvapí :grinning:
No já jsem teda dneska s odporem táhla ráno kočár cestou do školky, od nás to mám celou dobu do kopce, Kiki se ještě k tomu vůbec nechtělo, že jí bolí nožičky,no děs :unamused:
No já jsem včera pekla vánočku, jsem na ní měla děsnou chuť, jinak perníčky taky dle Mony, ale až o víkendu, pěkně v klídku. Cukroví ještě nepeču, až tak za 14 dní, jinak bysme to do vánoc snědli :grinning:
1. pro 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny,

tak Lucinka dostala nakonec přísnou dietku,protože pořád průjmikovala. Takže teď když ji drží, tak je v poho, když ne, tak pořád průjmikuje. Ale jinak to je veselá holčička, jakoby ji nic nebylo.

Jako váhy máte naprosto bombastické :slight_smile: my jsme teď na 12,5kg

Zuzi: držte se, bude to OK a Zdeněček, bude nádherný zdravý chlapeček, ale už to klepe na vrátka, viď :wink: :wink: :wink:

V pátek nás čeká mikulášská besídka v centru, tak už se těším, bude to Lucinky první Mikuláš, který bude chápat. Teď si tu pořád prozpěvuje Mukuláši, Mukuláši, kdo to tady děti straší..... a je to strašně srandovní :grinning: :grinning: :grinning:

Gabčo: na cukroví se vypr..... já taky nepeču, a to mám jen jednu čertici, se dvěmi bych nedávala ani ty perníčky :wink:

A nezasněží a nezasněží :wink:
1. pro 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis No jo, klepe :grinning: , ale já už bych radši, kdyby to bouchalo :grinning: :grinning: . A mi ani netvrdne břicho, ani nemám poslíčky, teda občas mě trochu bolí jako bych měla dostat menses, ale je to jen chvilinka a bolí to velmi slabě, ze spaní by mě to rozhodně nevzbudilo....
Mimochodem: tady taky nezasněží :grinning: . Už ani na parkovišti nepoznám naše auto.
1. pro 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi: však poslíčky mít nemusíš, a může to přijít z hodiny na hodinu :wink: Tož to je ta lepší varianta , já poslíčkovala už měsíc před porodem, a každý den jsem byla natěšená, že už je to tady, a ono zase houby :unamused:
1. pro 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis Tak do zítra at´ještě vydrží, at´víme, co nám poví v té Ostravě. V pondělí 6.12. budu 38+0, tzn. už v termínu. Nevím, zda mě vezmou na císař, ale kdyby jo, mohli by klidně hned příští týden, jelikož jsme v termínu a chlapeček má cca 3400g dle sono. Mám ale obavu, že mě nechají spontánně, až to přijde, tak to přijde, což by konkrétně u mě mohlo způbobit blok při porodu, protože se budu bát, aby se mu něco nestalo...Nevím, nevím, co nás čeká. Přála bych si jen světlé chvilky a štěstí a zdraví....
1. pro 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek