• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Ahojky Kijo, tak to jste na tom byli jako my - nemít psa.. :grinning: Kolikrát je s ním víc práce než s malým.. :slight_smile:
Matýsek mívá průjem málokdy, ale teď si to vybral brzy po sobě, tak snad bude na delší dobu pokoj..Neřekne si, ale skočí z postele, pořád přechází po místnosti a děsně funí, kdyby nás to nevzbudilo, tak by to klidně udělal malýmu na puzzlíky :confounded: A vy máte dneska výročí, tak ať se vám oslavička vyvede :wink:
3. lis 2008 v 09:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
criterska: vy to tam máte dobrý na stezku, tam jsou určitě hezký vycházky s kočárkem. To v Praze těch míst moc není...
Jinak se asi fakt neznáme, ještě s tím věkovým rozdílem... Ale i tak potěší najít lidi ze Žďáru na koníkovi. Vždycky říkám, tam to znám! Já tam bydlela :slight_smile:
No a malej je pěkně vzteklej, nevím, jestli mu nelezou zuby, ale zdá se mi to brzy, teplotu taky nemá. Nevím, co s ním, dřív si chvíli hrál na dečce nebo v lehátku a teď nepomáhá ani chování. Přitom mu viditelně nic není. No, těším se, až mu bude aspoň rok :sweat_smile: , to pak možná a dotvaruju postavu věčným běháním a chytáním :slight_smile:
3. lis 2008 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barusha - to jo, máme to kousek, to je výhoda..Asi jediná :slight_smile: Věřím, že v Praze to na vychajdy není tak ideální, ale zase tam máš různý parky a tak, kam se dá jít, to tady není..S těmi zoubky je to možný, přeci jen už mu budou 4 měsíce, stane se, že se narodí miminko i se zoubkem, tak proč by mu nemohl nějaký lézt už teď.. :slight_smile: Náš Tadeášek taky nemá teplotky, když mu leze zubisko, tak jsou na tom třeba kluci stejně..A to že je protivnej - třeba má jen pár takových dní - to my už známe.. :grinning: A pak zase bude hodný mimi..Nebo už ho nebaví jen tak ležet - za chvíli se určitě naučí točit na bříško, tak bude spokojenej, že umí něco novýho a na nějakou dobu ho to zabaví :grinning: Taky se těším, až Tadíkovi bude rok, ono to uteče..
3. lis 2008 v 11:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
criterska: tak díky za povzbuzení! Snad má fakt jen pár špatných dní. Už se těším k našim, až babi bude nadšeně hlídat a já si odpočinu...Tak papa, jdu si udělat kafčo, než se zase proloupne a bude řvát :sweat_smile:
3. lis 2008 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
criterska:Tak ještě vás to vzbudí,to by se asi Tadíkovi nelíbilo,kdyby měl posr...puzzliky :grinning:
Výročí jsme slavili tak nějak přes celý víkend :slight_smile: Karolínka teď zrovna tahá flašku od šampaňského,co jsme si včera večer dali :grinning: A šahá do odpad.koše,zajímají ji zásuvky...je to plazivka malá.Ale je celkem rychlá,na puzzlíkach moc nevydrží,furt někde šmejdí. :slight_smile:
3. lis 2008 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsme doma z trhů, nic jsme nepořídili, dnes nás nějak nic nezaujalo..Potkali jsme Gabču s maminkou a Vojtíškem, byla to taková rychlovka, mluvily jsme spolu pár minutek, ale vypadá dobře, tak už snad bude líp.. :slight_smile:
Barusha - nemáš zač, snad mám pravdu :grinning: A já věřím, že jo..Tadík je dneska taky vzteklej, snaží se plazit, ale vůbec mu to nejde a tak zuří o 106 :slight_smile: To věřím, že se těšíš za vašima, i kvůli hlídání, to je jasný, já jsem taky ráda, když si malýho vezmou jednou za čas přítelovi rodiče.. :slight_smile: Stačí 2, 3 hoďky a jak si člověk odpočine..I když včera mi bylo po Tadíkovi smutno - měli ho 4 hodiny a byla jsem z toho nějaká špatná..

Kijo - jsme zachráněni, Matýskovi skončil průjmík.. :slight_smile: Takže o puzzlíky se už nemusíme bát.. :grinning:
Karolínka je šikulka, jak se rychle rozplazila, snad to tak bude časem i u nás..Flašku od šampáňa, jo? Tak hlavně aby tam nebyl nějakej zbyteček.. :grinning: To by byla Karolínka teprve divoška.. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Na zásuvky bacha, my je máme zajištěný už od té doby co byl Mates štěně, furt tam strkal čumes..
3. lis 2008 v 17:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdarek Jitus,tak dnesni noc byla bezva spala jsem celou noc a rano jsem se vzbudila az v pul 7 no samo ze v noci taky ale to jenom na zachod,, :grinning: Jack spal v chodbe a byl klid ted jsme se vratily z prochazky nasly jsme houby plny plech a Jack je snad vyvenceny a v noci bude opet jako beranek doufam....
S tim Matesem vam to nezavidim....Tak cau jdu se natahnout do vany Honzik me ji napousti... :wink: pa
3. lis 2008 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a co trhy koupila jsi neco?
3. lis 2008 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, konečně mám chvilku vám napsat :slight_smile:
jíto: rádi jsme vás viděli a překvapili jste mě, že taky na cizí bulíte, já myslela, že to jen ten náš, je taková šíša, asi jsou v tom věku že? :grinning: :grinning: a jak píšeš, 4 hodky bez tádíka, asi úleva,ale nevím, jestli bych taky nebyla bez něj tak dlouhá svá :wink:

kijo: koš a zásuvky taky zbožnujeme a nejvíc :grinning:

baruska: tohle přesně dělal vojtík, hrozně unavný vid? :unamused: neboj, brzo to přejde, budeme myslet :wink: a kolem palachovky jsme včera šli na procházku :slight_smile: a jaké je manža národnosti? a stezka je sice fajn, ale denně mě to tam taky nebaví, ale mám jistotu, že nás nevzbudí třeba sanita, jako dnes dopoledne 2x a ráno v 7:45 :angry: :angry: :angry:

holky, vojta je nezmar, pořád někde šmejdí a huláká a tlemí se, fakt už ho člověk nemůže spustit z očí, no mazec :sweat_smile: :grinning:
3. lis 2008 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak my jsme po kašičce a za chvilku půjdeme do vany a spinkat :grinning:

gabi:my taky na cizí bulíme,hlavně na chlapy.Na ženské ani ne,to je jen Karolínka taková nejistá :slight_smile: Ale je to normální :slight_smile:

Dneska objevila Karolínka,že má Kuba ocas,tak mu nedala pokoj :grinning: Je hrozně zvědavá,už ji nestačí ani sporťák,nejraději by seděla,ale to zase nechci a ani to pořádně neumí.Tak je podložená polštářem.Hrozná zvědna :grinning:
3. lis 2008 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a jsme vykoupaní a nakojení, paráda, teď už jen aby Tadík brzy usnul..Já si nemůžu zvyknout že má Jára zase tu odpolední, to je hrozný, tak je mi celkem smutno, kór teď jak se brzy stmívá..Kijo - obdivuju Tě..

Radunka - na trzích nic, byla jsem tam s Járovou mamkou, tak jsme to rychle oběhly a nic extra tam nebylo..Tadík navíc spinkal a tam byl hroznej mumraj..Se máš, že Ti Honza napouští vanu, taky bych se vykoupala, já se poslední dobou jen sprchuju, na koupání nemám vůbec čas, a to jsem se dřív koupávala skoro každý víkend, v čokopěničce.. :slight_smile: Jsem ráda, že s Jackem je to lepší, uvidíš že bude hodnej, jen ho nech na noc v chodbě a bude to - stejně až nastanou mrazy, byste ho snad nenechávali venku, ne?

Gabi - Vojtík není šíša, nebo jsou šíšové oba :grinning: Asi ano, četla jsem v takové knížečce od Johnson s and Johnson s - neumím psát apostrof :grinning: - že okolo osmého měsíce se začínají mrňousci bát cizích lidí, že uznávají jenom "svoje" lidi a na ostatní řívou a bojí se jich..Brzy by to mělo ale snad přejít..Jen jsem měla radost, když to dělal na tu tátovu, ani pochovat si ho nemohla.. :slight_smile: Vojtík je šikulka, už abysme se taky plazili a lezli..Poctivě to nacvičujeme, ale malej se u toho fakt pěkně vzteká.. :slight_smile: A taky pořád něco kafrá a hrozně rád prská.. :grinning: Na vycházku jezdíme s papírovýma kapesníčkama.. :slight_smile:
3. lis 2008 v 18:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kijo - se Karolínce nedivím, už teď ví, že to s nima nebude jednoduchý.. :grinning: Tadík objevil Matýskovu pr..l, moc se mu líbí, takže ho musím pořád hlídat, aby mu tam nesahal, Matesovi se to líbí.. :grinning: A dneska Tadíkovi donesl až pod nos svůj keksánek, tak jsem měla co dělat, abych mu ho vyrvala, než si ho strčí do papulky.. :slight_smile:
3. lis 2008 v 18:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tadík usnul, tak vypínám PC, abych ho nerušila..Všem dobrou a dlouhou noc :wink:
3. lis 2008 v 19:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak jsem sem dnes psala a ono to zmizelo neni to tu nebo jsem to nenasla no to je jedno...Jen jsem ti psala ze jsem se dnes krasne vyspala a Jack je hodnej i ted jsme ho na prochazce asi utahaly tak mozna bude i venku pokud nezacne...byly jsme na houbach nasly jsme cely plech...
A ptala jsem se te jestly jsi si neco koupila na trzich???
A mam dotaz jestly nepujdes zitra na mesto jestly by jses ma nestavila na poliklinice na tech ozvach a neobjednala me pac jsem se tam do dneska nadovolala :angry: hraje me to tam nakou pisnicku a zere me to prachy budes tak hodna?..K doktorovy jsem objednana na 10,50 tak nako predtim.Jo???Diky.
3. lis 2008 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha tak uz jsem to nasla ona tam je uz 21 strana tak nic... :grinning:
3. lis 2008 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dnes jsme chrněli až do 6:30, jen s jednou přestávkou na kojení, to je přímo neuvěřitelný.. :slight_smile:

Radu - já na město dnes nejdu, dopoledne vařím a uklízím a odpo jde Jára do práce a mají přijít Straníkovi - za ten víkend se nakonec nestavili, takže nemám čas..Navíc na ozvech si myslím, že jsou jen dopo, zhruba do 11, takže si tam co nejdřív zavolej, ne až někdy okolo oběda, to už tam nikoho nechytneš..Doufám, že si to přečteš včas..A na ty trhy už jsem Ti odpovídala :grinning:
4. lis 2008 v 07:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko.Tak my dneska papaly v noci 2x,ale jsem celkem vyspaná,takže v pohodě.Teď řekám,až se zase unaví a půjde chrupkat a musím tady uklidit.Vařit nebudu,ze včera mi zbylo rizoto,tak se i najím.Taťka nám zase ráno odjel,ale snad už ve čtvrtek přijede :slight_smile:
4. lis 2008 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Kijo, tak to jste na tom taky dobře..My dneska úplně parádně, fakt jsme vychrnění do růžova, i ten pes dal pokoj, tak jsem spokojená :slight_smile: Akorát si nemůžu zvyknout, že jsme tu celé odpo sami a že sami i chodíme spát.. :frowning2: Rizoto dnes vařím Tadeáškovi :grinning: Sobě jsem koupila pizzu Risto rante - pollo - ta je super..A Járovi něco buď udělám nebo koupím na městě - jedu si tam po desáté něco na skok vyřídit, bude doma s malým..
4. lis 2008 v 08:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,vidíš,Ty jsi sama jen odpoledne,já celý den :frowning2: Někdy je to fakt blbé,když je mi smutno.Už Teď mi je a to Jára odjel v 5 ráno.Ale už volal :slight_smile: Teď už je to lepší,ale když jsem se tady loni přestěhovala a on pak odjel dělat do Sokolova,tak jsem tu bulela Kubíkovi do kožichu :cry: Teď mám Karolínku,tak je to lepší.A dneska jdeme na návštěvu ke kamarádce(jediné,kterou tady mám),tak snad to uteče.
4. lis 2008 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak někdy přijeďte na návštěvu za náma :slight_smile: A věřím, že je Ti smutno, to já bych na tom byla úplně stejně, možná ještě hůř, já bych jen žrala a žrala a měla bych 150 kg- já když mám depku nebo je mi smutno tak jím..Ale jak říkáš, když už máme prcky, tak je to lepší, ale stejně..
4. lis 2008 v 09:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jitusko,no tak to uz je pozde ale kdyz jsem se tam nemohla dovolat v pul 10 tak to je proste naky vadny cislo a nebo telefony neberou..to je uz jedno zitra jsem objednana na 10.50 tak pojedu asi na 9 a oni me snad nekde soupnou a zajdu si na mesto a ono to utece...jinak fakt nevim...to je jedno se to nako vyresi.
To jsou ale trapny trhy kdyz se tam neda nic koupit.Tak to ti nezavidim ze musis varit a ulkizet ja uz dnes budu mit obidek od Honzika z prace vcera jsme delaly langose.
A jinak jsem staval asi ccca pred 3/4 hod. :grinning:
Jacka jsem v 7 zavrela na chodbu a byl klid vydrzel to celou noc jak byl utahanej a rano zacal tak jem zakrocila a my s Domcou jsme se nááááádherne vyspaly v noci Domca trochu radil ale asi jsem za to mohla ja blbe si lehnu a jemu se to hned nelibi... :grinning: taky uz tam ma chudak malo mista :grinning: uz se to blizi...za 20 dni to je mazec :frowning2: :unamused: :slight_smile: :grinning: ale pak uz to bude parada....
4. lis 2008 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Radunko, no, já jsem nakonec byla na městě, ale jela jsem jen v 10:12 dopravou do Spořky a skočila jsem do Rossmannu pro plíny a hned v 10:50 jsem zase fičela busem domů..Jára už teď odešel do práce, takže jsem se nemohla courat..Skočila bych tam odpo s malým, ale mají dorazit ti Straníkovi a taky si fakt myslím, že tam nejsou, na 99%, vždy tam mívali jen opo.Je to divný, že se tam nemůžeš dovolat, já jsem tam v těhotenství volala několikrát a vždycky mi to vzali - ale volala jsem fakt okolo té osmé nebo tak, nebyla jsem takovej ochrápanec jako vy s Domčou.. :grinning: Trhy fakt nicmoc, a bylo to tam dost předražený..Uklidila jsem si dopo, ještě mi zbývají setřít podlahy, ale to mám za chviličku hotový, takže pohoda..No vidíš, Jack se lepší, to jsem moc ráda, uvidíš že za chvíli bude v pohodě..Nojo, letí to jako blázen, tak už se těšíš, viď? :slight_smile: Ani se nenaděješ a malej bude na světě..
4. lis 2008 ve 12:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitusko neres to ja tam proste zitra pujdu a nekde me tam treba nacpou...
No uvidime sedi s Rexakem u branky a cihaji na nekoho na koho by mohly stekat... :grinning:
Ja jsem tad dodelala ty houby jsem je cistila vcera se me uz nechtelo a vecer budu delat houb.gulas a Honza chce zavarit octaky.
To vis ze se tesim moc ale mam strach z porodu nevim co me ceka a to primo nesnasim...no a pokud bude pakne pocasi tak budeme moci vyrazet brzy do terenu s kocarkem pokud nestihne napadnout snih... doufam ze ne! :angry: nesnasim ho...tak pa
4. lis 2008 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak co jste dneska dělaly?My byly s Karolínkou na návštěvě,skoro celou ji tam prospala v cizí postýlce :slight_smile: Aspoň jsme mohly poklábosit a vypít si kafe.Pak jsme ještě zašly do obchodu a domů jsme dorazily po 18.Teď už Karolínka zase hajká.
4. lis 2008 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak dnešní noc hrůza, vstávali jsme asi 5x, je to divný, ale na zoubek bych to netipovala..
Kijo - my jsme tu včera nakonec návštěvu neměli, přijdou až dnes odpo, okolo čtvrté - moje teta a strýc, neviděli Tadíka už tak 3 měsíce..Tak jsem vzala kluky a šli jsme na vycházku na cyklistickou stezku, na docela velký okruh, obešli jsme ji skoro celou.To nám zabralo skoro hodinku a půl, no a jak se brzy stmívá, tak už jsme byli pak jen doma, docela nuda, Tadík usnul okolo půl osmé, tak jsem pak vzala psa a šla taky chrápat..Tak máš dobrý, že tam máš aspoň jednu kamarádku s mimčem, my tu známe jen Gabču s Vojtíškem, ale zase brzy přibude Tadíkovi bratránek Martínek, dnes se jdeme podívat na tetu :grinning: - Járovu ségru - má svátek, tak jí musíme jít popřát..Už má pěkný bříško a taky se jí to blíží, zhruba za měsíc..No a pak taky Kytička - Radunka - ta za ty 3 týdny, sice už bydlí v tom Nížkově, ale sem za námi určitě budou s Domčou taky jezdit.. :slight_smile: A Karolínka je fakt zlatíčko, ta hajká a spinká každou chvilku, Tadeášek nic, pořád divočí, hrůza... :grinning:
5. lis 2008 v 08:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko.
criterska:Tak to bude návštěva koukat,když Tadíka tak dlouho neviděli :slight_smile:
Právě,že Karolínka včera spala přes den jen dvakrát,dopoledne asi hoďku a pak na návštěvě.Takže nic moc.My dneska stávaly 2x na kojení.
5. lis 2008 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
criterska: to máš pravdu, jednou měl malýho manžel, když jsem byla u kadeřnice a já jsem z toho byla tak hotová, že jsem si to ani neužila! :sweat_smile:
Holt už neumíme být bez nich... Ale tak jsme to chtěly a jejich úsměvy jsou za všechna noční vstávání a probrečené dny. :wink:
5. lis 2008 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kijo - no to jo, vyrostl docela dost a je úplně jinej :grinning: No stejně spinká nádherně, to my dáme tak tu hoďku za celej den, víc ne.. :slight_smile: Ale zase většinou spinkáme pěkně v noci, dnes to byla vyjímka, doufám.. :grinning:

Barusha- to je pravda, miluju, když se směje.. :grinning: A hlavně, když dělá nějaký rošťačinky, tak u toho vyplazuje špičku jazyka, to je úplně k sežrání.. :grinning: Já když jdu někam bez malýho - jako třeba na hodinku na město, nebo k té kadeřnici, tak mi to ani tak nepřijde, to uteče fofrem a vím, že je doma s Járou - přítelem - tak jsem v klidu..Ale jak ho teď měli Járovi rodiče, tak už to bylo fakt dost dlouho, byla jsem příšerně nervózní..Sice je u nich rád, je na ně zvyklej a na ně jediný teď nepláče, když na něj promluví, jinak na všechny, holt jsou to cizáci, :slight_smile: a i když vím, že se tam má fajn a celou dobu se mu věnují, tak se mi po něm příšerně stýskalo..A strach mám o něj taky čím dál větší, to je hrozný, myslela jsem, že bude ubývat a ne přibývat.. :unamused:
5. lis 2008 v 09:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
criterska,tak to máme stejně.Já když jsem dávala poprvé malou vozit tchýni,tak jsem to obrečela.Pak to bylo lepší,ale stejně jsem se bála.A čím je Karolínka starší,tak mi příjde,že jsem více nervoznější.Jestli nepláče,jestli ji něco nechybí...Raději jsem,když jdeme vozit spolu.Ať vím,co se děje.Taky věřím jen Járovi,to vím,že je malá v pohodě,prostě s tatínkem.Na tchýni je taky zvyklá,ale není to ono,jsem prostě nervní a ten klid si stejně neužiju a furt čumím na hodiny.Ale snad to časem přejde,tak po tom roce,až bude šmatlat,myslím,že to bude lepší.Snad. :slight_smile:
5. lis 2008 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kijo - šmatlat... :grinning: :slight_smile: Já myslím, že Tadík bude šmatlat až tak v roce a půl, ne-li dýl, kopýtko moje.. :slight_smile: To jsme na tom fakt úplně stejně, taky jsem zpočátku chdila vozit s ní, občas jsme braly i Matýska..Teď už je to trošku lepší, ale stejně pořád přemýšlím co dělá, jestli nebrečí..No asi to tak máme všechny.. :grinning: A já nemyslím, že to bude po tom roce o moc lepší..Možná až budou tak dvou, tříletí..Nevím, ale mám strach i z toho, až půjde do školky.. :grinning:
5. lis 2008 v 10:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek