• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@gaba3 jojo toto je nevýhoda že to prskají na sebe , co naděláme :grinning: :grinning: ještě že je mám ale :slight_smile: :wink:

holky tda totální vánice že??? Polná je celá pod sněhem, manža jede na noční to zas budu mít jako nervy.. proboha sněhu až moc jako :frowning2:
1. pro 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky naše chaloupka je hotová sice nám spadla strecha ale už je všechno jak má být :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi:tak uvidíš, jak se budou tvářit na případný císař, a pokud tě nechají spontánně, neboj zvládneš to v pohodě, vždyť to je ten nejkrásnější, nejúžasnější, nejadrenalinovější zážitek :wink: :wink: :wink:
1. pro 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 : nádherná chaloupka, taky šikulka :wink:
1. pro 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila Neboj, všechno dopadne dobře :wink: . Já vím, že je těžké na to nemyslet, ale aspoň se o to pokus, jo? Můžeš třeba dělat Vánoční výzdobu, balit dárky, péct curkoví, přerovnávat věcičky pro Zdeněčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ! Všechno bude dobré a ty budeš mít krásné a zdravé miminko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .

Jinak u nás kalamita, takže jsem si nechala Lukáška od pondělí doma, ale zítra do školky jde, páč tam mají Mikuláše, tak aby dostal nadílku :slight_smile: :wink: . Na neděli jsem Mikuláše objednala i domů, tak jsem zvědavá, jak se bude tvářit :wink: .

Jinak ještě furt objednávám a dokupuji dárky přes net, ale už se blížím do finiše :wink: , teď to budu muset ještě všechno zabalit :wink: .

@ivis Co Lucinka? už je lepší? :pensive:
2. pro 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 Chaloupka suprová :dizzy_face: :wink: , hned bych si dala :wink:

A co Kristýnka? Dlouho se neukázala, co?
2. pro 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak dne jsem si volala na výsledky a vše je v pořádku, tak teda nechápu proč pořád 8x za den kakáme :unamused:
Takže dali Luci do pondělka, a v pondělí znovu k Mudr.

@kk28 Téda tak jsi fakt dobrá, to já zjišťuji, že vlastně vůbec nic nemám, a to jsem měla první dárek už v červenci, ale pak jsem se nějak zasekla.

Jo holky, nevím jestli jste to už probírali, ale co budete dávat manžílkům????
2. pro 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis ad manžel: trička, trenky Andrie, peněženka a ještě chce suspenzor, takže ten teď musím sehnat, páč to je i k mému dobru, aby ho měl, že :grinning: ! Ještě mě možná něco napadne, ale spíš už ne :sweat_smile: .

ad kakání: tak je docela dost 8x za den. To my máme opačný problém u Lukiho :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Včera večer úplně brečel bolestí, jak mu to nešlo :frowning2: , takže jsem koupila švestky a hrušky a jogurty a už ho tím láduju, tak snad to bude dneska lepší :wink:
2. pro 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,děvčata.Dlouho jsem se neukázala,ale aspoň vás vždycky dočtu,napsat už nějak nestíhám nebo se mi večer nechce :sweat_smile: Karolínka už taky nechce po obědě spát,takže je pak ku večeru protivná,ale co nadám,Dneska taky nespala a to jdeme na 17 h cvičit,tak jsem zvědavá,jak se tam bude chovat.
Před chvílí jsem zadělala těsta na van,rohlíčky a perníčky,tak se do toho s malou zítra po obědě pustíme.Perníkovou chaloupku jsem dělala loni,letos na to prdím :grinning: Ale máte je moc hezké,holky.
Dneska jsem byla na KO,vše je v pořádku,za 14 dní zase a bude i natáčení,to tam budu zase tvrdnout.
Dárky taky ještě nemáme,ale přehánět to nebudeme.Manžel si vybral kastli na autíčko a mikinu,takže už mu koupím jen nějakou drobnost,aby měl překvápko,asi něco z drogerky,nebo termo fusky,těch není nikdy dost a je to.Navíc teď v týdnu objednával nový foťák,takže taky hezký dárek :grinning: Malé chci ještě dokoupit prstové barvičky a nějakou knížku asi.Jak jsem psala loni toho měla hrozně moc a nebavilo jí to,tak letos s mírou.S mamkou jsem Vánoce zrušila a tchyni nevím,to ať si vymyslí Jarda,jestli a co jí koupí.A Kubíkovi ještě musíme něco,asi letající talíř pro psy,nějaký pořádný,ať ho nerozkouše a nějaké mňamino,to je jasné.A jsem zvědavá,co donese Ježíšek mně.Já mám dárek sice v bříšku,ale třeba jsem byla hodná... :grinning:
Přidám fotky z lampionového průvodu,měli jsme v neděli tady ve Městě.
2. pro 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky. Tak jsem po rizikové poradně ve fakultce. Vyšetřovala mě paní doktorka, taková mladá, rázná / když došlo na vyšetření vaginální, málem mi vypadly oči z důlků a o sono ani nemluvím, aleluja, zlatý Hynek Kudělka, on je tak něžný :slight_smile: , ona jak ras :slight_smile: /. Resumé je takové: Maličký se má moc dobře, dle jejího sono cca 3300g, průtoky i biometrie naprosto v pořádku, já taky, čípek 1cm, uzavřený / vrrrr, nebudeme rodit dříve /.
Jinak co se týká té nemoci: Konsultace s genetikem i hematologem zní, že riziko pro našeho malého je asi takové jako u naprosto zdravého páru, tedy mizivé, že vždy záleží hlavně na matce / já jsem naprosto v pořádku /, rodit ale budu přesto tam, dr. mě zase převedla do ambulance fyziologické gravidity, příště půjdu zase k chlapovi :wink: .
Můj malý synovec má celou tuhle lapálii z dův. toho viru herpes, jinak se prý zlepšuje, aspoň že tak :slight_smile:.

2. pro 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila super, gratulace ke kontrole :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Teď jsem zvědavá, kdy se rozhodne Zdeněček přijít na svět :sweat_smile:.

@kijonkova.k fajn, že ses ukázala :slight_smile: :wink:
2. pro 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kk28 Díky, díky :dizzy_face: . Ulevilo se mi dost, týden jsem žila ve strachu a stresu. Trochu se bojím rodit tak daleko :grinning: , ale třeba to bude fajn a budu hezky vzpomínat :grinning: . Aspoň nebude velký Zdenda tolik chlastat, až se malý narodí, když to má daleko :slight_smile: . Karviná je cca 12 km, Poruba 30 km.
Tež jsem zvědavá, kdy přijde na svět. Jestli je po mně, tak na termín :slight_smile: . Ze zodpovědnosti :grinning: .
2. pro 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a co se týká Vánoc....my si za poslední 2 měsíce koupili novou sedačku, nový foťák a nové auto, takže končíme. A ten nejkrásnější dárek nosím v břiše...lásku naši malinkou - největší, takže asi tak :grinning: .
2. pro 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila segra a co máte za auto?
2. pro 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k Thalii červenou, jak ted´byly ty akce. Furt jsme vráželi nehorázné peníze do toho Fordu, navíc pojistka drahá, nefungovalo topení, klimatizace, výfuk na hovno, občas Zdeněk nenastartoval---prostě starý diesel s 300.000 km.... Tak máme malé autíčko, nové, vše funguje, jak má, pojistka + havarijní v úvěru, jako dárek jsme dostali tažné od Renaultu...nejsme závodníci a na to ježdění, co jezdíme my, bohatě stačí, přesto, že je to nic moc auto a vsadím se, že by se našla spousta hnidopichů, ale...za takovouhle cenu bysme už auto nové nekoupili. A mi je to stejně u prdele, bo neřídím.. :wink: . A Zdeňkovi stačí.
2. pro 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se mi zdá,že to má i tata,to auto.
2. pro 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale on má asi tu starou, my máme novou, resp. s novým ksichtem, jinač to bude to samé.
2. pro 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,starou určitě.Už ji kupovali jetou,myslím.
2. pro 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k Těch aut jezdí hafo, a ted´bude ještě více, jak byly ty akce. Sice se nám líbilo více to Clio, ale bylo o 50 tis. dražší, takže na to bychom už nestačili, jelikož splátka byla o 1500 více...to je fuk, hlavně, jak je to nové a pro nás bez starostí.

Nemá dneska Gábi ty narozeniny? Všechno nejlepší :slight_smile: .
3. pro 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky, narychlo ... holky, chaloupky naprosto úžasné, jste šikulky !!!!

@zuzimila zuzi: super teda ta poradna, máme radost :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jinak hezký popis vyšetření :grinning: je pravda, že chlapi jsou chlapi :wink: a děkuji za přáníčko, jseš hodná, že sis vzpomněla :slight_smile: musím utíkat, zuzka hučí a chceme jít odpo na náměstí, přijedou čerti a slavnostně se rozsvítí stromeček....

@kijonkova.k přihod pupík :wink: :wink: :wink: :wink:
3. pro 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
přihodila jsem pár foteček, tak mrkněte :wink:
Jinak já už mám perníčky taky upečené a místo chaloupky jsem si zkusila udělat adventní věneček. Chaloupku zkusíme za rok s Anetkou :grinning:

Ivet - co Lucinka, už je to lepší??
Gabi - taky se přidávám a přeju všechno nejlepší k narozeninám a rodinka ať nezlobí :slight_smile:
3. pro 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 Taky se přidávám s gratulací, vše nejlepší a ať Ti dělají děti jen radost. Myslím, že jsme vás potkali u nábytku, když jste šli na čerty:slight_smile:) My už valili domů, protože byl náš čas koupání. :frowning2: a jaký to bylo na náměstí?
3. pro 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, děkuji :slight_smile: od vojítka jsem dostala ten nejlepší dárek, upekl mi v pokojíčku čokoládový dort, donesl mi ho a řekl: maminko, všechno nejlepší a dal mi pusinku, až bych břečela, jaké je to moje zlatíčko :dizzy_face:

@peta86 peti: jejda to jsem si vás nevšimla, si na mě mohla houknout :wink: byla už tma a je pravda, že jsem slepon a lidi přehlížím, aniž bych chtěla :sweat_smile: čerti tak nějak normálka, vojtík byl z toho zakřiklý, bojí se, tak jsem pak doma vyzvídala a vypadlo z něho, že balíček nechtěl, že to nevadí :grinning: chudáček, byl zmatenej a smutnej, že nedostal balíček, šiška moje malá,tak to zase bylo vysvětlování :grinning: a při rozsvícení stromku měli takovej ohnostroj a do toho pár ran, tak se zuzka tak hrozně lekla, že začala řvat...

nic, jdu chrnět, tak dobrou a hezký víkend papa
3. pro 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi,opožděně vše nej k narozeninám :grinning:

Tak já má perníčky nazdobené a upečené van.rohlíčky.Udělala jsem si těsto na linecké a zítra se na s Karolínkou vrhneme.Včera byla tak unavená,že usnula v 17,30 a spala do 6,30 rána bez jediného vzbuzení.Teda,když nepočítám,že jsem ji 19 h posadila na nočník a aspoň převlíkla do pyžamka,protože usnula ve svetru na gauči :grinning: :grinning: :grinning: Bez večeře,bez pití...bobek.No,to je tak,jak nechodí po obědě.Dneska taky nešla,ale energie měla na rozdávání,před chvilkou teda usnula.Zítra jedeme na čerty do ZR do kavárny.Tak jsem zvědavá :wink:
4. pro 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k A zase bude vyděšená, borok malý :grinning: . I já se bojím čertů :grinning: :grinning: .
Jste šikovné, že pečete, holky, já jsem pekla jen jednou, jen 4 druhy, a pak jsem rozdávala a nosila do práce, protože to Zdenda nejedl :unamused: . Pro mě je jednodušší nechat se podarovat mamkou, vždy jednu malinkou krabičku jen pro atmosféru k čaji. Já jsem radši za ovoce, tuny jablek a moje droga pomelo, to bych mohla klidně denně po 2 kusech. V po jsem měla štěstí, protože bylo v albertu za 13,90, tak jsem koupila 3, v úterý nebylo ani jedno... :slight_smile: .

Právě koukám na Stardance, ta Kostková je ale hezká baba... :slight_smile: .
4. pro 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k A přihod´fotky břicha!
4. pro 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k Tak jaké to bylo s čertama? :grinning: Co Karolínka? Bála se, bobeček malý?
5. pro 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila Tak malá měla amok,visela buď na Jardovi nebo na mně,oči zavřené.Ale je pravda,že čert byl hnusný a masku měl i Mikuláš,takže na prd,bo se bála i jeho.No,řvala tam jen ona a ještě jeden chlapeček,jinak v děti v pohodě.Prostě hysterák a to měla připravených tolik básniček :wink: Bych se nedivila,kdyby měla noční můry z toho.
5. pro 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile:

@kijonkova.k tak u nás to samé, vojta řval jak tur a tak se těšil na balíček a měl dokonce připraveno, že zazpívá - ježíšku panáčku a prd, chuděra, až nám ho bylo líto :sweat_smile: jen zuzka čučela jak puk a kupodivu neřvala, té se to asi líbilo :grinning: a v kavárně měli jako nějakou besídku nebo co?

nic, jdu jíst a pak taky zahučím, vojtas vytuhl hned po osmé, ale zůza až ted, opice, nechce mi sama usnout, tak udrndáváme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. pro 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k Věříš, že jsem si myslela, že to tak dopadne? :grinning: Že měla plno básniček, to věřím, vždyt´mi je všechny odříkávala minule :grinning: , akorát bobek malý, ta musela být vyděšená. Zase to na ni bude platit celý rok, když bude zlobit? :slight_smile:

Si pamatuju, jak jsem byla malá já u Světluny a furt jsem říkala: Mikuláši, ukaž kůži, bo jsem poznala otce za maskou :slight_smile: .A pak jsem jela na lspp s otitidou :grinning: . Tahal mě tam na sáňkách. A bylo sněhu jako ted´a je to už asi 25 let :grinning:

@gaba3 Gábi, já bych taky řvala, obdivuju děti, co neřvou :grinning: .
5. pro 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek