• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Ahojínky holky, já ted nestíhám..máme vlnu návštěv, jelikož jsu čerti takže všichni chtěli dát markétce nadílku, teď bude mít markétka narozeniny a do toho není tot ak dlouho měla Nikolka svátek a všichni chcou přát takže mám ted rozepsaný návštěvy.. a pečení vánoce..takže se omlouvám vůbec nestíhám ale posílám vám fotky z našich prvních čertů :-

Markétka vůbec neplakala, krásně řekla básničku a super :slight_smile: šikulka, ale babičce drtila ruku to jo :grinning:

5. pro 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 Moni, Markétka šikulka, že neplakala :slight_smile: .
5. pro 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila jojo až sem se divila :grinning:

holky ještě vám semka posílám fotky markétky jak pase a Nikolky jak ase, tyto fotečky zítra jedu vyvolat jako veliký aby byli a půjdou do rámečku a pod stromeček babičce a dědovi :slight_smile: a nám taky nechám udělat na zeď :slight_smile::hearts:
5. pro 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 Super fotky, krásné holčičky :slight_smile: .
5. pro 2010 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila děkuji :slight_smile::hearts::hearts:

tak a holky a když tu jsme jednou za čas teď :grinning: tak ještě posílám upravený fotečky Markétka s její kamarádkou :slight_smile: zítra jedu vyvolat fotky právě takže něco jsme ještě upravila si co sem chtěla :grinning:
a ještě co sem upravovala včera,
:slight_smile:do albumu :hearts::hearts: do rámečkua tak :grinning:
6. pro 2010 v 00:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 moni ty jsi fakt šikula,že všechno zvládáš. Markétka je šikovná,že čertíky takhle zvládla a určitě byla moc hodná. :slight_smile:
Já včera pekla ty tvé perníčky a dneska budu zdobit,tak pak přihodím fotečku. Ty jsi dobrá,že to takhle všechno zvládáš,já mám co dělat,abych to zvládla s tím naším jedním drakem. Asi jsou holky moc hodné. A Markétka už ti pomáhá.Já peču až večer,když malý usne.
6. pro 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,nevím,kdo,ale někdo tu chtěl přidat fotky,tak je máme v albíčku
6. pro 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 Štěpánek je kouzelný . Kurnik, já už se tak těším na toho našeho!!!!!!!!!!!!!!!!! Před chvílí mi škytal v břiše, ted´bude spinkat, jako vždycky :slight_smile: . A neustále mám nožičky vražené v levém boku, jak mu mám vysvětlit, že tudy cesta nevede? :grinning: :grinning:
6. pro 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
tak jsme dneska byli na hexa+synflorix, dneska se mu to píchnutí snad i líbilo, dokonce se u toho usmíval :slight_smile:
Jinak ho zvážili, takže v 5ti měsících váží 6 kilo :slight_smile:
No teď jdu objednávat nějaké dárečky, tak papa....
6. pro 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek Ahojínky jo pekla jsi je?? tak zítra to hromský zdobení že?? :grinning: :grinning: tak jsem zvědavá jak vám budou chutnat :slight_smile: mě už změkly, josu na půl :slight_smile: ale už měkký jako :slight_smile: :wink: jo??je no.. josu hodný holky.. nestěžuju si, Markétka je zlatíčko ta mi pomáhá a Nikolka je hodňoučká :slight_smile:
6. pro 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jedna fotečka Kubíčka a jedna ukázka vzorku z pečení a zdobení perníčků. :wink: :grinning:
6. pro 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek no malej je úžasnej.. a proboháááááá ty perníčky josu krásný teda ty si šikulka, takový nejvíc krásný jako báječný nádherný moc :slight_smile:
6. pro 2010 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 moni děkuji. NO dělala jsem jednu dávku a teda ani jsem to včera nenazdobila,ještě musím trošku dodělat dneska. :slight_smile: Chutově jsou moc dobré. Já jsem kdysi měla jiný recept,ale nemůžu ho najít. Ale ochutnala jsem tyhle a jsou dobroučký. A manžovi taky chutnají. Jedl je ještě nenazdobené. Já jinak nic jinýho upečeného nemám. Jenom linecké. Ostatní mě teprve čeká.
7. pro 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 MOni a koukala jsem na fotečky a holky jsou krásný. Ty si teda s těma fotečkama vyhraješ. TO já mám naposledy vyvolané fotky Kubíka někdy ve dvou měsících.Tak bych na to měla taky mrknout. A co používáš na upravování fotek?
7. pro 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 jojo chtěla jsem vidět fotekčy. Štěpánek je krásnej. Taky okáček. :slight_smile: A kolik má vlásků. :slight_smile:

@zuzimila neboj už se brzy dočkáš a Kristýnka taky. :wink: Už se těším,až nám ty svoje prcky ukážete. Zase nová miminka. :wink: :grinning:
7. pro 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek Ahoj, Luci :grinning: . No kéž by to už bylo! Termín mám za 12 - 13 dní. Obávám se, že budu přenášet. Minulý týden v Ostravě to teda nevypadalo, že bych mohla rodit dříve, čípek zavřený, tuhý, 1 cm. Chtěla jsem na Mikuláše, teda včera, a nic :wink: , třeba to fakt bude na termín nebo spíše později, např. na Štědrý den... :grinning: . Přenášet dlouho fakt nechci, bo se o malého bojím. Zítra zase jedeme do OV, tak uvidíme. Už budu jezdit tam, protože tam budu radši rodit, bylo mi to doporučeno a já jsem to chtěla i tak, když vznikly ty komplikace v rodině, původně jsem chtěla Karvinou, moje mateřské pracoviště, jenže fakultka je lepší, teda hlavně pro malého, o mě nejde.
To čekání je neuvěřitelné!!!!!!!!!
Kubík je super, perníčky krásně nazdobené, jsi precizní :wink: .
7. pro 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
holky prosím nemáte některá recept na černé trubičky??

Luci perníčky máš krásně ozdobené, mě nevadí péct ale zdobení to mě fakt nebere..... Z Kubíka je kus chlapa :wink: Však se někdy ozvi,jak tady budete :slight_smile:

@d.h.86 Štěpánek je roztomiloučkej a jak říká Lucka pěknej "okáč" :grinning:
7. pro 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkujeme všem za chválu,se až červenám,no,taky nm dal pěkně zabrat,než jsme se ho vubec dočkali
takže ještě jednou děkujeme jo a okáč je po taťkovi,já to štěstí nemám
7. pro 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

@lucifirek Kubulínek fešák největší :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: a perníčky mňamózní :sunglasses: :sunglasses: :grinning:

@zuzimila tak hned po kontrole dej vědět :wink: , začínám být napnutá jak struna, kdy to na tebe přijde :grinning: . Doufám, že tvá spojka (ségra) bude kdyžtak dobře informovat :wink: .

@d.h.86 Štěpánek je nádherný :dizzy_face:
7. pro 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak já jsem dneska napekla další 3 druhy cukroví,takže už máme perníčky,linecké,rohlíčky,arašídové,myslivecké knoflíky a sypaná kolečka.Tím končím,pak jen před Vánoci udělám tatrankové kuličky(nepečené) a ještě budu muset udělat poloviční dávku perníčků na stromeček,ať máme co pověsit :wink: Te´d ještě nějaký úklid bych měla začít,ale nějak chybí elán,navíc manža teď brousí a natírá futra,takže všude prach...no,ještě počkám s úklidem :grinning:

Dneska nám přišel nový foťák,tak vám hodím pupík,není to prý ostré,ale teprve se učíme :wink:
7. pro 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kk28 Ahoj, Kači, tak já na ségru spolíhám, že vám dá vědět, ale abych byla schopná já dát vědět ségře :slight_smile: .
Jinak nevím, nevím, kdy porodím, uvidím zítra koho tam potkám, aby to nebyl debil a nenechal mě těch 10 dní, to já bych umřela strachem o malého!!!!!!!!!! :frowning2: A měla bych zkažené celé svátky! Tohle mi snad nemůžou udělat!

@kijonkova.k Super pupík, jaký máte foťák?
7. pro 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila Samsung WB650,myslím.

Holky,přidala jsem fotku pupíku(v albumu od Štěpánka) a taky Karolínku.
7. pro 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k Pošli mi ty fotky Karolínky na mail, jo? Nemám žádné nové, hlavně tu první, tam je krásná. To už není miminko, ale velká holka!!!!!!!!! :wink:
7. pro 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila Pošlu,ale jutro třeba,teď už jdu do hajan. :wink:
7. pro 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky. Tak dnešní poradna: žádná změna, čípek tuhý, branka daleko nebo co, nerodíme. Ani to nevypadá, že bych měla rodit dříve. Máme prý sexovat a chodit na procházky, haha, vtipné. No, ještě máme koeckonců asi 12 dní, tak uvidíme. Jedu zase za týden, třeba se to posune.
8. pro 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k ty jsi se teda rozpekla. Co je myslivecké knoflíky a sypaná kolečka? Já mám zatím linecké a perníčky.
Ještě budu dělat rohlíčky,kokosky a možná něco nepečeného. Máš hezoučké břišánko. :slight_smile: A jste krásná rodinka.
8. pro 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek Luci,díky.Myslivecké knoflíky dělá moje mamka,jsou to kolečka,na kterých je taková lepivá hmota z ořechů a do toho se ještě zapíchne oříšek,je to moc dobré a sypaná kolečka jsem našla na netu,ale nic moc.Hodím ti odkazy z mimibazaru :slight_smile:
8. pro 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=96075

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=34399 Já jsem dělala trošku jiný recept,na menší dávku,ale je to ono,jen já dávám lískový oříšek nahoru :wink:

Karolínka už vytuhla,zase usnula v 18 h u počítače,ale pak se ještě probrala,tak jsme si spolu napustily vanu a pak jen pohádka a po třech větách chrní :wink: Taťka koupil rum a šel za chlapama z práce,tak usednu k TV a dám si nohy na stůl :wink:
8. pro 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k tak to máte pohodový večer. :grinning: Tak já na receptíky mrknu. Já na lískové ořechy mám alergii,tak bych musela dát něco jiného.
8. pro 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak kdepak jste všechny? Pečete, uklízíte? :wink:

@lucifirek Luci, jsem se chtěla zeptat, jak to má Kubík s tou stoličkou ted´? Furt jsi na dietě?
9. pro 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek