Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

Ahojky, najde se nějaká těhulka, maminka ze ZR? 🙂
monaberuska1
5. pro 2010
Ahojínky holky, já ted nestíhám..máme vlnu návštěv, jelikož jsu čerti takže všichni chtěli dát markétce nadílku, teď bude mít markétka narozeniny a do toho není tot ak dlouho měla Nikolka svátek a všichni chcou přát takže mám ted rozepsaný návštěvy.. a pečení vánoce..takže se omlouvám vůbec nestíhám ale posílám vám fotky z našich prvních čertů :-

Markétka vůbec neplakala, krásně řekla básničku a super 🙂 šikulka, ale babičce drtila ruku to jo 😃

zuzimila
5. pro 2010
@monaberuska1 Moni, Markétka šikulka, že neplakala 🙂 .
monaberuska1
5. pro 2010
@zuzimila jojo až sem se divila 😃

holky ještě vám semka posílám fotky markétky jak pase a Nikolky jak ase, tyto fotečky zítra jedu vyvolat jako veliký aby byli a půjdou do rámečku a pod stromeček babičce a dědovi 🙂 a nám taky nechám udělat na zeď 🙂♥
zuzimila
5. pro 2010
@monaberuska1 Super fotky, krásné holčičky 🙂 .
monaberuska1
5. pro 2010
@zuzimila děkuji 🙂♥♥

tak a holky a když tu jsme jednou za čas teď 😃 tak ještě posílám upravený fotečky Markétka s její kamarádkou 🙂 zítra jedu vyvolat fotky právě takže něco jsme ještě upravila si co sem chtěla 😃
a ještě co sem upravovala včera,
🙂do albumu ♥♥ do rámečkua tak 😃
lucifirek
6. pro 2010
@monaberuska1 moni ty jsi fakt šikula,že všechno zvládáš. Markétka je šikovná,že čertíky takhle zvládla a určitě byla moc hodná. 🙂
Já včera pekla ty tvé perníčky a dneska budu zdobit,tak pak přihodím fotečku. Ty jsi dobrá,že to takhle všechno zvládáš,já mám co dělat,abych to zvládla s tím naším jedním drakem. Asi jsou holky moc hodné. A Markétka už ti pomáhá.Já peču až večer,když malý usne.
d.h.86
6. pro 2010
ahoj,nevím,kdo,ale někdo tu chtěl přidat fotky,tak je máme v albíčku
zuzimila
6. pro 2010
@d.h.86 Štěpánek je kouzelný . Kurnik, já už se tak těším na toho našeho!!!!!!!!!!!!!!!!! Před chvílí mi škytal v břiše, ted´bude spinkat, jako vždycky 🙂 . A neustále mám nožičky vražené v levém boku, jak mu mám vysvětlit, že tudy cesta nevede? 😃 😃
hanulka190
6. pro 2010
Ahojky holky,
tak jsme dneska byli na hexa+synflorix, dneska se mu to píchnutí snad i líbilo, dokonce se u toho usmíval 🙂
Jinak ho zvážili, takže v 5ti měsících váží 6 kilo 🙂
No teď jdu objednávat nějaké dárečky, tak papa....
monaberuska1
6. pro 2010
@lucifirek Ahojínky jo pekla jsi je?? tak zítra to hromský zdobení že?? 😃 😃 tak jsem zvědavá jak vám budou chutnat 🙂 mě už změkly, josu na půl 🙂 ale už měkký jako 🙂 😉 jo??je no.. josu hodný holky.. nestěžuju si, Markétka je zlatíčko ta mi pomáhá a Nikolka je hodňoučká 🙂
lucifirek
6. pro 2010
Tak jedna fotečka Kubíčka a jedna ukázka vzorku z pečení a zdobení perníčků. 😉 😃
monaberuska1
6. pro 2010
@lucifirek no malej je úžasnej.. a proboháááááá ty perníčky josu krásný teda ty si šikulka, takový nejvíc krásný jako báječný nádherný moc 🙂
lucifirek
7. pro 2010
@monaberuska1 moni děkuji. NO dělala jsem jednu dávku a teda ani jsem to včera nenazdobila,ještě musím trošku dodělat dneska. 🙂 Chutově jsou moc dobré. Já jsem kdysi měla jiný recept,ale nemůžu ho najít. Ale ochutnala jsem tyhle a jsou dobroučký. A manžovi taky chutnají. Jedl je ještě nenazdobené. Já jinak nic jinýho upečeného nemám. Jenom linecké. Ostatní mě teprve čeká.
lucifirek
7. pro 2010
@monaberuska1 MOni a koukala jsem na fotečky a holky jsou krásný. Ty si teda s těma fotečkama vyhraješ. TO já mám naposledy vyvolané fotky Kubíka někdy ve dvou měsících.Tak bych na to měla taky mrknout. A co používáš na upravování fotek?
lucifirek
7. pro 2010
@d.h.86 jojo chtěla jsem vidět fotekčy. Štěpánek je krásnej. Taky okáček. 🙂 A kolik má vlásků. 🙂

@zuzimila neboj už se brzy dočkáš a Kristýnka taky. 😉 Už se těším,až nám ty svoje prcky ukážete. Zase nová miminka. 😉 😃
zuzimila
7. pro 2010
@lucifirek Ahoj, Luci 😃 . No kéž by to už bylo! Termín mám za 12 - 13 dní. Obávám se, že budu přenášet. Minulý týden v Ostravě to teda nevypadalo, že bych mohla rodit dříve, čípek zavřený, tuhý, 1 cm. Chtěla jsem na Mikuláše, teda včera, a nic 😉 , třeba to fakt bude na termín nebo spíše později, např. na Štědrý den... 😃 . Přenášet dlouho fakt nechci, bo se o malého bojím. Zítra zase jedeme do OV, tak uvidíme. Už budu jezdit tam, protože tam budu radši rodit, bylo mi to doporučeno a já jsem to chtěla i tak, když vznikly ty komplikace v rodině, původně jsem chtěla Karvinou, moje mateřské pracoviště, jenže fakultka je lepší, teda hlavně pro malého, o mě nejde.
To čekání je neuvěřitelné!!!!!!!!!
Kubík je super, perníčky krásně nazdobené, jsi precizní 😉 .
eelka
7. pro 2010
Ahojky,
holky prosím nemáte některá recept na černé trubičky??

Luci perníčky máš krásně ozdobené, mě nevadí péct ale zdobení to mě fakt nebere..... Z Kubíka je kus chlapa 😉 Však se někdy ozvi,jak tady budete 🙂

@d.h.86 Štěpánek je roztomiloučkej a jak říká Lucka pěknej "okáč" 😃
d.h.86
7. pro 2010
děkujeme všem za chválu,se až červenám,no,taky nm dal pěkně zabrat,než jsme se ho vubec dočkali
takže ještě jednou děkujeme jo a okáč je po taťkovi,já to štěstí nemám
kk28
7. pro 2010
Ahojky,

@lucifirek Kubulínek fešák největší :-N x-) x-) a perníčky mňamózní 😎 😎 😃

@zuzimila tak hned po kontrole dej vědět 😉 , začínám být napnutá jak struna, kdy to na tebe přijde 😃 . Doufám, že tvá spojka (ségra) bude kdyžtak dobře informovat 😉 .

@d.h.86 Štěpánek je nádherný x-)
kijonkova.k
7. pro 2010
Ahojky,tak já jsem dneska napekla další 3 druhy cukroví,takže už máme perníčky,linecké,rohlíčky,arašídové,myslivecké knoflíky a sypaná kolečka.Tím končím,pak jen před Vánoci udělám tatrankové kuličky(nepečené) a ještě budu muset udělat poloviční dávku perníčků na stromeček,ať máme co pověsit 😉 Te´d ještě nějaký úklid bych měla začít,ale nějak chybí elán,navíc manža teď brousí a natírá futra,takže všude prach...no,ještě počkám s úklidem 😃

Dneska nám přišel nový foťák,tak vám hodím pupík,není to prý ostré,ale teprve se učíme 😉
zuzimila
7. pro 2010
@kk28 Ahoj, Kači, tak já na ségru spolíhám, že vám dá vědět, ale abych byla schopná já dát vědět ségře 🙂 .
Jinak nevím, nevím, kdy porodím, uvidím zítra koho tam potkám, aby to nebyl debil a nenechal mě těch 10 dní, to já bych umřela strachem o malého!!!!!!!!!! 😞 A měla bych zkažené celé svátky! Tohle mi snad nemůžou udělat!

@kijonkova.k Super pupík, jaký máte foťák?
kijonkova.k
7. pro 2010
@zuzimila Samsung WB650,myslím.

Holky,přidala jsem fotku pupíku(v albumu od Štěpánka) a taky Karolínku.
zuzimila
7. pro 2010
@kijonkova.k Pošli mi ty fotky Karolínky na mail, jo? Nemám žádné nové, hlavně tu první, tam je krásná. To už není miminko, ale velká holka!!!!!!!!! 😉
kijonkova.k
7. pro 2010
@zuzimila Pošlu,ale jutro třeba,teď už jdu do hajan. 😉
zuzimila
8. pro 2010
Ahoj, holky. Tak dnešní poradna: žádná změna, čípek tuhý, branka daleko nebo co, nerodíme. Ani to nevypadá, že bych měla rodit dříve. Máme prý sexovat a chodit na procházky, haha, vtipné. No, ještě máme koeckonců asi 12 dní, tak uvidíme. Jedu zase za týden, třeba se to posune.
lucifirek
8. pro 2010
@kijonkova.k ty jsi se teda rozpekla. Co je myslivecké knoflíky a sypaná kolečka? Já mám zatím linecké a perníčky.
Ještě budu dělat rohlíčky,kokosky a možná něco nepečeného. Máš hezoučké břišánko. 🙂 A jste krásná rodinka.
kijonkova.k
8. pro 2010
@lucifirek Luci,díky.Myslivecké knoflíky dělá moje mamka,jsou to kolečka,na kterých je taková lepivá hmota z ořechů a do toho se ještě zapíchne oříšek,je to moc dobré a sypaná kolečka jsem našla na netu,ale nic moc.Hodím ti odkazy z mimibazaru 🙂
kijonkova.k
8. pro 2010
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=96075

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=34399 Já jsem dělala trošku jiný recept,na menší dávku,ale je to ono,jen já dávám lískový oříšek nahoru 😉

Karolínka už vytuhla,zase usnula v 18 h u počítače,ale pak se ještě probrala,tak jsme si spolu napustily vanu a pak jen pohádka a po třech větách chrní 😉 Taťka koupil rum a šel za chlapama z práce,tak usednu k TV a dám si nohy na stůl 😉
lucifirek
8. pro 2010
@kijonkova.k tak to máte pohodový večer. 😃 Tak já na receptíky mrknu. Já na lískové ořechy mám alergii,tak bych musela dát něco jiného.
zuzimila
9. pro 2010
Holky, tak kdepak jste všechny? Pečete, uklízíte? 😉

@lucifirek Luci, jsem se chtěla zeptat, jak to má Kubík s tou stoličkou ted´? Furt jsi na dietě?

Začni psát odpověď...

Odešli