• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@kk28 Tady je taky sněhu do cypa ( tohle není sprosté, pro mimoostravské :grinning: ), Bobina vždycky hledá hodně dlouho místo, kaj se vykadit, je malinká, dneska se vysmolila na chodník :grinning: . Ale já uklízím hovínka :slight_smile: .
Jinač jsem si představila tu tvoji cestu a pobavila jsem se :slight_smile: . Děti měly zážitek, ne? :grinning: :grinning:
Jo, otvírám? Já nevím, 2,5 cm na špičku. Já tomu moc nerozumím, můj obor je interna :wink: , takže jsem trochu mimo v tomhle, zeptala bych se, ale dala mi zprávu s tím, že je vše stejné jako minule, četla jsem to až v autě. Zeptám se příště, ale jestli jo, tak super, každopádně čípek tuhý!

Že by miminka v těchto mrazech dozrávala později :grinning: :grinning: .
15. pro 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a mám si měřit tlak. Haha, jsem jí říkala, že to bylo asi z psychické nádstavby, přesto to mám dělat. Asi to na mně není vidět, ta vyšinutost :grinning: :grinning: .
15. pro 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
@zuzimila,já si taky myslím že už to máš za pár se ti nedivím taky bych se už děsně těšila na mimíska až bude venku... :slight_smile:
@kijonkova.k ,nádherné fotečky ale koukám čim dál víc celá maminka vid? :wink:

@kk28 , mě vyprávěj něco o sněhu ráno jsme vylezli v 8,30 prohrnovaly jsme kolem baráku,pak jsme nakrmily zvířectvo já šla do obchodu sama děda hlídal málem jsem se 3x natáhla pod sněhem samej led a do obchodu to mám cca 5 min. no a když jsem přišla domů že začnu vařit a uklízet tak jsem zjistila že je 10,15 a to jsem šla teprve snídat :stuck_out_tongue_closed_eyes: NESNÁŠÍM ZIMU !!!!
sakra kdy tohle skončí :angry:
naštěstí jsme všechno zvládly uvaříno ,uklizíno a ted pohoda u kávičky... :slight_smile:

Včera jsem pekla ty košíčky povedly se hurá :slight_smile: a zdobila jsem perníčky a dnes budu mixovat Baileys tak doufám že se nic na tom nepokazí mamka ho loni měla hrudkovatý tak doufám že se zadaří tuk tuk tuk.... :grinning:

15. pro 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.tak se po dlouhé době hlásím.nějak na počítač nemám čas a když jo,tak jsem spíš na FB..
u nás asi nic novýho jen kromě toho,že Kačenka bude mít v srpnu sourozence :slight_smile: jsem v 6tt.
jsem dneska sebou švihla tak na zem,že m bolí celá zadnice..
jinak jsme se rozhodli,že si koupíme byteček v Novém městě,tak se v sobotu ještě na něj jdeme podívat a rozhodneme se,jestli ho koupíme..taky záleží jestli nám dají plnou částku hypotéky,ale to by prý neměl být problém :slight_smile:
manžela máme měsíc doma,operace prý dopadla dobře.

dětičky máme moc pěkné a jak krásně rostou :slight_smile:

@kijonkova.k Karolínka je fakt podobná víc na tebe :slight_smile:

@gaba3 Zuzanka je moc krásná a jak krásně papá :slight_smile: hotová princezna :slight_smile:

tak se mějte moc krásně a já zas musím jít za tím našim čertíkem.tak pa pa
15. pro 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky, holky, koukám, že zápasíme se sněhem všechny...
s tou zimou fakt děs, já dnes chtěla jen do enpeky na staloš a v půlce jsem to musela otočit, totáč neodhrnuto :angry: už mě to se**

@cvachna no vidíš, přecejen se povedlo :slight_smile: takže gratulujeme, ted hlavně klídek a opatrně, at to pěkně dotáhnete do konce :wink: a at byteček a hypotéka klapnou!

tak pa, jdu se věnovat dětem, zuzka dnes řve celý den jak tur, vojta dělá jak kůn a já jsem zralá na chocholouška :sweat_smile:
15. pro 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cvachna velká gratulace k mimískovy...(trochu závidím... :frowning2: )

@gaba3 teda fakt jo a to jsem myslela že město je na tom líp než vesnice ale jak je vidět tak né...tady od rána řádil bagr,traktor i bobek a soused se čtyřkolkou...dobrá to věcička mít prašule tak jdu do ní taky :wink:
15. pro 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkuji..

@kyticka33 Rady,třeba taky bude :slight_smile: my chceme do města,protože nám to v novým ěmstě vyhovuje víc a v zimě se tam chodníky udržují skvěle a celkově to město je hezčí než Žďár...

@gaba3 nezávidím nezávidím..ještě loni jsem jezdila s kočárkem a hrůza a děs.. :angry: teď jezdíme s bobama..
15. pro 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka33 Radu, jak já jsem ráda, když mě někdo chápe a chlácholí :grinning: :grinning: . Pokud neporodím spontánně do 30.12. ( samozřejmě musím být v pohodě já i maličký, dobrý monitor, dobrá já ), tak nastupuju ten den, tj. 30. prosince, na indukci. Podle pravidel. Ale zkusím to usmlouvat na 27.12. už k hospitalisaci. Znovu jsem zopakovala své obavy z přenášení, dr. mi to napsala i do zprávy, s tím, že opravdu by mi i ty 3 dny dříve hodně pomohly na psychice. Já jsem totiž opravdu hysterka a nevím, co bych doma dělala. Mlátila hlavou do zdi strachy o děcko, to je tak jediné, co mě napadá. Byla protivná, ubrečená. U mě dělá psychika hodně, nevěřila bych tomu, kdybych si to už neověřila, největší důkaz je moje otěhotnění.
15. pro 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cvachna Jé, gratuluju :grinning: . To je krása :slight_smile: .
15. pro 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka33 Jo a ještě: koukala jsem ti do alba a můžu ti říct, že Dominik je krásný teda. Jestli tě to potěší, je ti podobný, jako by ti z oka vypadl :slight_smile: .

.....zase mi škytá břicho:slight_smile:, láska moje maličká - největší :dizzy_face: :dizzy_face: .
15. pro 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cvachna to bude určitě to si prosadím!Ale když jsem se rozhodla já že chci druhé tak tatínek řekl ne! :frowning2: :angry: ale stejně bude! :wink:

@zuzimila,jé tak to by bylo dobrý to by měl narozky měsíc po Domčovi :grinning: ale já si myslím že budeš rodit co nevidět.... :slight_smile: a žádný nervy v kýblu jo? Jen pěkně v pohodě.... :wink:
15. pro 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila jé dík no to fakt potěší páč všichni tvrdí celý tatínek :wink:
no co má škytavku... :grinning:
15. pro 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila Zuzi.děkuji a ať ti to do porodu uteče.. :wink: já jsem u Kačenky neměla žádné příznaky že bych rodila a den před termínem jsem šla věšet záclony a hned jsme začala špinit,bylo mi blbě.jela jsem do porodky,oni že mám jít domů,že se to rozjede až ráno.tak jsem ji řekla,že doma nikdo není,že manžel na služební cestě,tak si mě tam nechali..porod se rozjel ráno v osm a Kačka se 12:05..narodila :slight_smile:

@kyticka33 Rady.manža nechtěl,ale prý časem druhé ještě jo..tak jsme mu řekla,že buď do 3 let Kačenky že chci druhé a nebo že nastoupím do práce,a druhé mimi už nikdy nebude,protože po tak dlouhé době bych to zas nechtěla všechno od začátku a život by mi vyhovoval takový jaký je..
tak za mnou pak po 2 dnech přišel a řekl,jestli bych mohla vysadit prášky,že to druhé mimi chce teda už teď. :grinning: po 4 měsících jsem otěhotněla :wink: tak se na chlapy musí :wink:
15. pro 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cvachna velikánská gratulace k mimískovi :dizzy_face:
Taky bych si dala ještě říct, ale jsme domluvený, až děti odrostou, tak za deset let..., tak uvidíme. Přesně tak to u nás bylo taky, jsem řekla do 3 let Kiki, jinak jdu do práce a pak druhý až tak za 5 let..Tak další měsíc jsme měli dvě čárky :grinning:
15. pro 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,gratuluju k mimískovi
holky,vy si to tady plánujete jako nevím co,to se někdo má,když si řekne mimíska a za chvíli je těhu
dělám si srandu a jen tiše závidím
hani a ty bys chtěla tři?
Radko a tak nejvyší čas,ne?Domča už má dva roky,tak by se to pěkně hodilo
já teda prášky neberu,ale ničeho se asi bát nemusím :grinning:
15. pro 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem přidala pár foteček.
@cvachna Velká gratulace k mimču:slight_smile:)

Dneska jsem si šla pro Ježíška do litexu, měla jsem tam vybraný tepláčky, tak super, ale ta cesta byla hrozná, všude led, dvakrát jsem se málem natáhla a to jsem se držela kočáru :sweat_smile: šílený. Zítra se chystám ke kadeřnici, tak se těším a v pátek a v pondělí,už taky nějaký nákupy, už je na čase.

@zuzimila Myslím na tebe, neboj určitě se dočkáš :sweat_smile: , ale obdivuju tě jak se můžeš na porod těšit, já to brala jako nutnost,ale rozhodně jsem se teda netěšila.
15. pro 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 :grinning: , těším se :grinning: . Sice vůbec nevím, co mě čeká, teda myslím tu bolest, ale tak nějak to beru, že to miminko ven musí, že mu pomůžu, snad to budu umět :slight_smile:. Taky to beru jako nutnost, ale nutnost k tomu, abych toho pďolku už měla u sebe, teda jako v náruči :dizzy_face: . A jsem tak nedočkavá! Kdy to přijde, jestli to přijde samo, nebo fakt půjdu na to vyvolání, nebo jak to se mnou bude. Chtěla bych minimalisovat stress, hodně mě ovlivňuje psychika, což vůbec není dobře... :frowning2:
15. pro 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,já se těším na porod i teď,po druhé.Doufám,že si to více užiju,protože u malé mám okna,některé věci mám jak v mlze a příjde mi,že jsem si to neužila,že to šlo tak nějak mimo mně.Ani na tu bolest si už nepamatuju,i když vím,že byla hrozná. :wink:
15. pro 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo,koukám,že cvachna má 21let?a drzhý mimčo?ale přeju ti to,moc

@kijonkova.k ty jsi přímo z Města?
15. pro 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
tak tady zase sněží, ještěže jsem nemusela dneska s Kiki do školky, manža jí tam hodil autem, já si pro ní po o dojdu. Dneska jdou do kina na Krtečka :slight_smile: . Jen nevím, jak se tam budu brodit s kočárkem, tady u nás v ulici vyhrnují tak po o, což mi bude k prdu, nevím jestli nevyrazím s croozrem, ještě to musím promyslet...

@kijonkova.k já se taky těšila na porod, s Kiki jsem si to neužila, vyvolávali mě ho už třetí den, tak jsem u toho usínala a zvracela :unamused: U Otíčka opět vyvolávačka, třetí den si ale řekl, že maminku trápit dlouho nebude a od prasknutí vody do jeho narození 3,5 hodiny, ale masakr :unamused:
@d.h.86 jasně, třetí určitě, něčím ten baráček naplnit musíme :grinning: Ale až později, teď si musíme užít tyhle dvě prďolky :slight_smile:
Jo Kiki už zkouší lyže a jde jí to super, v sobotu se chystáme na sjezdovku do Hlinska :wink:
16. pro 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cvachna ahoj holky moc gratuluji k miminku:slight_smile:)))))
16. pro 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dlouho jsem tady nebyla nejak nestíhám cukroví nákupy atd:slight_smile:kubik už papá zeleninku tak je to veselejší:slight_smile:
16. pro 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila zuzi tobě držím palečky at je vše v pořádku a máš už to za sebou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tady to čekání je hruza mě povidej já už ke konci bylůa nesnesitelná :frowning2: takže porodem jsme si oddychli všichni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vy mi teda dáváte, :grinning: já teda nevím co je na porodu k užívání a k těšení. Já jsem jen chtěla aby to bylo rychle za mnou :slight_smile: a klidně bych si ten pupík nechala :sweat_smile:
16. pro 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
chci se zeptat,nekupovala jste ted některá Vigantol?v Bystřici nějak není,že není skladem,že už jednou byl výpadek a nic jiného místo toho není,tak aby jsme nejeli zbytečně do Zr,dík
16. pro 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 Díky, Peťko, jste všechny moc hodné, taková podpora :slight_smile: . To čekání je fakt k zbláznění :slight_smile: . Včera jsem měla tak trochu po náladě, když jsem se dozvěděla, že za ten týden se nic neposunulo. Hlavní ale je, že miminko se má zatím moc dobře :slight_smile: . Se mu prostě nechce dříve :wink: . Taky jsem už dost protivná a otravná, nemyslím už prakticky na nic jiného.

@peta86 Peti, já se těším proto, že na konci už bude to miminko :slight_smile: , to je jediný důvod, proč se těším, na tu bolest teda fakt ne, nejsem masochista :grinning: . Ale třeba to budu zvládat dobře, kdo ví..? To se uvidí v den D. Kdybych tak věděla, kdy to bude. Mám pocit, že budu těhotná jako slonice :grinning: .
16. pro 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 Ahoj Deni, já minulý týden v lékárně dr.Maxx, ale už je to bez toho kapátka.
@zuzimila Neboj nebudeš :grinning: , ale pobavila jsem se.
16. pro 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila Zuzi mě by se taky nechtělo do takový zimy :grinning: To víš, má se u tebe nejlíp :wink:
16. pro 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 v pohodě,už jsem sehnala,volala jsem tady u nás do lékárny,prý jsou nějaké rumunské,nebo jaké,hlavně,že jsou
16. pro 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

@d.h.86 jj,jsem přímo z Města :wink:

Holky,tak na dnešní KO vše v pořádku,čípek je měkčí,ale miminko vysoko,CTG taky v normě.Takže zase za týden.Byli jsem omrknout i to miminko od bratrance...krááásný chlapeček,spinkal jak dudek,takový uzlíček,už se těším,až budeme mít taky takového broučka.
Ráno mi bylo dost blbě,asi se vracejí nevolnosti,hned jak jsme přijeli na gyndu,tak jsem šla zvracet,na natáčení šílené vedro,tak mi musel Jarda větrat a zrovna přijímali prvorodičku po prasknutí vody,tak jsem ji tak záviděla :grinning: :wink:

16. pro 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek