• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@zuzimila tak snad už to bude brzy,ne?
taky jsem měla málo plodovky,ale měla jsem i nefunkční placentu,byla jsem 39+0,ale to tě nechci ničím strašit
20. pro 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčiny,

zuzi: to je teda napínavé, já jsem teď pořád nakukuji jen kvůli tobě :wink: ale už brzy brzičko, budeš maminkou a budeš mít u sebe svého chlapečka :wink:
20. pro 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzimila zuzi: tak držíme pěstičky, hlavně v klídku, je určitě zdravoučkej a užívej pupíčka :slight_smile: každý den kvůli tobě zapínám notas a nakukuju, jestli už se malej nerozhodl :slight_smile: :wink: jestli to fakt nebude na štědrý den :slight_smile:

a jak se holky připravujete? u nás tak nějak v poklidu, letos to nějako extra neřeším, žádné veliké gruntování a pečení, prostě pohoda, vojtík se nemůže dočkat, to letos s ním bude šrumec :grinning: jen dnes dobalím zbytek dárečků, pač je vojtík u petrášu, tak musím využít situace :slight_smile:
20. pro 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my se těšíme,první vánoce ve třech,napečíno mám-celkem 15druhů,ale už je většina rozdaná,dárečky jsem dobalila dnes,ještě trochu poklidím,ale hrotit to nebudu
20. pro 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.tak my to taky letos nějak moc nepřeháníme a jak píše Gabča,tak taky pohodička.napekla jsme jen jeden druh cukroví a to linecké.protože manža jí jen tohle a já to cukroví moc nemusím..
dárečky už mám všechny komplet zabalené..
jsme se Kačenky zeptali co by si přála od ježíška a ona že mimíí :grinning: a balů..tak balonky bude mít tu fontánku a na miminko si musí počkat :grinning:

@zuzimila Zuzi.neboj,to každým dnem příjde a třeba nečekaně :slight_smile: sestru nic nebolelo a včera nečekaně porodila holčičku..prostě to přišlo najednou. :wink:

jsem říkala manžovi,že to abychom měli kluka..poslední vnuk našim se narodil před sedmi lety a teď během dvou let 5 vnuček :grinning: :grinning:
tak by to chtělo zas změnu..ale manža do bříška říká Emičko,tak nevím nevím :grinning:

@gaba3 copak Vojtík pěkného dostane?a Zuzanka?jsem dneska byla v hypernově a měli tam krásnou velikanskou zebru od lamaze na skákání s různýma zavěšenýma hrkávkami,různýma zrcátkami a umělotin..původní cena 999 a teď?snad jen 320..jako mít už mimi,tak bych to hned bez váhání koupila.. :slight_smile:

budete mít některá z vás kapra?My si uděláme jen rybu pangácius a k tomu bramborový salát.bez polívky se klidně obejdeme,páč ani jednomu z nás nechutná..
přeji pěkný večer.pa pa
20. pro 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. pro 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 Ptala jsem se na tu plodovku, prý je to fyziologické na konci těhotenství, říkala mi ségra, že jí taky na konci měla míň. To víš, jako my zdravotníci, vypleskaní ze všeho, bo moc víme, co nevíme, to hned někde vyšťouráme, hned se ptáme:slight_smile:. No, není to pro mě psychicy jednoduché. Pak vypadám jako úúúplná hysterka, když se furt doptávám, ale je mi to jedno.
@ivis
@gaba3
@cvachna
Holky, to čekání je hrozné! Ale co vám budu vykládat :slight_smile:. Já jsem pesimista, nečekám, že se to rozjede samo, takže počítám s tím, že budu strachy o svátkách bez sebe a pak na Silvestra porodím, po vyvolání. Jdu ted´23.12. a pak teda fakt nevím, kdy mě objednají, podle mě by měli i o svátkách, ale víme, jak to je....pohoda, svátky, tak to vidím na pondělí, za 4 dny, to už mě jebne úplně.
20. pro 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné vánoce všem:slight_smile:
20. pro 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila znám to,jsu taky zdravotník,my všichni dr říkali,že mám vyhodu,že vím co a jak.prdlajs-to nemá žádnou výhodu,spíš naopak
20. pro 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 Přesně tak!!! Vím, že jsi sestřička, kde jsi dělala před MD? Já od r. 99 / hned po škole / na interně 2 roky, pak na JIP interna.Do ted´, vlastně skoro 9 let. Výhoda to je, když něco potřebuješ, ale jakmile se něco děje, člověku v hlavě lítají nehorázné věci, určitě jsi byla vyklepaná jak startka, jak se malý narodil, když tam byla porucha placenty atd. Laik si nedovede představit , kam až to může sahat, a je proto klidnější. To si myslím já.
20. pro 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
A váš chlapeček se narodil o den předemnou :grinning: , já jsem 30.7.
20. pro 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJKY DĚVČATA.
velikááááá omluva chodím vždy jen na FB tak na skok hodit nějaké fotky omrknout co je nového a pak zas frčím za holkama nebo píct vařit chystat vánoce balit dárky a prostě shon ale takovej ten krásnej vánoční :slight_smile::hearts:
Jinak 28.12 jdeme na prolídku a na naše první očkování a markétka na 3letou prohlídku :slight_smile:
a jinak nového je u nás toho moc moc, směje se Nikolka od rána do večera, spínká od 7 do půl 8 do rána prostě šikulenka, pořád jenom kojíme apřibíráme jak draci :grinning: takže máme velikánskou radost ted Markétka narozeniny 3 tak posílám fotečky jak rosteme jak se smějete a tak :slight_smile:tak kdo budete chtít mrkněte :slight_smile:
20. pro 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 peti co používáš za prográmek na upravování fotek,já chtěla taky udělatpřání a nějak se zatím nezadařilo.
Krásná fotečka. :wink:

@monaberuska1 my jdeme 29.12.tak jsem taky zvědayvá a my budeme mít poslední očkování. Konečně. Aspon bude mít pokoj a zlepší se mu ten ekzem.Nám se to vždycky po tom očkování dost zhorší. A jak jste na tom s ekzemem vy u Markétky? Teda ty budeš mít doma napečeno,naklizeno. :slight_smile: Já udělala jenom 6 druhů cukroví,dost toho už rozdala,tak tu mám tak na ti talíře. A je to fuč. Včera jsem udělala vaječnák pro tchána,z bílků biskupský chlebíček a vánočku.
Letos nemám ani pořádnou výzdobu. Teda to spinkání závidím. My kojím ve dne v noci po 3 hodinách.
21. pro 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k
@zuzimila užívejte poslední týdny s pupíčkem. Za chvíli budete mít broučky u sebe. :slight_smile: No už se těším :slight_smile:

Jinak se holky taky omlouvám,taky nestíhám dočítat. Na net moc nechodím. Pořád je doma co dělat
21. pro 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. pro 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. pro 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak přiládám také vánoční přání. :slight_smile:
21. pro 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi to nějako nejde,bohužel.
21. pro 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek Luci, týdny? No jémine, to snad možná ségra, ale mi už zmizlo i počítadlo! Já si chci už užívat toho, co mám v pupíku :slight_smile: . Jsem strašně otrávená a protivná, bojím se o malého. A nemůžu nic, jen čekat.
21. pro 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi je to určitě šílené čekání.Ale určitě se brzy dočkáš. DOstanete nejkrásnější vánoční dáreček :grinning:
21. pro 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. pro 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se konečně zadařilo :slight_smile:
21. pro 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek Kubíček je nádhernej, mě přijde, že je celej Aleš :grinning:
21. pro 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila třeba si to nechává na 24.prosince :grinning:

@lucifirek jo? je takže taky to máte takhle o svátcíh toho dr. to mi máme první očkování tak jsme zvědavá jak to snese.. a na ekzém se ani neptej, Markétka je rozdělaná to je děs.. ale ošetřujem a lepší se to ale přes zimu to je vždy horší ale mastička zabírá takže super :slight_smile: a co vy?? ekzémík ??
21. pro 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulka190 Děkují,no to se pořád dohadujeme,na koho je víc.Ale my jsme oba podobný typy,tak je to takový navážkách. A ty Aleše znáš? Má z každého z nás něco. A když kouknu na svoje dětské fotky,tak je mi hodně podobný. :slight_smile:No rodiče prostě nezapře. :grinning:

@monaberuska1 no taky ani nemluv,děs,ted to máme od minulého očkování na celém tělíčku,za ouškama a navíc se začal škrábat,takže žádná radost.Pomáhá mu docela,když ho namažu hodně tou vitaminovou mastí z lékárny a jinak mažeme Linolou. Ta zima je na to vždycky blbá. Neteřinka má rozškrábaný celé tělíčko a obličejíček. Musí je to strašně svědit.

@petule33 váš Kubíček je taky krásnoučkej a vypadá na hezkého smíška. :slight_smile: Je to s nimi už ted legrace.
21. pro 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek To je krásné přání :slight_smile: .

@monaberuska1 No, to si myslejí všichni, já to vidím na Silvestra :frowning2:
21. pro 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek jooooooo znám, chodili jsme na stejnou základku, já jsem sice mladší,ale znám ho :grinning:
Tak my jsme opět nemocní, Kiki jsem dneska nechala doma, má kašel a rýmu, tak aby něco neroznášela :slight_smile: Otíček je taky nemocnej, ale ATB naštěstí nemá....no i když nevím jak mu může udělat pořádně výtěr z krku přes zavřenou pusu,..
No dneska ještě udělám jeden druh cukroví a kašlu na to,bude pohodička, uklizeno už mám, na štědrý den jedeme na oběd k našim, po o hned domů, ať si to můžeme připravit. Dárky mám už skoro všechny zabalený, ještě mužík dneska koupí papír, nemám zabalený lyže pro Kiki
Jdu si dát kafíčko, Kiki spí a Otík si tady něco brebtá :slight_smile:
21. pro 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila no,já po škole nastoupila na internu do nemocnice a byla jsem tam na den přesně 5let,pak jsem šla na neschopenku
jj,byli jsme s manžou hotový,dávali mi vyvolávací infuzi,aby zjistili,jestli to malý zvládne,prožla jsem jen jednu nebo dvě slabší kontrakce,pak mu přestalo bít srdíčko,děs,hned jsme volali sestru a dr,tak jsem to prodýchala,srdíčko naskočilo a valili jsme na sál
někdy si říkám,že nikdy víc
21. pro 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 Tak to jsme z oboru:slight_smile:. Ségra taky dělala chvíli na interně, pak otěhotněla s Karolínkou. No, teda máte za sebou pěkný horor, naštěstí to dopadlo dobře? Ale četla jsem u tebe nějaké rpoblémy se srdíčkem nebo co? Dej pokoj, to je nejhorší, strach o dítě :frowning2: .
21. pro 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 no teda to muselo být dost depresivní. Bych se asi zbláznila.Takovýhle testy,jestli to zvládne nebo ne. :angry:
Nevíte,proč někomu dávají na vyvolání tablety a někomu kapačky. Já dostala dvě tablety dolů. :grinning:
21. pro 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek