• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@lucifirek Tak to by mě taky zajímalo! Není to podle toho, jak je připravený čípek třeba? J té gyndě moc nerozumím právě. A infusi s Oxytocinem na vyvolání stahů při zkrácení čípku? No, jelikož počítám s indukcí, tak já se pak poptám a dám ti vědět :slight_smile: .
Našla jsem si na netu, kráva blbá, že při sníženém množství plodovky jsou bolestivé pohyby dítěte / což teda jsou /, a taky vrozené luxace kyčlí, vady páteře, vady držení těla....jebne mě. :frowning2: . Já se úplně bojím, kdy si mě pak pozvou na ko, když mám menší množství a je třeba kontrolovat ozvy a průtoky...
Holky, já už chci rodit!!!!!!!
21. pro 2010 v 18:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak přihazuju fotečku Otíčka :slight_smile:
21. pro 2010 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
A Kristýnky :slight_smile:
21. pro 2010 v 19:20  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holčiny,

zuzi: ještě chvilenku vydrž :wink:

Já jdu teď zabalit nějaké dárky, většinu zabalil Zdeněk odpoledne, když jsme byli s holčičkama v kavárně. A jinak přípravy nic moc, ještě jdu zítra do práce, takže moc nestíhám.

Bambulinka je opět nemocná, rýma se jí přesunula na hlasivky a kašlíkujeme :frowning2:
21. pro 2010 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzimila teda zbytečně se stresuješ: Při přenášení se pak chodí na kontrolu obden,nebo každý den ne? Ale čekání fakt nezávidím. :unamused: Jinak já čípek neměla teda připravený vůbec,tak asi proto,fakt nevím.Ted mi mě spousta věcí zajímala,co se při porodu dělo,ale tenkrát jsem na nějaké vyptávání neměla náladu.

@hanulka190 obě dětičky jsou nádherné :slight_smile:
@ivis teda chuderka Lucinka,taky každou chviličku nemocná vid. Snad bude brzy v pohodě.
21. pro 2010 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@hanulka190 krásné fotečky:slight_smile:

@lucifirek s tím vyvoláváním nevím, já dostala asi 3 tabl. dolů, do toho nějakou infuzi + tabl. na polknutí, brrr to byl děsnej porod, do toho ten monitor vojty na pytel, fakt nejhorší, když ti řeknou, že se pravděpodobně dusí, strach a bezmoc :cry: ale nebudem zuzu strašit, to fakt bude vánoční miminko :dizzy_face: už se těším :-ú

@ivis chudák malá, vy letos bojujete vid? tak myslím, at je brzo fit!!!!!
21. pro 2010 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanulka190 pěkný dětičky
no,jinak malý má vrozenou srdeční vadu,se nás ptali ve 20.tt jestli nechceme těhu ukončit,jenže se nám zadařil na druhý púokus IVF a ve 20.tt už člověk cítí pohybymtakže nee
21. pro 2010 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanulka190 dětičky máte krásný, povedly se vám :grinning: Otíček má víc vlásků než naše Anetka :slight_smile:

@ivis teda chudinka Lucínka, tak si teda tento rok už užila, příští rok bude určitě líp :wink: Mezi svátkama se ozvi (teda když budeš mít čas a Luci bude v pohodě)

S vyvoláváním nevím, já si poležela víkend a nakonec sem šla stejně na SC, měla sem po termínu a tak sem chodila 3x denně na poslech. Jinak se mnou nedělali nic.
Jinak sem právě "doplácala" cukroví a sem ráda že to mám hotové. Nakonec mám 5 druhů a ještě sem zkoušela likér z ledových kaštanů. Tak to je taková třešinka :grinning:
21. pro 2010 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@d.h.86 tak to plně chápu,my máme Kubíčka taky na druhý pokus. A asi bych nic takového taky nepodstoupila. Prostě vymodlená miminka. A jsem zvědavá,jestli se vůbec dočkám někdy druhého.
21. pro 2010 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@eelka hmmm,tak ten likérek musí být bašta.
21. pro 2010 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzimila segra,tyto vady bývájí u sníženého mn.,pl. vody ,ale během celého těhu,ne na konci.Předpokládám,že v průběhu těhu jsi měla norm.množství.Já měla v době termínu taky méně plodovky,to je asi běžné.
21. pro 2010 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak taky posílám přáníčko :slight_smile:
21. pro 2010 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@lucifirek počkej, abys za chvilku nebyla zase těhu :grinning: však víš, nebyli byste první ani poslední :grinning: a moooc bych vám to přála, i když dvě děti jsou dvě děti, někdy chocholouš hadr :grinning: :wink:
21. pro 2010 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
a já taky přikládám přáníčko :wink:

@gaba3 krásný fotečky, Zuzanka je kočka a Vojtík velkej brácha :slight_smile:
21. pro 2010 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@gaba3 Gabi to jsou broučínci. Máte to hezky rozdělený-VOjtíšek po tatkovi a Zuzanka je po tobě. Jsou krásní. :wink:
Jinak o tom těhu hodně pochybuju. MS mám ted už potřetí pravidelně a nečekám,že by se zadařilo,když před tím jsme se snažili takovou dobu a nic.
21. pro 2010 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@eelka Anetka je kočka a už je veliká. :slight_smile:
21. pro 2010 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
holky,mě to přáníčko nejde potom nikam uložit a tak nevím,jk ho pak mám někam vložit?
21. pro 2010 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojínky holky jdu se zas pochlubit oslava dnešní :slight_smile::hearts::hearts: dort dělala moje sestřička je úžasnej a moc dobrej :slight_smile::hearts::hearts:opravdu šikulka
21. pro 2010 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@gaba3 proboha nádherný fotečky |:slight_smile:
21. pro 2010 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojek, tak ráno moudřejší večera :slight_smile: . Malý se krásně vrtí, já snídám. Včera a předevčírem jsem umyla okna ( musím se přiznat, že NESNÁŠÍM mytí oken ), dneska převleču cíchy a uklidím balkon, zase povysávám celý byt po Bobině, hrozně ted´líná, potvora ušatá.

@ivis Musím vydržet :slight_smile: .
@lucifirek Já už vlastně přenáším 2. den po termínu, na KO jdu zítra a pak jsem sama zvědavá, kdy mě objednají, ale bojím se, že až 27. po svátkách, přece nebudou robit o svátkách??? Možná mě ale příjemně překvapí a budou mě chtít vidět ještě 25.12....uvidíme, sama si tu návštěvu naordinovat nemůžu :unamused:
@d.h.86 Jste a manželem stateční! Jak to zvládáte, jak jste zvládli těhotenství s vědomím, že miminko bude mít problémy! Klobouk dolů. A ted´je Štěpánek kompensovaný? Bobek maličký, to je vstup do života.. :frowning2:
@gaba3 @monaberuska1 @hanulka190 Krásné ratolesti!
22. pro 2010 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzimila víš že se nemají umývat okna??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. pro 2010 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifirek jo jo s kubikem už je to veselejší jak ted pekně papá :slight_smile: vzdyt u vás to musi být to samé kluci jsou jenom kousek od sebe :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. pro 2010 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
krásný fotečky všechny :slight_smile:
22. pro 2010 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzimila ty umýváš okna?
jj,ted je ok,byl na operaci v září,na té první,nejtěžší,ale aby toho neměl málo,jdeme v březnu na operaci ro zštěpu,má měkkého patra,ale je to v pusince není to vubec vidět,ale prostě nestačí ,že má nemocné srdíčko
jj,je too dost,ale tak miminko jsme chtěli a jsme za něj moc rádi,i když je to někdy hodně těžký a stresující,možná taky díky tomu jsem dala kila z těhu hned dolu a i něco navíc
22. pro 2010 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzimila bacha na to mytí oken je to nebezpečný pro mrňouse :frowning2: ale chápu tě u Markétky jsme taky dělala všechno aby buž vykoukla a stejně nic nepomohlo :frowning2: u Nikolky to přišlo ak samo ale taky se lítala vytírala jak fretka :grinning:
22. pro 2010 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
A proč bych neměla mýt okna? Nechcete mi říct, že malému omotám šňůru kolem krku, že? Protože to je blbost nad mraky! Okna se nemají mýt při nízko uložené placentě, popř. při placenta praevia, kdy hrozí krvácení popř. odloučení. Věřte, že bych maléhoneohrozila ( porodnice.cz ). :slight_smile: :wink:
22. pro 2010 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzimila nevěř všemu co se píše ale zkušeným matkám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. pro 2010 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@petule33 Ne že bych podceňovala vaše zkušenosti, ale v tomto budu věřit dr. ,nebo které z vás se stalo, že se omotala pupeční šňůra kolem miminka? A víte, že to bylo při mytí oken? :confused:
22. pro 2010 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
22. pro 2010 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
22. pro 2010 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek