• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Zuzi - osm dní, ale popravdě, už jsem toho měla plné zuby! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Taky jsem se strašně těšila, až bude Tadík venku :grinning: Jinak na císař jsem měla kvůli tomu, že mám nějaký špatný tlak v očích, hrozilo odchlípnutí sítnice v oku nebo co..Pak to přehodnotili - to jsem ležela v porodnici poprvé kolem toho 18.2.,na termín, a rozhodli, že můžu rodit přirozeně, dali mi vybrat, tak jsem se rozhodla pro klasiku, vrátila se na pár dní domů a pak nanovo nástup a vyvolávání :wink:

Jinak mě tedy dost udivuje, jaká jsou lidi hovada, já jsem typ, co se vždycky snaží vyjít s každým, chovat se slušně, takovej "blbeček", asi bych tohle nezvládla, natož dostat od někoho na hubu, to Tě teda obdivuju, že jsi to vydržela..Navíc bych to asi nedokázala jen tak přejít a pak se chovat k tomu člověku pěkně..Mám paměť jako slon.. :grinning:
24. pro 2010 ve 12:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Aha, 8 dní, já jsem se špatně koukla :grinning: , debil ze mně :grinning: . No, tak mě nechají 10, no. Budu muset zatnout zuby a vydržet. Kurnik, udělal se mi malý opar v koutku a bolí jak sviňa.

Jo jo, lidi jsou hovada, ale tyhle zkušenosti má každá sestřička...sestra je nic ,všimni si ve zprávách: lékaři zachraňovali život, lékařům se povedlo...praxe je ale jiná a potvrdí mi to každá sestra: doktor bez sestry je nic. Neví, kde má co hledat, jak to nachytstat, co podat, jak vypadá tohle a tamto, může ordinovat co chce, pokud to ale sestra nedá, je jeho ordinace k ničemu. Kdežto sestra , obzvlášt´s českou nebo slovenskou školou, umí vše. I toho doktora zastane, když je trochu šikovná a má už nějaké zkušenosti. Však v noci doktoři spí, sice tam jsou, ale spí a první, kdo zasahuje, je sestra...
24. pro 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nevím proč, ale myslím, že se Ti to rozjede přirozeně..Uvidíme, no :slight_smile: Každopádně bude to tak jako tak už za chvilku, Zdenda je v pořádku, tak se těš ještě z bříška - já jsem teda z pupku (pupík napsat nemůžu, to bych lhala :grinning:) byla zoufalá už tak od půlky osmého měsíce, byla jsem ráda, že je pryč :grinning: :astonished: A i když jsem po porodu měla cca 80 kg, přišla jsem si krásně štíhlounká :grinning: :slight_smile:

Vím, že doktoři se k sestřičkám nechovají pěkně, že se i sem tam najde nějaký protivný pacient, ale takovýhle extrémy, to by nebylo pro mě..I to o doktorech bez sestry vím, je to ale hrůza, sestřičky jsou nedoceněné, je to nefér, jenže dělat se s tím asi nic moc nedá.. :frowning2: To jsem viděla i u porodu, doktor je tam pár posledních minut..Stihne-li to vůbec :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. pro 2010 ve 13:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Já bych hrozně ráda, aby se to rozjelo samo, občas nějaký ten poslíček,ale tak nekoordinovaně, že škoda mluvit :wink: . Jinak co se týká váhy: mám cca 85 kg nahá po snídani. S oblečením cca +2kg. Přibrala jsem 14 kg. A připadám si štíhlá pořád :grinning: . Fakt, až na to břicho, ale je fakt, že stehniska mám a taky v obličeji jsem spuchlá, ale kašlu na to, stejně si myslím, že to shodím, mám dobré stravovací návyky docela, takže se nebojím. I kdyby: mám doma velkého chlapa, atk furt budu ta štíhlejší :slight_smile:.
A prsa mě bolí, včera jsem si sundala podprdu a začlo mi téct to mlíčko první, mlezivo. Samo od sebe :grinning: .
24. pro 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš, já jsem to říkala už dávno, ale Tadík jakoby ti z oka vypadl! :grinning:
24. pro 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska @zuzimila taky se divím,co lidi dokážou. Já se přiznám,že jsem se po porodu omlouvala celému personálu,že jsem tam řvala a bylo mi dost trapně.

@zuzimila na váhu kašli,uvidíš,jak to půjde dolů. :slight_smile:
24. pro 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila jj,to znám,taky jsem měla na Štědrý rok předlonio veselo,přijela psychna a dcera začla dělat dusno a oháněla se stížností a právníkama,nebudu jmenovat,někdo by ji mohl znát
24. pro 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek @d.h.86 jojo, lidi jsou prasata.
Asi od 16 hod. mám poslíčky co 15 minut, ted´naposledy to ale bylo co 30´, tak uvidíme, co bude, možná taky nic. Jdu do vany. Ale nevím, jestli je to ono, dá se to snést, i když to upoutá moji pozornost a ze spaní by mě to vzbudilo...
24. pro 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila tak to jsem fakt zvědavá,jestli prcek bude na Ježíška :slight_smile:
24. pro 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
my už večeřeli v pět,zapálila jsem prskavkou stromek a naježili jsme si dárečky,kubičkovi se všechno líbilo,ale hlavně ty světýlka.
24. pro 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahjojky holky, tak vá jdu pozdravit :slight_smile: a poptak se jaké jste měli vánoce.. mi úžasné nádherné, Markétka radost no až sem brečela jakou ztoho měla radost :hearts::hearts:úžasný a Nikolka ztoho usnula na chvilku :grinning: tak posílám kousek našich vánoc :slight_smile::hearts:všecky fotečky josu ze dne 24.12 :slight_smile::hearts:jinak mi jsme večeřeli v půl 5 aby si Markétka ještě stihla pohrát :_)
25. pro 2010 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 Super fotky :slight_smile: .

@lucifirek Nebude, nebude. Pak se to zastavilo a byl konec. V noci klid, dneska je jedna taková slabší kontrakce. každopádně 30.12. rodit budu stopro.
25. pro 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila děkuji a co ty ještě nerodíš??
25. pro 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila no co naděláš,uvidíš,času do 30. ještě dost. :wink: KDyž to tak vidím,tak jsem ráda,že jsem nemusela čekat. Člověk je tak nedočkavý. :slight_smile:
26. pro 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek hihi no to mi povídej u malý sme se nedočkaal vůbec až vyvolávačka a u Nikolky sem taky čekala :grinning: :grinning: :grinning:
26. pro 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojyk holky tak jak už plánujete co silvestr\?? mi budeme jako každý rok u našich :slight_smile: dvě cestovní postýlky máme takže paráda :slight_smile: jinak jsme zkoušela svůj nový foťáček :slight_smile: tak můžete omrknout naše fotenky z dneška :slight_smile: :slight_smile::hearts:3
26. pro 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. pro 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 jstekrásná rodinka.
My budeme na silvestra doma,přijdou jedni kamarádi. My nejsme moc na nějaké hospodské akce a ani bych letos nemohla,Kubíček ted moc nespinká a kojím pořád po třech hodinách. A ani o nějaké takové velké akce nestojím.

Holky nevíte,jestli se dá v ZR koupit takový ten lampion s přáním. Chtěla jsem to udělat jako takové překvápko na silvestra a uplně jsem to zapomněla koupit. My na petardy a rachejtle moc nejsme.
27. pro 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,zdravíme.

Tak hlásím,že segra je od 25. večer v porodnici,měla konta co 10 a pak co 7 min.,ale pak se to zastavilo,včera ji dr.dělala Hamiltona a teď mi psala,že ji píchli vodu a je na 6 cm,bolesti ji jdou do zad,takže žádná sláva.Navíc nespala,je unavená.Tak holky držte palce.Jsem jak na trní,chci ať už to má za sebou :slight_smile:
27. pro 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Jéé tak Zuzka už to bude mít brzy za sebou. Myslím na ní, aby se dlouho netrápila :wink:

My jdeme nakonec na Silvestra naproti ke známým do hospody. Bude to taková soukromá akcička (asi 4 páry),tak se docela těším. Anetku pohlídá babička. Jen ji snad neprobudí ty hromský petardy.

@lucifirek říkali sme si s Míšou Kubíčkovou, že bysme se mohli potkat :wink: Tak dej vědět,kdy by ti to vyhovovalo :slight_smile:
27. pro 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek zrovna koukám do letáku Hypernovy a lampiony mají zrovna v akci. Platí to do neděle :slight_smile:
27. pro 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak jsem TETAAAAAA :grinning: Malý Zdeněček se narodil dneska ve 12,50h ,má 54cm a 3860g(macík jeden),museli mu pomoct vakumextrakci,ale oba jsou v pořádku.Víc zatím nevím,ale hlavní je,že už to mají oba za sebou a jsou O.K.
27. pro 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k tak to je krásný velká gratulace :grinning: :grinning: :grinning: oba moc pozdravuj a at jsou zdravía brzy je pusti domu :slight_smile:
27. pro 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eelka a jsou to ty lampiony přání,jak se to zapálí a pouští? Hele mohly bychom se potkat,ale já mám problém docela s autem a dostat se do Losenice. Máte vy k dispozici auto,že byste mohli třeba dojet k nám?
27. pro 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k jee to je super,vánoční miminko. Tak Zuzku moc pozdravuj. No a moc se těšíme. :grinning:
27. pro 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eelka tak jsou,to si tam zajdu
27. pro 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek já se s ní domluvím a dám vědět,jo? :wink:

@kijonkova.k obrovská gratulace a zdravíme :slight_smile:
27. pro 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé,Zuzce velká gratulace a hlavně,ať jsou oba zdraví,to je to nejduležitější :wink:
27. pro 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé.Tak to Zuzce moc gratulujeme a hlavně ať jsou zdraví :slight_smile: a pěkné míry :wink:

nám na silvestra dojede sestra s pěti svýma dětma :grinning: ve 2+1 bude spát 6dětí a 4 dospělí.. :grinning: jsem zvědavá,jak se tu naskládáme..to tu bude veselo-. :grinning:
27. pro 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k jé tak to velikáááááááá gratulace a co porod? a nějaké bližší info?? veliká gratulka teda :slight_smile::hearts::hearts:paráda

@lucifirek děkuji:hearts::hearts:jojo taky nejsme moc na ty hospody, proto jsme u našich aji s holkama :grinning:
27. pro 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek