• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Ahojky,

už to píšu po třetí, páč mi to madam vždycky smazala :frowning2: .

Zuzi: obrovskáááá gratulace ke Zdeněčkovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Míry má luxusní :wink: . Už se těším na fotečku a info ohledně porodu :wink: . Ještě jednou velká gratulace a posíláme hubana :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: .

Já teďka nějak nestíhám, páč mám chlapa doma, tak si užíváme rodinnou pohodu :slight_smile: .

ad silvestr: budeme doma a sami

Zatím pá.
27. pro 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi,velká gratulace k Zdenečkovi dnes jsme o tobě s Jituškou mluvili :grinning: a ty jsi v tu dobu rodila :wink: :slight_smile: moc moc gratulujem...
27. pro 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky máte moc pěkný fotečky...
my dnes byly s Jituš utrácet v Jihlavě...super slevyčky....vyražte taky...a když už jsem sehnala něco i já ne sebe tak to už je co říct :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. pro 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka33 a kde ste nakupovali? v City parku? čekám na slevy zimních bund :wink: tak snad něco seženu :grinning:
27. pro 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka33 jo?? a kdepak mají ty slevyčky?? já zbožňuji slevy :grinning:
27. pro 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
My byli dneska taky utrácet,jenom teda po Žďíře. Já jsem si koupila zateplené kalhoty a bundu. A Aleš komplet výbavu na sjezdovky.
27. pro 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak jsem viděla Zdeněčka,segra mi poslala MMSku,je nádherný,takový brouček malinký a vypadá úplně jako segra.Taky jsem ho slyšela fňukat,volala jsem ji co a jak ,tak mě chtěl asi taky pozdravit.Prdelka malá.Normálně ji závidím,že už ho má u sebe.Karolínka teď pořád přemlouvá Štěpánka,aby už taky vylezl :slight_smile:
27. pro 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k tak to je super. :slight_smile: Neboj,brzy se dočkáš. :wink:
27. pro 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k jé to je rozotmilý :_)
a připravuješ malou?? na malýho?? mi připravovali ale malá tu změnu nesla statečně ale je jiná hlavně hodně pláče je jako szrašně citlivá.. nevím jak ztoho :slight_smile: snažíme se ale občas teda to je horor pláče kvůli tomu že mě třeba spadne poklička, nebo že došly perníčky na talířku.. no a kvůli tomuhle.. ale jinak to je zlatíčko strašně to smenou prožívá kojí panenky dává je do plínky jako ona strašně pečuje jak o Nikolku tak o své panenky je prostě zlatíčko ale chtěla bych aby přestala kvůli všemu plakat..
27. pro 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 Moni,malá se hrozně těší,ani ji připravovat nemusíme,ona je taková pečovatelka od jakživa.Však Lucka by mohla vyprávět,jak byla Karolínka hotová z jejího Kubíčka,pořád ho pusinkovala atd.
27. pro 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k jooo,to máš pravdu :grinning: To bude super ségra. :slight_smile:
27. pro 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. pro 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k jojo amrkétka právě taky šíleně se těšila a aji ted odnáší plínky pomáhá mi jí koupat a oblíkat a všecko.. všecko děláme společně a markétka je hrozně ráda ale toto mě štve je jiná svým způsobem je hodně jiná
27. pro 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratulujeme ke Zdendovi :sweat_smile: Přejeme hodně zdravíčka, štěstíčka a pohody.:slight_smile:)
27. pro 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem včera byla informovaná SMSkou od Radunky, že to má Zuzka za sebou a Zdeneček už je na světě :grinning: :wink:
Bezva, zrovna když jsme jely z té Jihlavy, tak jsme o nich mluvily a mysleli na ně :wink:
Takže, Zuzi, velikánská gratulace k bobískovi, hlavně ať jste zdraví a spokojení :astonished:
Těšíme se na fotečky!

Jinak my včera byly s Raduš na těch nákupech, pak večer jsme dali Tadíka na noc na hlídání k babičce a dědovi a byli jsme na steaku a na bowlingu, takže bezva..Měla jsem možnost se tedy vyspat, ale jak vidíte, už tu straším, přes hodinu jsem vzhůru, spalo se mi blbě, divnej pocit, když tady Táďa není..Za chvilinku si ho jdeme vyzvednout :wink:
28. pro 2010 v 06:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak mi jedeme dneska do Jihlavy ale ne na nákupy ale Nikolka má první očkování a Markétka 3letou prohlídku :_):hearts::hearts:takže jsu jen nakouknout a zas mizím se připravit a děti připravit :slight_smile:
28. pro 2010 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 tak to máte uspěšně za sebou.

My byli dneska s malým u dr.,má rýmu,kucká a měl teplotu. Tak to vypadá jen na virozu. Udělala nám rovnou poradnu. A očkování bude až za čtrnáct dní,až bude malému dobře. Tak jsme vyrostli jenom o 0,5cm a 300g. máme 69,5cm a 7420g. Můžeme začít dávat příkrmy a na noc zkusit kašičky,třeba bude lépe spinkat. Tak nejdřív zkusíme kašičky a pak až zeleninku,kvůli ekzemu,abychom věděli,co vadí.
28. pro 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :hearts:tak máume po prohlídce jak markétky tak Nikolky, markétka byla šikulka nasmály jsme se nejvíc spolupracovala a je moc šikovná :slight_smile:
Nikolka je tak nejvíc šikovná dr. měla velkou radost :slight_smile: a je nám 3 měsíce vážíme 7340g délku máme 66 cm očkování máme za sebou a zatím bez teplot tak uvidíme :slight_smile:
28. pro 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek je tak at jste brzy zdraví :slight_smile: jů takže už budete papkat :slight_smile:
28. pro 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, veliká gratulace ke Zdenečkovi, hlavně přejeme hodně zdravíčka :slight_smile:
Tak my už taky dáváme mrkvičku, měl ji asi 3x a moc nadšeně se u toho netváří :grinning: , ale něco zbaští.
My jdeme na půlroční prohlídku za týden, ale minulý pondělí měl 6200g, tak nepočítám s nějakým velkým přírůstkem :slight_smile:

@monaberuska1 tak už jste větší než my :grinning: No Otík bude asi drobek
28. pro 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jééé zdeneček už se konečně rozhodl :dizzy_face: zuzi: moc gratulujeme ! :slight_smile: :slight_smile:
28. pro 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifirek jéé takže už taky začnete papkat, hlavně at je brzo fit!! jinak u nás mrkev brambory ok, jen špenát jí moc neseděl, kadila o 106 chuděra... tak ted chvilku dávat nebudu a kaši dávám, ale že by lépe spala, to se říct nedá, budíme se co 1 či 2 hodky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky, co zoubky, rostou? já včera přišla, že máme druhý venku :slight_smile: taky toho řevu :unamused:
@monaberuska1 teda dobrej klacík malá, pěkně přibejvá, šikulka :slight_smile: :wink: :wink:

tak jdu na zuzu, spala půl hodky, a zase jačí :sweat_smile:
28. pro 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkuji :slight_smile::hearts:mám radost:slight_smile:

zoubky ajaj zoubky a používáš něco?? třeba ten fialovej gel?
28. pro 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monaberuska1 moni: nene nepoužívám nic, snažím masírovat prstem a dávám kousátka, na gelíky moc nejsem , tchýně zubařka moc nedoporučuje, je to přece jen chemie a my jsme taková zdravá strava a hooodně si takové věci hlídáme, takže se snažíme tomu vyvarovat...u vojty jsme to přežili, tak snad ted taky :slight_smile: jinak perníky jsou fakt super, změkly a kluci po nich dělají jak diví :slight_smile:

no nic, jdu se nacpat, at mám z čeho v noci kojit :grinning: zítra jdu po půl roce ke kadeřnici, tak se těším, uvažuju o mikádu, ale nevím nevím....
28. pro 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 jojo no u markétky jsme to taky neměli ono jí to nějak netrápilo právě ale ted sme to slyšela hihi :grinning: tak sem se ptala jestli něco používáš právě :slight_smile: jo perníčky josu super|??? tak to jsme moc ráda :slight_smile:
28. pro 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ještě chystáme se na karnevaly máme v plánu zatím dva možná 3 a chceme Marktce koupit kostým znáte někdo nějaký krásný??? zatím se mi nejvíc líbí sněhurka.. ale Markétka je blondýnka moc mi to kní nesedí právě... nemáte nějaký dobrý tip na nějaký bájo kostým??
29. pro 2010 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak nejdříve velikánská gratulace Zuzce k narození Zdeněčka, hlavně hooooodně moc zdravíčka :wink:

add Vánoce: tak Luci rozbalila první dva dárky kočárek s panenkou a kuchyňku a tím skončila, takže jsme jak trubky tu rozbalovali zbytek dárků o které absolutně nejevila zájem :frowning2:

Na slevičky se chystáme až příští víkend, bo zdeněk má až do pondělí službu :angry:

Dneska jdeme udělat nějaký nákup věciček do školky a za pár dní už nám to vypukne :wink:

Pohádku jsem o Vánocích nestihla ani jednu, tak snad příští rok, u nás pořád jede Pat a Mat anebo cvičení s Míšou - už tu z toho pěkně magoříme :sunglasses:

Moni: tak sněhurka musí být úžasná, já to nijak moc neřeším půjdeme za vílu a basta :wink: Nechcou se mi do toho vrážet penízky :wink:

Dneska jdeme možná zkusit brusle na staďák, tak snad se tam ani jedna nepřizabijeme :grinning:

tak papaap
29. pro 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jj byly jsme s Jituškou v City a v Tescu,super jsme si to užily slevy byli docela velké měla jsem radost koupila jsme si kabát s kožichem kolem okrajů...nebo jak to popsat :grinning: mikču a svetr,naušnice...no prostě ještě jednoho jeříška :grinning: a Domčovi tričko s dlouhým rukávem...

Domča stále víc a víc zlobí nechce vubec poslouchat je to děs... :angry: a ted má stršně blbej zlozvyk sundávat si bačkurky :unamused: takže tu litá v punčochách nohy ledoví a je mu to jedno :angry: a mě už to nebaví :wink:...

Co silvestr???My budeme s partou kamarádu v Polničce doma v baráku...takže po 2 letech super akce :grinning: doufám... :slight_smile:

Karneval taky nás to letos čeká vubec netuším...Jituška sehnala v Jihlavě masku nákého prasete je to prej náká moderní pohádka kraslená ale já jí neznám páč Domča není vůbec tv maniak :wink: ale zkusím se zeptat u nás kámoška má bazárek tak jestly bude mít masky....jináč nevím :frowning2: ...
29. pro 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis jojo tak já to beru tak že to budme mít letos na 3 maškarní a mám právě druhou berušku která to palk využije :slight_smile: taky na maškarní :slight_smile:

@kyticka33 jé teda to opravdu druhý ježíšek :slight_smile:jojo taky jsme měli takovýhle období.. zlobení ale mylsím že aji ted se držíme a fakt nepovolujeme takže to je dobrý :hearts::hearts:ale ona je naše beruška .. :hearts::hearts::hearts:každý dítko si musí trochu zazlobit ale musí to být v té míře :slight_smile::hearts::hearts:
29. pro 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
pro vás holky :slight_smile: nebud pak nějaký srázek příští rok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. pro 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek