• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Ahoj Jitus,tak jsme dnes cestovaly zase po celem Zdare... :grinning:
Jela jsem uz v 9 pac jsem nevedela jak to bude a ono to dopadlo tak ze jsem byla vzita hned po te pani co tam lezela takze cca9,30 takze parada.jo a jinak tam jsou od po.-pa. 6,00-14,30 takze nechapu proc me ten telefon nebrali...ale to je jedno hlavne ze je to za nama za tyden znova...jsem objednana az na 13,00takze parada.
Jo a dnes tam byly jedna zenska a byla takova divna vypadala jak kdyz bude rodit vylezla od doktora a tam na ni cekala asi maminka...a vylezlo z ni ze budou mit holcicku OBRA taky na to to jeji bricho vypadalo...tak jsem byla zvedava jak je ten nas drobecek velkej jestly to odhadne a tak me rikal ze se to da poznat tak +-0,5 kg a tak rikal ze ted jak jsem v tom 37tydnu tak ze ma cca 2,90kg a odhaduje porodni vahu asi 3,20 tak uvidime ale jsem rada ze bude malinkej...4kg bych rodit nechtela... :wink:
No a jinak jsem v poradku a pokud se nezacne neco dit tak za tyden znova... :grinning:
jo a jinak jsem byla na nadru v te hrackarne v podchodu proti 5.ZS a maji tam pekne hracky dokonce i Lamaze a maj tam toho pejska je hezci nez ta zirafa tak tu zirafi brat nebudu a koupim asi toho psika...a myslim ze stal 350 nebo tak nejak...ale fakt super hrackarna...tak zatim cau.
5. lis 2008 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Radunko, tak to je super, že jste v pořádku, já jsem dnes byla u Mirči, taky už se těší, až to bude za ní, moc jí to sluší, krásný bříško má, Martínkovi se taky vede dobře.. :wink: Akorát zatím nebyla na ultrazvuku, takže neví, jestli už je otočenej a ani zhruba tu váhu, ale já tomu nevěřím, mě pořád Lukáš strašil tím, jak bude Tadík malej a vidíš, 3,91 a 53 cm, to není zrovna prcek.. :grinning: To jsem ráda, že na těch ozvech to taky proběhlo dobře, je to divný, já se tam vždy dovolala..A fakt jsem myslela, že tam jsou jen dopo..Nojo, už je to přece jen přes 8 měsíců, co jsem tam byla naposledy, takže jsem to nějak pomotala, klasika.. :grinning: Jojo, štěkající štěně od Lamaze je moc krásný..Já zatím končím, jdu chystat Tadíkovi koupání..Od Straníků dostal malýho plyšovýho mopsíčka.. :grinning:
5. lis 2008 v 17:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,když jezdíte ve sporťáku,sedí vám děti?Ta naše mrška nechce ležet,furt se zvedá a řve.MUsí mít výhled,jinak je zle :slight_smile:
5. lis 2008 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Kijo, nene, hezky hajáme a stačí nám to, naštěstí - dost ho zabaví hračky, takže to je v pohodě..Tak dej Karolínku do trochu zvýšeného lehu a je to, však už je jí 8 měsíců, tak si myslím, že to není tak hrozný..
6. lis 2008 v 07:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,jenže ji nestačí ani ten zvýšený.Chvilku vydrží a pak už řve :slight_smile: Jestli to tak bude dělat,tak ji dám sedět a hotovo.Právě,je už ji 8 měsíců,tak sned to tolik nevadí.My jsme nuceně seděly ve 4 m a taky žijeme :slight_smile:
6. lis 2008 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, jak říkáš, taky si myslím, že jí to nemůže ublížit..Když nějaký kachny posazujou miminka už od těch 4 měsíců, kvůli tomu, že mají malý kočárky typu X-lander atd., tak v 8m je to v pohodě..A netráví tak celej den, ale chvilku, tak se toho neboj..Kdyby to dělal Tadík, tak ho taky nechám sedět, ale on nechce, rád leží..Jo a já jsem se Tě chtěla zeptat, když máte v bytě plovoučky, nepoškrábe je pes?
6. lis 2008 v 09:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My nemáme plovoučky,ale lino.Už tady bylo,máme městský byt,nový.A poškrábané teda je :angry:
6. lis 2008 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano.Nebo spatne rano ani nevim,zase jsem prozila jednu z kritycky noci... :angry:
Odpol.me trosicku zacala bolet hlava coz uz bylo znameni ze se neco deje...taky ze jo vecer to preslo na migrenu nikdy jsem na ni netrpala a v tehotenstvi se me to stalo uz po druhe,je mu u toho ne bliti,byla me zima bolelo me brisko vypadalo to jak kdyz se o me pokousi i ryma a samo ze nemuzes spat...to je takovej hnus :frowning2:
takze jsem spala az do pul 11 ale stejne jsem cela rozlamana a je me vazne divne nevim kdo tuhle blbou nemoc vymyslel.
Tak to je dobre ze jsou taky v poradku ja Mirku vydela z auta myslim ze vencila tohp psika..Jaktoze nebyla jeste na ultrazvkuku??Ja kdyby me ted kazdej tejden neprohlizel tak bych byla na prasky porad bych mela strach ze se neco deje...Jo a Lukas tam ma nakou novou masinku mnohem lepsi ultrazvuk ale me delal na starym ale strasne si to chvalil ze to dela pekne fotky ale za na tu starou neda dopustit...tak nevim jestly si to necha nebo vrati...uvidime... :grinning:
Jo Jitus jak jsi se ptala na tu plovoucku tak pes ti ji neposkrabe no vlastne Mates jo pac kdyz ho vidim jak ti tam v kuchyni vzdicky hrabe tak bych se ani nedivila...Ale me psy kdyz po tom chodila Asta i Jack tak v poho.Ale Ivi s Davidem na tom skousely jezdit nozem a hazet na to nuzky a prej nic to neudelala.Ale kdyz mas dreveny nabytek jako zidle atd je lepsi ze spodu nalepit takova kolecka nebo kus koberce kdyz s tou zidli jezdiy nedela to randal ani to neudela nic podlaze my to mame nalepene i ted na postilce kdybych s ni chtela hejbat tak ji muzu tahat po zemi je to parada...Plovoucka je dost odolna...a to mame tu hodne levnou spis tu nejlevnejsi... :wink:
6. lis 2008 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kijo - aha, myslela jsem, že ji máte, podle nějakých fotek.. :slight_smile: No, my máme v kuchyni a obýváku, kromě malých koberečků takový to základový lino, co se dávalo asi před 20 rokama, když tady ty baráky stavěli, takže dost hrůza, je zničený, doškrábaný a dodělaný úplně totálně.. :frowning2: Vypadá to čím dál hůř.No a chtěli bychom ty plovoučky, tak jsem se chtěla kvůli psovi informovat.. :slight_smile: A jaká byla noc, jak jste chrupkaly?

Radunka - ahojky, no Ty jsi fakt chudák, to je pořád něco, viď? Měla by sis užívat posledních klidných nocí a ono tohle, to mě mrzí..Ale snad už to přejde a hlava už bolet nebude..Jo, Mirča včera říkala, že na ni někdo mával z auta, nebyla si jistá, jestli jsi to byla Ty, ale podle auta jsme se shodly, že jo :grinning: Jiní doktoři nedělají ultrazvuk tak často, je na to zvyklá, půjde až někdy za týden..Zase ji vyšetřuje klasicky, což Lukáš moc nedělá.. :unamused: Za ty plovoučky díky, to víš, mám z toho strach, když už bychom je dali, tak aby pak hned nebyly poškrábaný..Myslela jsem, že na ně Jacka nepouštíš, že může jen do chodby..No, dneska je Tadík děsně protivnej, jsem už z něj od rána na prášky, k tomu má v jednu přijet bába a ve tři nám přijde opravář na pračku a zásuvku, ve čtyři Martina, dneska teda fofr jako blázen..
6. lis 2008 ve 12:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se mas aspon nekdo za tebou jezdi.Na me vsichni ... :angry:
Akorat dnes tu byla Stepa po 14 dnech jenze to jsou porad ty keci dokola...takze to je jako kdyz nic... :frowning2:
No jo ja porad rikam ze si vse vybiram za vsechny...ale asi holt osud...
Jo byla jsem to ja taky jsem si myslela ze ma mozna nevidela. :slight_smile: tak kdyz ji to vihovuje kdyby jsem tam chodily taky tak by nam to asi taky neprislo...
No my mely plovoucky od zacatku a Jack tu nakej ten mesic bydlel a Astu jsem tu taky mivala a hlavne ted ke konci...
6. lis 2008 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky
kijo: taky to vojtíkovi zvedám, ale vždy opřenej, nenechávám ho bez opření, ale my už skoro sedíme, takže by to asi taky nevadilo :wink: já bych to tak neřešila, jak si psala, my jsme seděli nuceně už mnohem dřív a já teda žádné potíže se zádama nemám :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
jíto: já mám kočárek typu x-lander :grinning: :grinning: :grinning: tak snad ta kachna není na mě :grinning: ale je pravda, že chicco je mnohem mnoooohem větší jak x-lander :grinning: :grinning: :grinning: a copak je s bobíkem, že je protivnej, určitě bude zítra líp :wink: dnes jsem na libušíně viděla tvojí skoro tchyni a švagrovou....

jinam my máme taky plovoučku a psa teda ne, ale poškrábaná je taky, od lehátka, občas ho táhnu na něm, nemám pokaždé sílu ho zvedat a mirek je z toho opravdu nadšenej :grinning:
6. lis 2008 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kijo: hodila jsem do albíčka taky naší autosedajdu - konečně :sweat_smile: :wink: tak mrkni :wink:
6. lis 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Gabi:no,sedajda je super a Vojtíškovi se moc líbí,že?Vypadá spokojeně,tak asi jo.

Karolínka dneska dostala poprvé rohlík,tak žužlala o 106 :grinning: :grinning: :grinning: To byla sranda :grinning:
6. lis 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,tak jakou jste měli noc?Byli kluci hodní?My se budily 4x na kojení,je to čím dál horší,mi příjde :frowning2:
Gabi:co ty homeopatika?Zabírají?
7. lis 2008 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobré ráno :slight_smile:
kijo: jojo spokojenost, jen si asi do prosince počká :wink: rohlík jsem nezkoušela, říkáš, že byla spokojená, tak taky vyzkouším, já mu dávám ochutnávat ode mě drobečky :slight_smile: dnes jsem mu poprvé udělala čajík roibos a celkem úspěch, at nepije ty granulované srajdy... ale samo jsem mu dopřála a hnědým cukříkem trošičku osladila :wink:
vojtík chrněl od půl osmé do 7,t akže pohoda, vzbudil se v 11, pak asi ve 2, tak jsem mu řekla pohádku a byl zase tuhej, pak až ve 4:30 pil, no a o 6 jsem mu nabídla prso, protože se mi nechtělo vstávat, tak se jen ududal, no mamka dudlík :grinning: takže pro mě dnes v noci pohoda :slight_smile: včera mi pediatr napsal taky homeopatika, myslím, že se to jmenuje sedalia nebo tak nějak, asi taky vyzkouším, třeba budou lepší :slight_smile:
kijo: bud v klídku, to se určitě spraví, vojtík je kolikrát schopnej se budit po hodině i po půl, takže 4x ber ještě pozitivně :wink: :wink: :wink:

jinak vojta je drak, taky se vám drobínci už snaží stavět na nohy? včera se chytl gauče a klekl si a nechybělo málo a i sám si stoupl, jenže vždycky, když už skoro stál, tak padl :grinning: :grinning: jsme se pobavili :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2008 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo,vy máte rychlíka.Jaá jsem ráda,že se Karolínka aspoň plazí,ale je pořádně rychlá.Takže na stavění si ještě počkáme.Kleká si na kolínka,na všechny 4,ale lozit ještě nee.Jen se plazí a vytírá nám podlahu :slight_smile:

My pijeme teď už jen vodičku,je spokojená i tak.Čajík jsem taky nikdy nesladila granule jsou fakt hnusné,to bych ani nekoupila,podle mě to nemá s čajem nic společného :unamused:

Rohlík vyzkoušej,je to sranda,jak se to snaží nacpat do pusinky :slight_smile:
7. lis 2008 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
my jsme taky vstávali snad 5x, taky mi přijde, že je to čím dál horší, místo aby se to lepšílo.. :frowning2: K tomu jsem nemohla večer usnout, tak jsem úplně hin.. :slight_smile:
Kijo - jak jsi dávala Karolínce ten rohlík? Trhala jsi ho na kousíčky nebo celej????Asi jsem blbá.. :unamused:
7. lis 2008 v 09:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejsi blbá :wink: Dala jsem ji ho celý do ruky,ona jen tak žužlala,ale nenechal jsem ji ho dlouho :slight_smile:
7. lis 2008 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabča - jinak jsem samozřejmě nemyslela, že by jsi byla blbá :grinning: To ani náhodou, snad to tak ani nevyznělo.. :sweat_smile: Myslela jsem tím ty maminy, které když už se jim miminka nevejdou do kočárku někdy ve 4m, je nacpou do sporťáku skoro do sedu..Vždyť Vojtík jezdí ve sporťáčku taky teprve chvilku.. :slight_smile:
Jojo, skorotchyně se teď stavuje za Mirčou každej den, je z toho jejího blížícího se porodu asi víc na nervy než budoucí maminka.. :grinning: Ale ona to zvládne v pohodě, já jsem taky měla strach, to asi většina prvorodiček..A jinak my pořád nelezeme, neplazíme se, natož abysme se stavěli..Ale jak jsme byli ve st u Mirky, tak se tam malej chytl za stoleček a přitáhl se skoro do sedu, to taky udělal poprvé, jsem čučela.. :sweat_smile: Autosedajda hezká.. :wink:
7. lis 2008 v 09:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kijo - tak díky.. :grinning: Já mu ho asi rozpůlím a zkusíme co s ním bude dělat.. :slight_smile: Dojmy napíšu.. :grinning: Křupky papká pěkně..
7. lis 2008 v 09:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a půl rohlíčku máme v sobě :grinning: Fakt mu chutnal.. :sweat_smile: Ale bordýlek máme všude, můžu znovu vysát v kuchyni.. :grinning:
7. lis 2008 v 10:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jíto: jasně, dělala jsem si srandu :wink: :slight_smile: tak jsem dala taky rohlíka a taky chutnal :slight_smile:
holky, když dáváte těstoviny, tak jak je pak bobánkům podáváte, mixujete nebo pokrájíte? už bych je taky chtěla zkusit... a určo bezvaječné že :wink: díky
7. lis 2008 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi - to jsem ráda, už jsem se bála, že to bereš jako urážku.. :sweat_smile: Máme rohlíkové děti, Tadík byl úplně fascinovanej.. :grinning: Já těstovinky mixuju, ale ne úplně, jen tak, že jsou tam malinkaté kousíčky, papá je v pohodě, dnes snědl celou kukuřičku a hrášek, ani se nedávil, úspěch.. :wink: A bezvaječné, to je pravda. My čekáme na taťku, dnes končí v šest, šel už na 10, tak se těšíme..A Tadík tu měl tetu Tamaru - moji kamarádku - dostal nádhernej svetřík, ještě k svátku..A pak babičku, opět návštěvní den.. :grinning: A co jste dělali vy?
7. lis 2008 v 17:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak koukam ze jste nahodily tema jidlo...to se nas jeste netyka. :grinning:
Dnes jsem stavala celkem normal v 9,15 musela jsem do obchodu :wink: jinak bych se valela urcite dyl :grinning:
Kamos mel narozky a tak jsem mu vymyslela darek slany dort samo ze jsem ho vyfotila tak vam ho sem dam aby jste se taky koukli a ohodnotily Honza rika ze se me povedl no jo jenze nazor chlapa je jako se ptat slepeho... :grinning:
Jinak jsem byla zas na vylete u kamosky vcera zabijely cunika tak jsem byly pozvana miluju nezdrava jidla... :grinning:
a ted uz se valim doma Honza prej jde na topinku do hospody jen zaminka aby mohl na pivo pritom zitra jdeme na tu oslavu... :unamused: no jo co se da delat.
Tak cau zas nekdy............................... :sunglasses:
7. lis 2008 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jíto: nene, já si z toho dělala srandu :wink: díky za tip, těstovinky vyzkouším a uvidíme, jak nám to bude chutnat. dnes jsem mu nakoupila květáček a brokolici, mrkvičku... a vyzkoušíme polívku a mohla bych mu do toho zakvedlat i ten žloutek :slight_smile: a ty jseš prosím tě samej dáreček :slight_smile: :wink:

my ted byli v kaufu, pěkně se rozchlejstalo, vojtík zmokl (cesta auto-kaufland a zpětú, zezačátku házel ksichtíky a cestou zpět se mu déšt strašně líbil, to jsem zvědavá, co bude říkat na sníh :grinning: ted nám tady zase šmejdí, otvírá šuplíky, mám strach, že si skřípne prsty :unamused: nevíte, kde tady v zr se dají ty zařážky a ochrany rohů koupit? klasika konvent a majka??? díky :wink:

kytičko: to ti nezávidím, že ti honza chodí do hospody, to mirek ne, dá si naštěstí pivko doma a topinku mu radši udělám :grinning: :grinning: :grinning: jen musím párkrát přežít v tv fotbal :sweat_smile: :grinning:
7. lis 2008 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Gabi,no je to sice blbi ale muzu ti rict ze obcas jsem i rada ze vypadne... :wink:
A takovou topinku co delaji kazdej patek u nas v hospode takovou nikdo neumi.Taky na ni obcas rada zajdu ale ted moc casto ne vetsinou me pali zaha ale jinak je fakt mnamka...
No a co se tyce fotbalu a hokeje tak to bych nerozdejchala nasnasim to.takze at si zajde....
7. lis 2008 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kytička: je pravda, že se musí občas vyvenčit :grinning: a používáš něco na tu žáhu? hlavně nejíst na noc, ale to se lehko říká vid? já se peru na noc dosud :grinning: :grinning: :grinning: jinak fotbal mi ani tak nevadí, mám doma fotbalistu, takže jsem zvyklá :slight_smile: :wink:

vojtík bejká, nemůže zabrat, ve 20 mrkneme na hbo a pak hurá do hajan, tak dobrou klidnou a dloouuuuhou noc papa
7. lis 2008 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi,na paleni zahy obcas beru Renie ale jen kdyz jsem nekde pryc,doma si davam jak mam doporuceno vlazne mleko nebo kakao a to pomaha a hlavne je to mnamka... :wink: no a co se tyce toho jidla tak to je taky dobry kdyz se prejim tak me vetsinou taky prestane palit no a na noc to je prave nejlepsi driv jsem to nedelala ale ted v tehotenstvi se primo preziram pac vetsinou kdyz nemuzu spat a ctu si tak dostanu hroznej hlad ale to si proste nedovolim jit se treba ve 2 nebo 3 najist tak se snazim co nejrichlejac usnout... :wink:
Aha tak to ti nezavidim ze mas doma fotbalistu ale je fakt ze Honzovi obcas nadavam ze misto aby cucel na ten fotbal ze ho ma jit radsi hrat ale to ne,ja mam doma hasice no a jeho heslo zni hasit zizen... :unamused: ale FOTBALISTU mam dnes v brise pekne radi :grinning: :wink: :grinning: ja koukam na nakej romantak pres internet Protiklady se pritahuji ale nako se to blbe stahuje takze jdu koukat na zoufale manzelky.Taky preju dobrou dlouhou nerusenou noc...pa
7. lis 2008 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nám Karolínka usla v 18.00,o půl 8 jsem ji budila,dala jsem kašičku,převlíkla,napila se mlíčka a ve 20.00 už byla zase tuhá :grinning: Jsem zvědavá,jak dlouho ji to vydrží :slight_smile: My koukáme taky na Tv,ale nic moc nedávají,tak půjdu taky brzo do hajan :slight_smile: Tak dobrou :wink:
7. lis 2008 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,to je ale hnus co se venku deje za pocasi co???Ale vyuzila jsem toho ze je hnusne a Honza je v praci tak jsem vysala cely barak jsem se u toho az zapotila....Co budete dnes delat kdyz je tak hnusne my jedeme k babice do Polnicky a vecer jdeme na oslavu narozenin toho kamarada jak jsem mu delala ten dort.tak pa.
8. lis 2008 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek