• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
A protože se mnou hormony hejbou jak sviňa, pořád na něj koukám, brečím, jak jsem ráda, že ho máme, že vše ustál, jak je krásný, jak ho miluju, jak miluju velkého Zdeňka za to, jaký je a jak se snaží mi pomoct. Na malého se kouká jak na svatý obrázek.
Taky mám pochybnosti, abych to všechno zvládla a byla dobrá matka..........
2. led 2011 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzimila tak přečetla jsme porod.. teda fuška to musela být že? ale hlavně že jste zdraví a krásní :slight_smile: a š´tastný,, popravdě mi ukápla aji slzička ...vzpoměla jsme hned v tu chvíli na moje porody :grinning: teda zvonem ti ho vytáhly jo?? jsi statečná... moc moc těstíčka vá přeju :slight_smile::hearts::hearts:
2. led 2011 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzimila po porodu jsme měla stejný pocity jako ty pořád jsme bulela a uvědomoval jsem si jak moc miluji dětičky a manžu prostě hormony semnou cloumali jako sviňka a cloumají ještě teď občas :grinning: ale snad mi pomůžou ty hormony.. myslím že to máš taky jelikož porod tvůj byl náročný.. ěla jsme ho taky takový naprd... právě hlavně taky dlouhý tak kdoví třeba proto jsou ty city takové .:slight_smile: a to mi povídej ten strach je nejhorší... první porod jsme měla komplikovaný který skončil právě císařem a přesně tě chápu jaký to je strach jak píšeš :slight_smile: při druhém porodu jsme měla šílená strach.. ne kvůli bolesti to jsme věděla že to bude bolet al kvůli strachu k malé... je to strašněj strach..
2. led 2011 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@monaberuska1 Jo, fuška, ale hlavně pro malého, nešlo mu dostat se ven...natrápil se, chuďatko moje.
2. led 2011 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzimila jojo to je pravda, malá právě taky nešla ven.. až s pomocí těch super doktorů a šeho :grinning: je to ale krásný pocit že,?? a jak se cítítš?? jako čerstvá maminka:_):hearts::hearts::hearts:ale pro mě byl porod krásný:slight_smile::hearts:je to něco krásnýho porodit takového drobečka, :hearts::hearts:
2. led 2011 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@monaberuska1 Cítím se krásně, naplněná a šťastná. Zároveň hrozně nervózní, vystrašená, abych vše dělala dobře. Třeba dneska v noci. V 9 kojení, pak spal až do cca 3 hodin, kdy jsem ho ale budila, at´se napije, pak zase spal, v 6 jsem ho bdila, bo mi tvrdlo jedno prso, pak chvíli spal, pak cca v 8, pak jsme spali ještě do 9.30. Mezitím jsem se stihle osprchovat, nasnídat. A šla jsem si zase lehnout, bo jsem furt ve spánkovém deficitu, nespala jsem pořádně v noci od toho 25. Sice dneska byla noc luxusní, ale tak to si nebude furt, že?
Taky mi malý neobrkává, po kojení dá hlavičku na bok, někdy ublinkne - nevím, je tohle to odříhnutí? - někdy ani to ne a spinká.
2. led 2011 v 15:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzimila odříhnutí je když si krkne, mi jsme nekrkali a krkáme až te´d, a občas si ublinkla ale jen myslím 3x pak už ne.. takže klidně ti začne krkat až dýl :slight_smile::hearts::hearts: to věřím, j fajn že to máte už za sebou :_):hearts::hearts::hearts:jojo spací dny :grinning: já o celém šestinedělku chodila spát staršně brzo :grinning:
2. led 2011 v 15:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@zuzimila teda zuzi, četla jsem porod a mám husí kůži, chuděrko sis zkusila, šikulko :frowning2: hlavně, že to máte za sebou a malý je vpořádku! je opravdu krásňoučký :dizzy_face: na hormony se vyprdni, hrabe každé z nás :grinning: a neblázni, určitě jseš a budeš pro zdeněčka nejlepší maminka, nemusíš se ničeho bát, všechno přijde samo, hlavně, že ho milujete :slight_smile: :wink: jo a co říhání, některé děti vůbec neříhají, začínají až dýl, jak píše mona...pokud si ublikne, říká se, že si uleví a nemusí už říhat :wink:

jinak u nás postejnavo, ted zuza je drak, když si jí posadí na nohu, tak mi naní skáče a stoupá si, takovej malej divočák :grinning: jinak pořád povídá a píská, ukecané ženská :grinning: vojtík jí miluje, o vánocích podával a rozbaloval dárečky a o silvestru, když je oba vzbudily petardy, tak jí utěšoval, no brácha jak má být, šikulín :slight_smile:
2. led 2011 v 16:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzimilaZzuzi no ty sis to teda ,,užila,, a malý teda taky.A dost se to teda protáhlo,vid. Se nedivím,že jsi unavená. Zuzi spinkej s malým,dokud to jde, rychle to uteče a spinka přez den moc nebude.Takže si to zatím užívej. :wink: My jsme taky bojovali s odbrkávání,vůbec nechtěl. POmohlo nám akorát co mi radila Gabča,přehodit si ho uplně přez rameno a i tak brkal jen někdy. A ted taky moc neodbrkává.
2. led 2011 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifirek Já jsem chtěla jít s ním dneska spát. Ale to mě nenechal :frowning2: . Taky jsem mu po kojo vrazila dudlík, po jídle si val ručky do pusinky a plakal. U toho cumle se uspí, ale když mu vypadne, pláče, teda než si toho všimne :slight_smile: . Snad bude spinkat v noci.
Jinakale ty perdy, co mi pouští do plen, to je síla, za to by se nemusel stydět ani velký Zdeněk, hihi.
2. led 2011 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
brkání- přesně mi jsme stím taky bojovali a stejně ať sem sní tady hodinu házela a měnila polohy tak n ic.. nakonec jsem to vzdala... a do ted nebrkáme jen občas, \.-)
2. led 2011 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzimila No taky mě ukápla slza. Jsi statečná šikulka a už to máš za sebou. Přesně jak píšou holky stím krkáním, taky ze začátku nic až časem se to naučila. a v noci spala docela dobře, budila se taky 2-3 za noc což teda je krásný. a teď spinká od 22 do 8, takže paráda. Tak si to užívej, a hlavně odpočívej fakt celý šestinedělí. :grinning:

@gaba3 Gabi zaslechla jsem nějaký zvěsti, že mudr.Petrášová(naše dvorní mudr, chodíme tam celá rodina)skončila??? No doufám, že ne, jinak nevím co budeme dělat, tak se tě pám jestli je to pravda.díky
2. led 2011 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifirek jejda teď kukám vy už máte 6 měsíců jo??? panejo to tak šíleně letí.. to už dáváš příkrmy nebo teprve začneš???
3. led 2011 v 07:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzimila tak tohle jsme tak taky měli,prdí jak starý chlapácí. A to u nás ted,co začal papak kaši a mrkvičku,to je teda taky něco. :grinning:
3. led 2011 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@monaberuska1 moni budeme začínat,zkusila jsem už mrkvičku trošku.Dr.říkala,že kvůli tomu ekzemu musíme opatrně.
3. led 2011 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifirek jéééé tak to je parása a jak baštil, jojo t je jasné, markétce se ted ten ekzém pěkně zhoršil.. takže mažeme jak oteklý
3. led 2011 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@monaberuska1 já ted zkouším na ekzem novinku,tak ti pak písnu,jak to zabírá
3. led 2011 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifirek tak faj a co to je za novinku?? hodně josu dobré ty věci od justu..
3. led 2011 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@peta86 peti: ano, ode dneška tam je za ní jiná, nějaká mladá, nevím - neznám.... ale naše babička nám odešla do důchodu :wink:

@lucifirek tak jak si pořídila ve městě? nám zuza furt spí, čučím jak puk!!! jsem jí šupla na balkon a chrní.... jinak dnes můžeme slavit půl roku :grinning:
3. led 2011 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@gaba3 Fakt jo, tak to je pro nás teda rána. a nevíš jestli přebere lidi co měla nebo se musíme k ní nějak znovu registrovat? nebo nám doporučíš někojho jiného?
3. led 2011 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,

@zuzimila Tak jak se daří maminko? Zdeněček je fakt krásnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .

A jak se daří Kristínce? Nějaký poslíčci už jsou?

Přikládám pár fotek od nás z Vánoc :slight_smile: .
3. led 2011 v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@gaba3 no to máš pravdu,že jim je půl roku. já jenom ty ubrousky a drogerku,jinak nic. Došli jsmee v jednum malý už byl hladový,tak hned kojo a ani mrkvičku pak nechtěl. A ted je teda protivous. Teda Zuzík je dneska Šípková Růženka. :grinning: Tak si to musíš užít,když takhle hezky spinká. Já si dneska dala kávičku jen ráno a nebudu si dávat,jestli to taky nemá vliv. Na mě teda ne,ale jestli třeba malého.
3. led 2011 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@kk28 teda ty vaše děti jsou krásný,takoví smíšci.
3. led 2011 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@peta86 pokud vím, tak byste měli automaticky spadat pod tu novou :slight_smile: nevím, koho doporučit, ale vím, že pokud chceš přejít, tak je to problém, většina zubařů tady na poliklinice nebere... uvidíte, zkuste jí, vůbec netuším jaká je, ale praxe asi moc nemá, je po mateřské... kdyžtak si pak přejdete :wink:

@kk28 káto: no to jsou prdelky krásný a malá jak už vyrostla, kočka :slight_smile: fakt pěkný dětičky!!! :dizzy_face:

@lucifirek :slight_smile: no na nás kafíčko vliv má, tak zkus, uvidíš .... to jsou nákupy s dětma vid? :grinning: musím jít, zůza chce spát, tak mamina nástup, do vaku a uspat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: papa
3. led 2011 v 16:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Kubíčkovi a Zuzance vše nej k půl ročku:slight_smile:

Zuzi: ty jsi teda statečná holka, že jsi ten porod tak zvládla, jojo a hormony se mnou lomcují ještě doteď. Třeba včera jsem tu brečela, že Lucinečka jde školky a že nám jedno období končí(které jsem tedy moc nezvládla tak i proto mě to bylo líto, a beru se jako total neschopná matka:frowning2:
3. led 2011 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@monaberuska1 Jmenuje se to Dermalex reipair Ekzem. Zatím jsem mazala dvakrát a zdá se mi lepší,ale pak napíšu,jak to vypadá.

@gaba3 Nevíš jak se ta nová zubařka jmenuje? Já teda chodím jinam,ale taky by měla končít mateřskou. Já musím taky teda vytáhnout vak,ted jsem na něj nějak zanevřela. Přitom byl super.

@ivis děkujem. Proč myslíš,že jsi tohle období nezvládla?
3. led 2011 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@lucifirek nějaká kateřina, dál nevím....vak u nás nutnost, nevím, co budu dělat, až jí bude malej :sweat_smile:

@ivis děkujeme :slight_smile: a co blbneš? jaká neschop.matka, prosím tě? že jsem si nevšimla nikdy :wink: a co malá, školka dobrý?
3. led 2011 v 17:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifirek dobře napiš děkuji :slight_smile:

@kk28 panečku to jsou krásný fotečky :slight_smile::hearts::hearts::hearts:parádička, moc hezké dětičky máte :_) jsou kouzelný, a jen se zeptám sháním něco do koupelny na hračky a na tvé fotečce jak se děti koupou vidím část nějaké síťky co to je?? něco takového sháním právě :grinning: :grinning: :grinning:
3. led 2011 v 17:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

děkuju za pochvalu dětiček :dizzy_face: .

@monaberuska1 Moni, ta síťka to je žabák od Sassy. Na mmb jich najdeš spoustu :wink: .
4. led 2011 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@kk28 jo moc děkuji jdu s ehned na to mrknout :_)
4. led 2011 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek