• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@kk28 nic mi to nevyjelo :frowning2:
4. led 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak máme za sebou druhý den. Včera ráno byla Luci veselá, když jsme odcházeli, bez pláče, ale odpo vřískala - asi ji naštvali, že musela po obědě spinkat. No a večer 1/2h hysterák, že v žádném případě nejde do školky, že ji to tam nebaví. No takže dnes ráno Luci odtrhávala učitelka od tatínka, tak jsem tam s obavami odpo běžela a našla usměvavou holčičku. Takže vono to nějak půjde:slight_smile:
4. led 2011 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kk28 moc děkuji, jaktože mě to nic neukázalo :grinning:
4. led 2011 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojek, narychlo: díky za pochvaly malého, to potěší, i když vím, že je to normální miminko, přesto je pro mě to nej nej nej. Poradna včera dopadla dobře, doktor i sestřička bezvadní, milí a příjemní. Malý má 3760g, je to prý dobré, stolička dobrá, kojená, odbrkávání prý být nemusí. A můžeme chodit ven, včera jsme to už nestihli, ale dneska půjdu mezi lidi, aspo'n na půl hod¨ky, Zdenda je v práci, jsme sami. Taky jsem zvládla sama sjet s kočárem: máme výtah v mezipaře ( který DEBIL tohle vymyslel? ), ale na podzim se dočkáme rekonstrukce. tak pá, jdu žehlit :slight_smile: .
5. led 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme dneska měli se Zdeněčkem první procházku. Venku jsme byli asi hodinku a čtvrt, malý to ustál hezky, spinkal jak zařezaný, začal plakat, až jak jsem vytahovala klíče před vchodem :slight_smile: . Zato pak se natrápil, kojila jsem a přebalovala asi 2 hodiny v kuse...prdíky nás trápily. A přesto, že kakal, nevyprděl se pořádně. Ted´spinká už přes hodinu, myška moje malinká.
5. led 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak my dneska teda máme den, Teuška je protivná, ukňoraná, no děs, už mě z ní hrabe.
nemáte někdo zkušenosti s nějakou knížkou říkadela a her pro mimča? já byla dneska v knihkupectví a mají tam toho docela dost, že nevím co vybrat. Jedna se mi líbila, bylo u toho říkadla napsáno co se s dětmi má dělat.
Doufám, že budeme mít noc v klídku. Tak dobrou :grinning:
5. led 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 díky za info, já myslela jestli vy jste někam přecházeli nebo jste taky u ní? no asi jí zkusíme a kdyžtak se uvidí. Já jsem kdyžtak myslela na mudr. Semrádovou, je na 5ZŠ. a prej je dobrá, jinak je to s těma zubařema bída.
5. led 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 ty dětičky si teda vybírají vid. My to máme taky tak. Měli jsme období,kdy celé dny knoural a plakal. Ted většinou odpoledne,dopoledne bývá v pohodě.
5. led 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré dopoledne. :slight_smile: Tak my měli po dlouhé době klidnou noc.Kubíček papal po třech hodinách,hezky v postýlce,bez buzení a pláče.Tak uvidíme,jestli to tak bude i dál. :slight_smile: Ted usnul,tak se mamka chvíli podívá na net. :slight_smile:Budeme uklízet a po obědě na procházku. :slight_smile:
6. led 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lucko, tak jaká byla procházka? Dneska to teda nebylo ideální počasí, já šla na kontrolu k dr. a byla jsem ráda, že jsem zase doma. Zita
6. led 2011 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky.. jak s emáte :slight_smile: já jsme na větev Markétce s epěkně horší tan ekzém prdlej :frowning2: Luci prosím jak zabírá ta zázač mast??
6. led 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zita14 Ahojky, to je dobře že jsi tady. a jak na kontrole?určitě dobrý. Už se těším na úterý. :grinning:
6. led 2011 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zita14 jéééééééééé 28.2 jsem se narodila já :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já jdu jenom na skok, celý dopo balím, anžto jedeme zítra na hory, pod stromečkem jsem měla nový snowboard, tak ho prubnu,snad moje končetiny přežijou, vracíme se ve středu večer, tak to bude relax :slight_smile:
Děťulky jedou též, Kiki byla dneska v Hlinsku lyžovat, trošku potrénovat
Tak já letím, ještě něco dochystat, večer jdeme plesat :grinning:
Papa
7. led 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak mám chvilku čas tak písnu dnes jsme s Domčou dělali velkej uklid... :grinning:
Stromeček a pod gaučem tam bylo hraček :grinning: a prachu :unamused: ale vše je už čisté :wink: a Domík ještě spí tak mám pohodičku

Zuzi,máš nádherného chlapečka...ještě jednou gratulujem.

Dnes jdeme na návštěvu k jedné kamarádce a rovnou u sousedky budeme kupovat masku na karneval dnes jí dorazily a byla tak hodná že mužem přijít k nim domu a vybrat si než je dá do obchudku.Tak mám radost.. :slight_smile: doufám že seženeme nákou pěknou...
Jo a taky máme novinky po dlouhé době se zase Domík polepšil asi si vzal předsevzetí :grinning: :grinning: :grinning:
Takže už chodíme pravidelně na nočník -děláme bobka jak říká Domča :grinning: ale plínu máme ještě furt ale pokrok tam je :wink: no a druhej pokrok je že začíná mluvit....sice né nic extra ale aspon už něco :wink:

Takže mám zněj ted velkou radost. :slight_smile:
7. led 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kk28 máš nádherné fotečky a Andrejka to už je kus ženský..teda to letí...
7. led 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zita14 Ahoj Zity,a jak jsi dopadla na kontrole.Ty jo,já myslela,že se někdy uvidíme,než budete mít prcka. :grinning: A moc času teda nezbývá. :slight_smile: Já v loni v zimě ven teda moc nechodila,měla jsem strach,abych někde nespadla. Včera jsem byla venku asi hodinu a šli jsme domů,protože bylofakt mrazivo.
Zítra nám budou tchánovci hlídat malého. Jdeme s manžou kamarádovi na narozeniny.Tak jsem z toho dost nesvá. Oni to teda zvládnou.Jen nevím,jak já to zvládnu bez malého. Půjdu teda jen na chviličku,až usne a do jedenácti maximálně. Pokud nezavolají dřív. A beru si auto,takže budu kdyžtak doma za pět minut.

@monaberuska1 Jmenuje se to Dermalex reipair Ekzem pro kojence a děti. Mají i pro dospělé. No musím říct,že se mu to potom hodně zlepšilo.Ale dneska se zase z něčeho osypal,nevím z čeho,ale asi něco ode mě.Je mi ho fakt líto.
http://www.altermed.cz/krem-dermalex-repair-ekzem-pro-kojence-a-deti-det-117.html
my jsme to koupili v Kauflandu v Dr.Maxovi a stála tam 375,- a je to teda jenom 100ml.Ještě se chci zeptat na poradně,jestli to třeba nejde napsat na předpis,ale pochybuju.
@hanulka190 ty jsi teda dobrá,že vyrazíš i takhle s dětičkama. A na snowboard.To já bych max.lyže. ALeš si koupil taky,tak mezi svátky chodil na sjezdovku.

@kyticka33 to je super,že je Domík tak šikovnej,ted už to bude jenom lepší. :wink:
7. led 2011 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek děkuji, holky tky u vás tak hrozně prší????to je děs počasí fakt :frowning2:holky já uklízí jak divá, ted sem dovytřela celý byt ajdu na rach a pak na děcák uklidit.. to je děs jako člověk má mín času při těch dvou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale to neva uklidím takhle pořádně apka to zas na chvilku vydží :grinning: u nás na den :grinning: :grinning: jelikož markétka se projde s rohlíkem a je to zas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 Ahoj Peťo, jo kontrola v pohodě. A 27.01. jdu na první natáčení, to jsem zvědavá.... Pa a pěkný víkend :wink:
8. led 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky mám víc čásek :slight_smile:
@zita14 to je paráda že kontrola dopadla dobře :slight_smile: :wink:
@kyticka33 jé jdete na karneval, taky chceme jít ale nemám ještě masku ro holky, a spíš jen pro Markétku ale hlůavně nevím kdy přesně karnevaly jsou právě no?? :frowning2: tady v polný mě hlavně zajímá..
8. led 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,děvčata.Tak se hlásíme po dlouhé době.Nějak teď nemám chuť sedět u počítače,takže vás vždycky jen přečtu,ale psát jaksi není co.Na porod to nevypadá,beztak budu přenášet :angry: a nic nového u nás jinak není.Malá je v pohodě,sice pořád vztekloun,ale co naděláme,že?V pondělí už nám jde taťka do práce(po 3 týdnech),tak se musím obrnět trpělivostí. :wink:
8. led 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k ale třeba ne a brzy přijde na svět Štěpánek, máte krásné jméno :slight_smile::hearts: a držím ti pestičky at to máš rychlý abezbolestný :slight_smile: :wink: :grinning:
9. led 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY!!! máme novinku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já objevila dolezoubek špičku jak tam vykoukla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a já si to mylslea že nám leze, jelikož to nebylo možný jak slintala a jak všechno vyloženě brousila o dásničky :grinning: :grinning: :grinning: holky já mám takovou radost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. led 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monaberuska1 jee moni gratuluju :slight_smile: a tak to brzoučko vid? aspon budete moct brzo kousat :slight_smile: :wink: a pláče, když se jí klube? já zatím poznala každý, co vylezl (máme zatím teda jen dva, ale myslím, že za chvilku bude další), bývá pěkně protivná, opička...

a koukám, že je tu nějaká nová maminka, tak vítám :slight_smile:
11. led 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky, tak dnešní převážení nedopadlo dobře. Máme za týden nahoře jen 10 gramů! :frowning2: Hned u dr. jsem si pobrečela, mlíka mám dost, malý saje dobře, akorát ublinkává, dneska mi vyloženě vyblil všechno, co jsem mu dala / teda na jedno kojení, ne celý den /. Jsem nešťastná, sedím a brečím. Mám dodržovat 3 hodiné intervaly, ale jak, když ublinkává a pak řve ? Já nevím, jestli hlady. Navíc se mi začal prudit kolem zadečku...připadám si jako nejhorší matka na světě... :frowning2: :frowning2:
11. led 2011 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě ani nemáme porodní váhu......... :frowning2:
11. led 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Segra,ty mimina blindí často,třeba bude mít reflux,co víš.Zvedni mu postýlku a na intervaly bych se vyprdla a dala bych mu podle sebe.Dáváš z obou najednou?Třeba je to na něho moc.A opruzeniny měla Karolínka hned druhý den v porodnici.Jo,ještě mě napadlo,jak dlouho malý pije?Jestli on nevysaje jen to přední mlíko a to tučné zadní tam nenechá.Zkus dávat jen z jednoho.
11. led 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 teda Nikolka je šikulka,to se jí bude baštit. :wink:
My dneska spapali celou skleničku mrkvičky. A dostali poslední dávku aSynflorixu. Tak uvidíme reakci.
Měli jsme návštěvy. A byli venku,dneska tam teda bylo hnusně.
11. led 2011 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila zuzi to se ti nedivím,že jsi na nervy a pláčeš. A to ti jako dr. řekl,že nemáš kojit dřív jak za tři hodiny? To je podle mě blbost. Všude ti říkají,že máš kojit,jak si dítě řekne. Než se upraví režim. Takže bych to tak dělala. A já to tak dělám i dodnes. Prostě když má větší potřebu,tak mu prostě dám. Přece ho nebudeš nechávat plakat hlady. Jak ti radí kristynka,podlož mu postýlku,snaž se ho aspon přez den nechávat odbrknout. I když z vlastní zkušenosti vím,že je to asi nemožný pokaždý,někdy jim to prostě nejde. A já jsem teda nedávala z obou prsou. Jen na začátku,než se spustila laktace. Pak už jsem dávala vždy jenom z jednoho,aby ho vypil celé i s tím tučným mlíčkem. A jen v případě,že mu to nestačilo,tak jsem dala i druhé.
11. led 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek