• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@monaberuska1 tak to nevím, já za to tahat nezkouším a nějak si ani nepřipouštím, že by se to přetočilo, to mě ani neříkala.tak to nevím.
Tak my jsme teda neměli problém s nastřelením a byla jsem ráda, že to bylo rychlý, já jsem u toho byla, u píchání bych musela odejít, to bych neměla to srdce. a ani kapka krve a žádný hnisání. řekla jsem si já kam jí to má píchnout, takže to bylo tak y fajn, že to nedělala podle sebe, ale podle mě jak to chci já.
12. led 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já dneska našla taky první zoubek. :grinning:
12. led 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kolem druhé asi varazíme ven. Malý ted usnul a čekáme,jestli nám dovezoupoštovní balík.
12. led 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek no vidíš a ještě sme se o tom včera bavili,viď :grinning: To se musíš přihlásit a dostat nový šatky :slight_smile:

@d.h.86 když sme začínali příkrmy my,tak byla Anetka už jenom částečně kojená a začínali sme ve 4,5 měsících. Nejdřív mrkev, pak k tomu brambor... atd. Čajík sem začala dávat s příkrmama, ale teda nesladkej. Dr. mi říkal ať nesladím co nejdýl to půjde.
12. led 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 Rodila jsem ve Fakultní nemocnici Ostrava Poruba, která se pyšní Baby friendly hospital, je to výsměch, na šestinedělí to byl pravý opak, serou tam na to.
12. led 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek já soce nekojím,ale mateřský dávám,odstříkávám,no,taky jsme zkoušeli mrkvičku,to víže,poprvý toho prcek moc nesní
jinak vy se vubec nechráníte?já mám rochu strach uplně bez ničeho,ale je fakt,že se asi bát nemusím
čaj mám dávat,skrz to jeho srdíčko,ale je fakt,že mi ho moc nechce,včera jsem koupila od Hami broskvovy,a je toršku sladký,ale ne moc
12. led 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 Peto ,a kde jste nechávali nastřelit?Sousedka má holčičku,ale tady to u nás pediatři nedělají.
12. led 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě sem zapomněla :wink:
Kači - Andrejce přejeme k narozeninám všechno nejlepší a Lukášek ať ji moc nezlobí :slight_smile:
12. led 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak Andrejka se včera večer pustila a šla úplně SAMA :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Pak dokonce přešla z kuchyně až do obyváku. S manžou jsme koukali jak puci a nebyli schopni slov. Stihla to krásně do ročku, beruška moje :dizzy_face: . Jinak dneska prohlídla v roce a vážíme 10,34 kg a měříme 75 cm :slight_smile:.

@lucifirek Luci, gratulace k zoubku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .

@eelka Děkujem :wink:
12. led 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kk28 Kači,to je hezkééé :slight_smile: Andrejce vše nej k narozeninkám :grinning:
12. led 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k Děkujem :wink: . A co ty, jak se cítíš? Nějaké náznaky porodu už jsou?
12. led 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k my chodíme k mudr. Košťálové a ta nám dala na výběr jestli chceme píchnout nebo nastřelit.
12. led 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kk28 také gratulujeme :grinning:
12. led 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kk28 Vůbec ne,jako spodek bolí jak sviňa,poslíčky stojí taky za to,ale to už tak 3 týdny.Zítra jdeme do poradny,minule mě ani spodem neprohlížela,zítra bude,tak uvidíme,jestli se to nějak pohlo.V neděli mám 1.termín,tak jsem zvědavá,na kdy mě objedná příště,jestli na pondělí nebo zase až na čtvrtek,jak chodím vždycky.
12. led 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teuška měla včera svůj první svátek, někde už v kalendáři je Teodora i Bohdana a někde jen Bohdana, tak se každý divil jakto že má svátek. Dostala nafukovácí válec a knížečku z dm tu omyvatelnou.
12. led 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eelka už jsem se přihlásila a Aleš to ani nezná. :slight_smile: Co koupelna?

@d.h.86 Aha,to jsem nevěděla,že čajíkujete kvůli srdíčku.My teda zatím nic víc nepijeme,ale už chci začít dávat.PRotože jsme dostali i ty kukuřičné křupiny,tak aby měl trošku pitíčka navíc. NE my se nechráníme nijak,pokud by se nám zadařilo,tak budu jedině ráda.

@kk28 Kači Andrejce vše nejlepší k narozeninám. :slight_smile: No vidíš,tak to je šikulka a míry má taky super.

@kijonkova.k tak at už to rychle uteče a máte Štěpánka doma

@peta86 tak válec i knížečku máme a má obrovský uspšch.
12. led 2011 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek já vubec nevěděla,že už muže pít,beru že pokud má mateřský tak nepotřebuje,dnes jsme zkoušeli,akke zatim ze lžičky,zatim moc nechce
12. led 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 jojo tak tojo :slight_smile: no já jí t za chvilku půjdu sundatapromazat lihem, jsme zvědavá jaké to bude mít :slight_smile:

@lucifirek jůůůůůůůů vážně tak velikáá gratulace k prvnímu zoubečku a kdo ho našel?? tady se ty zuby rozrostly :grinning:

@zuzimila proboha, takže říkáš jen na oko je to tam dobrý jo?? to je škoda, podle mě hodně dělá aji porodnice, jaks etam k rodičkám chovají apak, a na šestinedělí jakbysmed, já taky sem pořád potřebovala radit a žádný problém :slight_smile: to je škoda že teda takhle jsi tot am měla :frowning2:

@kk28 jůůů taky veliká gratulace k chození :slight_smile::hearts::hearts:to josu tady samé krásné zprávičky :slight_smile::hearts::hearts: ju to je šikulka má krásnou váhu :slight_smile:

Jinak mi dneska byli s holkama venku ještě s kamarádkou :slight_smile: a bomba, dlouho jsme s eneviděli tak jsme taky pořádně podrbaly :grinning:
12. led 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 taky dávám čajík, poradila nám to dr, jelikož máme pořád škytavku a to bych s ejinak ukojila, to bych mohla klidně kojit po 10 minutách :grinning:
12. led 2011 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek já se tenkrát taky hlásila :wink: a myslím že sem nějaký hadýrek dostala :grinning: Koupelna snad dobrý, uvidíme jak to bude vypadat až to nakreslí a hlavně pak v reálu... :slight_smile:

@kk28 Andrejka je šikula, já pořád doufám, že se Anetka rozejde než jí bude rok. Tak ještě má necelých 14 dní,tak to třeba stihne :slight_smile:
12. led 2011 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eelka no to já si něco vyberu. :grinning:
12. led 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 no já přece,tak si něco hezkého vyberu.
Tak malý už hezky spinká.Tak já načouhnu na net a jdu uklízet a pověsit prádlo.
12. led 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek hihi no to je fakt paráda, já si vybrala dvoje tepláky ale krásný jako, podprsenku , a tričko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,přidala jsem fotky Karolínky:slight_smile:
12. led 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k no ty josu super :slight_smile::hearts::hearts:Kačenka je kočka :slight_smile: a je nějak velká , když jsme ji viděla naposled připadala mi nějak menší :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nebude nějaký srazík?? strašně ráda bych vás viděla :slight_smile::hearts::hearts:
12. led 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co je to za ten zoubek?? já to taky neznám. :frowning2:
12. led 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 ty to neznáš?? když ho najdeš ty tak ti manžílek má zaplatit šatičky :slight_smile::hearts:
12. led 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak to jsem nevěděla. a co když ho najde manža? :grinning:
12. led 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 hihi tak to nevím asi nedostaneš nic :grinning:
12. led 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek