• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@monaberuska1 tak se domluvíme na srazík. Tak kdy by se vám to hodilo? Třeba někdy v příštím týdnu? A asi půjdeme do kavárníčky jako minule ne? Ono tady asi ani není ted kam jinam.
13. led 2011 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno holky :slight_smile: gratuluji k zoubkum
@lucifirek
@monaberuska1 my pořáed né a né zoubky :slight_smile: jenom se přetáčíme o stošest :slight_smile:
13. led 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsme byly naposledy na kloubkách a máme jadýrka tak už nemusíme.

tak to je hezký že ti manža koupí šaty, tak to zkusím u nás praktikovat, a doufám, že ho najdu.ikdyž zatím to nevypada.

13. led 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Moni,jj jdeme na karneval možná na 3 :wink: masku máme je mu větší ale to neva sluší mu... :grinning: tak mužete přijet do nížkova je tu 30.1. budem rádi...

Zuzi,nenervuj se Domča byl taky děsnej hubenour a špatně přibíral a je do ted a je zdraví jako ryba.....

Kk,gratulace k chození...
A všem k zoubkám :wink:

Jo super srazík se domlouvá písněte kdy a my se rádi přidáme.... pro nás by byl nejlepší čtvrtek nebo pátek...ale když to bude jinej den tak se přispůsobíme akorát po.se nám nehodí... ale moc se těšíme....
13. led 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak jsem byla dneska v poradně,na natáčení Štěpánek spal,takže ho musela sestřička zase budit.Dr.se moc netvářila,ale záznam je O.K.,máme přijít v neděli,to mám 1.termín,jen na natáčení a pokud bude v pořádku,tak až ve čtvrtek na kontrolu,to by mi udělala USG,jak je na tom placenta atd.Max.do pondělka,pak na vyvolání.Tak snad porodím už do toho příštího týdne sama.Říkala,že nechají přenášet tam týden,což bych ještě vydržela,pokud bude maličký v pořádku :slight_smile:
13. led 2011 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky jak jste na tom s tím srazíkem .Bude se vám ostatním také ten čtvrtek nebo pátek? Pište,kdo by chtěl ještě příjít,zamluvila bych tam místa. :slight_smile:

@kijonkova.k jejda,tak at je všechno v pohodě a máte to uspěšně za sebou. :wink: Tak to asi na srazík ted nedorazíte vid.Asi jsi tak nějak spíš asi doma co? Tak doufám,že bude brzo další a budete moct všichni přijet se ukázat. :grinning:
13. led 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile: tak mám chvilku, dnes zuza vyjimečne usnula, chodí normálně po 22hod, noční zvířátko...

holky: gratuluji k zoubkům :slight_smile:

káto: andrejce vše nejlepší k narozeninám, hrozně to uteklo vid? a je šikulka, že se tak pěkně rozchodila :dizzy_face: taky už se na to těším :wink:

zuzi: jak píšou holky, klídek!! on přibere...a jak se tady psalo, koj z obou prsou, já si taky u zuzy s kojením zkusila :stuck_out_tongue_closed_eyes: ona sice nehubla, ale zase za to si říkala furt, jak byla hladová, hrůza...

@kyticka33 radu: a na jaké karnevaly jdete? já vím zatím jen o jednom, příští neděli tady v kulturáku, vojta si vymyslel bořka, tak se musí šít o 106 :grinning: zuza půjde za včelku, koupila jsem jí černý elastáky - leginy, do toho žluté bodo obmotám el. páskou - fakt super :slight_smile: a čepičku máme z ikey po vojtovi, to stačí, kdoví, zda to naní nebude divočina... a co máte vlastně za masku?

@kijonkova.k drž se, aby se ale nakonec nerozhodl třeba zítra :grinning: a jak užíváš poslední dny těhu? chápu, že už to není nic příjemného, ale já si to užívala, když člověk ví, že to bylo naposledy :dizzy_face: :wink:

už zase řve, 20min. spánku, to je hukot, fakt, co my to máme za děti, nechápu :sweat_smile: asi další zub, dneš jačí o 106 celý den....

@lucifirek jo luci, kdyže je ten srazík?? bychom možná na chvilku dorazili...uvidím, co bude...jo a vkolik? díky, nechce se mi moc dočítat :wink: :slight_smile:
13. led 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 Gabčo,zatím jsme se na termínu nedomluvili.Určitě ti dám vědět třeba sms.
13. led 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky dvčata posílám vám fotečky se srazíku , s holkama :slight_smile: :hearts::hearts:je to vždy každý čtvrtek u některé znás :_):hearts::hearts:a dneska sem fotila ale nejsou tam děti všecky, jelikož se nechtěli fotit :grinning: :grinning: :grinning: jinak srazík navrhněte nějaké termíny :slight_smile::hearts::hearts:
13. led 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
my bysme taky na srazík dorazili :wink: A můžem jak čt, tak i pá :grinning: a čas navrhuju kolem 2? nebo jak ste na tom vy?
13. led 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kdo se ještě přidá? A jak se hodí termín ostatním? :slight_smile:
13. led 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifirek jo jo, díky, občas sem namrknu...spíš zvažuju, zda vůbec jít, kdykoliv tam vlezeme, vojta marodí, nechápu, přitom mezi lidi furt chodíme, jenom tam, možná by ty hračky mohly občas omýt, je pravda, že třeba těch plyšáku bych se štítila i já :-/ už od loňského roku to pozoruju :angry: no a na to ted nemám sílu, zůzu mám celý dny na rukách, doma mi nespí, jen venku v kočáře a do toho nemocnej vojta, to by mě jeblo....jinak samo jsem, at si zvyká na bakterie a posiluje imunitu...

jinak zuza nespí, to zase budu mít šichtu min.do 23hod. bude čumákovat a to se v noci budí po hodině, ráno vstává s náma okolo 7, dopoledne spala 1 a půl hodky a odpo taktéž, nespavec hadr, už padám na hubu, až budu chtít další dítě, tak mi dejte přes hubu!!!!!! :grinning:

tak dobrou papa
13. led 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek jááááááááááááá ale kdy že???
13. led 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 teda Gabi to vůbec nezávidím,jak Zuzik nespinká.Kuba spí od sedmi,sice už byl vzhůru,ale docela dobrý.
To ty bys už asi šla spát a musíš být vzhůru,co?
13. led 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 tyjo, fakt?? no ono v ěch cukrárnách ty hračky josu děsný všude :frowning2: :angry: :angry:a co třeba změnu nikam jinam jít?? a kolik s ehlásí??
13. led 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
přidala jsem nové album a fotečky.

@monaberuska1 moni to bychom asi rádi někam šli jinam,tady to není nic extra,ale kam.Jedině tady na Orlovnu,ale tady je ten kouteček takový maličký. A o jiné restauračce,kde se nekouří nevím.Jestli máte někdo typ,tak klidně navrhněte.
13. led 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavně aby se tam děti nenudily-.
13. led 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasný aby se děti nenudily :slight_smile: :hearts:já jen jestli není ještě něco jiného :grinning:
13. led 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek krásný fotečky :slight_smile:
13. led 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
@gaba3 ,nezávidím teda ta Zuzka je ale číslo... :wink: :astonished: no asi to vypadá jdeme jen na 2 v sobotu jdeme do Polničky přijedte....budem tam samy možná dorazí jedna kámoška ale psala že to není jistý a když ona tohle napíše tak nepřijde :frowning2: a podruhé u nás.No chtěly jsme jít do ZR s Jituškou ale když jsi mě ted napsala že to je příště víkend tak bohužel to jedeme za Honzovou mámou takže to je celý den zabytý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: no jo co se dá dělat...
No jak jsem psala nevím co to je za masku bude mít dvou batevné kalhoty a zubaté tričko a klobouk takovej špičatej s pérem ale fakt nevím co to je páč to na tom není napsané ale uvidíte až vám ho vyfotím :slight_smile:

Srazík bereme ale dorazíme spíš až kolem 15,00

@monaberuska1 , no ono se totiž vZR ani nikam nedá jít s dětma co já vím... ale tady to není zas tak špatný... :wink:
13. led 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka33 jo mě se tam líbí, já spíš kvůli Gabí aby tam mhla s malým, kdžy píše že vždy je pak nemocný
13. led 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdy teda??????????????
13. led 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 Aha to tak to jsme asi přehlídla...no to je blbí...tak nacpat vitamínama :slight_smile:

Holky,fotečky máte krásný...

@kijonkova.k ,budeme na tebe myslet at už to máš za sebou až se sem v pondělí podívám tak budu doufat že už tu bude napsané že Štěpánek už je na světě :wink: :slight_smile: držíme palečky at to moc nebolí a vše je jak má být...

kk,teda ted tady čtu že malá měla velký den a já to uplně zazdila :wink: tak opožděně přejeme všechno nejlepší k prvním narozeninám....
13. led 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka33 jojo :grinning:

tak holky jdu spát, já tedy nemůžu ve čtvrtek, jak píšete, tak hodnte někdo nějaký termíny já budu vědět ještě zítra jak budu mít auto, tak semka taky hodím kdy můžu, jelikož máme jedno autí, takže zítra písnu jak budu mít auto
13. led 2011 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pátek a hlaste se kdo přijde.................. :grinning: my jo. :wink: Dobrou.
13. led 2011 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka33 já písnu zítra jestli budu mít auto, doufá že jo, jelikož vás chci fakt vidět
13. led 2011 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 o.k. my se tu mrknem až v neděli zítra odjíždíme :wink: pá.
13. led 2011 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: ,
tak my jsme dorazili ve středu večer z Krkonoš, bylo to super :slight_smile: Tak můžu říct, že jsem vychytala jízdu na snowboardu :grinning: , jsem sice potlučená, takže v sobotu na ples musím v kalhotech, anžto by si všichni mysleli, že jsem obět domácího násilí, nohy mám pěkně fialový, tři dny to totiž byla pěkná ledovka :angry:
Kiki krásně pluží na lyžích, základy už umí, takže superrrrrr :slight_smile:
Na srazík bysme došli, ale můžeme jenom v pátek, ve čtvrtek učí mužík do 5 do večera, takže nemáme auto :frowning2:
U nás teď prší, no děs, musím nakoupit a obě zvířátka vzít s sebou,chjo
14. led 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se hlásíme,že kloubky máme ok
jinak u nás taky prší,děs
jinak jsem se vrátila ke tvorbě korálku,jen to trochu potrvá,než se do toho zase dostanu,ale už mám dvě objednávky
14. led 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky, tak nevím, koupili jsme Nutriton na zahuštění, at¨mi tolik neblinká, tak uvidím do úterka, jestli nepřibere, kašlu na kojo a jdu koupit krabici Nutrilonu A.R. Já se nedostanu do blázince jen proto, že chci kojit a nenechám dítě hladovět! Trochu selského rozumu do toho, ne jen co se má, ale jak to cítím, tak musím uvažovat. Jinak psychicky jsem tak unavená a nešťastná...
V noci ho musím budit, jinak by spal celou noc, to taky není o.k., když má přibrat...
Z obou prsou mi radí všichni,ale to nejde, protože pak je přepitý a blije. Včera mi hodil kosu po 3 hodinovém lačnění v polosedě, tak já už nevím, jak na to.

Nechápu to, že nepřibírá, kaká i čůrá dost, nevypadá vysušeně, prdíky taky 'tuk 'tuk...
14. led 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek