• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@kijonkova.k Mě taky malý spal, cestou do Poruby a z Poruby kopal jak divý, ale co jsem lehla, usnul, taky mi ho budili, haha, stejně se nenechal. Cicek, přeju ti krásný porod, at´to přijde samo, bo přenášení je fakt na hovno. Já měla dopplera normálního a pak po porodu byla placenta samý infakt. Já nechápu, proč se nechává přenášet, když je termín a dítě je velké dost na to, aby se narodilo.
14. led 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 krásný fotky, ta blóndýnka v červeným svetru mi někoho připomíná:slight_smile:
14. led 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci krásný fotečky.

Dneska jsme se chytli ven na prochajdu, ale prdíme na to lije jak z konve. :confounded:
14. led 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 děkuji jo??? jsou z ˇ4ížova Amálie Sorhondo se jmenuje :slight_smile: ale nevím od kud by jsi je mohla znát :grinning:
14. led 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka33

tak teda já v pátek můžu :slight_smile::hearts::hearts:snad teda nenapadne sníh nebo něco :grinning:
14. led 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. led 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky počkejte já příští pátek latsně sice budu mít auto, ale jedeme ke švagrovce :frowning2: já tenhle týden nemůžu celýjeině až ten další, :slight_smile: ALE tak jděte to je jasné :frowning2:
15. led 2011 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 Aha, tak ty neznám, já myslela že je to Monča Laláková. tak si jsou hodně podobré. :grinning:
15. led 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak dneska se chystáme na vítání občánků, tak snad to Teuška neprobrečí, no kdyžtak půjdem někam ven aby jsme nerušily ostatní.

Na srazík bysme taky došly, ještě jsme nebyly, tak to zkusíme. Termín je nám celkem jedno, radši bych čtvrtek, ale přizpůsobíme se.
15. led 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 jojo tak to jo :grinning: a jak bylo na Vítání :slight_smile::hearts:mi jdeme 29.1 :_)
15. led 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak jsme to zvládly bravurně, Teuška ani nepípla, tak jsem byla ráda, jinak ale 2 mimča tam plakali, bylo nás 15 a jedna várka byla před náma. Mamka dostala karafiáty, taťka knížku, aby se prý po večerech nenudil, tak mi jí hned odevzdal:slight_smile:) Ale knížka fakt hezká, lidová, takže žádná moderna, tak jsem ráda a jsou tam říkadla podle ročních období, pohádky, rozpočítadla i písničky, takže všechno v jednom, moc se mi líbí.
15. led 2011 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky tak nám roste i druhý zub.Dneska měl malý záchvat pláče a u toho jsme si všimla,že mu praskla dásnička a první zoubej je už hezky vidět.Jinak si nenechá do pusiny šáhnout a podívat se.

Takže srazím bychom mohli dát ve čtvrtek v kolik hodin? Mezi druhou třetí? A kolik nás tedy bude...
Jíta, Raduš,MOni, Peta, Já :grinning: , Eliška na koho jsem ještě zapomněla???
15. led 2011 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano já ve čtvrtek beru :slight_smile: :slight_smile: :wink: a hodina?? atam jako vždy jo?? v té kavárně :slight_smile:
15. led 2011 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 Moni myslím holky říkali kolem druhé ne? A asi zase v Ave pod poštou,ono v ZR asi opravdu není celkem kam jinam. Max. tady na Orlovnu a tam se ty děti fakt nevyblbnou. JInak to v tom ZR stojí s dětskýma koutkama a nekuřáckým dost blbě.
15. led 2011 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek dobře to je tam na prti tomu dětskému obchůdku že?? :slight_smile:
15. led 2011 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek s botičkama
15. led 2011 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
myslíme na Kristinku, dnes má termín :slight_smile:
Ve čtvrtek se moc těšíme :slight_smile: , určitě dorazíme :astonished:
16. led 2011 v 06:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky!
@lucifirek Luci, máte krásnou fotku s Kubíkem :dizzy_face:

@criterska Na Kris myslím taky, jsem docela zvědavá, kdy to bude, třeba 23.ledna, to má svátek Zdeněk :slight_smile: . Jsem napnutá, jak bude malý Štěpánek vypadat, docela by bylo fajn, kdyby byl podobný Jardovi, velký udělaný chlap, radost pohledět :wink: . s nad bude mít dobrý porod, ne jako my. Hlavně miminko at¨se netrápí jako Zdeněček se natrápil.

My jsme se naučili odbrkávat, sice ještě nejsme přeborníci , ale budeme :slight_smile: .Nepovede se to pokaždé, ale tak ze sedmdesáti procent ano. Uvidíme v úterý, jak dopadneme u dr.
16. led 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek krásná fotečka:slight_smile:
@monaberuska1 ty tak krásně fotíš máš moc hezký fotky uplná profi:slight_smile:)
16. led 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila tobe jsem ješte nestačila ani pogratulovat takže moc moc gratuluji a preji at zdeneček roste jako z vody a jste zdraví i maminka:slight_smile:fotky krásný
16. led 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dneska už jsem musela dát kubika do sportáku ach jo :frowning2: :frowning2: :frowning2:
16. led 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám že chystáte srazík :slight_smile: :slight_smile:
16. led 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila jj,23.ledna je Zdeněk a já mám narozky
jinak my z pátka na sobotu v noci cca po hodině odsávali,měl rýmu,teplotu a lezou nám zoubky,rovnou asi dva nebo tři naráz
16. led 2011 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 jéééé děkuji to mě těší :slight_smile: no profi ne :slight_smile: :grinning: :grinning: ale fakt moc děkuji :slight_smile: :slight_smile:
16. led 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky na srazík se tedy moc těším :slight_smile: :slight_smile: :wink:
16. led 2011 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 Koukám,taky sis změnila fotku,moc hezká. Však na srazík taky doraz. :wink:
16. led 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 teda tak malý si to teda vybírá takhle najednou :frowning2: Nám leze druhý,během týdne. A má bouli hned vedle,tak uvidíme.
16. led 2011 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
@criterska
@zuzimila Díky,že myslíte.Ale asi málo :grinning: :grinning: :grinning: Dopoledne jsem byla na ctg a v pohodě,takže až ve čtvrtek do poradny,pokud se to teda nerozběhne samo,v což nějak nedoufám :wink: Poslíčky mám pořád stejné,včera a předevčírem odešlo trochu hlenu,ale dneska nic.Takže to necháme ne přírodě :slight_smile:

Přišlo nám pár fotek Kubíkového štěňátka,je to pořádný macek,ještě nemá ani rok (9m)a už má 4O kg,je to hovádko.A takoví byli malincí.
16. led 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k Ty jo, to je krásný pejsek, Kuba dělá hezké děti :slight_smile: .
To naše dítě mi dneska vytuhlo přes 3 hodiny v kočárku, pak kojení, krásné odříhnutí, pak koupání, kojení, blití a odříhnutí, asi byl přepitý, ted¨jsem ho dala do postýlky, vrazila cumlík, ale kňaučí tam, asi nebude jen tak spát, opička naše malá. :dizzy_face:
16. led 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek hrozne ráda bych dorazilo jestli by vám to nevadilo :wink: ale vubec vás neznám a vy se prece už znáte tak jestli to není takový blbý nevím :slight_smile:
16. led 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek