• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Ahojky.

@gaba3 Gábi,přenášela jsem tehdy jen 4 dny,vlastně 3.Termín jsem měla 25.2. a 28. mě to chytlo samo.Uvidíme,jak to bude teď.

Přidala jsem fotky,jak ke Karolínce,tak do alba Štěpánka,jak jsem háčkovala :grinning:
18. led 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kijonkova.k tak tě to třeba zítra chytne, když to bude jak u malé :slight_smile: drž se a moc myslíme! háčkuješ suprově!
holky, vy jste tak šikovné, já umím tak velký .....
18. led 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 Já jsem taky před 3 měsíci neuměla,ale napadlo mě to zkusit,tak jsem koupila vlnu,háček a hned druhý den měla Karolínka čepičku.Ale těch nervů.Teď už nosí čepici i Jarda :grinning: Ale mám tam plno chyb,vím to,ale snaha je.Už se těším na jaro,to zkusím i nějaký klobouček pro Karolínku nebo tak.
18. led 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kijonkova.k to jseš dobrá, vypadají suprově a bez chyb :dizzy_face:
18. led 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 krásná fotečka:slight_smile:
18. led 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k koukala jsem na výtvory a opravdu krása.-)šikovná :slight_smile: to se bude štěpánek mít :slight_smile:
18. led 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky, tak dnešní převážení dopadlo nadmíru dobře. Už jak jsem Zdendu svlíkla, říkala mi sestřiš¨čka, že už to vidí, že přibral, že má kulaté bříško. A na váze bylo 4,57 kg :grinning: :grinning: :grinning: . Což je přesně o 800g více než minule, asi doháněl co zameškal. Předpokládám, že ted´už to tak rychle nepůjde. Dr. nám řekl, že jsme rekordmani, že jde vidět, že už vypadá jinak, že má líčka a pohladil ho po tvářičce. Vážili jsme dvakrát, radši, a příští středu jdeme znova na převážení, pro můj klid.
Sestřička se mě ptala, jak se mám, jak jsme dovážili, říkala mi, že na mě poznala, že jdu nešťastně a že se bojím, co tam bude. Pak jsme byla tak šťastná!
A zjistila jsem, že mám doma hoooodně dupaček vel. 56 a že to Zdeňula si nevynosí, kdo by čekal, že budu mít miminko dlouhé 54 cm? :grinning: Asi budeme muset koupit nové, bude mít svátek, tak v pátek nekoupíme něco málo.
I pár svetříků jsem vyřadila, co jsem pletla, aspoň bude mít Karolínka na panenky :grinning: .
18. led 2011 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale to vážení musím odťukat. Ťuk, ťuk, ťuk.
18. led 2011 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzimila no super, gratulace:slight_smile:
18. led 2011 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petule33 peti:díky :slight_smile:
18. led 2011 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 Díky, díky, snad to tak dobře půjde dál. Dneska mi ještě Zdeněk zajede pro odsávačku na mléko, prý ho nemám v noci budit.
18. led 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila tak to je super zprávička. :wink: Tak už můžeš být klidná,mlíčka máš dost a Zdeneček je spokojený. :slight_smile: Já dneska třídila věci po malém,co jsem měla svoje a půjčené a dávala do krabic. Skoro sjem upustila slzu,když jse mviděla jaký mini věcičky mu byli skoro velké. :slight_smile:
My ze začátku teda taky hodně přibývali,asi taky doháněl co neměl při porodu. :slight_smile:
18. led 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k teda šikulka :slight_smile: mě to nikdy nešlo :grinning:

@zuzimila to je paráda :slight_smile:

@gaba3 moc děkuji:slight_smile:

jinak holky pořád čekám co se vyklube z naší teploty u Nikolky :frowning2: máme ale podezření na špičáky, jelikož to má nahoře zateklý a na obou stranách co jsou špičáky tak má boule jako blázen, tak nevím, měli jse včera očkovat ale právě radji jsme neočkovali kdyby to náhodou byla nějaká viroza.. ale teda nemá teploty má zvýšené, tak uvidím za dnešek jak a co, je aji taková uplakanější tak neívm.. tím je srazík ohrožen :frowning2: takže já napíšu ještě večer jak a co, ale nejvíc mě to štve jelikož se na vás moc těším.. a doufám že to josu ty zoubky, chjooooooooo :frowning2:
19. led 2011 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak to máme od zubů zítra 100% dorazíme.
19. led 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminky, chci se zeptat chodíte některá s vašimi mrňousky plavat do bazénu na 4.ZŠ ve Žďáře?? Chtěla jsem tam s malým začít chodit ale prošvihly jsme první lekci a na druhou se taky bohužel nedostaneme tak jsem si říkala že by sme začaly chodit až od dubna (nebo tak nějak začíná další kurz). Není to pozdě začít plavat když v dubnu bude malému 10 měsíců?? Chodíte tam některá?? Líbí se to vašim dětem?? a vám??
19. led 2011 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

my zítra tak na 99% taky dorazíme.

Mony: ty zoubky to je otrava, Luci je teď taky pěkně protivná a říká že jí bolí zoubky, ale teda nevím co by jí mohlo růst, dle mě už má všechny zuby venku. Tak uvidíme:slight_smile: Doufám, že nezdědila nějakou anomálii, třeba brácha měl navíc dvě devítky, takže jakoby druhé moudráky.

Už se těšíme:slight_smile:
19. led 2011 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
my bohužel nedorazíme :frowning2: Anetka horečkuje a je děsně nevrlá, sice to je asi od zubů, ale celý den ji musím jenom nosit a chovat. Radši to necháme na příště, ale štve mě to... :angry: :angry: Těšila sem se že poznám vás co ještě neznám :slight_smile: Budu se těšit na fotečky

@ivis chystáte se v sobotu sem na ples??
19. led 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 tak to je fajn že je to jenom od zoubku :wink:
19. led 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí

Ahojky holky posílám dnešní tvořeníčko na jarní výzdobu :slight_smile: a taky co pak ztoho snažení vznikolo :grinning:
a jdu vás přečíst :slight_smile:
19. led 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 MOni ty jsi teda šikula,teda co ty všechno stíháš,to je neskutečné. Já mám co dělat s domácností. :grinning:
19. led 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek Lucí ty jsi lychotník viď :grinning: děkuji, a zítra se těšíme :slight_smile:

@eelka to je škoda tak se brzy uzdravte :slight_smile::hearts:

@petule33 Petí jojo to mi povídej, josu tam jak vyšitý :grinning:

@ivis to mi povídej, přesně :slight_smile::hearts:ty zuby s nima josu trápení celý život :grinning:
19. led 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
@monaberuska1 seš fakt šikovná, smekám, já bych na to neměla trpělivost.

Zítra se těšíme.
19. led 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 koukám prostě nádhera kam na ty nápady chodíš,:slight_smile:
20. led 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 Moni, jsi moc šikovná, taky nestíhám zírat, co všechno stihneš, dvě děti a ještě tohle, domásnost...já jsem ráda, že se 2x denně opsrchuju, umyju a vyfoukám vlasy, občas trochu namaluju a najím :grinning: .

Dneska jsme byli na kyčle, je to v pořádku, další ko bude, až bude mít tygr 2 měsíce.
20. led 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak dnešní KO v pořádku,že prý je to tam nachystané,udělala mi hamiltona a v pondělí ještě do poradny a domluvit se na příjem.Takže když se nic neděje,tak jsem se rozhodla,že s Karolínkou přijedeme taky na srazík,taťka bude připravený pro nás dojet,takže v klidu.Aspoň vás ještě uvidím,kdo ví,kdy se pak na nějaký sraz dostaneme :grinning: Přijedeme asi před 15 :wink:
20. led 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer holky,srazík byl super,malý usnul až ted.
20. led 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 škoda,že jsi nedorazila
20. led 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík holky, tak sazík byl fakt super :slight_smile::hearts::hearts:fotečky se aji povedly já je pak hodím na FB :slight_smile: j
20. led 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek holky hrozne me to mrzi naposlední chvili už jsem byla nachystaná volal peta ze školy že v telocviku špatne skočil ze žebriny a má neco s nohou takže místo kafíčka jsme byli u doktora:frowning2: mrzí me to tešila jsem se na vás tak se sejdeme co nejdřiv jo???? :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :wink: :wink: :wink:
20. led 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 to je škoda, :frowning2: hlacně aby noha byla oukej :slight_smile: a vyjde to příště :slight_smile:
20. led 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek